Bieda Sobieskim XXI wieku w Polsce

Obrazek użytkownika wohumano
Idee

 

Niemcy i Szwecja przestaną wkrótce istnieć. Genetyczni niemcy i szwedzi, czyli rasa biała pod przewodnictwem oświeconych, tolerancyjnych i zawsze-racje-mających czerwonych arystokratów rozwiązuje problemy demograficzne wpuszczając do swoich krajów przybyszów przynoszących ze sobą inny kolor skóry, inny język i inną kulturę. Lewactwo dokonało operacji plastycznej na wyrazie „obcy” przemieniając je na „swój”, w ten sam sposób za pomocą chirurgii zmanipulowało zewnętrznie płeć człowieka zmieniając go w to, w co sobie życzy, a wszystko w imię nieskrępowanej wolności.
Szwecja i Niemcy rozwiążą problem demograficzny, równocześnie przeprowadzą na genetycznym narodzie eutanazję demograficzną. Autochtoni zostaną zastąpieni ludnością napływową, która zasymiluje co najwyżej język swoich gospodarzy. Muzułmanie jak wiadomo rozmnażają się jak króliki, europejczycy zaś zachęcani są przez czerwoną propagandę do autoredukcji i depopulacji. Wynik kalkulacji w tym przypadku jest jednoznaczny-jedni wyginą a drudzy stworzą islamską Szwecję i Niemcy.
Nasza pseudopremierzyca Ewa (Pinokio) Kopacz wykona każdy rozkaz prawdziwej premierzycy Polski, czyli Angeli Merkel. Wspólnie z Żydowskim Stronnictwem Ludowym, jej matczyną Platformą Żydoeuropejską i Zjednoczoną Lewicą Żydowską otworzą wrota dla islamu. Ratuje nas tylko „kochana” Matka Bieda, która wykopie większą część imigrantów z naszego kraju do bogatych sąsiadów z za Odry i dalej ku bogatej północy. Powiedzenie: Biednyś boś głupi, głupiś boś biedny-nabiera w tym przypadku bardziej pozytywny sens.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)