Z Kościołem w Polsce Tusk sobie poradził, może da radę islamskim ekstremistom i radykałom?

Obrazek użytkownika Harpoon
Blog

Wpadłem na wykwintny pomysł.
Analizując przez ostatnie miesiące postępujące zmatolenie społeczeństwa w Polsce, jego podatność na populistyczne hasła i narastające obrzydzenie do wszystkiego co stare, zacofane i kościelne w głębokiej zadumie znalazłem pomysł na strategię walki ze światowym terroryzmem...

Myślę, że świat powinien skorzystać z doświadczeń naszego premiera, który skutecznie - wspierany ukochanymi mediami, doprowadza do tego, czego przez dziesiątki lat nie porafiła zrobić komuna. Do zmarginalizowania Kościoła. Nie, nie to żebym był jakimś niewiarygodnym zwolennikiem kościelnej władzy. Jednak trudno pogodzić się ze spychaniem na margines, z wyszydzaniem instytucji, która od wieków wpisana jest w Polską tradycję. Która w końcu była ostoją i wsparciem wszelkich ruchów wolnościowych!

Co dzieje się z narodem? Polskie społeczeństwo, będąc przecież światłym, postępowym, ba! nowoczesnym i europejskim narodem nie może przecież stawać po stronie zacofania, a szczególnie kiedy to zacofanie kojarzone jest... tak,tak - z PiSem.
Do tego histeryczne relacje ze śmiejących się, co ja mówię! Z umierających ze śmiechu na hasło Kaczyński ulic zachodnich miast! Co to, to nie! Nie Polacy!

Tylko ktoś stoi na drodze tej przyjaźni. Tak więc Donald Premier, wspierany specjalistami od propagandy, uznał, że skoro ten zacofany, polski Kościół ma całkiem jeszcze spory wpływ na świadomość polityczną części narodu, że jest jakimś w końcu - co by nie mówić - autorytetem, trzeba go zniszczyć.
Może sobie pogratulować. Osiągnął sukces. Może jeszcze nie w 100%, ale jednak.

Skutecznie również wmówił ten wielki mąż stanu i Małogosi społeczeństwu, że PiS jest większym niż wszelkie katastrofy naturalne zagrożeniem dla Ojczyzny.
Społeczeństwo, a jakże, nie mogło przecież stanąć po stronie tej niepostępowej, zacofanej i pieniaczej partii. Wykorzystywano zdania wyrwane z kontekstu, przetłumaczone przez cyngli i cyngielki PO na język polski i wmawiano Polakom, że dodatkowo, do tego złego wszystkiego Kaczyńscy są antyeuropejscy!
Takiej zniewagi ze strony Kaczorów społeczeństwo znieść już nie mogło! Europa nas o pomoc w stosunkach z Rosją prosi, a Kaczyńscy okrakiem na przyjaźni siedzą! Dość!

Czara goryczy się przelała, kiedy wyszło na jaw, że Rosjanie bardzo chcą się z Polską kumplować, tylko na drodze tej przyjaźni stoją... oczywiście, Bracia Kaczyńscy! To cios bejsbolem w policzek narodowej dumy!

Należą się więc Donaldowi wielkie narodowe podziękowania! Oświecił Polaków, tchnął w nich nowoczesność i europejskość, pozwalając jednocześnie na zerwanie z zacofaniem i wyrzeczenie się wrogości wobec naszych odwiecznych przyjaciół.

Drodzy Niepoprawni!
Proponuję, aby walkę ze światowym terroryzmem, z radykalnymi i ekstremalnymi islamistami posłać Donalda Premiera razem z TVN-em i Wyborczą.
Niechaj Monika POlejnik, Kolęda - Zalewska, Michnik, Graś, Sikorski i Stefek Niesiołowski staną na barykadzie światowej walki z terroryzmem! Niechaj wytoczą jako działa sprawdzone metody i tricki!
Jestem pewny, że za kilka lat, Irańczycy, Irakijczycy, Afgańczycy będą mieli wybitnie dość swoich przywódców, swojej religii. Kto wie, może Afgańczycy tak jak my, Polacy, pokochają Rosję, która od lat stara się o przyjazne stosunki z ich Ojczyzną.

Jestem wręćż pewny, że Afgańczykom do szczęścia brakuje jak Polakom jedynie "Orlików" i "Tańca z Gwizdami"... Premierze, uda się z pewnością! Urzędnicy MSZ już rozpoczęli promowanie nowoczesności poprzez komponowanie stringów z kewlarem...

PS.
Chyba zacznę zbierać jakieś podpisy, bo pomysł bardzo mi się podoba!

Brak głosów

Komentarze

(Kto dał mniej niż 10? Hę? Ale może to dlatego, że Harpoon zapomniał, że wojny nie wolno prowadzić metodami niehumanitarnymi;).)
:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#105606

Zwalczając Kościół obecna władza i mendia dążą do zniszczenia Narodu Polskiego, który jest zintegrowany WYŁĄCZNIE dzięki wspólnocie w wierze chrześcijańskiej.

Czy wystarczy - po odsłonięciu społeczeństwu kurtyny zasłaniającej twarze "kto jest kim" - tylko całkowita konfiskata/nacjonalizacja majątków wrogów i zdrajców Narodu?

Jak nie znosisz katolickiej WIĘKSZOŚCI w Polsce - to wyp...ad stąd!

Vote up!
0
Vote down!
0

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jak nie znosisz katolickiej WIĘKSZOŚCI w Polsce - to wyp...ad stąd!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

#105624

[quote]Narodu Polskiego, który jest zintegrowany WYŁĄCZNIE dzięki wspólnocie w wierze chrześcijańskiej.[/quote]
No włąśnie. A jak wobec tego potraktować tych:
[quote]Kampania wrześniowa i pierwsze lata po wojnie
Tatarzy polscy uczestniczyli w obronie kraju. Większość walczyła w I Szwadronie Tatarskim 13 Pulku Ułanów Wileńskich, w którym od 1936 r. odbywali slużbę wojskowš wszyscy poborowi Tatarzy. 17 września 1939 r. na zamieszkałe przez nich ziemie wtargnęła armia sowiecka. Stosunek Tatarów do niej był podobny jak ludności polskiej, tylko nieliczni poszli na współpracę z okupantem. Podczas wysiedlania ludnosci polskiej znalazła się wśród niej liczna grupa Tatarów, przeważnie z rodzin inteligenckich. Część z nich wstąpiła do wojska polskiego gen. Władysława Andersa i przeszła szlak bojowy II Korpusu. Inni walczyli w I Armii Wojska Polskiego. Nieznana jest liczba Tatarów, którzy zmarli na zsyłce lub zostali zamordowani w miejscach straceń oficerów polskich w Katyniu, Ostaszkowie czy Kozielsku.[/quote]
Polskość to jednak coś odrębnego od chrześcijaństwa.
[quote]Jak nie znosisz katolickiej WIĘKSZOŚCI w Polsce - to wyp...ad stąd![/quote]
Nie zamierzam. Będę głosował na tych, którym nie pomyli się demokracja liberalna z tyranią większości.

Vote up!
0
Vote down!
0

[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color]

#105763

[quote=@bsynt][Polskość to jednak coś odrębnego od chrześcijaństwa.[/quote]
Nie wiem, czy odrębnego, ale częściowo na pewno niezależnego:) (tj. polskośc jest zbudowana na gruncie chrześcijańskim z niejakim dodatkiem różnych innych czynników:) ). (N.b. dawno to mówię:), cieszę się, że nie ja jedna dostrzgam ten fakt.)
I czym innym jest poszanowanie naszych korzeni (także religijnych) a czym innym "tyrania większości" (także religijnej);).

Vote up!
0
Vote down!
0
#105787

Piszesz o TATARACH polskich, czy POLAKACH narodowości tatarskiej? :)
Jana III Sobieskiego chyba nie podciągniesz pod narodowość austriacką po 12.09.1683?
Kościół katolicki tyranią? Chyba POmyliłeś fora - tu nie onet. To od tej tyranizującej mniejszości ateistów/satanistów słychać oburzenie: "jak KOŚCIÓŁ ŚMIE...!".
Jak wiesz już ten KOŚCIÓŁ Polski tworzą POLACY, w >90% to katolicy. Na to właśnie jest moje motto wstawiane pod wpisami: "...to wyp...ad stąd"
*****************
Jak nie znosisz katolickiej WIĘKSZOŚCI w Polsce - to wyp...ad stąd!

Vote up!
0
Vote down!
0

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jak nie znosisz katolickiej WIĘKSZOŚCI w Polsce - to wyp...ad stąd!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

#105890

Kościołowi w Polsce brakuje wybitnego lidera na miarę kard. Sapiehy czy Wyszyńskiego. W episkopacie brylują usłużni idioci pokroju Dziwisza, Życińskiego, Nycza.

Vote up!
0
Vote down!
0
#105718

samo wyszło, takie refleksje a contrario ( dobra, nie znam do końca sensu łacińskiej formuły).
Niepokojąco zbliża sie zmierzch państw ( struktur) narodowościowych.
Dowód: UE
Dramat.
Struktury wyznaniowe wzrastają w pierwotne siły. Taa, Tuskowi na pohybel, najpierw my - ludzie. Przyjmując, że ateizm jest również opcją łączącą wielu, wiarą w nic, podział świata, znowu jak "nic" nastąpi wg wyznań.
Kojarzysz może obrazoburczą tezę Rudobrodego? ( Barbarossy?), o trzech największych magikach świata? Nie przewidział, że jego ateizm stanowić będzie nową opcję. Czy już równoważną dotychczasowym. Trochę strach.

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#105726

ch.

Zanim Tusk rozprawi się z "panoszącym" w Polsce islamskim ekstremizmem, niech na początku, i to dotyczy wszystkich polityków sprawujących rządy w Polsce po 1989 roku, najpierw niech się rozprawi z inną nacją, która w Polsce się tak rozpanoszyła zaraz po zakończeniu II wojny światowej aż do dzisiaj, w tym czasie zajmując wszystkie kluczowe miejsca w strukturach władzy w Polsce oraz w polskiej kulturze, szkolnictwie, wszelkich mediach, spychając jednocześnie Polaków jedynie do roli płacących podatki i to jedne z najwyższych w Europie przy jednoczesnych najmniejszych średnich zarobkach w Europie, którymi Polacy mogą się wykazać. Polacy w tym czasie zostali zepchnięci w Polsce przez nich do roli taniej siły roboczej i bezmyślnej masy tanich i bezrozumnych wyrobników.

To m. in. jest przyczyną emigracji zarobkowej polskiej części polskiego społeczeństwa w dzisiejszej Polsce, a nie arabscy ekstremiści, sytuacja ta przypomina czasy zaborów Polski, gdy młodzi Polacy niemający zupełnie żadnych perspektyw w Polsce, wyjeżdżała za chlebem na zachód Europy lub do Ameryki. Dzisiaj mamy w Polsce podobną sytuację. To nie muzułmanie wobec Polaków w Polsce prowadzą politykę wynaradawiania Polaków tylko zupełnie inna nacja, która udaje w Polsce Polaków.

Ktoś, kto pisze o zagrożeniu ekstremizmem arabskim w Polsce musi mieć coś nie w porządku z głową lub musi być człowiekiem wpływu tej nacji, o której nie piszemy na niepoprawnych, innego wytłumaczenia dla tych słów nie widzę.

Jest jeszcze inne wytłumaczenie tych słów, której nie wziąłem pod uwagę z powodu mojego ograniczenia i moich osobistych fobii, przyczyną gremialnego opuszczania Polski przez młodych Polaków jest jednak realne zagrożenie w Polsce przez ekstremizm arabski lub samych muzułmanów, którzy rządzą w Polsce, no bo co innego!?

To tak jak z PiS-em, który od ponad trzech lat nie sprawuje realnej władzy w Polsce, jednak wszelkie niepowodzenia rządu PO-PSL są zrzucane na polityków PiS-u, przede wszystkim w arabskich polskich mediach, które przecież są przez muzułmanów opanowane w Polsce, tak jakby to PiS rządziło nadal w Polsce a nie PO. W Polsce od ponad 70 lat rządzi inna nacja, zapewniam, że to nie są Polacy. Być może są to muzułmanie albo jacyś uśpieni arabscy ekstremiści?!

Polaków nie dopuszcza się do rządu, do realnej władzy w Polsce, spycha się ich na margines, jednak potem i tak za wszystko odpowiedzialni są Polacy, jednak wielu Polakom wydaje się nadal, że za stan polskiej państwowości oraz za sytuację gospodarczą Polski są odpowiedzialni arabscy ekstremiści, którzy zmuszają Polaków do zmiany swojej wiary na islamską pod groźbą śmierci.

Islamiści polscy, którzy się w Polsce zakorzenili w rządzie oraz strukturach władzy i należą do większości społeczeństwa polskiego są ich zdaniem, to widocznie ta bardziej światła grupa Polaków tak sądzi, która w ekstremizmie arabskim oraz w samym islamie widzi największe zagrożenie dla Polski. Nie widząc zupełnie innego zagrożenia realnego i istniejącego w Polsce. Jacyś ślepi, głusi czy "cóś"? Oczywiście tej grupy Polaków w żadnym razie nie można zaliczyć do tzw. polskich lemingów! Największym zagrożeniem dla naszej polskiej suwerenności i wolności dla nich i tak pozostaną muzułmanie.

Muzułmański karzeł reakcyjny już w Polsce jest, teraz gotowy jest nam dosypywać do Coca-Coli w polskich McDonaldach i innych "fastfoodach" sproszkowaną stonkę, trzeba na nich koniecznie uważać.

p.s.

Dlaczego z Polaków chcecie zrobić bandę idiotów i głupców bez rozumu?! Czy wy naprawdę uważacie wszystkich Polaków za imbecyli?

Vote up!
0
Vote down!
0
#105779

Dlatego w tytule swojego komentarza napisałem i wyjaśniłem, że nie będzie on na temat głównego wątku, ale również o ekstremistach arabskich droga kropeczko bez niej.

Za to bardzo wszystkich przepraszam zwłaszcza autora tekstu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#105790

Drodzy Niepoprawni!
Proponuję, aby walkę ze światowym terroryzmem, z radykalnymi i ekstremalnymi islamistami posłać Donalda Premiera razem z TVN-em i Wyborczą.
Niechaj Monika POlejnik, Kolęda - Zalewska, Michnik, Graś, Sikorski i Stefek Niesiołowski staną na barykadzie światowej walki z terroryzmem! Niechaj wytoczą jako działa sprawdzone metody i tricki!
Jestem pewny, że za kilka lat, Irańczycy, Irakijczycy, Afgańczycy będą mieli wybitnie dość swoich przywódców, swojej religii. Kto wie, może Afgańczycy tak jak my, Polacy, pokochają Rosję, która od lat stara się o przyjazne stosunki z ich Ojczyzną.

Jestem wręćż pewny, że Afgańczykom do szczęścia brakuje jak Polakom jedynie "Orlików" i "Tańca z Gwizdami"... Premierze, uda się z pewnością! Urzędnicy MSZ już rozpoczęli promowanie nowoczesności poprzez komponowanie stringów z kewlarem...

PS.
Chyba zacznę zbierać jakieś podpisy, bo pomysł bardzo mi się podoba!

p o d p i s u j ę

komentarz - dobrze byłoby, gdyby chodzili w jakich burkach. Ryżych tam nie ma.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#105824

komentarz w przedmiocie detali. Niech wymienieni wyżej zawalczą z terroryzmem, mogą i w burkach, z tym, żeby nakryli również głowy maleńkimi czapeczkami :D. Poresztą ( chciałam tak napisać)ciągle się jacyś przebierają, np. za terrorystów.
Co do sympatii, w szczególności Irańczyków do Rosjan - jest autentyczna i nadal trwa ( m.in. za elektrownie i z przekonania, że to na pewno nie Rosjanie przemianowali zwykłych, dobrych pastuszków na złych, zajadłych terrorystów)Wiem, że wyrafinowana, na skalę światową, manipulacja lękiem przed muzułmanami wyniszcza narody Bliskiego Wschodu, służąc realizacji różnych planów.
Zaś co do rudych Arabów, są, widziałam :D. (Noo, nie tyle co u starszych braci).
Tusek i jego drużyna kontynuują niszczenie Polaków na wielu frontach, nie tylko wiary katolickiej ( tej nie dadzą rady, mimo, iż uszczerbili znaczenie Kościoła). To mówię ja, prowincjuszka, kap, kap lecą łzy...

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#105990