Prof. J R NOWAK , 30IV 2019

Obrazek użytkownika wilre
Idee

Gdyby istniała możliwość głosowania przez internet, to dzięki Polonii, Konfederacja miałaby zwycięstwo do samodzielnego rządzenia. I PiS o tym wie.

Adam Teodorczyk    4 dni temu

Podstawowa konstatacja powinna brzmieć: PiS nie jest partią narodowo-konserwatywną. PiS jest partią wodzowską, a Kaczyński ma resentyment wobec endecji i poglądy piłsudczykowskie, podobne poglądy ma zapewne większość jego współpracowników, oprócz pewnych koncesjonowanych, celowych wyjątków jak prof. Żaryn. Co do szeregowych członków PiS, to sporo jest pewnie ludzi bezideowych, a wśród ideowych jest jakaś grupa konserwatystów, ale co z tego, jeśli to partia wodzowska?

Andrew Wazagow   4 dni temu

Zadziwiajace , jak super inteligentni ludzie w rodzaju Prof. Nowaka niekoniecznie nadaja sie na reprezentowanie interesow Polski wobec panstw , z ktorymi wypadlo im sie wchodzic w relacje. Oto niczym nie skrepowany ( bo jest to nasz , wewnetrzny teren medialny ) pan profesor przedstawia w jaki sposob powinna brzmiec odpowiedz polskiego rzadu na ustawe 447. W tej swojej propozycji pan Nowak , automatycznie przyjmuje postawe obronna i ubiegajaca sie o wzgledy. ( punkt video20.05 ). Tymczasem byloby to zaproszenie do protekcjonalnego potraktowania i z gruntu falszywa argumentacja. Metoda stosowana przez panstwa pewne swojej racji jest zupelnie inna i polega na takim postawieniu sprawy , aby protest mial na celu zepchniecie autora ustawy do obrony , a nawet zawstydzenia go. Nalezaloby wskazac w pierwszym rzedzie na absolutny brak podstaw i niesprawiedliwosc ustawy "Just" , jej szkodliwe nastepstwa dla samych Stanow Zjednoczonych , przejsc do opisu bohaterstwa Polski i jej zaslug w walce z hitlerowskimi Niemcami , podkreslic wspolprace Zydow z agresorem i okupantem i ich biernosc jaka okazali wobec tragedii , jeszcze raz podkreslic bohaterstwo Polakow tym razem w udzielaniu pomocy Zydom , a zakonczyc wyliczeniem strat Polski. W odpowiedzi na taki list musiala by nastapic albo reakcja wycofywania sie przez USA , albo deklaracja wrogosci wobec Polski i Polakow (ktorej  Trump by sie nie osmielil wypowiedziec ).

PS

Hanna Wiącek    4 dni temu

Jeśli w najbliższych wyborach PO i jej koalicjanci osiągną większość dającą im władzę to bardzo wam za to podziękują. Ludzie zastanówcie się co robicie. Żadne Brauny, Jakubiaki ( choć mam wielki szacunek dla pana Marka) a już na pewno Korwiny nie zdołają wygrać z POstkomuną. Dla mnie, choć nie kocham PiS na zabój, jest to lepsza władza niż Tusk i jego kompania. Jeśli Wam nie przeszkadza to, że Polska przejdzie w łapska bandytów z PO dalej szczujcie i zniechęcajcie wyborców.

___________________________________________
______________________________________________

dr hab. J R NOWAK

_____________________________________________________

UZUPEŁNIENIE

Wanda Półtawska - 

Józef Wieczorek TV

Opublikowany 30 kwi 2019

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Na scenie zaś tylko zdrajcy się panoszą

Od lewa i środka do tak zwanych prawych

Moralnych miernot o duszach wprost parchawych

Bóg to widzi i mimo że wszystkich kocha

Cierpliwość traci i powie im wynocha

Pozdrawiam

Szczęść Boże

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1588894