Na znak protestu zawieszam funkcje blogera

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Już widzę Gawrionie jaki pusty śmiech Cię ogarnia i gdzie masz mój protest, ale nie mnie.

 Na znak protestu zawieszam pisanie jako bloger, zostałem ocenzurowany przez właściciela portalu Gawriona, bo według niego źle piszę o pisiorach i jestem monotematyczny i piszę nie prawdę, wspierając Ruch Narodowy. Moje artykuły na moim blogu żyją nie całe 24 godziny i są strącane do piwnicy, a nie będą szły do góry, bo tak zdecydował właściciel Gawrion skoro żle piszę o PiS-ie i piszę nie prawdę. A pisać o bzdetach nie zamierzam by Gawrion dawał mnie na górę. Czyli pisałem dobrze bo zabolało i to widzę bardzo mocno. Stając się realnym zagrożeniem dla tej pisowskiej formacji. Więc przechodzę na NEon by zobaczyć jak tam jest i czy mogę pisać co mam na sercu i bez cenzury, a tu na NP, będę tylko jako komentator. 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:18)

Komentarze

że podjąłeś taką decyzję. Zawsze pisałeś prawdę, a to jest najważniejsze, wprowadzałeś tu ożywienie i tępiłeś wrogów Polski.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1592637

Czy ma to sens pisania, skoro za chwilę to londuje do śmietnika, a tak jak to się stało ostatnio z 6-cioma moimi artykułami na moim blogu, że po nie pełnej dobie trafiły do śmietnika, choć poczytność była duża, ale były nie wygodne dla właściciela i tych co wspierają PiS.

Więc pisanie o tyłku Maryni i jaka jest dziś pogoda, by Gawrion dał mnie na górę, nie interesuje mnie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8
#1592638

Marku, tylko Ty nam nie rób pod górkę. My tu zbieramy cięgi (pały) za prawdę o Polsce, a ty nam tu rejterady urządzasz !. Marsz z powrotem do pisania i bez tłumaczenia!! :). Ojczyzna wzywa !! :).
Nie dawaj satysfakcji tym "przekrętom". Nie po to tkwimy tu od lat na posterunku pod tytułem "OJCZYZNA", żeby to obce nam "COŚ", triumfowało.
Nie rezygnuj z bloga, bo znasz mnie i wiesz, że Ci nie odpuszczę i odpowiednio "umilę" życie :):).

PS. A więc, bez fochów i do roboty !! :).

Pozdrawiam serdecznie ... :).

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-10
#1592653

W komentarzach też można ostro pisać i to zostawia ślad i nie można go ocenzurować, a blog spada do piwnicy i tyle z tego.

Powiem Ci Bogdan, że nawet nie mam już ani chęci, ani satysfakcji z pisana na NP, na razie daje sobie na odpoczynek, ryby, dzika przyroda natury, pojadę w góry do Zakopanego, pełny luz.

Teraz będę dużo komentował i wspierał tych co nie myślą jak PiS.

Pozdrawia Cię Bogdanie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1592657

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Komentarze tu sa bardziej cenzurowane jak blogi - zauważ ile profili jest, które piszą komentarz (choćby "wilk na kacapy") i w ogóle go nie widzisz, bo jest uznany jako nieodpowiedni tylko dlatego, ze dostał minusy - ja wtedy zawsze jak mam mozliwosć to daje plusa mimo, że nie mam mozliwości nawet przeczytania komentarza (a moze właśnie dlatego) - z "wilkiem na kacapy" nie ze wszystkim się zgadzam ale cenzura taka mnie wkurza.

Tak czy siak rozumiem Ciebie, bo sam jakoś nie mam juz tyle chęci do dodawania konkretnych blogów co wcześniej (a jestem tu krótko). Cóz niedługo to nie będzie portal blogowy, tylko portal polecanek (i to tych jedynie słusznych - niepoprawnych inaczej).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11
#1592658

Cóż szkoda będzie jeśli tak zrobisz. Co prawda sam mam chęć od dłuższego czasu pójść na neon ale chciałem póki co pisać i tu i tu jednocześnie (tylko z czasem jest krucho). Może pomyśl, czy na razie nie pisać i tu i tu jednocześnie i wtedy wybierzesz co będzie lepsze - i nam nie zapomnij powiedzieć to dla nas też ważne info ;)

Jeśli byś wybrał neon, to pewnie wielu poszłoby też tam i zostawilibyśmy POPiSowe towarzystwo samym sobie - niech się kiszą we własnym sosie, a portal jeszcze bardziej straci na znaczeniu ;)

Ps. a co do zrzucania tematów nizej to pogadaj z Jackiem Mruk, który wczoraj znów zarzucił portal ok 20 polecankami na raz i przez to inne spadły duzo dalej - możesz zaktualizować temat albo dodać komentarz i juz wskoczy wyżej ponad spam Jacka. A to, że Gawrion nie wsadza na pierwszą stronę bo NIEPOPRAWNE (na portalu "niepoprawni") politycznie, to na prawdę olej to - to tylko świadczy o nim :)

Dodam tylko, że osobiście już od dłuższego czasu prawie w ogóle nie patrzę na pierwszą stronę, tylko na spis tematów - oczywiście tak nie robi większość czytających, co widać choćby po statystykach.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1592647

Ja nie odchodzę, będę teraz tylko komentatorem, chce tylko pokazać meandry portalu o którym myślałem że mogą się spierać różne poglądy prawicowe, ludzi którzy popierają PiS i tych co popierają Narodowców, ku chwale Rzeczypospolitej Polskiej.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1592652

Przyłączam się do osób, które żałują. Zawsze bardzo ładnie, rzeczowo, bez zacietrzewienia, przedstawiałeś swoje poglądy w ważnych sprawach. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-11

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1592649

Teraz będę to robił to w komentarzach i ślad będzie i nie spadnie do piwnicy.

A pały mogą dawać do woli aż mi bilans spadnie do zera, bo tu nie o punkty chodzi, a o Polskę.

Pozdrawiam serdecznie..

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8
#1592654

Marku
Ja straciłem ponad 300tys.pkt i nie robię z tego tragedii
To jedno.
Po drugie jeśli chcesz pisać na Neon to twoja prywatną sprawa.I tylko tyle
Są tu piszący na obydwu portalach i co ?
Pewnie jak wpadniesz tam w temat 447 to będziesz "noszony na rękach"
Jak napiszesz że jesteś katolik to będziesz tam TYLKO KATODEBILEM
Taka różnica
Trzym się

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1592697

Pożyjemy zobaczymy, chce spróbować, tu Gawrion nie pozwala mi pisać to co mam w sercu, powoli zostaniecie sami i wiesz jak to jest i jaki był marazm, przecież przerabialiśmy to razem i razem się wkurzaliśmy się że nic się nie dzieje.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1592706

Po co te manipulacje i kłamstwa?

Nie rozumiesz słowa cenzura. Brak polecenia przez nas artykułu oznacza po prostu że go nie polecamy. Tyle. Zresztą trudno chyba oczekiwać czego innego (że będziemy polecać coś czego nie polecamy)? Artykuł nie polecany jednak jest nadal dostępny na chronologicznej liście wpisów (tak jak w Twoim przypadku), albo w nielicznych wyjątkach (jesli uznamy że jest zupełnie nieatrakcyjny dla czytelnika, spycha inne wpisy lub jest szkodliwy) zdejmujemy go także z promocji na stronie głównej (ale nadal jest dostępny na blogu - jeśli masz wiernych czytelników na pewno go znajdą).

Reguły Seriwsu przewidują, że nie musimy konsultować się z nikim w wyżej opisanym zakresie - w zakresie promocji treści działamy na podstawie misji serwisu, swojego sumienia oraz obiektywnych kryteriów opisanych w przewodniku (estetyka, forma, objętość) dysponując dużą swobodą. Akceptowałeś to podczas rejestracji konta.

To prawda że źle piszesz o PiS, nie piszesz prawdy i jawisz rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Konfederacja robiła to świadomie z powodu czystej matematycznej kalkulacji wyborczej - to oczywiste. Jeśli jednak zaczynamy w oparciu o takie wykalkulowane działania budować ideologię to dzieje się źle i z trzeźwym oglądem rzeczywistości nie ma to nic wspólnego.

Póki co portal i to co polecamy jako Redakcja czytelnicy traktują z jakimś tam poważaniem i autorytetem (patrząc na oceny czy popularność polecanych wpisów), dlatego też nie chcemy polecać manipulacji i wpisów, z którymi nie zgadzamy się w zakresie opisywanych tam faktów (nawet nie co do ocen, bo czasami polecamy inne od naszego spojrzenia i oceny). I chcemy aby tak zostało.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-8

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592659

"dlatego też nie chcemy polecać manipulacji i wpisów, z którymi nie zgadzamy się w zakresie opisywanych tam faktów'...

w związku z tym, mógłby Pan choć raz odpowiedzieć, dlaczego pewna "ekipa" na portalu, może bez żadnych konsekwencji bluzgać, obrażać innych, wyzywać kobiety i "pałować" każdy tekst, który im się nie podoba ?.
Mam rozumieć, że co do tych tekstów to już się Pan "zgadza w zakresie opisywanych tam faktów" ?.
Mógłby Pan dodać, w którym miejscu Marek kłamie ?.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-12
#1592663

W ewidencji naruszeń masz wykazanych 179 popełnionych naruszeń przez grupę, która je popełniła. W tej grupie jedynym kluczem i kryterium jest to, że każdy z użytkowników popełnili naruszenie. Każdy może mi zgłosić podejrzenie naruszenia przez PW. Każde oceniam wg tych samych kryteriów i w stosunku do każdego decyduję czy doszło do naruszenia, czy nie doszło.

Kłamstwa JJJ - pierwsze z brzegu, że PiS jest partią w kontrze do Boga i że za komuny było z tym lepiej. Śmiechu warte! W tym samym wpisie sugerowanie, że profanowanie Bożego Ciała odbywa się bez konsekwencji - tymczasem prokuratura prowadzi czynności na podstawie kilku zgłoszeń. To jest okłamywanie czytelnika i wprowadzanie go w błąd co do faktów, nie co do opinii. Dodatkowo - wietrzenie niesamowitego spisku PiSosko-żydowskiego (podczas gdy najwyższe władze PiS i Rządu skłądały stanowcze oświadczenia). Proszę wybaczyć ale nakręcanie antysemityzmu i robienie takiej atmosfery to technika stosowana przez samych żydów - po to aby sięgnąć za chwilę do argumentu o agresywnym i prymitywnym antysemityzmie. Nie wiem czy to głupota czy krecia robota, ale ja do tego ręki nie będę przykładał. Żydów należy oceniać bardzo surowo, postępować zgodnie z polskimi interesami, ale w oparciu o twarde fakty, a nie w oparciu o urojenia i teorie spiskowe. Robienie tego drugiego to prosta droga to zdyskredytowania autorów i mediów, za pomocą których ci autorzy się posługują.

Misją portalu jest działanie zgodnie z polską racją stanu i ja na pewno nie pozwolę aby portal był instrumentalnie wykorzystywany do takich prymitywnych gierek.Przez partie, ich działaczy, akolitów czy w ostateczności pożytecznych idiotów. Inny wątek - to powodowanie i prowokowanie przed ważnymi wyborami wojny na prawicy i skłócanie prawicowego elektoratu. No to tylko głupi nie wie po co to wszystko jest robione! Ludzie - nie macie do czynienia z debilami!

Każdy kto będzie próbował skłócać Polaków, prawicę na portalu - nie będzie promowany. Wręcz przeciwnie! Wrogów mamy zbyt wielu aby szukać ich wśród siebie!

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-5

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592670

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1592675

Za komuny nikt nie chodził z waginą jako Ciało Chrystusa, czy innymi profanacjami i tu jest z twojej strony sugerowanie wyjętego zdania z kontekstu, drugie pomówienie że PiS nie zadziałał, bo tak było, dopiero jak ludzie za czeli szumieć to łaskawcy podnieśli tyłki, a w Pruchniku gdy bili Judasza reakcja była natychmiastowa. 

Prokuratura prowadzi śledztwo bo to ludzie zgłosili, tak jak my w Poznaniu, więc tu bajek nie opowiadaj. że to PiS taki bystry.

A może rozdawnictwo dla żydów to też kłamstwo z mojej strony, tak jak niechęć PiS-u do ustawy antyaborcyjnej, następne moje kłamstwa to weta Dudy co do sądów i ciche poparcie PiS-u bo nie bronił swoich ustaw i tylko o tym pisałem.

Tego co obiecali przed wyborami, a potem mieli to w nosie jak rozliczenia bandytów i złodziei i o tym pisałem bo sam popierałem PiS i czekałem na to i to był mój powód odejścia z PiS.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-10
#1592678

Znów manipulujesz i kłamiesz. Piszesz prawdę że zgłosili ludzie (no bo zwierzęta jeszcze uprawnień nie mają). Ale już kłamiesz, że nie PiS. Ten ludź co zgłosił do prokuratury, to działacz PiS: Hubert Grzegorczyk.

https://radiogdansk.pl/audycje-rg/gosc-dnia-radia-gdansk/item/94783-dzialacz-pis-o-zlozeniu-zawiadomienia-do-prokuratury-w-zwiazku-z-parada-rownosci-doszlo-do-jawnego-naruszenia-prawa/94783-dzialacz-pis-o-zlozeniu-zawiadomienia-do-prokuratury-w-zwiazku-z-parada-rownosci-doszlo-do-jawnego-naruszenia-prawa

Gdzie byli Konfederaci? Się pytam? Zgłosili? "Szczęść Boże" Braun, ex kandydat na prezydenta Gdańska zgłosił? Czy się nie chciało napisać i wysłać jednej strony a4 do prokuratury? No tak - subwencja będzie dla Korwina to będzie budżet... A może Ty zgłosiłeś skoroś taki oburzony? Ja zgłosiłem to prokuraturze. Jestem jednym z kilku... Żałosne aberacje...

Jak troszkę popracujesz nad warsztatem i zaczniesz weryfikować proste fakty (w 5 minut za pomocą Google), to może i zasłużysz na promocję. Na razie z takimi emocjonalnymi wypocinami i kłamstwami, nakierowanymi na skłócanie patriotów, nie będę Cie promować. Zajmij się porządnie ustalaniem faktów, a potem te fakty oceniaj. Na razie to tworzysz fejki i je jeszcze sam oceniasz = dezinformacja.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-5

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592681

Też się podpisałem, pod pozwem zbiorowym, o możliwości popełnienia przestępstwa, Narodowcy z Poznania też mają prawników nie tylko PiS.

Bez obrazy ale to nie ty będziesz mi mówił co mam pisać, a co do warsztatów to i owszem.

Tworze fejki, to twoja opinia i tych co wspierają PiS, ja i inni mamy inne zdanie w tym temacie i to ja mogę sądzić że to wy działacie by nas dyskryminować, ośmieszyć i upokorzyć, wmawiając ludziom jacy my Narodowcy źli.

I udowodnij mi że to nie prawda, a to że jesteś właścicielem to to jeszcze nie znaczy że masz racje co do mego postępowania.

A ci twoi plując na nas Narodowców nie dzielą Polaków i to prawicowych.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1592693

Obracasz kota ogonem. Najpierw piszesz że nie PiS. Że za komuny było lepiej niż za PiS z obroną wartości katolickich.  Udowadniam Ci nieprawdę, to piszesz że inni też. Co to ma do rzeczy? Z logiką nie jesteś na "ty".

Jak widać zdolności do samorefleksji i do przyznania się też u Ciebie mało, co obniża dodatkowo zaufanie do Ciebie.

A Narodowcem to jestem ja i Narodowców szanuję i znam. Niestety pewni politycy (z powodów bardzo doraźnych korzyści - urwanie parę procent PiS) wybrali walenie w PiS, w swojego naturalnego sojusznika, a masa pożytecznych się nabrała na to doraźne działanie jako na dogmat idei narodowej. Tematy antysemickie? Jak wytłumaczysz brak w programie Ruchu Narodowego kwestii Żydowskich? Nawet słowem o Żydach, Izraelu tam nie stoi...

Taki z Ciebie narodowiec że nawet pewnie tego programu nie znasz...

https://ruchnarodowy.net/wp-content/uploads/Program-Ruchu-Narodowego.pdf

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592720

Żydzi, 447, strzelnica, szkoła, Żydzi, Korwin miał co innego na myśli, PiS jest zły

Żydzi, 447, strzelnica, szkoła, Żydzi, Korwin miał co innego na myśli, PiS jest zły

PIS jest zły,Korwin miał na myśli co innego,szkoła,strzelnica 447,Żydzi

A co, z gospodarką, skoro ich guru Michalkiewicz przepieprzył 70 lat na opowiadaniu bzdetów, a na koniec zgraja gówniarzy wykupowała dziadydze chałupę?

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-8

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1592722

Gawrionie po co ten bełkot prawniczy z twojej strony.i ogłupianie ludzi.i to jeszcze twoich, Ci co myślą podobnie jak ja, nie dadzą się wpuścić w maliny. 

Czy znam program czy nie znam, czy Dmowski czy Piłsudski, co to ma za znaczenie gdy okradają Polskę.

Ty tylko myślisz że jesteś Narodowcem, a jesteś PiS-owcem, bo widzę co robisz na portalu i to wskazuje z kim Ci po drodze.

Nie bój się, na jesieni jeszcze wygracie, a co później gdy będzie potrzebowali koalicjanta a palicie za sobą mosty, będziesz umiał odgadnąć z kim, zostaną wam czerwone pijawki z PSL-u, bo oni nawet z czortem, byle do koryta.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1592742

Miotasz się od ściany do ściany :D To gdzie w tym programie Ruchu Narodowego o żydach stoi?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-5

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592759

Bo zawsze uważasz że Ci nikt nie podskoczy, z racji że tu dowodzisz i możesz wszystkich z góry traktować

A gdy taka potrzeba robisz wiernemu ludowi igrzyska, tak jak w moim przypadku, darować, czy rzucić lwom na pożarcie.

Zapisane jest, śmierć wrogą Polski, to teraz pomyśl kto jest wrogiem Polski..... skoro taki z Ciebie bystrzak.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1592773

Lwom? Czy ja Ci zabraniam używać argumentów? Sam głupoty piszesz i obnażasz brak logiki. Ja tylko udowadniam miałkość Twojego myślenia i tego, że zamiast pomagać Polsce robisz jej niedźwiedzią przysługę. Igrzyska Ty robisz, bo się obraziłeś że nie chcę promować Twojego krzywego spojrzenia na rzeczywistość. Chyba wyczerpaliśmy temat - nie ma co dalej bić piany, bo się woda robi...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592819

Bóg mnie i Ciebie osądzi a nie człowiek, może spotkamy się tam na górze, a może na dole.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1592821

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Chwlsz sę swym włsm... n wsz, czm słży  lgk.

Lgk , pdbn jk dmkrcj ,bz zsd mrlnych...l n n mrę swjj wrżlwśc,  jst nrzędzm trrr nszczn.

Mż Mrk n psz jk wytrwny dznnkrz czy rbn...l n rb Plsc ndźwdzj przysłg...wręcz dwrtn.

T n n wdz krzyw rzczywstść...l  rczj ty.

N wm jk cl c przyśwcł  twrząc  tn prtl...l smą lgką  dbr Plsk n sągnsz.

Verita

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1592823

chciałoby się powiedzieć "Boże chroń nas od takich narodowców" jak Gawrion...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1592776

Rozumiem, Pan tu rządzi i będzie tak jak Pan uważa ...
Dobrze zrozumiałem ?.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9
#1592721

nic nie zrozumiałeś... Chyba nie ma sensu z Tobą pisać...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-7

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592727

Właściwie... to ma Pan rację, nie ma sensu.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9
#1592728

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1592676

Z koniem się nie kopie bo to niebezpieczne

Dla nas Rozsiewanie Prawdy jest konieczne

W tym nas na portalu nikt nie zablokuje

Taki system manipulacji  panuje

Pozdrawiam

Szczęść Boże

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-11

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1592677

Jak tak dalej będzie spadnie na dno przed czasem

Nawiedzonych z koniem chcących się kopać przejdzie

Do bagna które jest gdzieś tam pod ruskim lasem

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y7qHlKq8O9Y

Szczęść Boże

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1592834

Widząc, że Pan tutaj jest zapytam - troszkę off. Dlaczego ten komentarz pod moją notką, którego nie mogę skasować nadal jest widoczny?

"Ale z tymi niebieskimi ptakami to dobrze im pojechałaś. Nie sieją, nie orzą a żyją z geszeftów, subwencji i pensyjek, latają i - za przeproszeniem- kiłę roznoszą. Takie głupie dziewuchy mają, że starczy im wmówić, że jak z cukrzycą, to można bez gumy. Papieże mówili, że to żadna wolność a w katechizmie jest jasno, że sprawiedliwość ma być a nie rządy lichwy. A ci drudzy z nimi- nielepsi, nawet kolor kuśki im przeszkadza, za to z Murzynką to by chcieli."

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/cisza/usmiechnij-sie-droga-frekwencjo

Pańska odpowiedź pozwoli mi poznać granice smaku i tolerowania wulgaryzmów na tym portalu.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

CISZA

#1592711

Ja też jestem bardzo ciekawy odpowiedzi pana Gawriona. Narazie sobie gdzieś poszedł.

Pozdrawiam

 

Jerzy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Jerzy

#1592712

..nie Pana Gawriona - ja wiem, że gdy zakładałem portal miałem dzieścia, teraz więcej siwych włosów, ale zlitujcie się nade mną:D Trochę szacunku do człowieka :D

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592725

Faktycznie, w głośnym przypadku akurat chodziło nie o cukrzycę, a o leki na łuszczycę.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1592718

W obsługę naruszeń, wypracowanie standardu i kryteriów tego co naruszeniem jest a co nie, włożyłem tyle czasu i pracy, że Tobie zajmie zaledwie maluczki ułamek tego - na zapoznanie się z każdym ze 180 naruszeń i poznaniem inkryminowanego czynu, sankcji oraz uzasadnienia. Polecam - świetne studium przypadku:

http://niepoprawni.pl/przewodnik/ewidencja-naruszen

Jako wstęp polecam szybką lekturę tego artykułu:

http://niepoprawni.pl/przewodnik/standard-obslugi-naruszen

Uczciwa lektura, obcowanie z operacjami dedukcji, czasem indukcji - powinny spowodować, że zostaną rozwiane wszelkie Twoje wątpliwości :D A wszelkim leniwym - nie mam zamiaru korepetycji dawać :D

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-6

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592723

-Każdy może mi zgłosić podejrzenie naruszenia przez PW. Każde oceniam wg tych samych kryteriów i w stosunku do każdego decyduję czy doszło do naruszenia, czy nie doszło.

- "nie będziemy tolerować wulgaryzmów, niezależnie od kontekstu ich zastosowania. Dlaczego? Po pierwsze - język polski jest bardzo bogaty i precyzyjny..."

Dziękuję zatem za wywalenie komentarza, który zacytowałam. To tylko tak dla zasady ... bo jestem prawie pewna, że podobne w wykonaniu tego blogera pojawią się znowu i "ubogacą" nasz język polski.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

CISZA

#1592729

Zapoznaj się z ewidencją - nie bądź leniwa - tam masz przykłady naruszeń polegających na użyciu wulgaryzmów...

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-6

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592730

że nie ma sensu dalsze pisanie. Z "lenistwa" nie chce mi się przypasować jednych wulgaryzmów do tych z Pana autorskiego  wykazu i porównywać ich siłę rażenia. Sporo tego. Ocena, co jest wulgaryzmem pod moim wpisem należy do mnie, niezależnie od regulaminów. Moje prawo. Pan ma inną "wrażliwość" po prostu.

Kończę; widzę, że ten dialog był bezsensowny. Dobrej nocy!

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

CISZA

#1592744

...bo jesteśmy inni. Ja z pewnością mam inne doświadczenie w prowadzeniu portalu i inne doświadczenie w kwalifikowaniu nadużyć na portalu - robię to już ponad dekadę - proszę o odrobinę zaufania. Poza tym mam sprecyzowany cel i kryteria i wiem do jakiego kształtu portalu dążę. Warto zachowywać zdrowy rozsądek - nie miotam się ze skrajności w skrajność. Poza tym - to jest przestrzeń publiczna i każdy z blogerów, a nawet komentatorów rezygnuje z części swoich dóbr osobistych decydując się na publiczną działalność, także proszę nie być taką delikatną.

Dobranoc! :D

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592755

...cenzura jest, ale  taka "subtelna", przez zamilczenie...i nawet nie ze względu na treść, bo ja też nie piszę tylko o polityce, a moje treści neutralne też nie były promowane, tylko ze względu na nick...po prostu Gawrion jest niereformowalny, woli takich Januszków co go obsrywają publicznie gdzie się ino da...taki masochizm swoisty, którego ja nie rozumiem, ale ja nie doszukuję się logiki w talmudycznym myśleniu...no i tolerowanie tego bolszewickiego Januszowego chamstwa w stosunku do kobiet...no cóż sam Gawrion wystawia sobie świadectwo, ludzie to widzą

Rozumiem Cię doskonale, bo ja kilka lat przez to przechodziłem...ja też nie narzucę sobie kagańca i nie będę pisał tego co się ludziom PiS-u podoba, tym bardziej, że byłem w PiS-ie i wiem jak to wygląda od środka...szczurzy pęd po synekury w gminach, powiatach, sejmikach wojewódzkich, spółkach skarbu państwa, tutaj niczym się nie różnią od PO...nie liczy się nic, żadna moralność...ludzie wolą się zeszmacić, aby tylko wleźć posłance/posłowi opiekującemu się kołem całkiem do rzyci, całkiem, aż po wątrobę...

A z tą piwnicą nie jest do końca tak...ludzie jednak czytają..na przykład moje piwniczne notki, które na SG były nawet nie całą dobę osiągają później od 2 do 5 tys odsłon...to że Gawrion przypina pupilów na górę nie znaczy, że ludzie zawsze będą czytać "polecane" czytaj (wywazelinowane) notki poświęcone "jedynej, słusznej" opcji politycznej...pozdrawiam i do zobaczyska :))

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-12

http://trybeus.blogspot.com/

#1592726

Tak w piwnicy przybywają wejścia, bo to zobaczyłem sam.

Ja też byłem w PiS-ie, ale gdy zobaczyłem geszefty Dudy i Kaczyńskiego, by nikogo z korzeniami pejsatymi nie karać, to jakby mi napluto w twarz i skopali mi tyłek, tylko już nie pozwoliłem by mi bratki posadzili i oddałem legitkę partyjną.

A do tego doszło płacenie haraczu dla pejsatych i to w miliardach, oraz pożyczki dla banderowców, których nie spłacą bo to bankrut, 

Pisze mi Gawrion otwartym tekstem, że jak będę grzeczny, to może da się coś zrobić by moje teksty poszły wyżej, na co ja się absolutnie nie zgadzam.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7
#1592731

"Ja też byłem w PiS-ie, ale gdy zobaczyłem geszefty Dudy i Kaczyńskiego, by nikogo z korzeniami pejsatymi nie karać, to jakby mi napluto w twarz i skopali mi tyłek, tylko już nie pozwoliłem by mi bratki posadzili i oddałem legitkę partyjną."

Okrutnie topornie ta historia wyszła :D Ale możesz popracować nad warsztatem :)

Może spróbuj na fantastyka pe el? Serio :D

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-8

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1592732

A tak między nami, to niech Pan zerknie czasami na "warsztat" pańskich protegowanych, bo tam jest ogrom roboty do zrobienia. Chamskie teksty, bluzgi, wyzwiska i więzienny bełkot... To jest dopiero "warsztat". Obiektywizm Panie Gawrion, to fajna cecha...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-12
#1592737

Napisz swoją, to też się pośmiejemy i zrobimy lożę szyderców, tak jak ty stosujesz wobec mnie nie pokornego, by pokazać "taki coś chce pisać blogi" to jest po niżej pasa co teraz napisałeś. 

Nawet nie będę tego komentował

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1592745

...też weryfikował piszących i też proponował że jak kto będzie grzeczny :)) to zrobi tu karierę :))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-13

http://trybeus.blogspot.com/

#1592733

Szanowny kolego Marku
Ten wpis ja traktuje jak wyraz olbrzymiej frustracji, ale nie jak fakt zjazdu twojego wpisu do piwnicy ale frustracji po przegranych wyborach.W różny sposób zwolennicy Konfederacji wyrażają swoje niezadowolenie.
Ty przyjąłeś taką "taktykę" a nie inną.
W myśl przysłowia "na złość mamie odmrożę sobie uszy"
Czy to że będziesz pisał na neon mamy traktować jako "groźbę"?
Dlaczego jako straszak wybrałeś ten"portal". Równie dobrze mogłeś ogłosić akces (czy swojego transferu) np. do bliźniaczych dla Neonu portali Sputnik, Onet czy NaTemat.
Nie mam zamiaru odwodzić Cię od jakiejkolwiek decyzji.Wszędzie można się "udzielać", co więcej żyjemy w wolnym kraju i sami decydujemy o własnym losie.
Tylko pamiętaj jedno,dziś w naszym kraju toczy się już nie batalia ale prawdziwa bitwa nas Polaków spadkobierców żołnierzy AK i innych żołnierzy Niezłomnych z pokoleniem tej dziczy przywiezionej na sowieckich tankach w 1944r.
Jeśli uważasz że warto ich wspierać to już Twój wybór.
Nikt Cię tu nie zmusi do zmiany decyzji bo wiesz co robisz. A pisząc czy komentując gdziekolwiek robisz to na własny rachunek.

Na koniec jestem za tym bys tam pisal, jesli chcesz

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1592767

Ja od siebie dodam taką ciekawostkę związana z umieszczaniem wpisów w piwnicy.
Na neon jest takie cudowne miejsce jak ....loch, gdzie administracja odcina się (sic) od treści wpisu/notki/wklejki
Parę m-cy temu rządził tam niepodzielnie pewien admin który to "potrafił" w ciągu jednego tylko dnia umieścić 3 moje wpisy w lochu.
To był swoisty rekord w dziejach tego portalu, do dziś zresztą nie został pobity.
A co było przyczyną.
Może lepiej już tego nie pisać, bo na szczęście ten "mądry inaczej" nie jest już adminem.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1592768

Piszesz "pewien admin"
Czy masz na myśli przygłupa Repsola?
Wiem tylko że dostał niezłego kopniaka w rzyć od Opary
To była wyjątkowa gnida, ale teraz mają takiego samego
Dumnie dziennikarzem zwanym

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1592769

Nie jestem za tym by w tak skrajny sposób kogoś oceniać.
My nie darzyliśmy się (wzajemnie) życzliwością
8-))))

ale to historia,wiec koniec "tematu"

pzdr.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1592770

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Husky - za te maniPOlacje, które tu często pisałeś też bym jako admin wywalił Twoje takie posty - Gawrion z nimi nic nie robi ale czepia się innych (NIEPOPRAWNYCH dla Gawriona) - ogólnie to nazwa portalu "Niepoprawni" niestety przez Gawriona się zużyła - powinna teraz brzmieć "lizodupcy" albo co najmniej "kółko wzajemnej adoracji"...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9
#1592777

Jak szalenie mi przykro że nie jesteś adminem to tylko ja wiem

8-))))))

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1592781

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tylko nie popuść w gatki z tego powodu ;D

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8
#1592783

Mylisz się, bo jako były sportowiec nauczyłem się przegrywać i wygrywać i wiedziałem że za dużo nie zdziałamy w tych wyborach do euro burdelu i to mnie nie wkurza.

Ale wkurza mnie to że knebluje mnie Gawrion i nie mogę pisać to co czuje, a mówi że gdy będę grzeczny to kto wie..

Przecież nazwa portalu to NiePoprawni, blogerzy dla blogerów, to teraz śmiało można napisać, Poprawni, pisowcy dla pisowców. Co aż takim zagrożeniem jestem dla PiS-u, ja starszy człowiek że Gawrion mnie knebluje??? Widzę że własnych cieni już się boicie.

Będę komentował i patrzył jak się taplacie we własnym sosie pochwał, zachwytów i uwielbienia, między sobą, aż stanie się taki marazm, że już nie będzie o czym pisać, z braku świeżej krwi i świeżego napływu myśli i w końcu ludzie przestaną tu na NP zaglądać, bo i po co, by czytać wazeliniarzy jednej opcji.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1592784

Jeśli będziesz z taką samą pasją atakował kacapów z Putinem na czele jak PIS, to nie wróżę ci wielkiej kariery na neonie. 

Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze. Nie mówię: krzyżyk na drogę, bo na neonową drogę bierze się sierp i młot!

Pozdrawiam    

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1592788

Nie dziękuje by nie za peszyć, ale ja stąd nie odchodzę, tylko zawiesiłem funkcje blogera, bo nie mogę pisać to co mam w sercu, a komentatorem dalej będę tu na NP.

A na NEonie będę blogerem i komentatorem, i czy będzie dobrze czy dostanę kopa to czas pokaże. bo będę pisał co mam w sercu, tak jak chciałem tu to robić

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1592791

Marek
Obaj mamy 7 krzyżyk na karku.Wiemy co piszemy
Powiedz mi jedno
Dlaczego tyle milionów ludzi w naszym kraju od lat popiera PIS
Czy to są debile,idioci czy tylko Polacy.To nie sa katolicy jak Ty ?.
Znasz odpowiedź ?,

tylko nie pisz że to wina porpagandy,żydów czy eskimosów z Australi, że o kosmitach nie napiszę
Trzym się

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1592789

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

hahaha kiedyś za rządów PO, pewna osoba (z nimi związana) pytała mnie dlaczego tyle osób głosuje na PO, tyle młodych a ja nie chcę - wiem, że nie jestem Jjj ale niech to będzie dla ciebie odpowiedzią

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-9
#1592792

Ale skoro ciebie pajacu nikt tu o nic się nie pyta to zamknij japę gówniarzu
 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1592794

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

hahaahaha a jednak nawet to za ciężkie do skumania było dla ciebie :D

Ps. zobaczymy czy Gawrion twój "elokwentny" wpis PObłogosławi, czy nie (w końcu jesteś z jego "parafii") ;)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1592796

Wiesz jak  tacy się w naszym slangu nazywają

Ja na takich mówię/piszę ....kapusta

Nie wiem ale czy wiesz że nazwać takiego jak ty, to też jeszcze można inaczej "sklasyfikować" bardziej dosadniej

Faktycznie młokos

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1592802

o następny, kto jeszcze pokaże swoją "mądrą elokwencję"? ;)

Ps. mocni w papie a w realu byście po prostu w te papy oberwali i byłoby po rozmowie - tak po staropolsku :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1592804

// w realu byście po prostu w te papy oberwali i byłoby po rozmowie - tak po staropolsk//

 

Na 100% ten koment zgłosiłeś !!!!!

Mylę się panie....... 
Od dziś jestem solidarny z........Kapuś....niaczkami

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1592809

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

tak wiem, kapuchą/podpadziuchą wali od ciebie od dawna ;)

Ps. te // to taki " po rusku? W sumie to jeśli o ciebie chodzi to by się zgadzało :D

Co do mojego wpisu, to nie było co zgłaszać, nie było żadnego wyzwiska (w przeciwieństwie do was) tylko stwierdzenie faktu - a z faktami się nie dyskutuje :D

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7
#1592810

Dobre porównanie

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1592803

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Witaj Jjj

Jak widać za ciężkie to było dla niektórych lemingów ;)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8
#1592808

Ja szanuje poglądy wyborców PiS, bo mają takie prawo, ale pisałem Ci, dla czego odszedłem od wspierania PiS, bo mnie oszukali

A dzisiaj ci co mordowali Polaków, tak i moją rodzinę, chodzą sobie na wolności, lub umarli jako ludzie honoru, a Duda zawetował ustawy o sądach i ustawę degradacyjną, by tych bandytów nie można było ukarać i tych również co już nie żyją 

A  PiS nie stanął w obronie swoich ustaw, czyli zrobił deal z Dudą by nikogo nie karać, kto ma korzenie żydo-komuszę.

I wy wyborcy PiS-u na to się godzicie a ja nie. Dzięki takiej postawie Dudy i Kaczyńskiego, dzisiaj na nazwy Polskich ulic powracają ludzie z terroru bezpieki komunistów, żydo-komunistów dokładniej, ludzie pokroju Jakuba Bergmana, Michnika Stefana, czy Zwolińskiej.

Ja o taką Polskę nie walczyłem i się na taką nie zgadzam, a wy wyborcy PiS-u, na taką Polskę się zgadzacie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1592798