Edmund Klich na smyczy Putina

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Po ukazaniu się w Niemczech książki Jurgena Rotha sugerującej, że 10 kwietnia dokonano zamachu na polskiego prezydenta i towarzysząca mu delegację, członkowie sekty pancernej brzozy wpadli w panikę. Napięcie wzrosło, kiedy najpoczytniejsza w Europie bulwarówka „Bild” kupowana przez niemal cztery miliony czytelników na swojej okładce zadała pytanie: Czy Moskwa kazała zabić prezydenta Polski? Nagle staliśmy się świadkami nieomal cudu. Oto wszyscy ci, którzy dotąd podziwiali wiarygodność niemieckiej prasy i powoływali się na nią nawet wtedy, kiedy śp. Lecha Kaczyńskiego  w pewnym brukowcu nazwano kartoflem, zmienili nagle front. Jeden z najbardziej znanych i cieszących się uznaniem dziennikarzy śledczych, czyli autor książki, Jurgen Roth stał się osobą niegodną zaufania podobnie jak gazeta, która jego publikację nagłośniła.

 

Po kilku latach wyciszenia wybudzono znowu śpiocha Edmunda Klicha z zadaniem dania odporu wrażej propagandzie. Klich udzielił wywiadu niemieckiemu tygodnikowi „der Spiegel” mówiąc między innymi: Nowy stenogram z rozmów w kokpicie tupolewa tuż przed katastrofą 10 kwietnia 2010 potwierdza tylko wcześniejsze przypuszczenia […] Ani jeden ekspert lotniczy nie uznał zamachu za przyczynę, a mimo to ciągle jeszcze wielu Polaków w to wierzy.

 

Edmund Klich to osoba niezwykle ważna, jeżeli chodzi o smoleńskie kłamstwo. Ważna nie w tym sensie, że był w całym spisku jakimś demiurgiem. Jest on raczej przykładem mało rozgarniętego wojskowego trepa rodem z LWP. Jednak nikt z wyznawców sekty pancernej brzozy tak nie pogrążył Tuska i przy okazji samego siebie jak właśnie Klich.

 

Dzisiaj wielu publicystów i polityków zadaje sobie pytanie, jak mogło dojść do sytuacji, że zgodzono się na wyjaśnianie przyczyn katastrofy według 13 załącznika konwencji chicagowskiej? Dlaczego lot TU-154 M z prezydentem na pokładzie potraktowano jak zwykły lot rejsowy lub cywilny? Przecież do tej pory każdy lot organizowany przez 36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego miał adnotację „military” i był lotem wojskowym.

Do dziś krążą bajki jakoby będący w szoku Tusk udał się do Smoleńska nieprzygotowany i Putin ograł pogrążonego w żałobie biedaka.

 

Wystarczy, aby Czytelnik zapoznał się uważnie z zeznaniami Edmunda Klicha złożonymi 6 maja 2010 roku przed sejmową komisją infrastruktury by zrozumiał, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik na długo przed zamachem, a Klichem od samego początku sterowali Rosjanie.

 

Edmund Klich:  Rozpocznę od pierwszej informacji, o której – jak większość pewnie z państwa – dowiedziałem się o katastrofie z mediów. Nawet dzwonił jeszcze syn. Mówi: tato czy wiesz, co się dzieje? Włączyłem TVN 24, widzę, co się dzieje, w związku z tym natychmiast zacząłem się pakować i jadę do Warszawy, bo wiedziałem, że już może być problem prawny.[…] Tak gdzieś w połowie drogi, chyba w rejonie Garwolina, bo ja mieszkam w Dęblinie i na weekendy jeżdżę do Dęblina, w tygodniu czy jak potrzeba to mieszkam w Warszawie, także nie ma jakiegoś problemu tutaj dojazdu, szybkości na miejsce wypadku czy coś. W połowie drogi dostałem telefon od pana Aleksieja Morozowa, to jest obecnie przewodniczący Komisji Federacji Rosyjskiej, zastępca pani Anodiny – szefowej Mieżnonarodnej Awiacionnej Komisji… Komitetu, to znaczy Międzynarodowego Komitetu Lotniczego.[…] On zadzwonił i powiadomił mnie, że jest katastrofa w Smoleńsku i traktuje to, jako telefoniczne powiadomienie, natomiast formalne będzie później. I było od razu pytanie o procedury, według jakich będzie ten wypadek badany. On zaproponował załącznik 13 do konwencji, bo myślę, że i według jego wiedzy, i ówczesnej mojej wiedzy, to jest jedyny dokument, który podpisała i strona polska, i Federacja Rosyjska, jako konwencję chicagowską tak zwaną z ’44 roku.

 

Tylko wyjątkowy idiota uwierzy, że sprawa rozstrzygała się na tak niskim szczeblu, czyli między jadącym samochodem Klichem i telefonującym do niego zastępcą Anodiny. Skłaniam się do tezy, że sprawę dogadano miedzy Tuskiem a Putinem na molo w Sopocie, albo miedzy Tomaszem Arabskim i Jurijem Uszakowem w pewnej moskiewskiej restauracji.

 

Edmund Klich dość szybko zorientował się, albo ktoś go ostrzegł, że w razie śledztwa bardzo łatwo będzie namierzyć gdzie się znajdował w momencie, kiedy zadzwonił Morozow. Wystarczy sprawdzić logowanie się jego telefonu do stacji przekaźnikowej lub wykorzystać EMEI, czyli indywidualny numer identyfikacyjny telefonu.  To, dlatego w wywiadzie prasowym tak gorączkowo prostował swoje wcześniejsze kłamstwo: Przy okazji chcę tu uściślić pewną informację: Morozow do mnie dzwonił, gdy jeszcze byłem w domu, a nie na trasie do Warszawy, jak powiedziałem w pierwszym przesłuchaniu sejmowym.

 

Jak więc widzimy rozkazy do Klicha nadchodziły z Moskwy, a ten – służba nie drużba – pakował w pośpiechu manatki i ruszał, aby je wykonać.

Jeszcze raz powtarzam. Wszystko było dokładnie zaplanowane i uzgodnione przed zamachem, co tłumaczy nam spokój oraz zadowolenie Tuska i Putina na słynnym zdjęciu, na którym robią sobie żółwika.

 

Tekst ukazał się w Warszawskiej Gazecie

Tu można polubić moją stronę

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:29)

Komentarze

Klich - szemrana postać. Przekleństwo nazwiska?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1478033

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1478042

Pitolisz jak przysłowiowy mały kaziu po dużym piwie...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1478045

Tym, którzy pytają, czy są jakiekolwiek poszlaki na zamach, można pokazywać, nie tylko poszlakę, ale dowód! Bo i czy ktoś inny niż ci, którzy wiedzą na pewno, że był zamach, mogli ogłosić w oficjalnych pastwowych dokumentach, że zamachu nie było - już w kilka godzin po tragedii, zanim nawet zdążył ktokolwiek dojechać do Smoleńska? A przecież nawet jak już dojechali, to strona rosyjska zablokowała stronie polskiej WSZELKI dostęp do dowodów, nie pozwalając nawet na uczestnictwo w technicznym oblocie miejsca tragedii...

"Postanowienie o wszczęciu śledztwa

W dniu 10 kwietnia 2010 roku, Prokurator Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, działając na podstawie art. 303 kpk i art. 309 pkt 1 kpk w zw. z art. 654 § 1 pkt 2 kpk, wydał w dniu 10 kwietnia 2010 r. postanowienie o wszczęciu śledztwa w sprawie zaistniałego tego dnia około godz. 9.00 czasu polskiego w pobliżu lotniska wojskowego w Smoleńsku na terenie Federacji Rosyjskiej nieumyślnego sprowadzenia katastrofy w ruchu powietrznym, w wyniku której śmierć ponieśli wszyscy pasażerowie samolotu TU 154 M nr boczny 101 Sił Powietrznych RP, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński oraz członkowie załogi wskazanego statku powietrznego,
tj. o czyny z art. 173 § 2 i 4 kk."

http://www.npw.gov.pl/491-postanowienieowszczciuledztwaprzedmiotledztwa.html

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

1normalnyczlowiek

#1478151

Gdy Klicha awansowano na stopień podporucznika,to w tamtych czasach, przysięgało się na wierność ZSRR, a żeby zdobyć szlify pełnego pułkownika, trzeba było skończyć akademię, w ZSRR.

Więc co można myśleć o człowieku, co przysięgał na wierność ZSRR, i wraz z kacapstwem szykowali się do podboju świata, i wprowadzenia wszędzie komunizmu, nawet za cenę, zniszczenia całkowitej Polski i Polaków.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0
#1478046

Taaak, jaki normalnie myślący człowiek uwierzy, że samolot przy prędkości 200 km/godz. rozbił sie na miliony kawałeczków, które rozprzestrzeniły się na odległość kilometra?

 

W tamtym czasie w sieci istniały zdjecia innych rozbitych tupolewów: rozłamywały się na 2 - 3 części, większość ludzi przeżyła.

 

Gdzie jest po pięciu latach wrak i gdzie są czrne skrzynki? Holendrzy swój wrak dawno zabrali z terenów objetych wojną. Widocznie ich rząd nie ma niczego na sumieniu.

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0
#1478050

to jesteś ty, Kazek! I tak ci już zostanie, prawdopodobnie na zawsze!

A kiedy i ty staniesz na Sądzie Ostatecznym - ciekawam, czym wówczas "będziesz pluł".

Oczywiście - nie wierzysz w Sąd Ostateczny.

To może - w wolnej chwili - poczytaj sobie Mistrza i Małgorzatę Bułhakowa, a tam zwłaszcza o "doświadczeniu" Berlioza.

Osobiście mogę cię zapewnić, że "tamten Świat" jest jak najbradziej realny, więc - pisz co uważasz, ale - uważaj - co piszesz!

Zdasz z tego kiedyś rachunek. Można ci tylko współczuć.

"Zarobiłeś" u mnie minus, choć normalnie raczej cię nie "tykam", w myśl zasady - "nie ruszaj gó.na bo śmierdzi". Ty po postu cuchniesz.

Bez pozdrowień.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1478056

Taka królowa balu, jak u Mistrza i Małgorzaty, powie kiedyś takiemu Kaziowi, witając go na balu, cieszę się niezmiernie.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1478059

... nie królowa balu, tylko Woland/Mefisto zakpi osobiście z takich "zadaniowców".

A potem - wolę sobie nie wyobrażać! 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1478060

Tak, jest i to nie jedna !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1478166

wytłumacz to @Kazkowi

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1478168

nawet,  gdy mnie zaraz od pasa w dol ukryja, bo bedzie....ostro !!!!!

 

Gdybym Kazika spotkal prywatnie, to by poprostu dostal po gebie.... i to nie jeden raz....

a ze regularnie chodze na mate i to od wielu lat, to ten Kazek...nie mrognalby nawet okiem...

Bo te jego chamstwo przechodzi wszystkie granice....

tylu wartosciowych ludzi tam zginelo, tylu zostalo usmierconych,

a ten PALANT, ten WYPLOCH SOWIECKICH PRAWD

 manipuluje na prawicowych mediach poprzez swoje nieudolne wypociny...

Jakim trzeba byc BYDLAKIEM , by majac na uwadze tylu poleglych wspanialych Polakow

silic sie na jakakolwiek manipulacje...

KAZIK to wlasnie m.in. do ciebie pisalem w moich  poprzednich wpisach ze:

NIE JESTES WART PYLU Z NASZEJ PODESZWY !!!

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1478170

czasami znajdujemy "wspólny" język :-)))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1478174

Edmund Klich jest jednym z wielu kłamców smoleńskich, którzy jako zdrajcy, mam nadzieję, poniosą zasłużoną karę.

W związku z ukazaniem się jego książki, jak wielu innych blogerów, przypomniałem 3 lata temu o jego obłudzie i ignorancji:

"Edmund Klich napisał książkę! Osobiście? Moja wersja!"

http://normalny.neon24.pl/post/59959,edmund-klich-napisal-ksiazke-osobiscie-moja-wersja

"Graś i Edmund Klich pedofilami?

http://ewidentnyoszust.neon24.pl/post/47966,gras-i-edmund-klich-pedofilami

"Co się stanie z Panem Edmundem Klichem? Czy umrze na zawał?"

http://akwedukt.neon24.pl/post/59589,co-sie-stanie-z-panem-edmundem-klichem-umrze-na-zawal

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

1normalnyczlowiek

#1478043

Pamiętam dobrze, co wtedy pisałeś o panu Klichu i innych sprzedawczykach polskich pilotów i generałów. Dzień po dniu cała prawda wychodzi na wierzch. Mam nadzieję, że wróciłeś do nas na dłużej.

Moim zdaniem sprężyną głównych uzgodnień w temacie tzw. "wizyty smoleńskiej" byli Arabski i Uszatkow, reszta grała tak jak im kazano, co nie znaczy, że Edmund Klich i maczał swych brudnych łap w tym dramacie.

Pozdrawiam, Bogdan

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1478074

Miło mi, że pamiętasz. Różnie ze mną bywało, także w innych obszarach... Ale wpłynęło też przyzwyczajenie z Forum Kraj GW, gdzie kiedyś psułem - mam nadzieję - nerwy niektórym wyznawcom A.Michnika i Platfusów, w "bezpośrednim" starciu a nie poprzez blog.  Do tego byłem parę miesięcy zablokowany na Twitterze jak mocno nadepnąłem na odcisk Platformerskim twitterowym przekaźnikom - więc jak w końcu mnie odblokowali, to zacząłem "nadarabiać zaległości" :)

Tam jestem:

https://twitter.com/LechNowacki/with_replies

A teraz tylko wrzuciłem, tuż przed ciszą wyborczą:

http://niepoprawni.pl/blog/1normalnyczlowiek/bronislaw-komorowski-to-nasz-narodowy-polski-wstyd

       Wiesz jaki jest czas... każdy z nas blogerów, chce dołożyć tę "kropelkę drążącą skałę". Myślę, że w tym okresie, większy ze mnie pożytek tam na Twitterze. Przy okazji z racji, że bardzo dobrych tekstów innych blogerów powstaje sporo, to i z  Twittera można podać linki do nich, samemu wskoczyć na chwilę, by poczytać... No a że na TT jest tylko tych 140 znaków do dyspozycji, a z kolei kilkaset moich tekstów i jeszcze więcej komentarzy, zahaczyło o wiele tematów i osób, to jakby rozszerzam swoją twitterową wypowiedź właśnie o linki do dawnych wypowiedzi - tak że nigdy o Niepoprawnych nie zapominałem :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

1normalnyczlowiek

#1478119

Edmund Klich jest jednym z wielu kłamców smoleńskich, którzy jako zdrajcy, mam nadzieję, poniosą zasłużoną karę.

W związku z ukazaniem się jego książki, jak wielu innych blogerów, przypomniałem 3 lata temu o jego obłudzie i ignorancji:

"Edmund Klich napisał książkę! Osobiście? Moja wersja!"

http://normalny.neon24.pl/post/59959,edmund-klich-napisal-ksiazke-osobiscie-moja-wersja

"Graś i Edmund Klich pedofilami?

http://ewidentnyoszust.neon24.pl/post/47966,gras-i-edmund-klich-pedofilami

"Co się stanie z Panem Edmundem Klichem? Czy umrze na zawał?"

http://akwedukt.neon24.pl/post/59589,co-sie-stanie-z-panem-edmundem-klichem-umrze-na-zawal

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

1normalnyczlowiek

#1478044

Tow. Edmund odbył dobra soiwecka szkołę by dziwic sie telefonowi tow. Morozowa tuż po "katastrofie". Po prostu dostał rozkaz i nadal go wypełnia. Przypomnę ,że drugi Klich, Bogdan z PO tez dołózył swoją cegiełkę do smoleńskiego kłamstwa...a,że dla "GW" czy TVN Roth nie jest wiarygodny...to coż? Do niedawna dla tych me(n0diów liczył sie tylko sojusz z demokratyzującym Rosję prezydentem Putinem, ot mądrośc etapu...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1478064

sięgają to jest wymowne samo w sobie, że argumenty się kończą. Zresztą z kolejnym wyciągnięciem (ra)mola Klicha z szafy zbiega się kolejna próba prokurWatury obarczenia zalogi Tu154M nr boczny 101 winą za katastrofę. Próbę taką opisuje w ostatnim swym artykule na wPolityce.pl Marek Dąbrowski -

 

http://wpolityce.pl/smolensk/243423-czy-samolot-w-smolensku-zostal-przeciagniety

 

Do biblioteczki 1normalnego dodaję swoją notkę ze stycznia 2011:

 

http://niepoprawni.pl/blog/1830/czyzby-edmund-klich-sie-niechcacy-wygadal-dlaczego-dtusk-tak-chetnie-przystal-na-konwencje

 

...Dziś mija 5 lat i 1 miesiąc od Smoleńska, szczątki jednej z najbardziej szkalowanych Ofiar tragedii smoleńskiej, Generała Andrzeja Błasika,  wczoraj spoczęły w Sanktuarium Jasnogórskim. To mówi samo za siebie - ile jeszcze razy Ofiary Smoleńska będą chowane zanim spoczną w pokoju bo zrobaczywiałe "państwo polskie zdało egzamin" jest w stanie zapewnić ostatnią posługę tylko UBeckim ścierwom i fałszywym bohaterom III RP, których spadkobiercą i patronem jest... Kiedyś porównałam ofiary Smoleńska z Zołnierzami Wyklętymi i wciąż nie mam powodów by to zdanie zmienić.

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1478122

Też ciągle powtarzam, że warto sięgać do biblioteki - swojej lub czyjejś - by nie umykały ważne sprawy, istotne z punktu widzenia rozlicznia tych, którzy już dawno temu rozliczeni być powinni a teraz powinni jedynie czekać na warunkowe zwolnienie za dobre sprawowanie. Zresztą. W kwestii winy, wymowny też jest niby drobny fakt, że skoro od  trzech lat często piszę w różnych miejscach wprost, że:

"Szef PKBWL dr Maciej Lasek jest kłamcą i oszustem"

http://normalny.neon24.pl/post/78849,szef-pkbwl-dr-maciej-lasek-jest-klamca-i-oszustem

a mowa jest przecież było nie było, o urzędniku państwowym, to już dawno powinienem mieć tzw. problemy prawne. Ale nie. Zupełnie bez echa zostaje to ,nawet wtedy gdy na Twitterze wprost "w oczy", jemu i innym "członkom" z Zespołu MLaska, to mówię. O czym to świadczy... łatwo się domyśleć.

Podobna jest sytuacja z "generalicją", w tym z obecnym Naczelnym Dowdcą RSZ, Lechem Majewskim, małym gnojkiem, który bezzasadnie oskarżał także załogę Jaka-40! Jak to się skończyło dla Remigiusza Musia, wszyscy wiemy.

"Wyrazy współczucia bliskim generałów: K.Parulskiego, L.Majewskiego, M.Janickiego"

http://normalny.neon24.pl/post/78312,wyrazy-wspolczucia-bliskim-generalow-k-parulskiego-l-majewskiego-m-janickiego

Dlatego sięgajmy do archiwów, gdyż to one, skonfrontowane dodatkowo z bieżącymi wypowiedziami, tych ludzi, najlepiej pokazują skalę ich kłamstwa i obłudy...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

1normalnyczlowiek

#1478149

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1478153

Kazmierzu , a jakie masz twarde dowody na to że nie było tego zamachu, czy osobiście , na własne oczy widziałes ostatnie minuty lotu.

Ja nie mam dowodów na to że był zamach, ale nie mam tym bardziej dowodów na to że zamachu nie było, wiec daj mozliwośc wypowiadania zdań na ten temat innym. Katynia przez prawie 50 lat też nie było. A i wielu do dzis twierdzi że to propaganda imperialistów z Polski i zchodu

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1478154

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1478155

nikt, nigdy LOGICZNIE nie potwierdził tezy że zamachu nie było, wprost przeciwnie brną dalej w teze Anodiny i co raz częsciej najzwyczjniej mijaja się z prawdą - patrz casus gen.Błasika ile to już razy robiono z niego alkoholika i awanturnika, by za pare godzin odszczekiwac te "ustalenia". I tak jest ze wszystkimi "efektam" 5 letniego śledztwa

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1478156

jaaaaaaaaaaaassssne !

pasazerowie sami wypchali sobie kieszenie np. trotylem spowodowali eksplozje

i na dodatek  dokonali rytualnego seppuku...

czy taka wersja odpowiada ???

Albo inaczej, zadnego sledztwa nie trzeba, najlepiej odniesc sie do Olbryskiego.

Ten kolejny etyk Rzeczpospolitej dokladnie wie, iz to byla katastrofa- wypadek

i jak On twierdzi, wszyscy, ktorzy glosza cos przeciwnego sa poprostu debilami...

 

cyt: ......nikt, nigdy logicznie nie potwierdzil....

a nawet przeciwnie, !

calkiem logicznie zostalo to wytlumaczone i wyjasnione

i to przez naukowcow, i to nie jednego....

czy uszlo to czyjes uwadze ??????

 

Kazek ! - problem jest w tym, ze  sledztwo jest blokowane !!!

Dzisiaj, to nawet Eskimosi wiedza, ze to byl zamach.

Przed kilkoma miesiacami rozmawialem z mezczyzna z miasta  Macapa tj.prowincja Amapa w polnocnej Brazylji,

to jest juz Amazonia, i nawet ten tubylec wiedzial, ze to byl zamach...

Wiec Kazek zastanow sie,... poki zaczniesz stukac po tych klawiszach...poprostu troche sie zastanow...

co Ty wogole piszesz...a przede wszystkim do KOGO ?!

 

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1478169

//  Co do Katynia to porównanie nie trafione,

Tam było wiadomo od poczatku kto za tym stoi ale ci zamknięci na prawdę twierdzili co innego a może jeszcze twierdzą.//

niestety prawdą nie od dzis są słowa że historia lubi sie powtarzać - wiec poczekajmy spokojnie na kolejne 45 lat ślędztwa

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1478157

Pamietamy jak telefonicznie  wrecz wymuszajac informacje potwierdzajaca zgon Prezydenta Kaczynskiego pogwalcil

wszystkie procedury..., przeciez to rozchodzilo sie  o minuty po zamachu...

To nie sa jakies gdybania, to sa proste wnioski idace w kierunku spisku i udzialu w tym spisku...

Eskimos  w obliczu ksiazki Suminskiego i faktu Smolenskiego Zamachu calkiem dokladnie wpisuje sie w ten  scenariusz...

W pelni gadzam sie z autorem, to bylo zaplanowane i uzgodnione, jak zreszta kazdy zamach ...

A majac na uwadze  "sprawnosc " bezposrednio po tym zamachu stanu ,

swiadczy niezbicie o tym, ze sam zamach w Warszawie  zadnym zaskoczeniem nie byl.

Wlasnie owy " POSPIECH " dla mnie osobiscie dobitnie podkresla jak perfidna byla to gra.

Klich podobnie jak reszta tego WSIowego towarzystwa koordynowal ta zbrodnie przed i po fakcie...

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1478178