Lewactwo niesie Europie śmierć

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Na temat zamachów w Brukseli zabrali głos już chyba wszyscy publicyści od prawa do lewa, więc wybór miałem prosty. Albo dać sobie z tym spokój albo dorzucić swoje trzy grosze. Szczerze mówiąc trudno na ten kolejny akt toczącej się wojny machnąć ręką, kiedy coraz wyraźniej widać, że Europa, która dostała się w łapy różnej maści masonów, lewaków i neoliberałów już nie tylko przegrywa, ale umiera na naszych oczach. Najbardziej poraża jednak to, że mimo nadchodzącej katastrofy Unią Europejską nadal zarządza banda intelektualnych eunuchów, tchórzy i zaciekłych wrogów chrześcijaństwa, których śmiało można nazwać uzurpatorami, ponieważ cała ta Komisja Europejska nie posiada żadnego demokratycznego mandatu. Warto też pamiętać, że dzisiejszą Europą sterują w kierunku wielkiej katastrofy ludzie z „pokolenia 68”, którzy w czasach zimnej wojny chcieli zupełnie obezwładnić Zachód wzywając rządy do jednostronnego rozbrojenia w obliczu narastającego zagrożenia ze strony Związku Radzieckiego i państw agresywnego bloku wschodniego. Do dziś w tak zwanych europejskich elitach roi się od dawnych miłośników twórczości ich guru, lewaka Allena Ginsberga – amerykańskiego Żyda i zdeklarowanego homoseksualisty oraz profesora Harwardu, Timothy Leary’ego. Lewaccy cwaniacy porzucili jednak dawne idee i zmienili strategię działania dorywając się do europejskiego koryta zaś ci, którzy naiwnie i do końca wierzyli w lewacką i sponsorowaną w dużej mierze przez Kreml utopię jeszcze w latach 80. umierali w zapomnieniu z przedawkowania w śmierdzących zaułkach europejskich miast.      

 

Lewacy, tak jak kiedyś usiłowali spętać Zachód i wydać go na łup komunistom, tak dzisiaj znaleźli inny sposób by zabić europejskiego ducha wyrastającego z chrześcijaństwa. Do tego prowadzi kontynuowana od lat polityka multi-kulti i sprowadzenie do Europy milionów wyznawców islamu, którzy wypowiedzieli nam chrześcijanom krwawą wojnę. Co na to europejskie „elity”? Tutaj wrócę do słynnego już wystąpienia komunizującej włoskiej lewaczki i wielbicielki Putina, Federici Mogherini stojącej na czele unijnej dyplomacji. I nie chodzi mi już tylko o jej publiczny płacz, ale o miejsce, w którym do tego szlochu i okazania słabości doszło. Ona na wieść o zamachach w Brukseli rozpłakała się przed kamerami podczas pobytu w Ammanie, stolicy Jordanii zamieszkiwanej w przeszło 90 procentach przez sunnitów kibicujących państwu islamskiemu. Ta płacząca i niemal padająca na kolana przed wrogami lewacka dziunia to dzisiejszy symbol Unii Europejskiej. Już po powrocie do Europy Mogherini udowodniła, że jej głupota jest nieuleczalna. W wywiadzie dla „Die Welt” powiedziała: "Zamachowcy to obywatele europejscy, urodzeni w Europie, którzy dorastali na starym kontynencie. Jeśli zaczniemy przywoływać wojnę kultur, to będzie to oznaczało, że nie wyciągnęliśmy żadnych wniosków z ostatnich 20 lat. Jeśli będziemy przedstawiać to jako „my Europejczycy, my chrześcijanie przeciwko im, muzułmanom, Arabom, terrorystom” to przysłoni nam to tylko rzeczywistość. Wszyscy jesteśmy Europejczykami. Fundamentem Europy jest zdolność do życia razem, w jednej wspólnocie, mimo iż się od siebie różnimy, pod względem religii, narodowości i kultury".  Ledwo wypowiedziała ten stek idiotyzmów i frazesów, kiedy w Anglii w Wielki Piątek islamscy fanatycy zamordowali muzułmańskiego sklepikarza za to, że z okazji Świąt Wielkanocnych złożył życzenia chrześcijanom.

 

W jaki sposób według tej zniewieściałej bandy baranów mamy walczyć z wrogiem, który siekierą puka do naszych drzwi, a w drugiej ręce trzyma kałacha i krzyczy Allah Akbar? Najlepiej według lewaków w chwili gdy nas mordują chwycić się za ręce, utworzyć łańcuch milionów serc i kołysząc się rytmicznie zaintonować  „Imegine” Lennona. Podświetlajmy Wieżę Eiffla w Paryżu, fontannę di Trevi w Rzymie, Bramę Brandenburską w Berlinie i Pałac Kultury i Nauki im. Stalina w Warszawie narodowymi barwami kolejnych ofiar islamistów. Wypisujmy pokojowe hasła na murach, jezdniach i trotuarach. Organizujmy wielkie marsze pod hasłem „Nie dla strachu” i ze strachu odwołujmy je tak jak w ostatnią niedzielę w Brukseli. Niech komisarz Bieńkowska przyspieszy zaawansowane już prace na dyrektywą zaostrzającą warunki posiadania broni, także tej kolekcjonerskiej i wprowadzi w końcu zakaz nabywania przez osoby cywilne broni samopowtarzalnej. Niech to będzie „bohaterska” odpowiedź na brukselski zamach, która wrogom zmrozi krew w żyłach i spowoduje ich paniczną ucieczkę ze starego kontynentu.

 

Warto przypominać też do znudzenia wypowiedzi miejscowych nadwiślańskich lewackich szkodników, którzy jeszcze nie tak dawno temu chcieli nas ubogacać muzułmanami.

Kazimiera Szczuka: Jak się okaże, że większość z nich jest terrorystami, to wtedy będziemy się martwić. Czy to jest już szczyt głupoty? Okazuje się, że nie. Oto marzycielka Kinga Dunin tak produkowała się w „Krytyce Politycznej”: To książę z Orientu obsypie komplementami, będzie pragnął mieć wiele dzieci i jeszcze do tego nie pije. Jest dzielny i zaradny – inaczej by go tu nie było. I jak pięknie wygląda! Orientalna uroda to jednak coś innego niż karki z kartoflanymi nosami i ze świńskimi głowami na kiju. Monika Płatek w Radiu Tok FM tak zareagowała, kiedy mowa była o zagrożeniu terroryzmem islamskim: Z trudem tego słucham, bo jednakże nie mówimy o katolickim terroryzmie w momencie kiedy Breivik również z powodów religijnych robi to, co robi.

Trzeba przyznać, że islamiści słuchając takich przychylnych im pożytecznych idiotek mogą nie bacząc na ich wiek i dość - delikatnie mówiąc dyskusyjną urodę - wysoko ocenić ich propagandową wartość już nie w osłach czy baranach, ale w całych stadach wielbłądów. Już widzę jak ci „Książęta Orientu” licytują w ciemno nie zaglądając nawet tym nawiedzonym lewackim wariatkom nie tylko w zęby, ale i w bardziej intymne miejsca. Pewnie wysłuchując takich opinii pękają ze śmiechu podobnie jak z infantylnej beczącej Mogherini.   

No, ale to nie koniec recitali głupców. Szczególnie po brukselskich zamachach przypomnijmy słowa Donalda Tuska z wywiadu dla „Politico”, którego udzielił w 2015 r.: Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. Że tak naprawdę korzyści z tego odnosi Europa, a w tym Bruksela. No panie wizjonerze Donaldzie Tusk, właśnie we wtorek 22 marca po raz kolejny eksplodowała ta „kapitalna mieszanka” i przyniosła korzyści – szczególnie Brukseli. Nie ma mowy, aby ta wielokulturowość się panu kiedyś znudziła. Kolejne wybuchy i detonacje spowodują, że ciągle i nieustannie będziesz pan pod wrażeniem. Należy jednak pamiętać, że z wrażenia można czasem nawet umrzeć. Wszystko zależy od tego co i gdzie się wrazi.   

Pogarda i brak szacunku dla dzisiejszych europejskich elit zatacza coraz szersze kręgi i nie dziwi, że nazywany głosem Kremla, Władimir Żirinowski - syn Wolfa Izaakowicza Eidelszteina po brukselskich zamachach powiedział w rosyjskiej telewizji: Niech giną, niech zdychają. Niech przyjdą i proszą nas o pomoc! Jak można serio traktować europejskich polityków skoro europoseł z PO, Michał Boni pytany przez internautę o unijną reakcję po zamachach w Brukseli tak odpowiedział mu na Twitterze: Tak gadaczu, pracuję nad ostrą dyrektywą przeciw terroryzmowi w naszej komisji LIBE, tyle. Dyrektywą w terroryzm – oto na co stać tych euro-błaznów.

A jakie refleksje naszły po ostatnich zamachach profesorka Jasia Hartmana z żydowskiej loży B'nai B'rith Polin? Na komuszym portalu „Polityki” czytamy: Oświadczenie Beaty Szydło, iż nie „widzi możliwości, by Polska przyjęła uchodźców”, jest zdumiewające i zasmucające. Jest mi wstyd za nią i za Polskę. W dniu kolejnej tragedii zamiast okazać współczucie i solidarność z ofiarami ISIS, którymi są w przygniatającej większości Arabowie z Syrii i Iraku, lecz bywają nimi również Francuzi, Belgowie i inni Europejczycy, premier Polski ściśle realizuje plan zamachowców. Czyż nie tego bowiem chcą terroryści, aby europejska solidarność legła w gruzach, a każde z państw Unii zamknęło się zalęknione w swoich granicach? Oj Jasiu, Jasiu grubymi nićmi szyjesz. Gdybyśmy nie znali twoich antypolskich i antykatolickich wyskoków to być może uwierzylibyśmy w to, że wstydzisz się za Polskę, dobrze jej życzysz. My jednak wiemy, że ściśle wypełniasz zadania swojej loży i jesteśmy pewni, że jej interesy są sprzeczne z interesem naszej ojczyzny. Przekonywanie, że antidotum na islamski terroryzm w Europie jest wzmożony import muzułmanów na nasz kontynent może trafić jedynie do wyjątkowych debili. To jest już ostatnia grupa docelowa, do której próbuje dotrzeć Hartman. Do tej grupy wyraźnie aspiruje Jacek Żakowski, który wojnę, jaką Europie wydali islamscy terroryści tak bagatelizował na antenie Radia TOK FM:Prawdopodobieństwo śmierci w zamachu terrorystycznym jest 80 razy mniejsze niż od upadku meteorytu. Gdyby zacząć się zajmować bezpieczeństwem, to trzeba by najpierw chronić przed uderzeniem meteorytu.. A więc panie Żakowski i reszta tego żałosnego lewactwa - kaski na puste łby i kryć się przed meteorytami – najlepiej w jakimś pomieszczeniu bez klamek i z kratami w oknach.

Artykuł opublikowany w „Warszawskiej Gazecie”

Nowy numer już w kioskach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Wiedzialam, że Dunin to kretynka. Po tym jak molestowany przez nią w łóżku homoseksualny pisarz nagłośnil te zaloty, sądzilam, że powinna zapaść się pod ziemię.  Widzę że nie ma granic ani bezczelności, ani bezwstydu, ani głupoty.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1510853

Od zawsze zachodnie lewactwo, niszczące fundamenty chrześcijańskiej Europy było "koniem trojańskim" komunistów...i tak to trwa do dziś....

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1510858

Autorze, mój poniższy komentarz jest w zasadzie komentarzem do innej Pana notki " Czy Jacek Kurski jest nadal bezkompromisowym twardzielem" ale jest kompatybilny z tematem poruszanym przez Pana równiez tutaj.

Ja w zasadzie ze wszystkim się w pełni zgadzam tylko z jednym polemizuję. Tutaj Pan tych Chazarów nazywa lewakami, tam zbrodniarzy chazarskich  Austriakami, w UE również lewakami...Tak to prawda można ich nazwać lewakami ale tylko z tego względu, że ta ich "lewackość" zmierza do degrengolady, gender, multikulti, rozbicia rodziny,  Chrześcijaństwa, zgnilizny moralnej, kazirodztwa, zabijania płodu (i to interpretacja talmudu jest taka, ze bez względu na wiek płodu, bo dopóki dziecko nie wychyli głowy z łona matki to nie jest dzieckiem!!!!!!)pedofilii ( powyżej 3 roku zycia dziewczynki!!!!!!i bodajże 9 toku chłopca!!!!)...Jednym słowem nazywajmy tę zarazę, tego raka ludzkości po imieniu!!! Im szybciej ta prawda stanie się czytelna dla ludzi, tym dla nich lepiej! 

A czymże jest loża B'nai B'rith Polin i Jasio Hartman jak nie Chazarską mafijną organizacją???

A czym może być  ustawa o ustroju rolnym z jej "pięknymi" wyjątkami że zwolnione z tych obostrzeń kupowania ziemi mają być związki wyznaniowe i koscioły???

Przecież to jest wyłom, futka do kupowania ziemi np. przez tzw."Żydów" czyli Chazarów z  B'nai B'rith. Może się niebawem okazać, że cała Polskę wykupią.

A kto wniósł taką poprawkę w ostatniej chwili???

Czy to nie jest celowa prowokacja posła Jana Krzysztofa Ardanowskiego żeby PiS wysadzić kolokwialnie mówiąc W POWIETRZE??? CZY TAKA USTAWA JEST KONSTYTUCYJNA????

jESZCZE MOŻE DODAM, ŻE POSEŁ ARDANOWSKI I KOWALCZYK JAKO JEDYNI Z  PiSu GŁOSOWALI ZA UBOJEM RYTUALNYM!!!!

 

Proszę przeczytać notkę z SALON 24, (http://albatros.salon24.pl/705072,komu-komu-bo-ide-do-domu-dziad-polski)...Przecież to jest jawny sabotaż !!! Autor tej notki pokazuje różne zwiazki przyczynowo skutkowe oraz publikuje zwiazki wyznaniowe w Polsce! Czy PiS chce  zrobić Polsce taką krzywdę żeby ziemię mogły nabywać zwiazki wyznaniowe muzułmańskie, islamskie, żydowskie, chazarskie itd???Przy tej poprawce  intencje aby ziemia pozostała w rękach Polaków jest po prostu nieszczera, żeby nie powiedzieć, że jest jakimś sabotażem i celowym wybiegiem w rodzaju "lub czasopisma"!!! Dlatego pewnie Borusewicz aż przebierał nogami żeby Senat szybko to przegłosował i aby zostało przyklepane i był zdziwiony, że nie znalazło się w porządku obrad Senatu!!! 

Teraz Senat już przegłosował!!

Dla nich to nie jest problem żeby wykupić taki kraj jak Polska bo sami są emitentami pieniędzy!!! Im tylko trzeba stworzyć prawo i zrobią to w trymiga!!! Czy Rzad i posłowie PiSu rozum postradali???

W 2010r w Kancelarii prez Lecha Kaczyńskiego działały "kryty" i teraz chyba również mamy takowych- wrogów Polski, którzy przy pomocy takiej USTAWY i choćby takiego związku wyznaniowego jak Chabad Lubawicz wykupią pół Polski bo stać ich na to!!! W USA mają centralę i hojnych sponsorów!!! Na miłośc Boską pozbyliśmy się PO po to, żeby wpaść z deszczu pod rynnę i aby Polska stała się Judeopolonią??????

 

Jest to przygotowanie do ROZBIORU żyznych ZIEM POLSKICH np. na ZAMOJSZCZYŹNIE i na POMORZU ŚRODKOWO-WSCHODNIM i ZACHODNIM Wystarczy, że pan Rothschild lub Soros podrzuci trochę groszą na wykup polskiej Ziemi przez Związki Wyznaniowe, Loża B'nai B'rth, Wielki Wschód KOPERNIK i inne, a my będziemy cieszyli się, że nam wypłacają jeszcze EMERYTURĘ i 500+ na każde drugie Dziecko.

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

KOMENTARZ DO TAMTEJ NOTKI

 

 

Aby dowieść, że cały ten oszczerczy, obrzydliwy i nieludzki propagandowy atak dotyczy tylko i wyłącznie Polski zadam retoryczne pytanie. Dlaczego nikt nie mówi o austriackich ludobójcach i austriackich obozach koncentracyjnych? Dlaczego Austriacy przeforsowali historyczne kłamstwo jakoby to oni byli pierwszą ofiarą Hitlera skoro w przytłaczającej większości ówczesne społeczeństwo przywitało anszlus entuzjastycznie? Najcięższym obozem koncentracyjnym założonym przez III Rzeszę, Mauthausen-Gusen – znajdującym się 20 km od austriackiego Linzu kierowała załoga składająca się w większości z Austriaków. Więzień tego obozu, Stanisław Grzesiuk w książce „Pięć lat kacetu” opisywał jak przewiezieni tam z Oświęcimia więźniowie przerażani tym, co zastali na miejscu twierdzili, że na kolanach z tego piekła wracaliby z powrotem do Auschwitz-Birkenau. Miejscowość Linz kojarzy się z takimi ludobójcami jak Austriacy, Adolf Eichmann, główny wykonawca planu ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej oraz szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy zbrodniarz, SS-Obergruppenführer Ernst Kaltenbrunner. To właśnie w Linzu spędzali oni młodość. Austriakiem był również jeden z głównych wykonawców holokaustu, SS-Hauptsturmführer Franz Stang, komendant takich obozów zagłady jak Sobibór i Treblinka. Jeżeli przyjrzymy się załogom wszystkich obozów śmierci to aż roi się tam od Austriaków pełniących bynajmniej nie pomocnicze funkcje. A kto odpowiada za setki polskich spalonych wsi na Lubelszczyźnie, tysiące wymordowanych kobiet, dzieci i mężczyzn oraz pacyfikację Zamojszczyzny? To Austriak, SS-Gruppenführer Odilo Globocnik - dowódca SS i policji na Dystrykt Lublin Generalnego Gubernatorstwa, a wcześniej z nadania Hitlera gauleiter Wiednia. Czy słyszał ktoś z Szanownych Czytelników o określeniach: „austriaccy sprawcy holokaustu”, „austriaccy ludobójcy” „austriacki obóz koncentracyjny”, albo „austriackie komory gazowe”? Jeżeli zapytacie dziś jakiegoś młodego Austriaka o drugą wojnę światową to bez zająknięcia wymieni swój kraj, jako pierwszą i wielką ofiarę pochodzącego z Austrii Hitlera.

 

Proszę nie opowiadać bajek o Austriakach, bo popełnia Pan tę samą "zbrodnię" co opowiadanie o "polskich obozach śmierci".To tak jakby mówić, ze po wojnie to Polacy mordowali Polaków -Żołnierzy Wyklętych, że Polacy mordowali w ubeckich katowniach, że Ukraińcy mordowali Polaków na Wołyniu...itd itp

Nie twierdzę,że nie było wyjątków ale:

Kiedy wreszccie zacznie się pisac i mówić prawdę o prawdziwej narodowości i prawdę o autorach tych wszystkich zbrodni!!!

Kiedy wreszcie skńczą się te wszystkie kłamstwa popagowane od dziesięcioleci a nawet od stuleci , które są zaprzeczeniem tego prawdziwego wspólnego mianownika, który łączy całe mnóstwo zbrodni, które działy się i dzieją na świecie : między innymi  I i II wojna światowa,  masowe potworne mordy na Wołyniu, obozy zagłady, palenie w piecach krematoryjnych, masowe mordy na Woli, mordy i wielki głód na Ukrainie, wywózki na Sybir i do łagrów, Katyń (!!!!), mordowanie po wojnie nie tylko w Polsce, wzniecanie konfliktów na całym świecie (Afganistan, Syria , Bałkany itd) obecnie próba zniszczenia Chrześcijańskiej Europy i w ogóle zagłada ludności w Europie Zachodniej ale i Wschodniej (np.Ukraina) i na Bliskim Wschodzie poprzez degrengoladę moralną, obyczajową a teraz kolejny pomysł- poprzez najazd muzułmanów i akty terrorystyczne. Tylko przesliznęłam się minimalnie  po obrzydliwych zbrodniach jakie były od wieków i są udziałem tych, o których niewielu chce mówić i pisać.

To jest klucz do zrozumienia tego wszystkiego co nas otacza, tego co dzieje się w polityce polskiej ale i światowej, zbrodni smoleńskiej , przemian, które u nas nastapiły po 89r. TYM WSPÓLNYM MIANOWNIKIEM JEST ŚWIATOWE CHAZARSTWO CZYLI PSEUDOŻYDOSTWO. TO MUSUŁMANIE, KTÓRZY KIEDYŚ PRZESZLI NA JUDAIZM I DLATEGO TALMUD, KTÓRYM SIĘ POSŁUGUJĄ MA  TAK WIELE WSPÓLNEGO Z KORANEM.

Dlatego chazar Soros pzysyła do Europy "uchodźców" terrorystów muzułmańskich.To ten sam genotyp, to samo okrucieństwo...

Ci Austriacy, winni zbrodni II wojny światowej o których Pan pisze to po prostu Austriaccy Chazarzy, Ukraińcy mordujący np. na Woli warszawskiej to ukraińscy Chazarzy, prowokacje na Ukraińskim Majdanie to równiez Chazarstwo tyle że Amerykańskie Izraelskie, Ukraińskie , w UE jakimś  przedziwnym kluczem do zajmowania wysokich stanowisk to pochodzenie nazistowskie (Schulz, Tusk, Juncker i wielu innych) a naziści byli często pochodzenia chazarskiego (mówiło się żydowskiego) co stanowi klucz do tego ogólnego zadziwienia, że jak to możliwe, że ludzie ludziom zgotowali ten los, a w tym przypadku Żydzi (farbowani) Żydom.

Proszę więc nie robić wody z mózgu ludziom tylko pisać prawdę!!

PRAWDA NAS WYSWOLI!!!

Trzeba w końcu zweryfikować historię!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1511443

1. Oczywiście miało być  nie "kryty" ..."W 2010r w Kancelarii prez Lecha Kaczyńskiego działały "kryty" i teraz chyba również mamy takowych- wrogów Polski"..., tylko "krety"

2.PRAWDA NAS WYZWOLI!!! zamias PRAWDA NAS WYSWOLI!!!

 
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1511457