Stop bezprawiu w Polsce

Obrazek użytkownika matterhorn
Kraj

"Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie"-oto dewiza prokuratora Prokuratury Krajowej Janusza Jarocha delegowanego do Prokuratury apelacyjnej we Wrocławiu,ale nie tylko jego lecz też większości prokuratorów w Polsce.To co się ostatnio dzieje w wymiarze sprawiedliwości jest przykładem totalnego bezprawia w Polsce.Jednym słowem "dziki zachód"

Dla przykładu:

Pan Zenon był skromnym blacharzem samochodowym .Prowadził warsztat przydomowy tzw.złota rączka.Kokosów na tym nie miał ,ale mógł spokojnie utrzymać z tej pracy rodzinę.Pewnego dnia do warsztatu zapukała policja.Pan Zenon wylądował w areszcie wydobywczym na ponad 2 lata a następnie został skazany na 10 lat więzienia.
Jakiej to zbrodni dokonał pan Zenon?Na zlecenie klienta,który dużo podróżował do Turcji wykonał w jego samochodzie dodatkowy zbiornik na paliwo.I to była ta zbrodnia.

" Okazało się, że zrobiony przez niego w samochodzie zbiornik został użyty do przewozu narkotyków.
I na nic się zdały tłumaczenia, fakty że żadnych materialnych dowodów przestępstw jak: narkotyków, pistoletów, fałszywych banknotów jak u innych oskarżonych nie znaleziono na jego posesji - gdzie podobno publicznie ładowano narkotyki zeznania - nie liczył się. Nie wzięto pod uwagę zeznania jego świadków, brak karalności czy też brak dowodów że kiedykolwiek wyjeżdżał za granicę lub choćby do Zgorzelca.
Wg. funkcjonariusza Jarocha sam fakt, że przyznał się do zrobienia skrzynki (niby czemu miałby zaprzeczać wykonaniu usługi?) jest dowodem jego przestępczego działania w "zorganizowanej grupie przestępczej". Idąc dalej tokiem tego nielogicznego, wręcz chorego rozumowania prokuratora J. Jarocha dochodzimy do wniosku, że producenta kija baseballowego który został użyty przez przestępcę do zabicia człowieka też można oskarżyć o współudział w zbrodni, ba, można by oskarżyć nawet automat do produkcji noży gdyby okazało się że tym nożem kogoś zamordowano - słowem paranoja.
Takie częste zachowania funkcjonariuszy wynikają z braku ścisłej wiedzy oraz z faktu, że prawie każdy prokurator chce się wykazać jak największymi osiągnięciami w zamknięciu jak najwięcej ludzi - winny czy niewinny paragraf się znajdzie."

Przykład II

Rodzina Olewników w 2003r wpłaciła porywaczom wysoki okup.Do tej pory tych pieniedzy nie odzyskano.Ale w 2005 w banku BGŻ w Toruniu wpłacono jeden banknot o nominale 500 euro pochodzący z serii wypłaconej porywaczom.

" Banknot ten zatrzymano przy wpłacie do BGŻ w Toruniu w 2005 r. . Nasza sławna i mądra prokuratura przez 4 lata nie ustaliła, kto wpłacił ten banknot. Banknot zalega akta nie wiadomo nawet której prokuratury. Taką to mądrą mamy prokuraturę. Nawet dziecko wie, że należy ustalić osobę wpłacającą ale prokuratura RP potrzeby takiej nie widzi. Brawo prokuratorzy RP. A wiecie dlaczego prokuratura RP jest taka sprawna? Dlatego, że mogła by ustalić wpłacającego a po czasie, może mieć trudności, bo przecież podobno w banku niszczą dokumenty po 5 latach od operacji wpłaty,"

To jest już ogromny skandal.Przecież był monitoring w banku ,swiadkowie oraz odciski palców.Wpłacajacy mógł być ujety w ciągu kilku dni a jednak do dzisiaj nie wiadomo kim był wpłacający.

DLATEGO TEŻ NADSZEDŁ CZAS ABY POŁOZYĆ TAMĘ TEMU BEZPRAWIU.

" W związku z bezprawnynymi próbami ograniczania udziału stowarzyszeń w rozprawach nie tylko karnych ale także przed sądami cywilnymi ( patrz. postanowienie SN sygn. V CZ8/09 z dnia 12.03.2009r.), milczeniem Ministra Sprawidliwości oraz Sejmowej Komisji Praw Człowieka i Sprawidliwości, w sprawie udziału stowarzyszeń w postępowaniach przed sądami oraz nagrywaniem spraw, zwracamy się do wszystkich organizacji, stowarzyszeń, fundacji o podjęcie wspólnej akcji protestacyjnej w Warszawie w dniu 8.09.2009 r pod hasłem:
"Stop prokuratorsko - sądowej ochronie dla przestępców i oszustów, w państwowych garniturach , na państwowych posadach, za państwowe pieniadze".

Katastrofalny stan braku pamięci polskich prokuratorów ( zobacz amnezja prokuratorów na komisjach śledczych), i ich spółki biznesowe bez odpowiedzialności z polskimi sędziami i ZUS powodują, że w majestacie prawa okradają nas z godności, mieszkań, emerytur, prawa do sprawiedliwego procersu, rodzinnych majątków itp. Giną Pańko, Papała a ostatnio strażnik więzienny w sprawie Olewnika. Ustawa o prokuraturze to kolejny bubel polskiego sejmu.

Należy przygotować się do akcji protestacyjnej ciągłej, nie wykluczając założenia miasteczka pod SEJMEM RP oraz siedzibą Premiera RP do skutku. Prosimy o kontakt organizacje zainteresowane przyłączeniem się do protestu, na nasz e-mail; info@aferyibezprawie.org Pozostałe informacje szczegółowe przekazywane będą pocztą elektroniczną, po potwierdzeniu udziału"

http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=prokuratura&id=2754

http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=866

http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=newsout&id=868

Brak głosów

Komentarze

Dobrze, ze coraz wiecej sie pisze o bandytyzmie sadow.
Zapraszam do mnie poczytasz o jeszcze ciekawszych ustaleniach sadow.
Pozdrawiam F
Faxe

Vote up!
0
Vote down!
0

faxe

#26662

To ropiejący i cuchnący wrzód, rozlewający się PO i tak już mocno chorym organizmie!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#26688

może ktoś napisać jak wyszedł ten manifest przeciwko bezprawiu w 2009 roku przedalo by sie zrobic taki manifest w 2011 tylko trzeba by bylo konkretnie temat naglosnic bo o takich manifestacjach prawie nikt nie wie ze sie urzadza a jak by to w mediach naglosnil napewno by na taki manifest przyszly by tłumy ludzi

Vote up!
0
Vote down!
0
#97320