Niemcy: Donald Tusk zażegnał spór o imigrantów.

Obrazek użytkownika wohumano
Humor i satyra

Prezydent Europy Donald Tusk, Kanclerz Angela Merkel (CDU) i liderzy dwóch pozostałych partii koalicji rządowej - Sigmar Gabriel (SPD) i Horst Seehofer (CSU) - zażegnali spór o politykę wobec uchodźców. Jak informuje agencja DPA:

-Prezydent Europy Donald Tusk polecił rządowi niemieckiemu wysyłanie nadwyżek uchodźców do Kostrzynia nad Odrą, gdzie ma powstać pierwsze  autonomiczne miasto imigranckie, rządzące się swoimi prawami i niepodległe od ośrodków administrujących Polską w Warszawie. 

Prezydent Europy dodaje:

-Jest to pierwszy krok na drodze uwolnienia Europy od problemu z imigracją. W przyszłości planujemy utworzenie takiej ilości miast autonomicznych, jaka wymagana jest dla ostatecznego rozwiązania problemu z napływającymi do Europy, a zwłaszcza do Niemiec, uchodźcami z całego świata. W tak trudnych czasach należy okazać bezwarunkową solidarność z naszym zachodnim sąsiadem.

Na koniec agencja DPA opisuje radość polityków niemieckich z decyzji Prezydenta Europy Donalda Tuska.

-Nie tylko Angela Merkel poklepywała Donalda Tuska, w ramach solidarności do poklepywania przyłączyli się także Sigmar Gabriel (SPD) i Horst Seehofer (CSU). W ten sposób wewnętrzny konflikt został rozwiązany przez dalekowzroczną i trafną decyzję Prezydenta Europy. W kuluarach mówi się o wyborze Donalda Tuska na drugą kadencję.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

zwołał mini szczyt rady jewropejskiej na Malcie gdzie wspólnie obalą co nieco...

Natomiast  Ewa na metr w głąb  jako podająca się do dymisji zademonstruje "szczytującym" jak przejmować z pontonów tzn. brać w ramiona "uchodźców" żeby nie urazić ich obyczajowo i  kulturowo i żeby poczuli dobre serce mutti Merkel bijące teraz już w klacie Ewy...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1497789