Wybory do Rady Najwyższej ZSRE

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

W niedzielę 9 czerwca lud pracujący miast i WSI oblegać będzie punkty głosowania w Generalnym Gubernatorstwie! Każda towarzyszka i każden jeden towarzysz – jak mawiał w PRL Wielki Wiesław – dokonają wyboru frontu jedności narodu w głosowaniu do Rady najwyższej ZSRE!

Zwycięstwo lewicy

(dziś wprawdzie pod inną nazwą, ale my wiemy o kogo chodzi, wszak stawka większa niż życie) jest niemal pewne. Koalicja 13 grudnia zablokuje marsz faszystów do parlamentu w stolicy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, naszej ludowej ojczyzny!

Jan Bogatko

PS.: Następne wybory do Rady Najwyższej przyniosą epokowe zwycięstwo elity intelektualnej w Północnej Afryce! Przyczyni się do tego walnie akcja nadawania islamskim osadnikom obywatelstwa republik związkowych ZSRE! Prekursorem są tutaj znowu Niemcy, które zmieniły w tym celu ustawę o obywatelstwie! Pewnie Tusk pójdzie za ciosem i jej kopię wprowadzi w Generalnym Gubernatorstwie, którego uśmiechnięci mieszkańcy nie wzięli w większości udziału w unieważnionym przez Tuska faszystowskim referendum w Polsce kaczystów, opowiadając się tym samym za otwarciem granic dla islamskich chłopców z Azji i z Afryki. Już dzisiaj radość w ich szeregach wywołało rytualne zabójstwo polskiego żołnierza, który dał się nabrać na swą misję obrony granic. Władze GG aresztują też żołnierzy za oddawanie strzałów ostrzegawczych przeciwko jakże pokojowym osadnikom, klientom biura podróży Łukaszenko&Putin.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/694589-prezes-pis-obecny-rzad-moralnie-odp...]]>

]]>https://wnet.fm/2024/06/07/jan-bogatko-propaganda-wyborcza-cdu-csu-nie-o...]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)