Dlaczego mordowanie nienarodzonych dzieci nie budzi w Polakach takiego sprzeciwu i potępienia jak w przypadku Adamowicza???

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

My Polacy ponoć jesteśmy państwem chrześcijańskim, ale w rzeczywistości to tylko fikcja i obłuda.

Na naszych oczach zabija się tysiące dzieci nienarodzonych, a Polacy są pasywni i biernie przyglądają się tym bestialskim poczynaniom. Stali się obojętni na te zbrodnie przeciw Prawom Boskim i ludzkim.

A przecież jak ci obłudnicy i faryzeusze krzyczą wszem i wobec, że wierzymy w Boga Jezusa Chrystusa i chodzimy do kościoła, by słuchać Słowa Bożego. Jak to się ma do wiary chrześcijańskiej, o której mówią, że są jej wyznawcami???

PiS też o sobie mówi, że jest partią chrześcijańską, ale przez trzy lata jakoś nie może uchwalić ustawy antyaborcyjnej. Bo  słupki poparcia w sondażach są ważniejsze od Praw Boskich. Chcą wygrać wybory, łamiąc elementarne prawa nadane przez Boga dla ludzi. 

Zdziczenie Narodu Polskiego staje się coraz większe. Owa dzicz staje w obronie zabijanych karpi na Wigilię, chorych dzików, wycinania chorych drzew opanowanych przez kornika drukarza. A siedzą cicho, gdy mordują dzieci nienarodzone. 

Czy taki Naród Polski, który łamie Prawa Boga, Bóg będzie błogosławił i go wspierał???

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

... i wyleci na aut polskiej sceny politycznej.

Więcej napiszę wieczorem.

Pozdrawiam,

Satyr

Vote up!
8
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1578636

… w dniu opublikowania przez Ciebie tego wpisu, ale… się „nie wyrobiłem”. Przepraszam. Podobno lepiej coś zrobić później, niż wcale, – stąd mając małą lukę w obowiązkach zawodowych – wypełniam teraz swą zapowiedź. 

Zwykłem pisać wtedy, gdy zgłębię temat w stopniu pozwalającym dać szerszy pogląd Tobie i naszym Czytelnikom na to, co poruszyłeś w swej krótkiej, ale jakże wymownej notce.

Ponieważ temat jest dość obszerny, w chwili gdy kończyłem ten komentarz – doszedłem do wniosku, że będzie miał on większy wydźwięk w sieci, jeśli… opublikuję go na swoim blogu jako artykuł.

Zatem Ciebie Jjj oraz zainteresowanych tym tematem zapraszam tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/satyr/dlaczego-prawo-i-sprawiedliwosc-nie-proceduje-w-sejmie-projektu-ustawy-zatrzymaj-aborcje 

Pozdrawiam,

Satyr

Vote up!
4
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1578954

Krótko i na temat napisałeś.

Uważam jednak, że z naszym Narodem nie jest tak źle.

Procent zdziczenia nie jest dominujący w porównaniu do innych nacji.

 

Pozdrawiam :)

Vote up!
12
Vote down!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1578637

Może z Polakami jeszcze tak źle jeszcze nie jest.

Chciałem pokazać obłudę partii, która o sobie mówi chrześcijańska i mami takimi sloganami jak, Bóg Honor Ojczyzna.

A nie ma Boga w sercu, ani honoru, a interes Ojczyzny nie jest najważniejszy.

Pozdrawiam.

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1578640

Jest tragicznie. A pocieszanie się. że inne nacje są gorsze...to mało poważne.

Więc nie wycofuj się i nie ograniczaj tego zwyrodnienia tylko do partii. Naród wybrał partię ...albo nie potrafił zapobiec oszustwom wyborczym. Koniec. Kropka.

To naród z chrześcijaństwem ma dziś tyle wspólnego co CDU w Niemczech.  Naród musi płakać i modlić. Tak nakazują władze państwowe i kościelne.

Prezydent Adamowicz zostanie pochowany w Bazylice Mariackiej. Jest to niezgodne z prawem kościelnym. Kodeks Prawa Kanonicznego z 1983 roku Rozdział V Kanon 1242.

W kościołach nie należy grzebać zmarłych, chyba że chodzi o Biskupa Rzymskiego, kardynałów lub biskupów diecezjalnych, również emerytowanych, którzy powinni być chowani we własnym kościele.

Czego boją się biskupi? Było powiedziane..."Nie lękajcie się..." I co?

Naród opanowała hipokryzja i głupota. Działa na fali emocji, wruszeń sztucznie podtrzymywanych środkami głównej manipulacji i propagandy...czyli TV. Rozum śpi, demony opanowały starych i młodych, bogatych i biednych, wykształconych i tych z dużych miast. Musimy płakać jak za Stalinem...a księdza , który się nie chce modlić za tego zmarłego...: czekają kary kościelne.

Polskę opanowało jekieś szaleństwo. Wszyscy błagają aby orkiestra grała dalej. Chyba obecnie nie ma  drugiego tak otumanionego narodu jak Polacy. Przykro mi to pisać...bo podobno o umarłych tylko dobrze....a o matce - nigdy źle nie należy mówić. Ale jak matka qqqqq.....to co? Polacy nic się nie stało?

Vote up!
11
Vote down!
-1

Verita

#1578667

"Naród opanowała hipokryzja i głupota"  Do tego można dodać wiele innych ujemnych cech jak zachłanność i nienawiść do bliźniego. Czy jesteśmyi już przed kolejna wojną?

Idol osiągnął swój cel, tylko nie przewidział że obróci on się przeciw niemu. Latami ryczał do młodych  "Róbta co chceta." A więc osiągnął podeptanie autorytetu ojca i matki, hierarchii w Rodzinie, wiary, modlitwy, Kościoła. Nie ma nikogo oprócz was, młodych, wpajał. Więc bawta się, chulajta  a tak ogólnie  "róbta co chceta." Nie interesowało go ilu młodych nie wróciło do domu z jego jubli, jak i nie widzi teraz jakie żniwa przynosi jego luz, jego hasła. Nie  interesuje go ile kupionego sprzętu nigdy nie zostało użyte, etc. Dawajta!

Czy ten idol ma choć odrobinę wyrzutów sumienia?

Na tm portalu widać jak prawdziwym Polakom zależy na Ojczyźnie. Ale jeśli wszystkim na Niej nie zależy, to niewielka część powstrzyma te lawiny? Dawniej kto miał żyć decydowała selekcja naturalna. Może więc zaczęła się nowa selekcja, tylko w inny sposób. Tylko że my jeszcze do niej nie przywykliśmy. Czy mamy inny wybór? Jak na razie możemy sobie tylko popisać, bowiem zaraz mogą oskarżyć nas o mowę nienawiści. Głośno myślał Kolejorz. Pozdrawiam wszystkich myślących. 

Vote up!
10
Vote down!
0

Kolejorz

#1578688

Nie można dwóm panom służyć, Bogu i mamonie.

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1578698

„jeśli cię nic nie swędzi i nie zanadto boli,

nie miej pretensji żadnej do najsroższej doli”.)

~  Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

casium

#1578737

...poczytaj co napisał obok Marek Chrapan

. W TYM PRZYPADKU OBAJ, ZAMORDOWANY I MORDERCA, SĄ OFIARAMI ZBRODNICZEGO SYSTEMU OBOWIĄZUJĄCEGO W POLSCE OD 1989 ROKU DO DNIA DZISIEJSZEGO BEZ PERSPEKTYW ZMIANY W NAJBLIŻSZYM CZASIE.

Ile to już lat Polacy godzą się na takie zwyrodnienia.?

Naiwność to nie tylko głupota...ale to i grzech zaniedbania, potworny, w tej niby kaolickiej Polsce?

 

Vote up!
8
Vote down!
-2

Verita

#1578668

Przecież napisałem że wiara Polaków to fikcja i lipa, że tylko z nazwy są chrześcijanami.

Bronię życia nienarodzonych dzieci, jak tylko potrafię i na ile mogę, jako szary człowiek który stanął  do walki z olbrzymią machiną propagandy, która tuszuje mordowania nienarodzonych dzieci.

A sławi takich ludzi jak Jaruzelski, Kiszczak, a dzisiaj Adamowicza.

Więc liczyłem że PiS wspomoże w tej walce, a tu dupa.

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1578683

 

Agentura w Kościele to zwycięstwo Kiszczaka i... Macierewicza, który aktywnie blokował ujawnienie agentury wśród biskupów i księży w latach 90-tych ubiegłego wieku, kiedy – mógł ujawnić.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24666&Itemid=46

Vote up!
8
Vote down!
-6

Verita

#1578685

szpiegomania i walka teczkami to bolszewicki z ducha wynalazek. kapłan musi miec autorytet a nie byc niszczony za niejednoznaczną przeszłość. KK ma i miał swój własny kontrwywiad, sam wie lepiej, co dobre dla Koscioła. przetrwał, trwa i trwać będzie a gdzie są dziś ci esbecy? bez nawrócenia to na drodze do piekła. zamiast zwalac na dawne agentury i chciec niszczyć święty KK skandalami, lepiej zacząć od siebie a potem o dobro w relacjach z innymi. szkalowanie i piętnowanie nie jest dobrem a kto, jak kto, ale księża wiedzą dobrze, czym jest doskonalenie się i stałe nawracanie. nie ma co świrowac i zwalać Bóg-wie-czego na agenturę w KK. co taki zmuszony ksiądz może zrobic dziś? a chocby i biskup. nie może wystąpić przeciw naukom KK. a jeśli zechce, to sam się ekskomunikuje. no sorry, KK jako niemal jedyny oparł sie komunistycznej infiltracji i robił swoje.

Vote up!
2
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1578839

"kapłan musi miec autorytet a nie byc niszczony za niejednoznaczną przeszłość. KK ma i miał swój własny kontrwywiad, sam wie lepiej, co dobre dla Kościoła."

Nic dodać, nic ująć. Po owocach polskiego katolicyzmu ...widać wszystko.

P.S. Czy tylko kościół ma prawo do "niejednoznacznej" przeszłości?

Prawdopodobnie nie tylko....dlatego tak wyglądają nasze rządy. 

 Oto przykład  bezmyślnych Polaków (?) !

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Verita

#1578956

kapłan pozostaje kapłanem a może mieć najróżniejsze poglądy. turańsczyzny się zachciewa? nietrudno widzieć analogii z niszczeniem KK przez komunę, gdy uderzano w księży. a za stan katolicyzmu odpowiadają wierni, rolą KK jest posługa, misyjność i dbałość o czystość doktryny. każdy musi sam zapracować na własne zbawienie. gdzie dziś są wszystkie imperia, które walczyły z KK? Polska też przetrwała z jej wiarą, taki to więc był owoc.

Przeszłość KK jest jednoznaczna, nie zgadza się na zło i podlega prześladowaniom. Jest otwarty i każdy może się nawrócić.

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1579116

Vote up!
4
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1579050

Skoro się rozgląda i podpiera  filary

Ewangelię puszcza tylko między uszami

Bo tak się pańszczyznę odwala między snami

 

Znajomi zobaczą i ocenią ubranie

Takie to jest wiary zwyczajne odgrywanie

Zbrodnie na bezbronnych oceniają zwyczajnie

Jakby to koń opuszczał na przejażdżkę stajnię

 

Poddają się manipulacjom, są naiwni

A mówiący Prawdę za to dla nich są dziwni

Brukują sobie drogę do piekła skutecznie

Gdzie będą przebywać Biedni na pewno wiecznie

 

Nawracajcie się ludzie bo pora najwyższa

Zły się determinuje, po nim będą zgliszcza

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1578691

Gdy Boga zamieniają na mamonę.

Pozdrawiam.

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1578696

Dobrze napisane i po części sam sobie odpowiedziałeś - bo to obłudnicy są.

Co do PiS, to podejrzewam, że się wstrzymują z ustawą antyaborcyjną, bo się boją, że może to być ich gwóźdź do trumny bo włąśnie jest wielu takich obłudników co się nazywają katolikami, co chce aborcji na żadanie. Boją się, że będzie jak w Irlandii, kiedy jeszcze nie dawno mieli najbardziej w Europie restrykcyjne prawo o aborcji, a teraz mają jedne z najbardziej lewackich.

Vote up!
8
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1578722

Poparcie by mieli, bo nas prawicowych ludzi jest więcej od lewactwa. Ale zeszli na drogę zła i wyborcy prędzej czy później odejdą od popierania PiS-u.

Już jest wielu takich jak ja, co przestali popierać PiS. Już się nie dam robić w balona! Efekt ich rządów widzimy dzisiaj w sądach. Pani sędzia oficjalnie wypowiedziała się, że chce zemsty na PiS!!! Więc do czego doprowadził PiS???

Pozdrawiam.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1578733

Nie bronie PiS-u, szczególnie, że jestem jednym z tych którzy sięod nich odwracają (choc z innych trochę powodów) ale jeśli chodzi o samąustawę antyaborcyjną, to myślę, że przeceniasz liczbę osób prawicowych - niestety wiele jest też osób uważajacych się za prawicowe a będących za aborcją (ot tak dla wygodnictwa, egoizmu) - i dlatego akurat w tej kwestii trochę rozumiem PiS choć wolałbym całkowity zakaz aborcji - ale do tego najpierw byśmy musieli miec polskie media a nie polskojęzyczne, polskie sądy itp. i wtedy byłaby szansa, że taka ustawa ostałaby się dłuzej niż tylko do kolejnych wyborów

Ps. to, że PiS dał ciała z sądami (nie mówiac o Dudzie) to wiem, to jedna z wielu kwestii gdzie zawiedli mimo, że i tak są o niebo lepsi niż PO.

Vote up!
7
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1578746

bez lustracji...

 

bez lustracji

wszędzie są złogi

antypolskiej nacji

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1578750

Czy wybory były uczciwe?  Czy prawicowych jest więcej?

Prawicowy to nie zawsze znaczy katolicki...a katolicki nie zawsze znaczy...katolicki.

Jednak nad czym się bardziej zastanawiam...to dlaczego, O. Rydzyk nie walczy co najmniej tak energicznie o życie nienarodzonych...jak walczył o miejsce na multipleksie ?

Pozdrawiam Jjj

Vote up!
5
Vote down!
0

Verita

#1578977

Dlaczego o. Rydzyka tak nie walczy? Myślę, że z tych powodów, o których ja pisałem - boi się powtórki z Irlandii, bo jeszcze nie ma do tego przygotowanego gruntu.

Ps. wkurza mnie, bo już raz była debata w tym rządzie o aborcji i wtedy Premier Szydło zapowiedziała pomoc dla matek, które zdecydują się urodzić niepełnosprawne dziecko - jakoś cicho o tym.

Vote up!
5
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1579065

samobiczowanie

 

jedna z historii

wynikająca przestroga

samobiczowanie

wzmacnia naszego wroga

 

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1578743

Dzięki Janie, każdy głos się liczy w obronie nienarodzonych dzieci.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1578759

to tzw. wolnośc wyboru dla zabicia sumienia, że skoro prawo pozwala, to nic złego. inaczej musieliby zmierzyć sie z samym sobą i uznać katolickie zasady. a jak się ich tego pozbawi, to kwik, że coś nam zabierają, zamiast dawać.

z PiSem było oczywiste, że tak będzie. bo jak było z ich katolicko- narodową opcją? nie chodzi o macierewicza tylko o marka jurka, jak go zrobili w bambuko, jesli jeszcze pamiętacie. tak PiS upupia swoje prawicowe frakcje. teraz gadanie, że niby jak zaostrzą, to przy innych rządach to inni odwrócą i będzie jeszcze gorzej. a episkopat im pomógł, faktycznie uratował im tyłek w najgorszych opałach zw. z manifami. dlaczego? a bo kryje się za tym prawdziwy powód, otóż moga łatwo stracić poparcie a więc i rządy. a czy sami choc edukują społeczeństwo, by "dorosło"? no niezbyt. ale możliwe jest, choć mało, że przegłosuja to na koniec swojej drugiej kadencji, jak nie będą mieli już nic do stracenia. a jakby kogoś zabolała krytyka PiS, to przypomnę, że z Kościolem a zwł. o. Rydzykiem wcale dobrze nie żyli na początku. co robić? to my, wyborcy musimy uzyskac wielkie poparcie i wtedy naciskać, jak wielu czy większośc będzie za to każdy rząd to rozważy populistycznie dla poparcia. przeciez nawet PO początkowo sie odwoływała do chrześcijaństwa. wraz z odrodzeniem moralnym wrócą różne opcje o ile nie damy sie zdegenerowac UE i podobnym. to my, zwykłe ludzie, musimy przekonać innych, PiS za nas tego nie zrobi.

Vote up!
3
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1578837

- została jednak wypracowana i zawarta. Może to jak z demokracją choć ma swoje słabości to jednak ludzie nic lepszego na tą chwilę nie wymyślili. Może warto zrobić większy nacisk na edukację młodych mam aby rezygnowały z usuwania ciąży bo pomoc finansowa Rządu PiS jest chyba oczywista. A dlaczego jest taki szum po śmierci Adamowicza a nie ma sprzeciwu do zabijania nienarodzonych dzieci ? - odpowiedź jest prosta - dzieci są polskie a on był ich,tych obcych wywrotowców i agentów i ochoczo akcetują w tefałenie i innych antypolskich szczujniach z onetem na czele wybijanie Narodu Polskiego. Jedynym "plusem" tej zadymy od ponad dziesięciu lat jest to że całe to obce agenturalne ścierwo się ujawniło. W innym przypadku Służby Kontrwywiadowcze musiały by się sporo napracować aby ich wyłuskać a tak podali się na tacy.

Vote up!
7
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1579086

Dziecko to dar Boży i nie ważne czyje rodzi się w Polsce i nie ma zgody na je mordowania.

Boli mnie obojętność Polaków i nawet kleru, a PiS czemu nie chce uchwalić ustawy zakazującej aborcji.

To jest budowanie nowego kościoła w Polsce, gdzie aborcja będzie legalna, a pedały, lewacy, masoni i inne zboki będą mogli brać Komunię świętą.

A Adamowicz będzie pierwszym męczennikiem tego nowego kościoła, a tacy pseudo pasterze jak O. Ludwik będą odprawiać nabożeństwo.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1579095

Cytat: Bo słupki poparcia w sondażach są ważniejsze od Praw Boskich. Chcą wygrać wybory, łamiąc elementarne prawa nadane przez Boga dla ludzi.

Problem polega na tym, że gdy słupki na skutek radykalnych posunięć w sprawie aborcji rzeczywiście spadną i PiS naprawdę przegra wybory, Prawa Boskie będą deptane jeszcze bardziej, nic się nie zmieni na lepsze, wręcz przeciwnie, zmieni się na jeszcze gorsze.

W odróżnieniu od nas, religijnych zapaleńców bożych, Pan Bóg wie najlepiej jakie są rzeczywiste realia i najwłaściwiej potrafi ocenić możliwości obecnie rządzących, więc pomimo naszego świętego oburzenia i niecierpliwego zapału powinniśmy zdać się na Jego wszechwiedzę, Jego miłość i miłosierdzie, a nie próbować „wyręczać” Go w posyłaniu naszych bliźnich do piekła.

I jeszcze jedno na koniec, żeby nie było nieporozumień. Jestem ansolutnym przeciwnikiem zabijania dzieci nienarodzonych; moja kochana Małżonka urodziła nasze trzecie dziecko w wieku 41 lat pomimo diabelskich podszeptów przyjaciół, a nawet krewnych, że „powinna się zastanowić”, w czasie, gdy była pewna, że ponownie zostanie matką. Tak więc moja ostrożność w podejściu do kwestii prawnie umocowanego całkowitego zakazu aborcji nie wynika z pobłażliwości czy czegoś w rodzaju nieczytego sumienia, ale z ufności pokładanej w Bogu i trzeźwej oceny obecnej sytuacji.

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1579089

Czyli jestem za ...a nawet przeciw?

Nie chcem ale muszem?  Czyli lepiej zabić jedno  dziecko niż dwa?

Co ci Niemcy z wami zrobili...?

Jeszcze Bogiem się podpiera !!!! Nowy kościół mamy w Gdańssku.

Głódź cię uczył katechizmu...czy co?

Vote up!
3
Vote down!
-2

Verita

#1579092

Insynuacje ad personam nie zastąpią rzeczowej argumentacji. Także protekcjonalne przytyki odnośnie kraju, w którym aktualnie mieszkam, też niewiele mają do rzeczy.  Już kiedyś prosiłem w podobnej dyskusji kogoś na tym forum, aby wskazał mi jakiś kraj na świecie, którego aktualnie sprawujące władzę gremia polityczne kierowały się wyłącznie i bezkompromisowo wskazaniami Ewangelii i rządziły w całkowitej zgodzie ze społeczną i moralną nauką Kościoła i jakoś nie doczekałem się odpowiedzi. Że coś takiego nie jest możliwe, chociażby ze względu na pluralistyczne religijnie społeczeństwa, które istaniały od zawsze, istnieją i istnieć będą, zdawał sobie sprawę nawet sam Pan nasz Jezus Chrystus. Chociaż nie przepadam za podpieraniem własnych tez cytatami z Pisma św., to w tym przypadku standardowe odesłanie do Mt 22,21 wydaje mi się z wszechmiar uzasadnione.

No i powtarzam raz jeszcze, to że nie potępiam aktualnych władz za brak radykalizmu w zwalczaniu zabijania nienarodzonych, rozumiejąc trudną sytauację polityczną tzw. zjednoczonej prawicy i niebezpieczeństwo jeszcze większej liberalizacji w przypadku dojścia do władzy obecnej totalnej opozycji i jednocześnie pozostawiając osąd postawy obecnych władz sprawiedliwemu i miłosiernemu Panu Bogu, nie oznacza, że opowiadam się za liberalizacją prawa aborcyjnego czy wręcz za legalizacją aborcji. I jak już wspomiałem, moje przekonania potwierdziłem (wraz z Małżonką) w praktyce, a nie tylko teoretyzując sobie „bohatersko” na forach z własnoręcznie wykonaną aureolą nad głową.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1579101

Nawet nie wiedziałam, że mieszkasz w Niemczech. Rzuciłam tylko okiem ...i zobaczyłam Gdańsk...i po ostatnich szaleństwach odniosłam się do historii, mówiąc co Niemcy zrobili z mieszkańcami tych terenów.

Teraz widzę ,że nie tylko jesteś volksdeuschem ale i niemieckim chrześcijaninem..jak  Merkel gorliwym.

Ilość twoich dzieci ma się nijak do tego o czym mowa....więc nie powtarzaj tego na krągło okrągło. Zasłanianie się pytaniem...który kraj..bezkompromisowo..itd...itp...to tak jak wąż pytał.Ewę w raju.....z którego drzewa Pan Bóg nie pozwolił nam zrywać owoców?.

Nie dam się wciągnąć w diabelskie podpuszczanie.

Szatan na pustyni kusząc Jezusa też podpierał się pismem św....więc i tu się nie dam nabrać....nie mówiąc ,że ten nawyk chyba odpatrzyłeś od "braci" protestantów.

Radzę ci nie ufać Niemcom, którzy wychodzą z założenia, że wszyscy będą zbawieni....tylko idź do spowiedzi ...i nie dyskutuj z Bogiem na temat przykazania "Nie zabijaj".

Już same twoje wypowiedzi na ten temat kwalfikują się jako zgorszenie i grzech ciężki....chyba ,że chcesz się smażyć w piekle...to twój wolny wybór. Jak wolisz, z małżonką...czy bez...

Vote up!
3
Vote down!
-2

Verita

#1579105

Albo jesteś chrześcijaninem, albo nie jesteś, innej opcji nie ma i nie ma pół środków.

Nie można dwóm panom służyć, jak Mówił Jezus Chrystus.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1579096

Jak prowadzić rozmowę z kimś, kto już od Pana Boga (prawdopodobnie wcale nie pytając Go o zdanie) odebrał sobie samemu „nominację” katolickiego inkwizytora,  a więc policjanta, prokuratora, a wreszcie ławnika Sądu Ostatecznego i z Pismem Św. w ręku ściga, oskarża i skazuje na piekło „nieprawomyślnych” chrześcijan, przy tym nic o nich nie wiedząc poza tym, że „podpadli” samozwańczemu nominatowi bardziej ostrożną i wyważoną oceną sytuacji, a on wie przecież, że „zło” należy ciąć, gdzie się tylko pojawi, wypalać gorącym żelazem „volksdeutschów, podobnie gorliwych jak Angela Merkel”, a „obłudników” i PiSu bez zastanowienia wtącać w najgłębsze czeluście piekielne, za to, że robią wszystko co możliwe, aby nie dopuścić do władzy agresywnych ateistów w rodzaju Nowackiej czy innego Neumana?

W twojej odpowiedzi jest tyle inwektyw i nieuprawnionych insynuacji, tyle potępienia, a przy tym tyle pogardy i przesyconego pychą samozadowolenia, że nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie podziękować za dalszą dyskusję.

A sprawa jest „banalnie prosta”, żeby zacytować klasyka:

„Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?” Mt 7,1-3

I nieco dalej:

„Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!” Mt 7,22-23

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0
#1579128