Uznani obrońcy KODstytucji...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

KOD-ziarze dopuścili się wczoraj masowej profanacji pomników znanych Polaków oraz kilku pomników postaci symbolicznych, jak Syrenka Warszawska, wrocławskie Krasnale czy Smok Wawelski. Pomniki ubrali w szmaty imitujące koszulki z napisem KONSTYTUCJA. 

Za ]]>Niezalezna.pl]]>

We mnie taka akcja budzi obrzydzenie. Ale KOD już dawno przekroczył granice dobrego smaku, więc w sumie nie powinno to dziwić. Prawie równo rok temu, podczas manifestacji przeciwko reformie sądownictwa KOD-ziarze powłazili na pomnik Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego, traktując go jak siedzisko czy trybunę do manifestacji. 

]]>]]>Widać KOD mimo popierania go przez niektórych aktorów czy innego sortu komediantów, z kulturą ma niewiele wspólnego.

Przy okazji, żeby zawiesić wspomniane wyżej szmaty na pomnikach, też musieli włazić na cokoły i swoimi śmierdzącymi butami zdeptać postacie naszych bohaterów.

 Ciekawe, dlaczego nie udekorowali w ten sposób prawdziwych demokratów, na których ideach sami się wzorują? Poniżej podaję kilka propozycji:

Przy okazji, mimo, że postacie z powyższego rysunku nie budzą mojej sympatii, a wręcz przeciwnie, to dodając im koszulki na pomniki nie właziłem. Małpą nie jestem... :-)

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Mogą sobie zawieszać na różnych pomnikach, popiersiach i tablicach koszulki, banery, plakaty z dowolnymi napisami. Władza powinna przejść nad tym do porządku dziennego, ponieważ kodziarzom wkrótce znudzi się i ta rozrywka, a wtedy poszukają sobie następnej. Może będą wskakiwać do wody w kąpielówkach z jakimś hasłem, może wymalują coś na chodniku.

                A niechże się bawią na takim poziomie, jaki jest dla nich właściwy, byle tylko nie naruszali przepisów. Wszelkie próby przeciwdziałania takim happeningom będą im niepotrzebnie dodawać animuszu. Skoro przyznali się do widowiskowej klęski i postanowili definitywnie zaprzestać angażowania się w politykę, to krzyż im na drogę.

 

https://www.salon24.pl/u/bukojer/885987,kod-oglosil-zakonczenie-dzialalnosci-politycznej

Vote up!
10
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1570136

to niech sobie skaczą nawet w środek g.... spływającego z gdańskiej oczyszczalni czy w zupkę z sinic na plaży w Gdyni. Ale od pomników im wara. Nawet sugestia, że Lech Kaczyński, czy np. Mikołaj Kopernik popierają ich poronione idee jest opluciem tych postaci. Są sytuacje, w których nie wolno odpuszczać. 

Vote up!
6
Vote down!
0

M-)

#1570199

Teraz już wiedzą wszelkie matoły zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską. 
Myśleliście matoły, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam matołom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was matoły albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła. A jeszcze jedno. Gliński z UD dał 100 mln zł na odnowienie grobu między innymi Józefa Różańskiego na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Za wasze pieniądze matoły odnawiane sągroby zbrodniarzy żydowskich co chcieli zamordować asa lotnictwa polskiego Stanisława Skalskiego.
Uczcie się matoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.
 

Vote up!
3
Vote down!
-3

panMarek

#1570370

a policja oczywiście nie zdążyła zareagować i pewnie nie wie, kto to zrobił!

Cóż, ze strachu, czy innych powodów politycznych policja zupełnie nie rozlicza kodomitów, nie karze ich nawet jeśli biją, popychają, czy obrażają policję, koncentruje się na biciu po głowach patriotów, w tym narodowców (jak np. w Rzeszowie), szykanowaniu i łamaniu ich konstytucyjnych praw obywatelskich, więc nie ma czasu na ściganie tych, którzy rzeczywiście łamią prawo!

Vote up!
8
Vote down!
0
#1570192

i inne gnidy są rezultatem przemyślanych prób wprowadzenia na "forum społeczne" elementu lewacko-komunistycznego. Analogia do sytuacji z Hiszpanii lat trzydziestych ubiegłego stulecia jest jasna i przejrzysta. Gesty typu "podniesiona pięść", "non pasaran" itd. też. Co charakterystyczne, popierają ich najwyraźniej obie opcje: i niemiecka (Lis z "Newsweekiem", portale niemieckie) jak i rosyjska ("Gazeta Wyborcza"). Miałem coś napisać na ten temat, ale jeszcze nie jestem gotów. Nie dlatego popierają aby się z tą swołoczą identyfikować, ale aby Polska pozostała państwem z wewnętrznym konfliktem społecznym, zajętym sobą, na pograniczu dwóch stref wpływów: niemieckiej dominującej w Unii i sowieckiej  rosyjskiej, wzajemnie od siebie gospodarczo zależnych.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1570194

blisko ale zauważ, że prowokujące absurdalne zachowania są taktyką lewicy, swiadomą lub nie, przejętą po czasach marksistowskiej kontestacji, równiez o związkach z dawną taktyką anarchistow- kreowania konfliktu, zapalania go. rozchodzi się o to, że oni za wolnością, wolność to przekraczanie granic a kto przeciw (bo zawsze napotkają jakąś granicę, choćby prawo), ten faszysta, co ma udowadniać, że to faszyści ich ciemiężą i ich walka o wolność ma sens. wszystko pasuje łącznie z szukaniem konfliktu i męczeństwa.

Vote up!
3
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1570353

polskich patriotów, otóż byle żyd ma w Polsce większe prawa niż Polacy, 20 tysięcy polskich patriotów, do tego doprowadził obecny rząd i prezydent - hańba!!! Jesteśmy pod żydowską okupacją!!!

Tekst opisujący prawdę znajduje się pod poniższym linkiem, cytuję go poniżej

http://www.gazetawarszawska.net/judaizm-islam/6570-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-marszu-niepodleglosci

Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths, złożył w prokuraturze zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-mar,nId,2464513#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

"Jako dumny Żyd polskiego pochodzenia jestem oburzony i wstydzę się, że obywatele tego kraju mogą dokonywać tak haniebnych czynów. Oczekuję, że prokurator podejmie działania przeciwko tym pojedynczym osobom, które złamały prawo" - powiedział Daniels, cytowany w komunikacie Fundacji, przekazanym PAP.

"Każda z tych łamiących prawo osób została sfilmowana przez media i monitoring miasta, nie ma więc żadnego usprawiedliwienia dla osób, które powinny ich ścigać i ukarać. Wiemy z przeszłości, że akty i słowa, o których mowa, mogą łatwo doprowadzić do przemocy, zamieszek i już wzbudziły niepokój wśród mniejszości narodowych w Polsce i wszystkich przyzwoitych, pokojowo nastawionych Polaków" - dodał Daniels. Zawiadomienie złożył on w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Żoliborz.

W komunikacie Fundacji przypomniano, że uczestnicy marszu trzymali transparenty wzywające do "Białej Europy", "Czystej krwi"; pojawiły się także doniesienia o wykrzykiwaniu haseł takich, jak "Seig Heil", "Biała siła", "Żydzi won z Polski" i "Usunąć żydostwo z władzy". Podkreślono, że wykrzykiwane hasła oraz transparenty prezentowane w czasie marszu dotyczyły nawoływania do nienawiści na tle różnic etnicznych oraz rasowych - co określają artykuły Kodeksu karnego 256, 257 i 119).

Art. 256. par. 1 Kk stanowi: Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechnienia produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w par. 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

Art. 257 głosi: Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Art. 119. par. 1 stanowi: Kto stosując przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-mar,nId,2464513#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

Tyle, że nikt nikogo nie znieważał podczas Marszu, wręcz przeciwnie to ten Danielessa w wielkie polskie święto narodowe pomówił i  znieważył polskich patriotów, a jego polecenie co zadziwiające wykonała rzekomo polska policja, opłacana z naszych polskich podatków!!!

To kto tu rządzi, rząd wywodzący się z partii, która legalnie wygrała wybory, czy jakieś wraże, zakłamane żydostwo  agresywne wobec rdzennych mieszkańców - Polaków???

To skandal i hańba - Żydzi mają w Polsce większe prawa niż Polacy, którzy tu płaca podatki i finansują rząd, prezydenta, policję i tych Żydów np, muzeum polin i wiele innych!!! - do tego doprowadziliście rządzie i prezydencie!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
9
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1570197

ORZEŁ BIAŁY się nie liczy,

mycka - to jest TO !

No więc żydek sobie kwiczy - on tu rząd

A co !

 

Nie podobie się parchom - https://niezlomni.com/stanislaw-skalski-opowiada-o-sledztwie-ub-ty-parchu/

POLSKA ???

to WON !!! stąd  

do Syjamu albo na Madagaskar. żmijowe plemię, szatana dzieci - żródło zła wszelkiego na TYM Bożym Świecie

:

https://forumemjot.wordpress.com/2016/12/14/o-przyczynach-szkodliwosci-zydow-ks-stanislaw-staszic/

Vote up!
7
Vote down!
0
#1570200

a obecny rzekomo polski rząd na życzenie obcych - Żydów, łamie konstytucyjne prawa obywatelskie 20 tysięcy patriotów, w tym narodowców, przedstawicieli suwerena! Może Państwo przeczytajcie konstytucję, tam jasno jest napisane, kto w Polsce jest suwerenem, jak również kto Was finansuje!!!

To nas, Polaków powinniście bronić przed agresją, pomówieniami, opluwaniem, w tym żydowskim, a także haniebnymi roszczeniami! To z naszych polskich podatków rządzie, prezydencie, policjo, prokuraturo pobieracie swoje pensje!

A tu proszę, jakiś Żyd napisał donos do prokuratury, a rzekomo polski minister wydał policji polecenie wypełnienia rozkazu Żyda, chociaż ten minister pobiera wynagrodzenie z naszych polskich podatków, policja pobiera wynagrodzenie z naszych polskich podatków i ten Żyd też korzysta z dofinansowania z naszych polskich podatków!

To rzeczywiście wygląda jak okupacja żydowska - Polak ciężko pracuje, płaci podatki, finansuje rząd, prezydenta, policję prokuraturę, 500+ i co tam jeszcze, oczywiście tych agresywnych Żydów, a oni na nas Polaków plują, obrażają nas, pomawiają niesłusznie o niepopełnione czyny, donoszą do prokuratury i łamią konstytucyjne prawa obywatelskie 20 tysięcy patriotów, przedstawicieli suwerena!

Premierze Polski, Rządzie Polski, Prezydencie Polski, policjo polska, prokuraturo polska, za co Wam płacimy, przecież nie za spełnianie żydowskich życzeń} - to Wy powinniście nas bronić, to wasz podstawowy obowiązek!!! Jeśli to okupacja żydowska, to ogłoście to w mediach, bo inaczej Wasze postępowanie jest niezgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami, a zwłaszcza z ustawą zasadniczą!!!

A jakoś dziwnie rząd nie widzi, że to właśnie Żydzi są agresywni i używają mowy nienawiści wobec Polaków i w naszym własnym kraju zakazują nam świętowania obchodów 74 rocznicy Powstania Warszawskiego!

 

Vote up!
9
Vote down!
0

Serce słowianki nie zna łez ...

#1570208

Dba więcej o żydów i banderowców jak o Polskich obywateli, choć opłacani są z podatków Polskiego podatnika.

I nie chcę takich bzdur słyszeć, że to tylko polityka, jak niektórzy tu piszący próbują wciskać.

Orban pokazał co to jest polityka i jak się dba o swoje państwo i w tyłku ma straszenie euro-burdelowych lewaków i nie pada na kolana i nie jeździ i się nie tłumaczy z Węgierskich ustaw.

Tak jak to robi Polski rząd.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1570214

Przyjacielu, TO nie jest Polski rząd ! TO rząd POPów, czyli śmieci P ełniących O bowiązki P olaka !!!

Więc jeżdżą siem tłumaczyć czubki. 

Gdyby byli Polakami, NIGDY !  nie robiliby tego co robią. Jeśli pewne badania, które ktoś przeprowadził, pokazują czarno na białym, że 95 % tego chłamu, ma korzenie żydowskie, żydowskie pochodzenie, nazwiska przybrane - żeby brzmiały swojsko, to ja się pytam - czy jest to polski rząd ?!  To ewidentnie żydowska jest agentura, Czego dowodem myckowaty juda, klękający gdzieś tam, bijący się w piersi przepraszając za 68, i w mycce na tym durnym łbie jarający hanukowe świeczki. To polski prezydent ?  TO POruta jest ! TO juda - sługa tego gówniarza Jonathana, który go wodzi na smyczy. TO Koń Trojański, jak o nim Powiedział Prof. Nowak. A wiadomo jak to z Troją było, i jak to się skończyło. Kto bramy Troi otworzył.....Kassandra wieszczyła PRAWDĘ

 

ł

Vote up!
8
Vote down!
0
#1570262

Uważasz, że tylko garstka Polaków jest przytomna, a reszta narodu to popychadła i bezmózgowie? 

Vote up!
2
Vote down!
0

viki

#1570280

jak może Słowianko "polski" rząd widzieć jak to jest rząd POPów!  (przypominam - POP  czyli P ełniący O bowiązki P olaka. 

Z tym samym rodowodem oni co ten gówniarz pełen "miłości" do Polaków Jonathan D.  on taki sam miłośnik, jak nieświętej pamięci, też przemalowany na POPa - pa otczestwu - Borys Lewartow, alias Bronisław Geremek, niegdysiejszy premier. Ma Polska Nasza "szczęście" do takich s......ów. Pamiętacie jak puścił farbę ten Borys, w TYM  słynnym wywiadzie z dziennikarką Hanną Krall ?

- NIE LUBI ? PANI HANIU ??? JA ICH NIENAWIDZĘ !!! 

Przypominam: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zapomniany-wywiad-z-geremkiem-2013-12

 

Wstrętne żydostwo. I ten s.......n śmie donosy do policji składać. Powinien łajdak 24 godziny dostać na spakowanie wora, i kopa w tę żydowską d.....ę ! Z dożywotnim zakazem wjazdu w Granice NASZEJ ŚWIĘTEJ RZECZYPOSPOLITEJ.

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1570361

A że te moje słowa o żmijowym plemieniu i o dzieciach Szatana, to nie żadna przesada, każdy może sobie znaleźć PRAWDĘ i TYLKO PRAWDĘ  w "spowiedzi" rabieja.  TO jego jest bóg, ma rabaj swojego Lucyfera

https://www.youtube.com/watch?v=y7POLK-2hnE

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1570261

zwyczajne skurwysyństwo udowodnić żydostwa nie czepiając? Bo paragrafy u nas poganiają na kształt baranów nie nasi pasterze. Taż w Zakopcu czy w Zywcu taki baca długo by nie popasał.

Vote up!
5
Vote down!
0

Onufry Zagłoba

#1570275

żydostwa nie czepiając powiadacie Mości Zagłoba ? Jeno te kozie syny czepiać się mogą NAS POLAKÓW ???!
Winniśmy ich wymieść z NASZEJ POLSKI jak wymiata się śmieci. Teraz, dziś, NASZA POLSKA jak ta przysłowiowa stajnia Augiasza. TO plemię żmijowe JĄ zanieczyszcza i w niej brudzi.

HERKULESEM NAM BYĆ !

śmie łajdactwo oskarżać Polaków o holocaust, o Jedwabne, o zbrodnie, które popełniali sami. Proszę poczytać TEN Dokument z czasu ostatniej wojny. Z 1942 Roku. Autorem słowa jest Wielka Zofia Kossak Szczucka

żydzi żydom gotowali ten los - 

https://niezlomni.com/cytat/zofia-kossak-szczucka-swiat-patrzy-zbrodnie-milczy-zabieraja-glosu-anglia-ani-ameryka-milczy-nawet-wplywowe-miedzynarodowe-zydostwo-dawniej-przeczulone-kazda-krzywde-swoich/

a dziś niemce cacy, żydy cacy, jeno be - POLACY !!! 

https://niezlomni.com/cytat/stanislaw-mikolajczyk-pragne-przestrzec-nieliczne-organy-prasy-zydowskiej-inspirowane-pewnoscia-wrogow-polski-ktore-tle-wspolnej-tragedii-moga-sie-powstrzymac/

A TUTAJ  - http://thenowypolskishow.co.uk/nienawisc-zydow-cz1

Prof. Nowak mówi więcej o tej chorej nienawiści żydów do nas POLAKÓW

Vote up!
4
Vote down!
0
#1570295

jakie zlecenie danielsa spiskowo wykonała policja? że złożył zawiadomienie i wobec przeslanek trzeba było sie tym zająć? nie mozna z tego wyciagac za dalekich wniosków.

to kwik w mediach był gorszy A DO DZIŚ MASA LUDZI NIE WIE O CO TAM CHODZIŁO Z TĄ CZYSTĄ KRWIĄ zwł. że nawet organizatorzy się odcięli.

czysta krew, trzeźwy umysł i nawet symbol straight x edge to właśnie hasło ruchu "straight edge" czyli bez ćpania, zachlewania się (w niektórych odłamach też bez homo i aborcji). 

Vote up!
1
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1570354

jakich mają patronów...

 

jakich mają patronów

taka i ich KODstytucja

śni im się po nocach

bolszewicka rewolucja

Vote up!
6
Vote down!
0

jan patmo

#1570232

Tym razem KOD-ziarze uwzięli się na Misia Uszatka. W sumie to z pomnikami i figurami łatwiej im niż z żywymi. Bo żywy Uszatek za podobną obrazę tak by przywalił łapą, że KODstytucja wyszła by im uszami...

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1570288

Nie jest jednakowy

Jedni się rozwiną

Inni zimą zginą

Ta nadchodzi na Świat

By rozum miał też krat

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1570301

http://rozowypanther.blogspot.com/

Wtedy zrozumiał by kogo zatrudnia wydawnictwo ZNAK.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bodek Moher

#1570397

Krzywienie prawa - PO”rządkiem” KODstytucji, krzewi POlitykę PROSTYTUCJI - ulicy i zagranicy…

Pozdrawiam J.K.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1570416