„Hat trick Kaczyńskiego”

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

Marketingowo PIS rozjeżdża wszystkich. Najlepiej odrobiona lekcja. Konwencja jak finał Pucharu Stanleya. Światło, scenografia, realizacja. Nie ma mowy nienawiści - są słowa prawdy o mafijnych rządach PO. I nie ma dzielenia Polaków.

Póki co mocno mobilizujące, konserwatywne, aksjologiczne i uderzające w tony patriotyczne przemówienie Jarosława Kaczyńskiego. Czyli akcent kampanijny położony na starcie cywilizacyjne i ideologiczne - program będzie odsłaniany w częściach, wczoraj to zapewne tylko fragment.Wczorajsza Konwencja PiS była dla KO, Schetyny i malowanej premier niczym tornado, tsunami i trzęsienie ziemi razem wzięte. Oczywiście tak, jak zawsze ''nic się nie da i nie ma pinendzy''. Pozostało im tylko pozbierać resztki tego co po nich zostało, lizać rany i siedzieć cicho.

Znów słyszę wycie tych samych ''ekspertów'' co przed czterema laty, że nic się nie da, katastrofa, klęska finansów, Armagedon budżetu i inne POpierdy. Niech ci ignoranci zamkną mordę, bo tylko kolejny raz się ośmieszą. Czy to tak trudno pojąć , że mafia PO jest przeszłością?Oni wszyscy mają wgrane w te puste łby nieaktualne oprogramowanie. Słyszałem już to samo tutaj cztery lata temu.

 

„Hat trick Kaczyńskiego” zaczyna i kończy kampanię wyborczą, to nie nokaut, to kopanie leżącego

 

Prochu na konwencjach politycznych się nie wymyśli, zawsze i wszędzie muszą być wykorzystane stałe fragmenty gry i pod tym względem PiS prochu nie wymyślił. Był hymn, ale jaki! Było podsumowanie dotychczasowych osiągnięć z całym pakietem spotów, co nieszczególnie przykuwa uwagę, natomiast pomysł z wystąpieniem polskiej normalnej rodziny, z tatą, mamą i gromadką dzieci idealnie trafia w emocje i symbolikę. Przy tym „amerykańska” oprawa, dbałość o szczegóły formy, której nie wolno lekceważyć. Polityka jest grą na emocjach, zawsze tak było począwszy od rzymskiego „chleba i igrzysk”, a właściwie trzeba sięgnąć jeszcze dalej.

 Formą, rozmachem, pomysłem na prezentację politycznego programu PiS zagrał w zupełnie innej lidze niż cała reszta politycznej C klasy. Potem przyszedł czas na treść i najważniejsze wystąpienie dnia. Mowa Jarosława Kaczyńskiego, jak rzadko kiedy, dla masowego słuchacza pewnie nie była szczególnie porywająca, na pewno nie w pierwszej i dość długiej fazie. Podsumowanie tego czym jest system wartości konserwatywnych i narodowych, połączone z analizą historyczną patologii III RP i odkurzenie „haratania w gałę”, czyli gorszącej i nieudolnej zabawy Tuska w politykę, to uczta, ale dla koneserów i zawodowców. Wiele takich mów wygłosił lider PiS i to mogło nieco zaskoczyć, że w dniu tak uroczystym lider nie zaczął od motywu przewodniego kampanii, czyli czegoś na obraz i podobieństwo nowego 500+. Kaczyński tak naprawdę dał wykład, nawet nie dla studentów, ale dla magistrów, doktorów i profesorów politologii i historii.

Udawało się Polakom zatruwać umysły i udawało się złodziejstwo wynosić do rangi wolnego rynku, a sprawiedliwy podział dóbr wyzywać od komunizmu, ponieważ przez ćwierć wieku żadna władza w Polsce niczego istotnego ludziom nie dała, pomimo tysiąca obietnic. W 2015 roku nastąpił przełom ocierający się o cud i tej przewagi, jaką zyskało PiS nie jest w stanie nadrobić żadna partia, zwłaszcza, że wszystkie liczące się już rządziły. Na czym konkretnie to polega? Niektórzy nazywają to wiarygodnością, ale wiarygodność słabo się sprzedaje w narodzie, jeśli dotyczy polityków. Dlatego proponuję bardziej właściwe słowo, jakim jest namacalność. Prawie każdy Polak, czy kocha, czy nienawidzi Kaczyńskiego codziennie dotyka tego, co zostało dane i rzekomo przez konkurencję polityczną nie ma być odbierane.

Niech wszyscy dookoła obiecują złote góry, Schetyna może obiecać 100 milionów na głowę, Kosiniak-Kamysz po „Bizonie” i 300 hektarów, Czarzasty i reszta darmowe wycieczki do Bułgarii i występy Kardashianek w remizach. Nic to nie da, na nikim to nie zrobi wrażenia. Jedynym politykiem, który nie mówi, że da, ale z całą pewnością da, jest Jarosław Kaczyński. Cała reszta jest nieważna, cała reszta jest biciem piany. „Hat trick Kaczyńskiego” to oferta dla milionów Polaków, konkretne pieniądze nie pustosłowie i Polacy o tym wiedzą. PiS kopie w imieniu okradanych przez lata Polaków, kopie leżących na dechach złodziei, co było marzeniem co najmniej dwóch pokoleń.

https://www.kontrowersje.net/hat_trick_kaczy_skiego_zaczyna_i_ko_czy_kam...

 

A program opozycji jest właśnie taki:

Darmowy Netflix, darmowe HBO GO, darmowy Canal+ Sport, roczny dostęp do PS Plus, baranina na cienkim z ostrym sosem i może dam się przekonać.

Przed kamerami garnitur a na dole klapki i kąpielówki.
Puaczę

 

ps.

Polska jako druga Korea Płn, Białoruś, Rosja Putina czy Grecja, to już nieaktualne. Nowym straszakiem totalnych od wczoraj została Wenezuela. A my po prostu róbmy swoje

Polska nie jest biednym krajem, a Polacy nie muszą być żebrakami. Nie dajmy sobie wmówić, że zawsze na nic nas nie stać i że musimy być biedni.
Taka narracja była przez całą komunę i III RP.
Godność pracownika lub powrót do niewolnictwa za 1500 zł.
13.X wybór należy do nas.

 

Źródło :
Twitter
FB
 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:15)

Komentarze

Skoro ta jedynka pod wpisem nie ma żadnej wartości punktowej, to jak nic swoje tu odchody zostawił dyplomowany pedofil
8-)))))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1601910

Kiedyś już pisałem, że 500+ to nie dotacja, darmocha, ale państwo oddaje to co przez lata okradało obywateli.

Zastanawiam się też, czy polityka ta, nie przyczyni się do wpuszczenia większej ilości złotówki ww obiegu zamiast pożyczać drukowane/puste euro lub dolary.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1601958

mafijna PO czy wcześniej mafia tzw. liberałów. Państwo rządzone przez PiS - w tym przypadku - nie pozwoliło mafiozom i przestępcom na rabunek podatku VAT i oddało te pieniądze społeczeństwu....

Państwo ma też swój udział - są to zbyt wysokie podatki. I później, często marnowanie pieniędzy wyrwanych z kieszeni obywateli...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601991

co jest najważniejsze dla Polaków w ambitnym programie rozwoju Polski zaproponowanym przez patriotów z PiS.

Natomiast mafiozi i przestępcy z PO i jej lewackich przybudówek potrafią jedynie łgać i rabować Polaków.

PO już tego dowiodło w okresie 8. lat rządów tej mafii! A teraz marzą o tym, "żeby było, jak było"... Czyli żeby postbolszewicka i mafijna PO wraz z przestępcami mogła ponownie bezkarnie rabować i Polskę i Polaków...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601916

Zobacz ich niemoc

Zobacz w jaki sposób już mi przyszło "walczyć", jakich sposobów już się chwytają
Zablokowali i mi i Krzyśkowi liczniki odsłon
To świadczy o ich niemocy
I dobrze, tak trzymać

Żenada

 

http://antykomunista.neon24.pl/post/150595,hat-trick-kaczynskiego#commen...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1601920

Do czego ten syn rosyjskiej panienki z pobocza naszych dróg jest zdolny
To administracyjne bydle już takich sposobów się chwyta.Szambonurek własne wpisy sobie na pudło wstawia,odsłon nabija a innym blokuje
Nazwanie takiego gnidą to obraza dla gnid
Trzymaj się i oraj te sowieckie obsarane onuce równo
BRAWO dla Was i @KrzysztofaJaw i Ciebie

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1601924

Masz rację Husky albo i nie
Moim zdaniem to rzeczywisty stan poczytności wpisów na Neonie, wszystkich wpisów.Faktem jest tam skandaliczne nabijanie odsłon gdzie w 3 minuty po publikacji delikwent ma już 3 tyś odsłon.Są tam rekordziści co tych odsłon mają milion z hakiem.
To że admini nabijają sobie odsłony to żadna tajemnica, jak też nabijanie swoim zaufanym.
Masz tu najnowszy przykład. Wpis tego skrajnego idioty na trzech portalach i porównaj ilość odsłon.Przekonasz się co do faktycznego stanu i dowodu na to jakie są ich działania.A szaleństwa zawiszy wyglądają tak

upodlony.pl - 34 odsłony
wolne media - 219 odsłon
szambo24 ru. -....... 1860 odsłon

Masz pytania?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1601939

Pewnie przyjdzie mi się z tym zgodzić.Rzeczywiście była już o tym rozmowa na portalu i to wielokrotnie. Nie kto inny jak sama Astra o tym pisała że ilość odsłon na portalu nie jest zgodna z danymi zawartymi na Google Analitycs czy Similar Web i to jest znaczącą różnica. Również zapytany przeze mnie inny admin Marx8888 odparł że skrypt na jakim pracuje portal jest bardzo stary anachroniczny i nie jest należycie chroniony przed takimi działaniami jak ingerencja w ilość odsłon, można je dodawać jak i kasować.
Stąd te z nieba wzięte ilości odsłon.
A i prawda jest że są tu wpisy mające kilkaset tyś odsłon a i milion też jest.
Należy zatem przyjąć że nadal stosowana jest tu praktyka dobijania sobie odsłon i blokowanie ich innym.
Czyli nic nowego

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1601955

nie nadążają wyć!

 

w neonowym szambie

chcą się ze Schetyną skryć

i już nie nadążają wyć

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1601921

#1601922

Doprawdy, nawet dawnym ludożercom lżej będzie w dzień sądu niż współczesnej Europie…i PiSowi

Wraz z rozwojem cywilizacji ludzkiej, barbarzyństwo bynajmniej nie łagodnieje i nie zanika. Wprost przeciwnie…

Dziś mamy do czynienia z barbarzyńcami hedonistami.

Większość przypadków dzieciobójstwa – do którego dziś, w przeciwieństwie do dawnych czasów, dochodzi przed porodem, przez co dodatkowo naraża się kobietę na fizyczną traumę, dokonując gwałtu na jej ciele – nie odbywa się pod przymusem. Wynika ze strachu przed poświęceniem i niewygodą, z hedonistycznej chęci zapewnienia sobie życia bez obowiązków i bez stresu.

 Wynika z pogoni za zyskiem u lekarzy morderców oraz wspierających ich mediów i korporacji.

Wynika z dziwacznego wygodnictwa, które nie dopuszcza nawet myśli, aby urodzić poczęte dziecko i drogą adopcji oddać je komuś innemu na wychowanie. Bowiem zabicie dziecka jeszcze w trakcie ciąży ma pomóc kobiecie uniknąć również bólu rozstania z własnym dzieckiem i pokusy, że usłyszawszy jego płacz, szczęśliwa matka jednak nie odda swego dziecka. O ile łatwiej jest je zabić jeszcze ukryte i w jakiś sposób abstrakcyjne.

https://www.youtube.com/watch?v=cRNYPgx2FLo

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25975&Itemi...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1601966

pocenie się

 

Targowica się poci

to prawdziwi patrioci

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1601967

nawet daje plusa

dzieki za wizyte i komentarz

8-))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1601968

w każdym słowie

 

manipulacja w każdym słowie

co mądrego powie

gówno prawdą się zowie

 

PS Co Verita  napisze czy powie gówno prawdą się zowie. Można nawet napisać, że winy niewinnych wierszyków jana patmo jest - a jakże by inaczej - PIS, ba sam Jarosław Kaczyński! To już jest paranoja, z której trzeba się leczyć!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1601973

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1602139