Klątwa na Andrzeja Dudę

Obrazek użytkownika pokrzywa
Kraj

26 VI 2020 Klątwa rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę

Piątek, 26 czerwca

 

21.40

 

Zapisz dziecko

 

- Tak, dojrzał owoc.

Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce.

 

Teraz Polskę sprzedał w USA.

 

Zatem rzuć na niego klątwę Bożą.

 

- Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą.

 

Przeklina Cię Bóg.

Przeklina Cię Bóg.

Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo.

 

Amen!

Amen!

Amen!

 

- I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen.

 

Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki.

Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią  z grzechów w należyty sposób.

 

Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen.
 

 

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/06/26-vi-2020-klatwa-rzucona-na-prezydenta.html?m=1

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.1 (głosów:16)

Komentarze

na siebie wzywa

 

przecież na siebie 

klątwy wzywa

satanista pokrzywa

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1636350

Chyba się będziemy musieli pożegnać... Bo ja takich gniotów promować w internecie nie chcę....

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1636363

Jestem przekonany, ze nikt tego nie chce tu ogladac, niezaleznie od plci, pogladow politycznych, oraz koloru skory i oczow.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1636370

Uważam, że to już czas najwyższy na "pożegnanie".

Urojeń osób chorych w żaden sposób promować nie należy!

Paranoików tutaj nie leczymy ale też - nie wspomagamy!

Dziękuję!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1636507

Czy nie będzie to strata? 

8-))))))))))))

To czołowy bloger Neonu- wprawdzie pod innym nickiem ale znamy się dobrze.A dopiero co  Przeciw vel SL kolejny raz  zakończył tu karierę

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1636510

Czy nie wydaje Ci się, że już czas wyrwać tę pokrzywę z ogrodu Niepopawnych?

To złorzeczenie, te fałszywe proroctwa - przecież to skandal!

Za długo to się ciągnie! I wystarczy!

Pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1640260

Siedzi pokrzywa z figurką  Dudy z chleba spleśniałego ulepioną i szpilki w nią wbija...a to w tułów.... a to w głowę ....przekleństwa pod nosem szepce.... skrzypi podłoga, wiatr wieje.... pokrzywa w długą suknię ubrana, odpowiednio dostosowaną do nawiedzenia, uroki straszliwe rzuca, a w kotle obok żaba się gotuje i garść ziół widzenia dziwne wywołujących, a  zebranych o północy na rozstaju dróg.... uuuu wyje puszczyk w oddali.....zapisz dziecko... piorun w chałupę uderza.....uuuu, błysk odbija się od lustra i urok rykoszetem na pokrzywę pada.... cisza....bazyliszek podwija ogon.....tak dziecko, woo-doo to nie jest bezpieczna zabawa... szumią liście....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1636524

jako Cyprian Polak - złorzeczył swojej matce, złorzeczył premierowi Morawieckiemu, prezydentowi Trumpowi, prezydentowi Dudzie.

Przebywanie z osobami zaburzonymi psychicznie częstokroć także powoduje u towarzyszących podobne objawy. Dlatego - należy takich środowisk unikać - jeśli nie pracuje się na oddziale specjalistycznym leczenia zaburzeń psychicznych.

Blog NP to absolutnie nie miejsce dla osób o zaburzonej równowadze psychicznej.

Michałowskiego należałoby, bezwzględnie, przebadać psychiatrycznie. I odizolować od "fanów". A poza tym - pilnować, aby nie został dopuszczony w pobliże polskich polityków, którym złorzeczył. Bo może jeszcze uroić sobie, że on ma być "wykonawcą" tych "prorokowanych przeznaczeń losu". Kiedyś już coś mamrotał o swojej roli w "eksterminacji" Ukaińców, także dzieci i kobiet. I niech mi nikt nie zarzuca, że "stawiam diagnozę  na odległość". Sprawa jest ewidentna i sytuacja może być niebezpieczna. To już nie jest śmieszne! Na miejscu jego matki - dawno bym się wyprowadziła od takiego nawiedzonego.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1636543

Gdyby to nie było niebezpieczne , to byłoby tylko śmieszne. Sprawdziłam w sieci tego "proroka", poczytałam ostatnie "proroctwa" i zwróciłam uwagę na  zapiski z 23 czerwca, czyli sprzed kilku dni, gość  faktycznie rozważa zabójstwa, a do tego udowadnia, że Jezus nie był Żydem, tylko Polakiem.. https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/

Zapisz dziecko

- Co do tej sprawy. Wiemy, że jesteś bardziej skłonny do złego niż przeciętny Polak inteligent, co wielokrotnie powtarzałem.

Powiedziałem też, że choć jesteś na Mojej Drodze mógłbyś zabić bez zmrużenia oka, także kobietę i dziecko. Jesteś jak Lamech ze Starego Testamentu.  Dodatkowo teraz zwolniłem Cię od winy. Zatem mógłbyś i zabić i dziecko i kobietę jeśli ci zrobi siniec lub powie coś przykrego i nie miałbyś winy u Mnie ( do końca czerwca), nie odpowiadałbyś za to przed prawem.

- Ale to straszne, Panie Jezu. Jednak Ty byłbyś smutny.

- Tak byłbym smutny.

- Do ks. Gniedziejko możesz napisać jak chcesz, zrugać go na czym świat stoi, jak mówicie. Na to Ci pozwalam:)

< Wyjaśnienie C.P. Ksiądz Gniedziejko to kustosz Sanktuarium w Sokółce, czyli miejsca gdzie niedawno był Cud Eucharystyczny.  Do ks. Gniedziejko zwracano się w sprawie badania DNA Krwi i Ciała Pańskiego celem pokazania haplogrupy i pochodzenia narodowego, rasowego Pana Jezusa. Nie tylko, że nic z tego z tego nie wyszło, ale jest nawet dalej niż było.>

Po pauzie i zastanowieniu się nad słowem Pana Jezusa.

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.  Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

A ja myślałam, że ta pokrzywa to tylko jakaś nieszkodliwa, zdziwaczała  dewotka...:-(  A tu mamy planowanie  popełnienia morderstwa! Sprawa do psychiatry i może do prokuratury .

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1636580

29.06.2020r.

Godzina 15:32

Maryja: Moje drogie umiłowane dzieci.

Czasy ostateczne rozpoczęły się kilka miesięcy temu i czas oświecenia sumień jest już bardzo bliski. Niewiele dusz zdaje sobie sprawę w jakich czasach żyje i że świat zmierza teraz do zagłady.

Ja Maryja jestem waszym ratunkiem w czasach ostatecznych. I każda dusza, która zwróci się do Mnie o ratunek nie pozostanie bez pomocy. Szatan teraz szykuje wiele zasadzek, by zwieść dusze a jego największą pokusą jest kłamstwo, że nie ma Boga. Jego działanie teraz jest jeszcze bardziej podstępne i wiele dusz zwiedzie gdyż mało ufają Bogu, mało kochają Boga i nie chcą żyć tyko dla Boga. Wiele dusz ulegnie lękowi i te dusze co przyjmują Komunie Świętą na rękę już uległy strachowi. Teraz jeszcze bardziej będzie szerzyć się profanacja, zbezczeszczenie wszelkich świętości i jeszcze więcej dusz odejdzie od Boga.

Smutne jest Moje Serce i Serce Mojego Syna,lecz dusze wierne co trwają przy Bogu są ochłodą dla Mnie i Mojego Syna.

Teraz zbliża się kolejna tura wyborów, lecz wiedzcie że nie są one prawdziwe. I zbliża się czas dyktatury Rządu i wielkiego ucisku Polskiego narodu.
Klątwa rzucona na Prezydenta Polski przez Cypriana Polaka jest ratunkiem dla niego. Dlatego, że klątwa ta życie jego skraca i prawdą jest, że doświadczy zbawienia od Mojego Syna. Lecz nie bez cierpienia w czyśćcu, nie bez męki oczyszczenia. Gdy Bóg zezwala na klątwę jest to łaska dla tej osoby i dla wielu, którym ta dusza szkodzi. Człowiek nie ma oczu Boga i widzieć nie może jak Bóg. I zrozumieć wielu spraw Bożych tu na ziemi nie zdoła. Przeklinanie jest złem co otwiera drogę działaniu szatana. Lecz klątwa rzucana przez proroków na polecenie Boga jest dopustem Bożym i łaską co wiele zmienia. Jednak prorok, który jest narzędziem Boga winien jest pokuty i oczyszczenia. Tak Cyprian Polak zwolniony jest z winy za Sprawą Mego Syna.

Zaś jeśli chodzi o Proroka Grzegorza i on jest narzędziem w rękach Boga.

Tak drogie dzieci wiele modlitw zanosicie do Mnie i Mojego Syna, i wiedzcie że znaczenie ma każda modlitwa. Mnóżcie swoje modlitwy, posty i ofiary, gdyż czas już krótki pozostał. Wiele trzeba modlitw żeby zmienić tok wydarzeń, wiele trzeba ofiar by Boga przebłagać i wiele postów by zniweczyć grzech.

Polska to naród wybrany szczególnie przez Boga umiłowany i tu nie ma wątpliwości, że jest to nowe Jeruzalem, miejsce Nowego Kościoła.

Teraz dzieci moje czeka was wielki ucisk, lecz Ja Maryja jestem waszą Królową, a Mój Syn Królem Polskiego Narodu.

Trwajcie w nadziei, trwajcie w ufności, a pokój wypełni wasze serca. Nie obawiajcie się zła, nie obawiajcie się ucisku, nie obawiajcie się o byt, lecz ufajcie Bogu zawsze i mimo wszystko. Dusza wierna i ufna wiele zdoła wycierpieć dla Boga i zawsze ufa Bogu. Wielka jest cierpliwość Boga i wielka Jego łaska dla Polskiego narodu.

Proszę was drogie dzieci zawsze ufajcie Bogu, pozostańcie mu wierne, kochajcie całym sercem Boga. Ja Maryja jestem zawsze z wami i z wami odmawiam Różaniec. Jestem tam gdzie Mnie zaprosicie i wstawiam się za wami we wszystkich waszych sprawach, które Mi powierzacie.

Tak z Serca wszystkim Błogosławię co słowa te czytają i słuchają. Niech Błogosławieństwo Boga Wszechmogącego wypełni wasze serca pokojem.

Księga Judyty 6, 16-21

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

pokrzywa

#1640225

http://www.krolowa-pokoju.com.pl/upomnienie-prawne-dla-grzegorza-z-leszna-z-kanalu-wposludze-od-prawnikow-fra-elii-cataldo-1.html

kłamać też trzeba umieć, niewielka to sztuka ale pyszni gubią się w swych zmyśleniach i mają innych za idiotów

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640242

sprzedać Polskę może tylko ktoś, kto ją posiada.

na pewno nie polski prezydent, którego władza jest nikła i sprowadza się do wnoszenia bądź wetowania ustaw.

 

odkąd to zresztą byle człowiek może rzucić klątwę, która nie pozwoli się "oczyścić" z grzechów?

nasza religia uczy, że każdy może się nawrócić, co najwyżej będzie pokutować, nawet łotr ze swego krzyża trafił prosto do raju.

klątwa to rzecz diabelska, magii czarowników i czarownic, w Kościele to anatema i ekskomunika, musiałaby oznaczać uporczywe i szkodliwe trwanie w herezji oraz niesamowite grzechy przeciw Kościołowi a nie żadne traktaty polityczne, które jakiś świr dojrzał w swej wyobraźni. może tak douczcie się najpierw? bo tu nie tylko nową ewangelię wprowadzacie ale i nowe znaczenia słów z dogmatami i kodeksem. ale czego oczekiwac od sekty? diabeł tworzy nieudolne podróby, wiadomo.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640241