Eva Kaili była pod obserwacją wywiadów dwóch państw UE. Wpadła w związku... z kontaktami z Rosją!

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
niezalezna.pl
Cytat: 

Eva Kaili, główna bohaterka afery szpiegowsko-korupcyjnej w Parlamencie Europejskim i była wiceprzewodnicząca PE, była pod obserwacją służb wywiadowczych dwóch państw członkowskich w związku z relacjami nie z Katarem, tylko z Rosją - mówił w programie "W Punkt" w Telewizji Republika europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski.

Jacek Saryusz-Wolski, odnosząc się do afery korupcyjnej w programie "W Punkt" w Telewizji Republika, wskazywał, że ślad rosyjski, który pojawia się w tej sprawie, jest na razie skrywany. 

"Przypomnę, że pani Kaili była pod obserwacją służb wywiadowczych dwóch państw członkowskich w związku z relacjami nie z Katarem, tylko z Rosją. Tyle na dziś wiadomo, czy nie do końca wiadomo, bo są to źródła, których na razie nie możemy podać

- mówił w Telewizji Republika europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski.

- Będzie próba sprawienia wrażenia, że iluś posłów skorumpowanych wzięło pieniądze. Ale problem jest szeroki. To nie kilka jabłek jest zgniłych, ale całe drzewo ma zatrute korzenie - mówił Saryusz-Wolski, wskazując, że wielu przedstawicieli elit europejskich wciąż jest na liście płac Putina.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)