Krótko o argumentacji Alfreda Szponarskiego dyrektora Biura Komisarza Wyborczego w Ostrołęce

Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

Poziom argumentacji niejakiego Alfreda Szponarskiego dyrektora Biura Komisarza Wyborczego w Ostrołęce jest tak żenujący moralnie, że szkoda mu zbytnio poświęcać czas, aczkolwiek należy zapamiętać to nazwisko.

W miejscowości Kobylaki-Konopki (woj. mazowieckie) lokal wyborczy mieścił się w domu kandydatki PSL do rady gminy Jednorożec. Kandydatka ludowców oczywiście została radną.

Część osób nie kryje oburzenia taką sytuacją. Jeden z mieszkańców miejscowości mówi gazecie wprost, że kandydatka Polskiego Stronnictwa Ludowego otrzymała mandat radnej właśnie dlatego, że lokal wyborczy mieścił się w jej prywatnym mieszkaniu. – To chyba co najmniej nieetyczne, by przy drzwiach do lokalu wyborczego witała nas kandydatka do rady gminy? – pyta.

 

Jednak Alfred Szponarski, dyrektor Biura Komisarza Wyborczego w Ostrołęce, jest innego zdania. – Przepisy nie zakazują kandydowania właścicielom budynków, gdzie są siedziby komisji wyborczych – mówi.

http://niezalezna.pl/61866-lokal-wyborczy-w-domu-kandydatki-psl

 

Panie Szponarski! Przepisy nie zakazują także siadania gołą dupą na potłuczone szkło, ale nikt normalny z takiej możliwości nie korzysta ;))

Z drugiej strony...To po 7 latach panowania strażaków z PSLu nawet remizy w Kobylakach-Konopkach nie mają?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To gorzej niż przed wojną ;))))))))))))))))))))))))

Ale jak "światła elyta waadzy" likwiduje na prowincji posterunki policji, pocztę, przedszkola i szkoły to takie "zdobycze cywilizacyjne" będą coraz częstsze. Jak widać na powyższym przykładzie władza ludowa lubi być "blisko ludu" w wypaczonej formie :)

A temu mądremu inaczej Alfredowi Szponarskiemu zadałbym pytanie: To może podczas wyborów prezydenckich zlokalizować lokal wyborczy w mieszkaniu Komorowskiego? :)) Pańskie oko konia tuczy a wiadomo także, że zgodnie ze stalinowską myślą POlityczną wygrywa ten, kto liczy głosy!

 

grafika do wpisu: Quelle-museum plakatu. Fragment plakatu z 1951r. Autor-Govorkov V. I.

On także głosowałby za obecnym PSLem  :)))

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:24)

Komentarze

władza po prostu zbezczelniała.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Szpilka

#1453304

Czas zatem ją utemperować :))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1453313

Witaj

 

To nie tyle bezczelność, tylko prosta folozofia niewolnika - wszystko, co nie jest wyraźnie przez pana zakazane, jest, jak najbardziej dozwolone. Samoistne twory, jak moralność, czy etyka nie istnieją.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1453329

Nadzieją jest przebudzenie młodych. https://www.youtube.com/watch?v=LSMUcRTg7sw

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1453331

Byle dostać się do krwio obiegu polski, pasożyty.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1453338

To się zaczęło w 1947 roku i należy tzw. PSLowi przypominać własną niechlubną historię, którą jego członkowie lubią pomijać podobnie jak Kopacz (także członek ZSLu). Bo trzeba pamiętać, że PSL z III RP nie ma nic wspólnego z prawdziwym PSLem.

Rodowód obecnego tzw. PSL‑u zaczyna się od sfałszowania wyborów. Tych z 1947 r. Mordem założycielskim ugrupowania, które kontynuuje partia Piechocińskiego była śmierć ok. 200 skrytobójczo zamordowanych działaczy PSL‑u Mikołajczykowskiego. Te zbrodnie UB, aresztowania dziesiątek tysięcy ludowców i sfałszowanie wyborów na ich niekorzyść otworzyły przestrzeń dla ZSL‑u – partii „ludowców” leninowskich. Z niej wywodzą się obecni liderzy PSL‑u. A nawet gorzej: władzę w PSL-u przejęli bowiem w 1991 r. działacze Związku Młodzieży Wiejskiej, do którego należeli Pawlak czy Piechociński. „Najważniejszym partnerem ZMW jest Wszechzwiązkowy Leninowski Komunistyczny Związek Młodzieży” – deklarował on w 1987 r. ZMW nie był młodzieżówką ZSL‑u. Skupiał wiejskich działaczy ZSL‑u i PZPR. Z PZPR‑u byli trzej jego kolejni prezesi. W 1989 r. niby-polskie państwo, rządzone przez premiera Mazowieckiego, ułaskawiło ów bolszewicki pomiot decyzją o „grubej kresce”. Pozwolono mu działać w III RP. Sfałszowane wybory pokazują, że komsomolcy Piechocińskiego nie wykorzystali szansy, by wyjść na ludzi. Dlatego muszą zniknąć. Niech zastąpią ich ludowcy nawiązujący do wartości, które wyznawali chłopscy patrioci zamordowani w kazamatach UB.

http://forum.echodnia.eu/zdelegalizowac-psl-t279031/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1453345

Lekcewazeni,bici podczas obchodzenia naszych swiat narodowych przez milicje,jezeli chcemy ogladac klamliwe mordy sluchac o ciagle nowych przekretach to siedzmy w domu i ogladajmy tvn czytajmy gw i przestanmy marzekac ze nam zle w przeciwnym razie ruszmy tylki i pogonmy ta szumowine z pod znaku po.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1453343

"My" nigdy nie czytamy GW a "Metro" bierzemy i zaraz potargane wrzucamy do najbliższego kosza na śmieci :)) Mina kolporterów GWna zawsze bezcenna :)))

"My" nie oglądamy TVN.

"My" jesteśmy na czarnej liście u Żelichowskiego, który groził "nam" sądem za zwróceniu mu uwagi i udowodnienie publicznego łgarstwa.

"My" jesteśmy na czarnej liście w TVP Info za telefony krytykujące wypowiedzi prowadzących w studio programy janczarów nienawiści.

"My" zawsze idziemy na głosowanie i głosujemy przeciw okupantom  kraju czy nazywają się PZPR czy PO z PSLem.

"My" pójdziemy na wybory w II turze  (u "nas" przeszedł do II tury kandydat na prezydenta miasta SLD i "niezależny" wspierany przez PO i oczywiśćie kandydatce z PIS zabrakło (?) kilkadziesiąt głosów) aby napisać na karce wyborczej "Obaj to >>Chuj, dupa i kamieni kupa<< reprezentujący państwo polskie, które istnieje teoretycznie, praktycznie nie istniejące

:))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1453346

... czy owa kandydatka z PSL-u do Rady Gminy Kobylaki-Konopki startowała do wyborów z pobudek czysto społecznych. Usytuowanie lokalu wyborczego w jej prywatnym mieszkaniu wskazuje, że jako radna wcale nie będzie działać na rzecz lokalnej społeczności. Jest więcej niż pewne, że będzie chciała "ugrać" coś dla siebie i swojej rodziny. Dlatego też proponuję bacznie obserwować, jakie decyzje i uchwały będą zapadały w tej gminie i je nagłaśniać. Może owo nagłośnienie wskaże mieszkańcom tej gminy, że wybranie tej osoby na radną było nietrafione i z punktu społecznego arcyszkodliwe.

 

Pozdrawiam,

   

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1453344