Rusofil Braun skretyniał i chce wieszać min. Szumowskiego!

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj

]]>Skandal! Braun mówi o... wieszaniu min. Szumowskiego]]>

       – Wypuście naród z kwarantanny. Czas najwyższy. Jeśli to teraz uczynicie być może wykręcicie się jakoś sianem, być może nie wszyscy staną przed Trybunałem Stanu, być może pan minister Szumowski nie zostanie powieszony na latarni przy Placu Trzech Krzyży przez lud Warszawy - podkreślił polityk.

Marszałek Sejmu przywołała Brauna do porządku, każąc mu „zważać na słowa”.

W odpowiedzi poseł Konfederacji podkreślił, że w swojej wypowiedzi odwołał się do wydarzeń z 1794 r., gdy skazano na śmierć przez powieszenie kilku ważnych stronników konfederacji targowickiej.

– Przywołuję pana do porządku, jesteśmy w roku 2020 (…) Pańskie słowa były skandaliczne. Stwierdzam, że naruszył pan powagę Sejmu, panie pośle- odpowiedziała Elżbieta Witek, polecając Grzegorzowi Braunowi zejść z mównicy.

(...)

____________________________

Czyżby powidział to dlatego, że ]]>min. Szumowski jest liderem rankingu zaufania]]>, a udzielający w Moskwie wywiadów rosyjskim szpiegom kretyn Braun mu zazdrości - bo sam chciałby zając takie miejsce w rankingu zaufania.

Jednak mówiąc takie kretynizmy Braun daleko nie zajedzie?

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (18 głosów)

Komentarze

właśnie "poszła się wozić".

 Że też musimy mieć takie szczęście do pajaców na pozycjach posłów!

Vote up!
8
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1629376

Braun robi to celowo, co jest jeszcze gorsze. Przecież wcześniej fantazjował o ćwiartowaniu. Ultrakatolik. Bosak przegra, to buduje rozpoznawalność swą krzykliwością. Nie jest sam, ma swoich kolesi ze zbieżnymi pogladami wiadomej opcji. Równie cynicznie robil inne rzeczy, nawet te filmiki z pogadanką dla swoich, w końcu to reżyser. Chciałbym zaproponować przyglądniecie sie jego życiorysowi i działaniom tak z dystansu, po latach. Czy aby te wszystkie afery i krzyki przysłużyły się Polsce, czy to tylko awanturnictwo i megalomańskie lansowanie się ze sporą dozą oszołomstwa. Ledwo się nawrócił a już zaczął pouczac innych ale na kim i na czym niespełniony reżyser mógł łatwo zaistnieć? Jakże łatwo sobie przerobić zyciorys na kombatancki.

Vote up!
6
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629390

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie wiem czy to fejk ale nie sądzę aby wielonogi był aż takim durniem by takie coś aż tak podrabiać

https://www.youtube.com/watch?v=ANSjU1pQzB4

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1629392

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak minister zdrowia z 5.000 zł zrobił 40.000.000 .Nasze Wiadomości 28.04.2020

Mrówka CK 1 tydzień temu (przeklejeam podając autora)

Kolejny jest ZIOBRO I JEGO FORUM ZAGRANICZNE ....PIĘKNIE MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI K***A MAC !!!!!!!!CO TAM SIĘ OD*****ALA !!!!K***Y I ZŁODZIEJE Z PIS

 (kolejny cytat)

Minister zdrowia Łukasz Szumowski cieszy się największym 43,9 proc. zaufaniem Polaków; za nim z 43,7 proc. zaufaniem jest prezydent Andrzej Duda - wynika z sondażu IBRiS dla Onetu

A to Polska właśnie (Wyspiański)

 

Vote up!
2
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1629393

Braun to zdolny reżyser - zrobił kilka świetnych filmów. Błyskotliwy erudyta, ale uwierzył w swoją błyskotliwość i kompletnie odpłynął. Niestety nikt go już nie traktuje poważnie. Całe lata dokuczał komunie, ale w końcu ją polubił, a jego zdjęcie ze szpiegiem sowieckim, (którego naprzód wydalili co z Czech, później z Polski za działalność "sprzeczną ze statutem"), w Moskwie - bezcenne.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Leopold

#1629562

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

poćwiczy wprawki Hanona? To odświeża umysł

Vote up!
1
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1629568

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...to chyba już za późno.
Teraz tylko heavy metal albo black sabbath paranoid...razem z huskiem.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1629569