"Poprosił o poradę, które z prawicowych pism… najlepiej czytać, żeby być z PiS na bieżąco"

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Idee
które z prawicowych pism… najlepiej czytać, żeby być z PiS

 

 

"Poprosił o poradę, które z prawicowych pism… najlepiej czytać, żeby być z PiS na bieżąco"

 

 

Dwóch platformersów

 
(…)
O drugim opowiedział mi znajomy taksówkarz. Wiózł lekarza specjalistę w wieku dojrzałym, pracującego w znanym szpitalu klinicznym, a więc, wydawałoby się, człowieka mogącego swej pozycji zawodowej być pewnym. Ponieważ znajomy taksówkarz jest zagorzałym zwolennikiem prawicy, na prawym siedzeniu wozi zawsze pomocną do oświecania klientów prawicową literaturę.
I nią właśnie zainteresował się doktor, a widząc, że ma do czynienia z ekspertem, zaczął wypytywać o poszczególne tytuły oraz pisujących do nich autorów. Po czym poprosił o poradę, które z prawicowych pism zdaniem taksówkarza najlepiej czytać, żeby być z PiS na bieżąco i orientować się, co PiS-owiec powinien uważać na jaki temat.
Takie ujęcie sprawy nieco taksówkarza zdziwiło, więc pan doktor – relata refero – z rozbrajającą szczerością wyjaśnił mu, że właśnie przygotowuje się, żeby też zostać PiS-owcem. Dotychczas był oczywiście za Platformą, bo całe kierownictwo kliniki jest z nominacji PO, więc czytał „Wyborczą” i „Politykę”.
(…)
 
 
[Tytuł mój - Andy]
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Boję się, że gnidy i łajzy, szczególnie tzw wykształcone będą chciały tym razem obsiąść PiS! Ale wierzę w doświadczenie Jarosława Kaczyńskiego, inteligencję i pragmatyzm obecnego prezydenta Andrzeja Dudy którzy tym razem nie dadzą sobie wkręcić różnych szemranych cwaniaczków. To będzie również zależało od nas samych. Jesli zachowamy się obojetnie na widok takiej gnidy która teraz staje się wielkim PiSowcem, nie zareagujemy odpowiednio, to znowu obudzimy się z ręką w nocniku! Dla mnie PiS to przede wszystki Jarosław Kaczyński i jemu tylko ufam. Reszta może być takimi samymi karierowiczami jak ci z PO i na pewno wielu takich jest. Dlatego tak bardzo ważny jest lider. Bo lider daje przyzwolenie na pewne zachowania lub nie. Glizdy wyłażą na wierzch jak ziemia jest wilgotna i pulchna. Gdy jest sucha i twardza, po prostu sie głeboko chowają. A więc chodzi o przyzwolenie. Jesli tego przyzwolenia nie bedzie tak ze strony Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Andrzeja Dudy w co bardzo wierzę, i nas jako obywateli, to glizdy będą musiały się skryc głęboko w ziemi! I o to chodzi!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1494836

Myślę, że także i Prezydent Andrzej Duda jest polskim patriotą, a przy tym człowiekiem wybitnie inteligentnym oraz znającym swoją wartość - a więc tym samym, w ramach swoich możliwości - także nie będzie zazwalał na żadną działalność postsowieckiej, grabieżczej mafii niszczącej Polskę...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1494896