Treści z tagiem: Airbus

Obrazek użytkownika wohumano
Humor i satyra

Jak podaje Reuters: Przyczyną katastrofy rosyjskiego Airbusa była brzoza. Agencja informacyjna podaje dalej następujące sensacyjne informacje:

Dowody wskazują, że prawdopodobną przyczyną katastrofy rosyjskiego airbusa w Egipcie była brzoza podłożona przez Państwo Islamskie - pisze w środę wieczorem Reuters, powołując się na amerykańskie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

      W skrzydle oprócz dźwigarów są również podłużnice, zwane potocznie stringierami. Są to elementy wiążące konstrukcji nośnej skrzydła.

Na poniższym filmie mojego nie chwaląc się autorstwa, widać pracę lotek niskiej wysokości i wingletu w Airbusie A330 na pozycji położonej od dźwigaru do wingletu:

[video:http://youtu.be/...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika ender
Kraj

Jak podaje zaprzyjaźniony portal:

http://wiadomosci.onet.pl/swia...

"w ciągu weekendu śledczy zgrali materiały pochodzące z rejestratora parametrów lotów i rejestratora głosu" wydobytych ostanio z dna Atlantyku po głośnej katastrofie Airbusa w 2009 roku.

A nasi spece wspomagani wschodnimi posiłkami nadal zgrywają (pytanie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Niemożliwe, stało się możliwe. Nie można znaleźć czarych skrzynek TU-154 w Moskwie, a tu znaleziono ją na dnie Oceanu.

1 czerwca 2009 r. nastąpiła katastrfofa francuskiego Air Busa w której zginęło 228 osób. Po dwóch latach ciągłych poszukiwań znależiono u wybrzeży Brazyli jedną z dwu czarnych skrzynek.

  

W/g...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rybitzky
Kraj

Prestiż państwa to rzecz, którą trudno przeliczyć na pieniądze. Z pewnością jednak jest on wart więcej niż 200 milionów dolarów za które można by kupić dwa nowe samoloty dla polskich władz.

0
Brak głosów