Odszkodowania dla żydów, mamy jak w żydowskim banku

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Jerusalem Post pisze, że wizytę delegacji izraelskiej, która dziś miała rozmawiać w Warszawie na temat „restytucji” mienia żydowskiego, poprzedziły cztery lata przygotowań, które osobiście nadzorowała minister ds. równości społecznej Gila Gamliel. Czyli protesty Polaków wystraszyły pisiorów, którzy cztery lata knuli z żydami jak im wypłacić odszkodowania, by nie wkurzyć społeczeństwa Polskiego. To teraz będą knuli po tajemnie, że strachu przed wyborcami

Więc zachodzi pytanie, skoro mówią że nie dadzą nawet złotówki, to dla czego cztery lata knuli z żydami o wypłacie odszkodowania.

Marszałek sejmu M. Kuchciński zdjął z obrad sejmu pierwsze czytanie propozycji ustawy klubu Kukiz 15 ustawy anty 447.

Skąd ten nagły strach, skąd ta panika w PiS-ie??? Mają przecież większość sejmową i mogą to przegłosować, ale strach nie pozwala im, żeby w czasie czytania i zadawania pytań, padały niewygodne pytania, na które nie mogli by odpowiedzieć.

Czy nie dziwi państwa, że totalna opozycja krytykująca wszystko i wszystkich, a w sprawie 447 milczy jak zaklęta i nie chce nić mówić.

Przecież sam Schetyna wywiadzie mówił, że Polska będzie w ratach spłacała żydom, za mienie żydowskie, więc PO-PiS już to zaplanował.

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:23)

Komentarze

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1590679

Obawiam się jednak że to żydzi mają pieniądze "jak w banku"
Ruskim banku

Dienki nie propadiot, no nie połuczisz
8-)))))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1590699

Jerusalem Post pisze, że wizytę delegacji izraelskiej, która dziś miała rozmawiać w Warszawie na temat „restytucji” mienia żydowskiego, poprzedziły cztery lata przygotowań, które osobiście nadzorowała minister ds. równości społecznej Gila Gamliel.

------------------------------------

To, że Żydzi przez cztery lata się przygotowywali nie świadczy o tym, że robili to cichaczem razem z polskim rządem. A biorąc pod uwagę ten odcinek czasu należy zaznaczyć, że oskarżą Pan nie tylko rząd PiS ale również rząd PO (rząd, który podpisał deklarację w Terezinie). Prostacka propaganda jednak nie bazuje na logice, tylko na negatywnych emocjach.

Polskie prawo dokładnie określa, jak należy postępować w przypadku mienia bezspadkowego.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-10

AgnieszkaS

#1590707

AS - czytaj ze zrozumieniem, a może trochę mniej będziesz się ośmieszać. Przecież Jjj napisał wyraźniej o POPiSie.

a z tym polskim prawem to weź mnie nie rozśmieszaj...

a żydzi uważasz, że przez 4 lata przygotowywali się jakie buty załozyć na podróż? Oczywistym jest (o ile ta żydowska gazeta nie kłamie), że były rozmowy po cichaczu z naszymi władzami.

Ps. powiem szczerze, że autor i komentatorzy piszą takie rzeczy, ze się jeży włos na głowie i jeśli choc cząstka to prawda, to jest tragedia!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9
#1590718

Autor notki napisał:

Jerusalem Post pisze, że wizytę delegacji izraelskiej, która dziś miała rozmawiać w Warszawie na temat „restytucji” mienia żydowskiego, poprzedziły cztery lata przygotowań, które osobiście nadzorowała minister ds. równości społecznej Gila Gamliel. Czyli protesty Polaków wystraszyły pisiorów, którzy cztery lata knuli z żydami jak im wypłacić odszkodowania, by nie wkurzyć społeczeństwa Polskiego. To teraz będą knuli po tajemnie, że strachu przed wyborcami.

-----------------------------------------------

Apeluje do SolidarnegoX aby czytał ze zrozumieniem. Jak się nie pojmuje języka własnego, to nie należy się zabierać za czytanie Jerusalem Post.

Proszę autora notki o podanie linku do wspomnianego artykułu..

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

AgnieszkaS

#1590719

"Przecież sam Schetyna wywiadzie mówił, że Polska będzie w ratach spłacała żydom, za mienie żydowskie, więc PO-PiS już to zaplanował." - oj widzę lubi pani robić z siebie błazna...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9
#1590720

Mnie nie interesuje, co sam Schetyna mówił, tylko znaczenie następującego zdania w notce:

Czyli protesty Polaków wystraszyły pisiorów, którzy cztery lata knuli z żydami jak im wypłacić odszkodowania, by nie wkurzyć społeczeństwa Polskiego.

Na przyszłość proszę zwracać się do mnie bez używania epitetów, lub nie zwracać się wcale.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-9

AgnieszkaS

#1590722

Logika, ta klasyczna, i zasady prowadzenia dyskusji z właściwą argumentacją są niektórym Polakom zupełnie obce. Wcale się nie dziwię. Niby kto miał ich tego nauczyć. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

AgnieszkaS

#1590724

Poczytałem tu dziś trochę wpisów zwolenników pryszczatych i Tuskoidów i mam dylemat, którzy są większymi idiotami.
Poziom wiedzy, intelekt ten sam wprost, zatrważający i wspólny znienawidzony wróg... Jarosław Kaczyński.
Ja w tej rywalizacji daję remis.
8-)))))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1590748

Oni są wszyscy rozwścieczeni, ponieważ zbliżają się wybory i  nie udało im się zbić kapitału politycznego na ostatnich perturbacjach polskiego rządu z bezczelnymi Żydami. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

AgnieszkaS

#1590751

Schetyna dziś o wyniku partii "Wiosna" która ma w sondażach 10%

Biedron zabrał nam sporą cześć naszego elektoratu

Mam pytanie do Schetyny
Czy te 10%, to tylko 10% pedałów z PO ,i ilu jeszcze POzostało?

8-))))))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1590752

agnieszko oszczerstwami, że "nie pojmuje języka własnego" sama się wykluczyłaś z normalnej rozmowy, więc epitetów poszukaj najpierw u siebie, tym bardziej, że jak udowodniłem to ty nie masz pojecia o tym co sama czytasz, a twoje stwierdzenie: "Logika, ta klasyczna, i zasady prowadzenia dyskusji z właściwą argumentacją są niektórym Polakom zupełnie obce. Wcale się nie dziwię. Niby kto miał ich tego nauczyć.", poddaje w wątpliwość czy ty w ogóle jesteś Polką, czy tylko płatnym obcym trolem - no właśnie kto miał ciebie nauczyć logiki, daniels?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8
#1590757

"Serbia przez 25 lat będzie płacić żydowskim organizacjom odszkodowania za tzw. mienie bezspadkowe. Dla Polski to bardzo groźny precedens"

https://niewygodne.info.pl/artykul9/04365-Serbia-bedzie-placic-zydowskim-organizacjom.htm

Czyli co, jak nie zapłacimy, czeka nas bombardowanie jak to, które Jankesi sprawili Serbii w 1999 roku?
Czyżby wzniecanie w Polsce konfliktów wewnętrznych jakich jestęśmy swiadkami, miało doprowadzić do stanu wojny wewnętrznej i interwencji wojskowej USA(ustawa 1066 obowiązuje), w wyniku której Polska podobnie jak Serbia, będzie pokornie płacić a w dodatku Jankesi utworzą w Polsce coś na wzór takiego "Kosowa" dla "plemienia żmijowego", który będzie nowym Izraelem, o co Żydzi zabiegali już po I WŚ i o co obecnie zabiegają w sytuacji niepewnego losu Izraela na BW(niewiadomy wynik zbliżającej się wojny z Iranem).
Już w 2011 roku, gdy temat wojny z Iranem był na tapecie:

https://wiadomosci.wp.pl/byly-minister-obrony-izraela-netanjahu-trzykrotnie-chcial-zaatakowac-iran-6027712299332737a

Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce wydał Manifest, w którym stawiał sobie za cel, powrót 3 milionów Żydów do "ojczyzny ich przodków:

https://culture.pl/pl/artykul/manifest-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce

Po klęsce polityki resetu USA - Rosja, Izrael przysłał w 2013 roku do Polski swojego "gubernatora", niejakiego Jonny'ego Danielsa, byłego sierżanta sztabowego sił specjalnych armii izraelskiej i bliskiego współpracownika D.Trumpa w jego bliskowschodnich interesach od 2010 roku(zajmował się działalnością  Public Relation ), którego zadaniem było kompletowanie nowych władz Polski.

W styczniu 2014 roku sprowadził on do Polski izraelski Kneset, który na wyjazdowym posiedzeniu na Wawelu w Krakowie, namaścił A.Dudę na kandydata PIS na prezydenta w wyborach przypadających na 2015 rok.

Z kolei kolega szkolny Braci Kaczyńskich Leib Fogelman, prawnik, senior partner w kancelarii Greenberg, który pośredniczył w wielu prywatyzacjach polskiego majątku  narodowego, podesłał Jarosławowi Kaczyńskiemu Mateusza Morawieckiego, wtedy prezesa Banku  Zachodniego WBK, należącego do hiszpańskiej grupy Santander, w której pakiet kontrolny posiadają największe amerykańskie(żydowskie) instytucje finansowe, w tym największy  bank JP Morgan Chase, którego przedstawicielstwo ściągnął M.Morawiecki do Polski i który został potem premierem RP .

Działalność J.Danielsa a zwłaszcza jego zażyłość z prezesem PLL LOT, owocująca uruchamianiem połączeń lotniczych PLL LOT z kilku miast wojewódzkich do Izraela, świadczy o przygotowywaniu infrastruktury do ewentualnego przerzutu ludzi z Izraela do Polski. Niektórzy podejrzewają, że rządowy program "Mieszkanie +" też może być elementem tej infrastruktury.

Rosnące napięcie wokół Iranu(koncentracja w rejonie BW przez USA lotniskowców, na których bazują samoloty myśliwskie, bombowce i helikoptery bojowe z towarzyszącymi im innymi okrętami wojennymi), może wskazywać na determinację ze strony USA/Izrael  do rozprawienia się z Iranem przed końcem kadencji prezydenckiej D.Trumpa czyli przed końcem 2020 roku a wtedy program ewakuacji dużej części obywateli Izraela do Europy w tym do Polski, mógłby zostać uruchomiony.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3
#1590713

Czego możemy się spodziewać? Wracając do „przecieku” kontrolowanego pana H.Kissingera, możemy się spodziewać, w nawiązaniu do starej koncepcji Judeopolonii, masowego napływu obywateli Izraela do Polski.

Podobno już 3 lata temu premier Tusk wydał rozporządzenie, aby wojewodowie przyznawali paszporty wszystkim chętnym z tego państwa. Samo województwo wrocławskie, jak podała prasa, w jednym tylko roku, wydało blisko 2000 paszportów.

Tak więc możemy liczyć na przyjazd 3 - 4 milionów przesiedleńców. Dlatego nie można było „ewakuować” Polaków z Kazachstanu. Trzymano wolne miejsca.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/upadek_pastwa_izrael,p827976096

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1590716

Najnowszy żydowski szajs z Jerusalem Post:

Premier Mateusz Morawiecki, prawicowy nacjonalista, powiedział, że Polska nie zrekompensuje Żydów za  utracone mienie w czasie II wojny światowej. Yair Lapid, współprzewodniczący  koalicji Niebiesko-Białych w zeszłym tygodniu oświadczył w odpowiedzi: „Dla nich nie wystarczy, że żydowska krew woła z polskiej ziemi ... teraz otrzymaliśmy więcej dowodów, że istnieją antysemickie siły w Polsce, które ośmielają się podnosić głowy w czasie, gdy znaczymy Dzień Pamięci o Holokauście w Izraelu". Rozumiemy, że w Polsce wkrótce odbędą się wybory i że dla polityków takich jak Morawiecki, zgoda na zrekompensowanie żydowskich ofiar nazistów i nazistowskich kolaborantów  sprawia, że wydają się oni słabi w oczach  skrajnie prawicowych wyborców. Ale to jest niewybaczalne - i Morawiecki powinien wiedzieć, że to, co robi, wzmocni antysemityzm i doprowadzi do większej nienawiści do Żydów i państwa Izrael w kraju i całej Europie.

https://www.jpost.com/Opinion/Shameful-rewrite-589806

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

AgnieszkaS

#1590734

Uwaga Izrael będzie nas mordował a my się nie będziemy bronić.Niedobrze

Słuchajcie Konfederatów choć nie jest łatwo bo poziom idiotyzmów przez nich wygłaszanych jest wprost nieprawdopodobny.

ps.

Agnieszko

A wiesz z czego wynika głupota zwolenników Konfederacji ?

Ze zwykłej ignorancji, nieuctwa braku znajomości historii własnego kraju.Takich najłatwiej zmanipulować wmówić im każdą bzdurę każdy idiotyzm.Oni wierzą, że Polska będzie znowu od morza do morza a pan Putin to fajny gość

Dla mnie Konfederacja to nisza dla idiotów żyjących w świecie iluzji. Tyle.

Nikim nie pogardzam ale nie szanuję ludzi którym z powodu swojej niewiedzy można wmówić wszystko.

Do książek!!!!!!!

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1590741

"Takich najłatwiej zmanipulować wmówić im każdą bzdurę każdy idiotyzm."

Na nich to właśnie żerują pospolite trolle. Czego przykładem jest powyższa notka.

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

AgnieszkaS

#1590742

I kilka innych.
447 czyli serial z cyklu "Matka Madzi"

447 obejmuje sporą cześć krajów Europy. One mają to w doopie. 
Tylko w Polsce zgraja  oszołomów stara się innych przekonać, że te 447 u nas obowiązuje i trzeba pisać prawo, że u nas ma nie obowiązywać. Dając powód Żydom, że jednak mamy się tłumaczyć.
"Towarzystwo" pożytecznych idiotów.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1590745

"447 obejmuje sporą cześć krajów Europy. One mają to w doopie." - tak jak Serbia "Serbia przez 25 lat będzie płacić żydowskim organizacjom odszkodowania za tzw. mienie bezspadkowe. Dla Polski to bardzo groźny precedens" - napisane wcześniej niz twoje wypociny Husky, a jednak musiałeś się zbłaźnić pisząc dodatkowo "Tylko w Polsce zgraja  oszołomów stara się innych przekonać, że te 447 u nas obowiązuje i trzeba pisać prawo, że u nas ma nie obowiązywać. Dając powód Żydom, że jednak mamy się tłumaczyć."Towarzystwo" pożytecznych idiotów." - żałosne jest to, ze ktoś kto robi za pożytecznego idiotę, obarcza o to innych (ale taki jest już styl płatnych hejterów - płacą ci?). Powinniśmy jak Serbia płacić bez szemrania wg ciebie... - kim ty jesteś i skąd pochodzisz, z izraela?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1590759

https://wpolityce.pl/polityka/446886-obrzydliwy-atak-na-polske-w-jerusalem-post

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1590747

Bo obnaża ich zdradę i przestawia szyki
Trzeba wtedy szarpać zdrajców i spuszczać w niebyt
By im się już nigdy nie przydarzył dobrobyt

Pozdrawiam
Szczęść Boże

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1590817

Powstaje zasadnicze pytanie :

Czy miliony Zydow przed wojna posiadaly majatki, mienie czy NIC ?

Byl "dekret Bieruta"...

I jest to kwestia czysto prawna.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

H44

#1619244