NIE MA OBAWY O PRZEGRANĄ KIDAWY.

Obrazek użytkownika Zyga Dulski
Kraj
Wybór Kidawy nie wchodzi w rachubę, Duduś ma zwycięstwo w kieszeni, wygra w pierwszej turze. Jeśli masz na względzie dobro Ojczyzny lubej - ani chwili się nie wahaj oddaj swój głos na prezia Dudę. W przeciwnym razie zachodzi kompromitacji państwa obawa. Bo ciemna jak tabaka w rogu jest Kidawa. Ona co chwilę się kompromituje upada. Bo sama sobie, największym wrogiem. Pragnę subtelną kwestię formalną tu poruszyć. Jak może ulec kompromitacji łaskawco, Panie Jaworucki, co jest w rozsypce?. Co ponoć już tylko kamieni kupą i co istnieje teoretycznie?. Jednak nie wolno nam przesądzać o Polaków wyborach, bo Kidawa będzie się w sondażach pałętać - licząc na własny zidiociały elektorat. Jeżeli psim swędem - do drugiej tury wejdzie - to tylko, wyłącznie z pomocą totalsów hejtu. Zacietrzewienie zwolenników Kidawy pisze nasz zacny Pan Krzysztof - wszelkie granice przyzwoitości przerasta. Bo popierają kobitę - bezmózgowi totalsi po wsiach i miastach. Chociaż kandydatka nie tylko różne tęczowe dewiacje do wyborczej skołowanej gawiedzi wtłacza, przy okazji poziomem wypowiedzi - deprecjonuje trzeźwo myślących Rodaków. Poważnie podtopiona - szamoce się z złości bezsilnej kobita - jak mówią tonący brzytwy się chwyta. Jednak wydaje się, że utonie, bo tupet i brawura nie służą skutecznej obronie. Dlatego w jedności siła, w solidarności racja!. Trzeba zewrzeć patriotyczne szeregi - dzisiaj potrzebna nam narodowa mobilizacja. Mimo wielu prezia Dudy wad, pozostawię po sobie - obywatelskiej mądrości ślad. Pomimo tego, że wielu pozycji w programie Dudy brakuje - oświadczam uroczyście, że na niego …….
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (9 głosów)

Komentarze

Raz jeszcze apeluję do PO o wystawienie do wyborów Bogdana Borusewicza. Jest jeszcze czas. Małgonia jest świetna, ale tylko dla inteligencji, dla wytrawnych wyborców. Bogdan porwie tłumy.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1620828

Najwyzszy czas wstawic ta kandydature. Husky, wklej jego zdjecie, bo ja nie umiem. Paniom od macicy zrobi sie mokro, na sam widok buzi tego gentlemena.

Vote up!
1
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620869