Co do salonu24....

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Parę słów wyjaśnienia, co do salonu24 i mojej z nim zakończonej przygody. Poza tym, ze to już nie mój cyrk i nie moje małpy ( to taka przenośnia, nie, że bym w ten sposób nawiązywał do Igora Janke i jego wiernego Quasimodo, Ephorosa, raczej sobie rękę odgryzę), to jednak muszę podzielić się jedną refleksją. Otóż to, że mi ocenzurowano felieton o Poncyliuszu i Herodocie, to mniejsza, nic nowego. „Był czas przywyknąć przecie”, jak mawiała stara Pawlakowa w „Samych swoich”, komentując ostrzał artyleryjski spadający na chałupę. Mogłem to przemilczeć, obetrzeć ta plwocinę z oblicza, udając zdziwienie, ze przecież nie zapowiadali deszczu, zdecydowałem jednak, że tym razem źdźbło złamało grzbiet wielbłąda i wyszedłem z salonu, otrzepawszy pył z sandałów swoich. Moja decyzja, żeby nie było, że mnie nieludzko wywalili, czy coś, sam sobie poszedłem, i tak już nie wyrabiałem z tymi wszystkimi blogami. Byłem, jak ten złodziej, co nakradł więcej, niż potrafi unieść, a wypuścić łupu z rąk nie potrafi.

Zdziwienie, a nawet, nie waham się użyć tego słowa, zatroskanie budzi fakt, że analogicznie ocenzurowano i ukryto moje pożegnanie z salonem, krótkie, treściwe i beznamiętne, cytuję:

„Uprzejmie informuje , ze ponownie ocenzurowano moj felieton na Salonie 24. Uczyniono to po raz ostatni. Po raz ostatni, poniewaz tym samym koncze swoja dzialalnosc na Salonie. Zapraszam na wolne od cenzury :

http://seawolf.nowyekran.pl/

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/users/seawolf/

Dziekuje tym wszystkim, ktorzy przez ostatnie 10 miesiecy czytali i komentowali moje 388 felietonow i reportazy.

Do zobaczenia na Niepoprawnych, Ekranie, Niezaleznej i Blogomediach24. W strefie wolnego slowa.”

No i przy tej okazji cały blog się ocenzurował i ukrył, całe 389 felietonów. Był blog, nie ma bloga.Na miły Bóg, jeśli już takie słowa cenzurują, to mamy do czynienia z przypadkiem paranoi. Za komuny była bezobjawowa, ale ta jest jak najbardziej objawowa. No, prawie wszystkie teksty są na Niepoprawnych, a najnowsze na Ekranie i Niezależnej, więc pies ich trącał, tych paranoidalnych cenzorów, znaczy się. Kto chce, to sobie zajrzy, a ja dla siebie zrobiłem backup jeszcze w listopadzie, dzięki programikowi przesłanemu mi przez Misqota, kiedy mnie zablokowali na tydzień, za Blumsztajna. Zatem przyszli badacze będą mieli ułatwione zadanie, Indiana Jones będzie niepotrzebny ;-)

To tyle na temat Salonu , żeby uciąć ewentualne teorie spiskowe, temat zamknięty, kurz z sandalow otrzepany, teraz piszę „właściwy” felieton.

Aha, jako, ze mnie ukryto, dajcie tam znac, gdzie mnie szukac, dzieki!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dobosz
dobra decyzja ,represje salonu wobec Twojej osoby nie przynoszą im chwały
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dobosz

#135872

Eee, w sumie dobry uczynek zrobili!

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam ;-)

seawolf

#135875

Blog na salonie jest, a felieton o Kantorach wyborczych ma nawet link na głównej stronie. "Pożegnania" istotnie nie znalazłem. Nie żebym namawiał do powrotu. Pokazywanie się przyzwoitych ludzi w towarzystwie osobników, którzy pisząc o Reaganie nie zapominaja o wrzutce "Pomijam już kwestię, dlaczego Kaczyński na pomnik nie zasługuje", nie jest przyjemne ani wskazane. Jak mawia mój ulubiony poeta, PIJ :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#135887

Seawolf to nie Seaman.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#135919

Czesto nas myla

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam ;-)

seawolf

#135921

[quote=seawolf]Czesto nas myla

Pozdrawiam ;-)

seawolf[/quote]

najmocniej przepraszam, co za obsuwa :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#136925

kiedy to się stanie. Bo byłem pewien, że wcześniej czy później się zdenerwujesz i porzucisz Igora J. i jego bandę.
Dzięki Bogu Coryllus zaczął publikować w nowymekranie, więc nie mam już powodu, aby zaglądać do tego szamba.
Niech tam zostaną RRK i jej podobne kreatury.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#135933

Zrobiłem podobnie, gdy mi Igorek zasugerował lojalkę i pokajanie się (napisałem mu po prostu: "Wal się, bucu!").

Z tym że mnie teksty z archiwum "przepadły", więc potem z trudem musiałem je odszukiwać i umieszczać z odnośnikami (antydatowaniami)na innych forach.

Najwięcej ambitnych piór z "SalMONu24" znalazło się na Blogmedia24, istny wysyp ludzi myślących,którzy politycznym cwaniakom stoją w poprzek. A prowadząca portal ma proces sądowy z tym kombinatorkiem.

Polecam kulisy gier Janke i długą dyskusję na temat jego roli w mąceniu ludziom w głowach (zwłaszcza że temat kontroli INTERNETU znów wrócił) pod linkiem: http://blogmedia24.pl/node/32102 (JANKE Salon24: fora ze dwora za "Lubczasopisma").

Tamże wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę słowo JANKE i ukaże się ogromna ilość pożegnań z platformą krętaczy (drugi dowodzący tym szujstwem, to szara eminencja, niejaki Krawczyk), gdzie można bardzo dużo ciekawych rzeczy się dowiedzieć o wolności słowa i cenzurze we współczesnym PRL-u BIS.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

insurekcjapl

#135946

Bardzo lubię obie kategoroe twojej twórczości. Te tzw. polityczne jak i podróżnicze.

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#136017

Pozdrawiam, zaglądałem na podane linki już wcześniej a na s24 /jak do tej pory/ wisi notka z podanymi linkami, może skorzystają inni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#136107