Uwaga, uwaga ! Nadchodzi!

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Firma, pracująca nad wykazaniem, że za katastrofę smoleńską winę ponosi albo prezydent Lech Kaczyński, albo generał Andrzej Błasik, albo pilot kpt. Arkadiusz Protasiuk, albo (c.d.n.)  zleciła jednemu z tygodników edycję kolejnego paszkwilu na ofiary tragicznego lotu TU-154m.

 

Teraz specjaliści od matactwa wzięli na tapetę kpt. Arkadiusza Protasiuka. Ten nie umiejący latać pilot, bez przerwy kłócący się z pijanym generałem Błasikiem, nie mającym pojęcia o lotnictwie dowódcą sił powietrznych, był zgodnie z ostatnią instrukcją PO członkiem grupy

 

fałszerze faktur

 

w 36. Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego. Autorem tej plotki jest minister obrony, Bogdan Klich, najlepszy znawca lotnictwa wśród psychiatrów i politologów. Otóż nowy numer propagandowy na pierwszą  rocznicę katastrofy (po tym, jak nie udało się wmówić kłamstwa pt:

 

teoria nacisków

 

na pilotów przez pijanego generała) wykreować ma wizerunek kpt. Protasiuka jako desperados-kamikaze, który, jak mówią słowa popularnej piosenki, umiał latać „w przeciągu, na drągu i w Hong-Kongu” i pasjami lądował na plecach, by się przypodobać przełożonemu. Ten

 

kit

 

jest tymczasem jedynie wyrazem zdesperowania grupy fałszerze faktów wspieranej „naukowo” przez postkatyńską grupę Anodiny. Wypociny ministra Klicha stanowią świadectwo upadłości tego rządu, najgorszego w dziejach Polski od czasów króla Popiela, o czym już  nieraz pisałem.

 

Polecam uwadze Państwa: pan min. Sikorski po opinii p. min. Klicha na temat pracy przy komputerach wypowiada się nt. jeszcze nie pijanego gen. Błasika. Generał stał oczywiście według tej wersji za plecami kpt. Protasiuka. Dziś wiemy, że nie stał, ale nikt tego nie sprostował, a tylko dodano, że był pijany. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=BZDWeUD3r7s

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=r2JO638uDr4

 

Post scriptum: Nigdy dotąd tak niewielu nie wyrządziło aż tak wielkiej szkody Polsce i Polakom, jak ten rząd.
Brak głosów

Komentarze

wyrachowanych i cynicznych chłoptasiach w ministerialnych garniturach. Poziom schamienia ich obyczajów i zachowań sięgnął już dwano poziomu dna.
Owe co rusz nowe rewelacje, wypuszczane już bez krępacji z ministerialnych salonów wprost do mediów świadczą o narastającej panice w szeregach Ferajny.
Uważam również, że zjawiskiem w postaci wiernych fanów Tuska, powinni się zająć obiektywni socjologowie, bo ewenementem na skalę światową jest bezkrytyczna naiwność w konfrontacji z faktami.

pozdrawiam
Harpoon

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#141866

Jan Bogatko

...w czasach PO osięgnęła nową jakość, wydaje mi się, że to doskonały materiał dla socjologa i medioznawcy. Sama otoczka propagandowa katastrofy smoleńskiej to temat na niezły doktorat, a nawet habilitację,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#141868

10 kwietnia 2010 roku, na lotnisku Siewiernyj kolo Smolenska nie oczekiwal na polskiego Prezydenta, na polskich generalow i dyplomatow, ani jeden ochroniarz.
Bylo juz ustalone, ze samolot z Prezydentem nie doleci.
TO JEST PIERWSZY DOWOD, ZE PREZYDENT NIE MIAL DOLECIEC!!
TO JEST PIERWSZY DOWOD ZE BYL PLANOWANY ZAMACH!
TO JEST PIERWSZY DOWOD, ZE ZAMACH ZACZAL SIE JUZ W POLSCE.
Polacy nie wyslali ochrony aby nie przeszkadzac Rosjanom w straceniu samolotu, dobijaniu rannych, fingowaniu ktastrofy.
Dziennikarze polscy, ktorzy przylecieli godzine wczesniej, byli odeslani do Katynia.
Samolot Il rozsiewal mgle na minuty przed katastrofa.
Karetki byly niepotrzebne bo ustalonio, ze nikt nie przezyje, wyslano dla pozoru tylko trzy.
Straz Pozarna polewajac, co sie nie palilo, zacierala slady.
Przypadkowym osobom rekordujacym miejsce tragedii, zabierano kamery, aparaty fotograficzne i niszczono utrwalone na nich materialy, a polski przedstawiciel ambasady w tym uczestniczyl.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142099

To wszystko, bylo możliwe pod warunkiem, że wszyscy obecni na lotnisku i okolicy, brali udzial w zamachu, i tak prawdopodobnie bylo??? Dzisiaj oceniając te wydarzenia, sluchając tych kilku osób, które byly na lotnisku, i niejako świadczą, co tam się stalo, jestem przekonany, że te osoby, są również zamachowcami??? Zagadnienie jest bardzo proste do wytlumaczenia, dlaczego bylo możliwe utrzymanie tajemnicy o zdarzeniach,przez prawie dwie godziny??? Na to pytanie, może być tylko jedna odpowiedź, ta wlaśnie, że na scenie wystąpili, tylko wybrani aktorzy, a wszystkie osoby postronne, zostaly odeslane do Katynia. Tylko w takiej sytuacji, byla możliwa blokada informacji??? Nie wierzę, w ani jedno slowo ludzi, którzy takim przekonaniem, , wypelniają zadania, wypowiadają się o tym co widzieli w chwilę po zamachu??? Gdyby bylo inaczej, to wiadomość o zamachu dotarlaby do Polski, chwilę po zdarzeniu, nikt nie mógl spokojnie podać, falszywej godziny zamachu, co wszyscy ci "patrioci", nie mili zegarków??? Nikt przecież nie twierdzi, że nie mógl dodzwonić, czy że nie mógl się dodzwonić, a jednak prawie dwie godziny, wodzili nas za nos??? Taka, jest moja teoria spiskowa!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#145109

Nigdy dotąd tak niewielu nie wyrządziło aż tak wielkiej szkody Polsce i Polakom, jak ten rząd.

Kiedyż wreszcie skończy się ta podłość?! Co jeszcze wymyślą, by nie tylko zabić, ale i zabijać dalej, tym razem już nie tylko ciało, ale i pamięć o ludziach.

Vote up!
0
Vote down!
0

Petrus

#141867

Jan Bogatko

...zgadzam się z Panem w pełni,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#141869

tych kłamstwach! Ma Jan Bogatko rację. Dla mnie to jest po prostu smarkateria! A już Sikorski to przechodzi samego siebie. Większość odnosi wrażenie, że Polska nie jest jego ulubioną narodowością! Czy to jest aby polski rząd?

Vote up!
0
Vote down!
0

viki

#141871

Jan Bogatko

...to jest rząd "tutejszych",

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#141879

Od wielu już dni niewiele można dodać do tak celnych wpisów jak ten. Miejmy nadzieję, że po odsunięciu PO od władzy i powrocie władzy w ręce patriotów obecne sprzedawcze postawy zostaną poddane sprawiedliwej ocenie i 'wycenie' a wiktuały będące następstwem wycen nie będą odbiegały od standardowej racji żywieniowej. Czego nam i im życzę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#141880

nadając jego imię Oddziałowi Psychiatrii Konsultacyjnej przy Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza (d. Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Tworkach).

Krążą słuchy, że otwartemu w 2009 psychoterapeutycznemu oddziałowi dziennemu ma patronować osobiście najsłynniejszy polski specjalista od owadów, jako że może szpitalowi dużo i niedrogo pomóc w ramach wzajemnej wymiany usług.

W tym momencie, z takimi patronami, będzie można śmiało rozszerzyć zakres działalności również o leczenie dysonansów poznawczych wśród kolegów i koleżanek obydwu patronów, a może nawet - o ile znajdą się środki unijne - również ich zwolenników?

Tylko nie wiem, gdzie się to załatwia, jakąś petycję może?

Vote up!
0
Vote down!
0

Obserwator

#141883

Jan Bogatko

...że wystarczy w tej sprawie napisać do p. prezesa Tuska, może wówczas wyjdzie z ukrycia,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#141886

Witaj,
obawiam się, iż będzie ostrzej i szykują dużo więcej, niekoniecznie na 10.IV, przed nami wybory.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#141908

Jan Bogatko

...produkcję fałszywek,stąd musimy nasilić naszą akcję uświadamiania ludzi - nasz biuletyn świetnie się do tego nadaje,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#141973

są chlebem powszednim serwowanym przez sprzedajne media.Jeżeli jednak, gdy "tfu"rcy tych fałszywek nie będą wykrywani i ośmieszani, to ludzie będą te informacje przyjmować jako prawdziwe.

Vote up!
0
Vote down!
0

Henryk

#141899

może za chwilę z trzaskiem się zamknąć i obetnie mu głowę...

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110305&typ=po&id=po07.txt

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#141921

Jan Bogatko

...a po wyborach przybędzie mu pacjentów,mme, jak sądzę (mam nadzieję), chyba, że nie będzie zdolny do pracy,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#141978

Jan Bogatko

...musimy im dawać po łapach,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#141974

To już pewne. Zaprzańcy nie mają nic do stracenia. Postawią wszystko na jedną szalę. To będzie bój na "śmierć i życie" jako prawił Wybitny Reżyser.
Co rusz nowe wrzutki, kłamstwa, pomówienia coraz bardziej bezczelne, chamskie i cyniczne.
Dziś Popielec, więc i wyciszyć sie należy i nad marnością żywota zastanowić. Ale im darować nie można. W imię zwykłej, ludzkiej przyzwoitości.
Oj czeka was Norymberga, czeka jak nic, Tuskowa ekipo z boiska!

Kriss66

Vote up!
0
Vote down!
0

Kriss66

#141926

Jan Bogatko

...trzeba dokumentować te draństwa,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#141979

Normalnie nóż się w kieszeni otwiera!
Kiedy doczekamy się momentu, w którym przed niezależnym (!) sądem staną Ci bandyci? ......

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________ ...Tobie Polsko!

#142067

Jan Bogatko

...czy uda się nam zmobilizować milczący dotąd elektorat, siedzący w domu, który myśli, eee, tam, panie, i tak się nic nie zmieni!

Tak uważają SOJUSZNICY reżimu - z nich się władza śmieje w kułak!

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#142143

Mix

Trzeba podjąć próbę, i nie chodzi tylko o elektorat milczący chodzi również o ten elektorat nieświadomy i nieświadomie przeciw sobie i Polsce głosujący. Czeka nas seria wykładów i praca edukacyjna. W mojej dzisiejszej odpowiedzi Krzyżyki smoleńskie i praca nad książką przedstawiłem propozycję. Do zapoznania i wspólnej analizy.Pozdrawiam serdecznie.

,,Wrogowie nasi nie zaśpią sprawy ,, zdanie z wykładu profesora Jaroszyńskiego jak dobrze pamiętam.
Nie zaśpią to pewne i my nie możemy zaspać!

Vote up!
0
Vote down!
0

Mix

#142147

Jan Bogatko

...tak, zdecydowanie. Uważam, że bardzo pomocnym materialem jest też nasz bluletyn, który powinniśmy kolportować wszędzie wokół.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#142159

Lepiej się żyje wśród takich ludzi jak pan.

Zawsze konkretnie,dobitnie i na temat.

Typowe zagrania hien cmentarnych które nie maja honoru,twarzy i współczucia.

Dla nich Polska i świętość się nie liczy tylko służba i dezinformacja,ponieważ to potomkowie ras PO Московская школа.

Pozdrawiam Papa.

---------------------------

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#142174

Jan Bogatko

....Pańskie słowa mnie zobowiązują,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#142664

Mam pytanie do autora, dlaczego akurat zamieścił drugi film pod wpisem? Chodzi mi o rozwinięcie tego mądrego artykułu. Pozdrawiam, Adam

Vote up!
0
Vote down!
0
#145073

Jan Bogatko

...dla pokazania, że katastrofa była raczej mało prawdopodobna.

Pozdrawiam,

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#145156