Święty Rozpustnik z Nowego Jorku poszedł na 32 lata w "Tiurmu"

Obrazek użytkownika Myślidar
Świat

Jak został ukarany za molestowanie nieletniego rabin B. Lebovits z Nowego Jorku.

 

Teraz rozumiem dlaczego nasz sławny Pan Roman P. zwiał w podskokach z "Hameryki" po wybzykaniu nieletniej panienki.

Taka kara wybawiłaby wszystkie środowiska, w których zboki mają styczność z dziećmi od wyuzdania seksualnego.

Tylko czy nasi sędziowie (mianowani, a nie wybierani jak w USA) byliby ws stanie ferować podobne wyroki...

O meritum niżej:

 

Za seksualne molestowanie nieletniego Rabin Baruch Lebovits z Nowego Jorku został skazany na maksymalną z możliwych karę. Sędzina Patricja Di Mango z Sądu Najwyższego dzielnicy Brooklyn posłała go za więzienne kraty na 32 lata. Rabin Lebovits miał nie tylko dobrze poukładane relacje z Bogiem, ale także z przedstawicielami ziemskiego biznesu. Powodziło mu się znakomicie, prowadził własną agencję turystyczną w Borough Park, odprawiał pogadanki w szkołach, działał charytatywnie. Także w życiu prywatnym nie miał co narzekać. Był szczęśliwym ojcem siedmiorga dzieci i dziadkiem aż 24 wnucząt. Wszyscy wokół uważali go za "świętego człowieka".

Niniejsza notka pochodzi z tygodnika NAJWYŻSZY CZAS! z dnia 10 maja 2010 roku str. XXXII

                                                 *   *   *   *   *    *   *   *   *    *   *

Jestem przekonany, że wyprodukowane w Polsce filmy o grzechach rozpusty, stosunkowo znikomej liczby duchownych miały na celu zaburzenie wiary ludzi "słabej wiary" (winiących Pana Boga za przewiny jego kapłanów).  Jest to działanie  o którym sam Pan Jezus mówił: Uderz w Pasterza a owce się rozproszą.

Brońmy Kościoła  --  Kościół To My Wierzący w Boga.

 

I jeszcze moje przemyślenia na temat wiary

 

SONET

Teodycea...

 

Gdy w morzu przemian serce jest okrętem,

Sumienie boją – a zło zagrożeniem,

Przezorność spływa w rozumu odmęty,

Lecz w Bożych prawdach niczego nie zmienia...

 

Mijaj mielizny płytkiej paplaniny,

Zakotwicz serce w Ufność i Nadzieję;

Zrozumiesz wówczas sens Teodycei,

Zło nie od Boga, tylko z ludzkiej winy!

 

To nie Bóg zmienia prawa Dekalogu!

Bóg mordowania nie nazwał aborcją.

Człek zbuntowany, działa przeciw Bogu!

 

Oczarowany seksem, piciem, ćpaniem...

Czci diabła co dzień – rozwiązłości porcją.

W eutanazji widzi rozwiązanie.

 

Osoby zainteresowane moim poprzednim  wpisem: o jednostkach miary miłości, który z przyczyn ode mnie niezależnych wpadł do czeluści można sobie wyklikać na moim blogu.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Podobnie jak kiedyś Potworność(Marks, Lenin, Bierut, Sawicka, Gomółka, i ci których ze względu na zarządzaną przez nich "specjalną kastę"  dla spokojności  z nazwisk nie wymienię) aby wprowadzić wyzysk i terror o jakim świat nie słyszał walczyła z burżuazyjnym "wyzyskiem" i gdzieniegdzie go zwalczyła przyjmując postać znanej nam dobrze komuny, tak teraz potworność (podejrzewam że głównie członkowie i sympatycy LGBT oraz ich bliżej nieokreśleni co do celów i środków sponsorzy) walczą z pedofilią w kościele aby ten kościół, jako najważniejszą i najgroźniejszą dla nich przeszkodę do nieskrępowanej konsumpcji młodego mięska usunąć lub obezwładnić. To jak z bajki o lisie buntującym kurnik przeciw gospodarzowi. Od tysiącleci klasyka.

Vote up!
5
Vote down!
0

Onufry Zagłoba

#1590368

Atak na pasterzy kościoła został misternie przygotowany przez wyższej klasy specjalistów, niż towarzystwo wypinające gołe tyłki na współobywateli w różnych demonstracjach tych biednych wykolejeńców. Oni zostali wytypowani wcześniej jako forpoczta do walki z kościołem.

Tak naprawdę kierują wszystkim wysocy stopniem wtajemniczenia Masoni. Właśnie oni pociągają i pociągali za sznurki już od czasów Rewolucji Francuskiej, a nawet wcześniej. Inspiratorem jest oczywiści ich bożek lucyfer.

Krok po kroku diabeł wymyślał różne ustroje i ruchy społeczne wrogie Kościołowi - szczególnie wyznawcom Chrystusa. Dzisiaj próbuje to wszystko dopiąć, ale bastion  katolicyzmu jakim jest Polska jest kością w gardle różnych panów w fartuszkach.

Co nas jeszcze czeka w tej walce o naszą wiarę, zobaczymy? Jak Bóg pomoże damy radę, jeśli zwątpimy to będą nas traktować kosą po gardle. 

Tylko w Bogu nadzieja.

Myślidar

Vote up!
3
Vote down!
0
#1590555

... to porażka sprawiedliwości! Statystycznie ponad 50% wyroków za pedofilię kończy się najniższym możliwym wyrokiem i to w zawieszeniu! Takie sprawy ze skandalicznymi wyrokami z automatu powinny być kierowane przez prokuratora generalnego - ministra sprawiedliwości do ponownego rozpatrzenia w trybie przewidzianym prawem a sędziowie orzekający w tych sprawach powinni być poddani weryfikacji.

 Rozwiązanie jakie proponuje rząd o zaostrzeniu kary i ustalenie minimalnej bezwzględnej kary więzienia to tylko półśrodki, dopóki nie oczyści się wymiaru sprawiedliwości i hierarchii kościelnej z byłych współpracowników SB jak i z obecnie sponsorowanych przez środowiska LGBT polityków oraz sędziów polityków którzy z zasady powinni być neutralni to ta ustawa niewiele zmieni.

 Przykład ostatniego głośnego filmu o pedofilii aż nadto wyraźnie pokazuje, że ataki na kościół sięgnęły zenitu, by katolicy na władze do unii wybierali nie katolików a sprzedawczyków. Autorzy tego "dzieła" nie wspomnieli ani jednym słowem, że "negatywni bohaterowie" skandalu to tzw księża patrioci, którzy współpracowali z SB i szli do seminarium by rozwalić kościół od środka. Jestem w 100% przekonany, że gdyby w swoim scenariuszu do tego filmu wspomnieli chociażby marginalnie o tym fakcie współpracy z SB to kasy na ten film by po prostu nie dostali!

Vote up!
3
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1590394

Tylko dogłębne zmiany w sądownictwie  mogą naprawić "chore" i niesprawiedliwe wyroki. Dlatego należy dokonać wyboru w dniu 26 maja, które pozwolą na przeprowadzenie reformy sądownictwa...

Pozdrawiam serdecznie.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1590402

Oby Pan miał rację. Jakoś nie jestem przekonany, że po wyborach majowych będzie dobrze, a nawet dobrzej jak mawia Pan Michalkiewicz. Pożyjemy (jak Bóg da) i zobaczymy...

Pozdrawiam nie mniej serdecznie

Vote up!
2
Vote down!
0
#1590562

Czy wybory z 26 maja coś zmienią? Zobaczymy!

Pozdrawiam jeszcze serdeczniej.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1590568

Bardzo dziękuję za serdeczności, zgadzam się z Panem w 50%, wygrana PIS pozwolił otworzyć Polakom oczy na jesienne wybory...wygrana jesienią powinna utrzeć nos "kaście" i powstrzymać te durne pytania do Brukseli.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1590605

Do równorzędnej walki z wrogami kościoła potrzebne jest dobre prawo i rzetelni sędziowie, Z tym mamy problem od wielu lat. Czy to się zmieni, trudno wydedukować. Możni tego świata Lucyferianie mają nie tyko wpływy ale i duża kasę. Będzie naprawdę ciężko.

Te filmy ostudzą wiarę wierzących w księży, a nie w Pana i Stwórcę. Mądrzy wiedzą, że księża błądzą.tak jak my, bo są z nas. Tymi błędami nie możemy obciążać Boga. Takich działań będzie więcej i tych letnich katolików będzie niestety ubywać.

Wielu wierzących w Boga wie o Nim bardzo mało, można powiedzieć prawie nic i tych patrzących na kościół z perspektywy garstki (niewielkiej procentowo liczby) księży, którzy pobłądzili  nie da się przekonać, tak jak nie da się pokonać lemingozy wielu naszych obywateli, przez co mamy podział, co jest oczywiście na rękę wrogom KK. Do zwycięstwa w każdej sytuacji potrzebna jest jedność, której w Polsce nie doświadczysz bo masoneria pracowała nad tym od początku naszej transformacji.

Do walki został nam tylko różaniec i modlitwa do naszej Królowej.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1590560

"Brońmy Kościoła  --  Kościół To My Wierzący w Boga".

Najlepsze zdanie - bo biblijne. Ergo jak palą domy modlitwy katolików to NIC!!!! bo to nie Kościół a tylko kościół!!! Choćby i spalili wszystkie katedry i parafialne kościoły to ognia wiary nie ugaszą. Ale gdy pasterze na oczach innych zabijają wiarę to taki Kościół się nie ostanie. Dlatego potrzebna radykalizacja, czyli powrót do korzeni, korzeni biblijnych, amen. Celibat, niebiblijny twór tradycji katolickiej jest wrogiem Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Powstał tylko po to aby chronić kościoły z drewna i kamienia przed testamentem ojca-księdza. Rabinami zajmą się żydzi i szabesgoje. Oglądałem raptem jedną piosenkę na eurowizji z Izraela, do cholery, tylko jedną! Ta jedna o miłości w wykonaniu jakiejś kreolki ze znakiem serca pokazywała zakochane pary które się całują. Oczywiście pokazali żydowskich pedałów którzy obleśnie się całowali do kamery, aż mnie odrzuciło! Rację miał Pogonowski pisząc że Tel Aviv to światowa stolica sodomitów.

Vote up!
3
Vote down!
0

norwid

#1590423

Zgadzam się z Pana opinią w stu procentach. Tylko w Bogu zwycięstwo!

Myślidar

Vote up!
1
Vote down!
0
#1590564

Rabin Baruch Mordechaj Lebovits został  w końcu skazany za znęcanie się na nieletnich w 2010 roku na 32 lata więzienia. Miała to być kara przykładowa - ostrzeżenia dla tamtejszego środowiska ortodoksyjnych żydów, znanego z tego rodzaju zboczeń. Pieniądze i dobre koneksje polityczne jednak pomagają w życiu. Za Lebovits'em  ujęli się sławni żydowscy nekonserwatyści, ci sami, którzy rozpętali wojnę w Iraku. Zboczeniec, zamiast 32 lat, po zmienionym w 2014 roku wyroku, miał odsiedzieć tylko 2 lata. 

W 2009 roku życie jednej z jego ofiar zakończyło się samobójstwem. 24-letni mężczyzna zaraz po ślubie wyskoczył w nocy z hotelowego okna zostawiając śpiącą  żonę w łóżku. Nieszczęsna młoda kobieta przyznała, że zmarły mąż opowiedział jej o znęcaniu się nad nim rabina Lebovits'a  zaraz po ślubie.

Vote up!
2
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1590676

No cóż, nie pierwsza to niespodzianka, o której wprawdzie nie wiedziałem, ale to było do przewidzenia.. Na całym świecie osoby z pierwszorzędnymi korzeniami są pod szczególną ochroną, to i nie dziwota, że Temida udzieliła skazanemu dyspensy od srogiej kary. Goj by takiej dyspensy nie otrzymał.

Pozdrawiam

Myślidar.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1590777