Twoja robota dla Polski PAD

Obrazek użytkownika wilre
Kraj

NA WEJŚCIU.

Stoczniowiec 2015-02-10 Nie muszą nic fałszować - można se liczyć głosy po 5 razy ręcznie, kalkulatorem, liczydłem i na palcach i wywieszać i wysyłać gdzie się chce, a wynik wyborów i tak podaje PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA! Przecież do dziś chyba wiszą na stronie PKW wyniki zupełnie inne niż podane przez komisje wojewódzkie. I co pan zrobisz? Do sądu pójdziesz?

PKW wezwana do moskwy na przeszkolenie, tak jak przed poprzednimi wyborami już zaczyna taniec "mamy pewne problemy". Znana sowiecka metoda zwalania wszystkiego na "bałagan". "No bo u nas zawsze taki burdel", to się ciała w trumnach zamienią, to samolot jest "na ścieżce na kursie" to się liczenie głosów nie udaje. Po dobrym wprowadzeniu potem nikt nie jest zaskoczony że się wszystko sypie. Teraz mówią o ręcznym liczeniu głosów - czyli wiadomo że będą liczyć ze 3 tygodnie - emocje opadną, pojawi się mama madzi albo kanapki Pawłowicz i Bronek dostanie swoje 54% w pierwszej turze...

________________________________________________________________________

Duda bez Was przegra!

Duda może wygrać, i to w pierwszej turze, jeśli się wykreuje „modę na Dudę”. On jakościowo deklasuje Komorowskiego. Ale bez Was przegra, bo ludzie o tym nie wiedzą. W 24 godziny po konwencji były dwa z niej zapisy na YT - oba zrobione przez prywatne osoby.

Z You Tube korzysta 16 mln Polaków. A news żyje dzień, następnego dnia mówi się o czym innym. „Bozenna n” wrzuciła tam filmik, i to dzięki niej najszersza grupa ludzi to przemówienie zobaczyła, właściwie to jego część. Ponad 22 tys. https://www.youtube.com/watch?v=hoS5HHKtPe0 do popołudnia w niedzielę.

dziś 87 864

Jest jakiś kanał Dudy na YT, z 2ma filmikami sprzed 3 tygodni, jak to sympatyka, to ok, jak sztabu, to lepiej niech zlikwidują, bo to pełna kompromitacja, Ale oni pewnie nie wiedzą (jeśli są) nawet – dlaczego. Jest na nim napisane „Oficjalny kanał Kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP Andrzeja Dudy.” Widać, że kierują tym ludzie nie mający zielonego pojęcia, o tym za co się wzięli, a może nikt nie kieruje, nikt tego nie robi? Marketing sieciowy jest obecnie ważnym elementem pracy każdej korporacji na Zachodzie. To odrębne stanowiska dyrektorskie i działy. Ekipa Dudy ( jeśli taka istnieje) od socjal-mediów jak na razie zasłużyła na medale od Bronka - za swoje partactwo.

TV Republika ma ograniczony zasięg - średnio ogląda ją 1,7 tys osób. Stream na stronie Dudy na FB oglądało max 1,4 tys. Nie dało się wstawić filmiku z przemówieniem na inne profile Dudy, próbowałem. Na TV Trwam było tylko parę sekund z tego przemówienia, mocno neutralnie podane, aż za mocno. Nie oddawała ta relacja siły przemówienia, ani atmosfery konwencji.

Na Twitterze Duda był w trendach cały dzień, a tam polityczny TT przebija się przez Jastiny Bibery i inne pierdoły bardzo rzadko. Na kilka razy bardziej popularnym FB nic nie było, poza transmisją, której nie można było powtórzyć po jej zakończeniu – ewenement. Potem pojawiło się coś z boku, oczywiście nie na timelime – oglądalność niecałe 20 tys. w niedzielę po południu. A mógł być hit dnia. Pod wieczór coś zaczęło się pojawiać na portalach prawicowych.

Duda skarżył się w przemówieniu, że na jego konferencji w sprawie służby zdrowia były kamery wszystkich stacji, ale żadna tego nie pokazała. Dla mnie to oczywiste – tak będzie do końca kampanii. Pisałem, że tak będzie. Zresztą telewizji nie oglądam z definicji - więc co nie to obchodzi. Tak samo postępuje ponad 2 mln Polaków podłączonych do sieci. Natomiast mocno dziwi mnie to, że nie miał tam swojej kamery. Że w tym samym dniu, nie było tego na jego profilach na FB, na jego koncie na Twitterze (na którym coś pojawia się raz na parę dni), kanale na YT (ostatni filmik sprzed 3 tygodni). Blogu - którego nie ma.

Jego sztab, ten (jeśli istnieje) zajmujący się kampanią w internecie pieprzy robotę, i tak będzie dalej, bo teraz tak jest. Nie liczcie, że będzie lepiej „nie będzie niczego”. Sam Duda też netu nie rozumie, i szybko nie zrozumie, nie jest „zwierzęciem internetowym” jak np. JKM. No ale on ma być prezydentem w realu, więc to go nie dyskwalifikuje. Po prostu trzeba i bez problemu można za niego, i za jego sztab zrobić kampanię w necie. Inaczej nie wygra. Trzeba go za uszy do tej prezydentury dociągnąć. Będzie robił świetne konferencje i konwencje (szacun dla ekipy, która konwencję przygotowała), o których świetności nikt nie będzie wiedział, poza zdeklarowanymi sympatykami. A oni i tak na niego zagłosują.

Na koniec wyrazy szacunku dla starszej pani „Bozenna n”. Świetny tytuł i timing, znokautowała Pani sztab jednego z dwóch głównych kandydatów na prezydenta, w robieniu mu PR, w Internecie.

Przy dobrej pracy sztabu Dudy, to przemówienie mogło obejrzeć z 0,5 mln ludzi, głównie młodych. No i jak mu tak dobrze przemówienia wychodzą, to niech idzie za ciosem, je powtarza.

A Wy - szanowne „zwierzaki internetowe” nadal nie róbcie nic, będziecie sobie narzekać na Bronka prezydenta następne 5 lat. 

Robotą wybieracie - Polska  PAD  czy  kondominium PBK? 

http://romanzaleski.salon24.pl/630813,duda-bez-was-przegra

 

https://www.youtube.com/channel/UC9TG2dCsiE2WRqdBL0rLVxw/about

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/internet/2014/41/ilu-polakow-odwiedza-serwis-youtube-%28infografika%29.aspx

UWAGI DODATKOWE.

  • to są kadry decydujące o naszym życiu i przyszłości naszych dzieci

    Obecna sytuacja dojrzała do oczekiwania na dymisję całego rządu. Tylko strajk generalny może przywrócić normalność w Polsce. Po ostatnich decyzjach kadrowych kiepskiej lekarki z Szydłowca widać jakimi kadrami dysponuje ta koalicja. Jeśli ministrem mógł zostać taki ktoś jak Michał Kamiński, czy inna, równie "barwna" osobowość, jak Kierwiński, to znaczy, że Kopaczowa wymiata z kąta wszystkich pajaców jacy przy niej zostali.

    ONI MAJĄ RZĄDZIĆ POLSKĄ?
    KLABLADO4.02 

do postu:

( )siwy dym, zaprawdę powiadam Wam

 (  )  Policja użyła broni przeciw górnikom, gładkolufowej, ale jednak broni. Są ranni. Fatalne wiadomości. Górnicy na pewno nie odpuszczą, takie działanie jeszcze bardziej ich zmotywuje i rozwścieczy. Będzie eskalacja. To był błąd rządu, używać siły. Górników nie da się wziąć siłą. No, to właściwie już można żegnać rząd Ewy Kopacz. Do widzenia.

___________________________________

Program Likwidacyjny Polskich Kopalń

___________________________________

 

Elity III "RP" i agentura

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:13)

Komentarze

bez sztabu specjalistów z własnej partii, bez autentycznego poparcia innych czołowych postaci tej partii.

Bez poparcia tzw. niezaleznych mediów, bez bilboardow, bez klipow itp.itd.

Bez porozumienia z Radiem Maryja i TV TRWAM.

Większość ludzi może mu pomóc tylko w taki sposob, że na niego zagłosuje.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#1465153

Pomożesz także Ty, nie niedoceniaj się. Każdy ma jakieś swoje środowisko... :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1465203

takze się nie popisała w transmisji z wiecu Dudy.

Co prawda transmisja była z całości tylko.... tylko dlaczego nie był to obraz  bezpośrednio z kamery o dobrej jakości a transmisja online z... interenetu o dużej kompresji?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1465173

Wciąż powraca pytanie: dla kogo naprawdę pracują ludzie, którym ufamy?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Andrzej z Rynku

#1465175

kasa kasą ale dlaczego ta jedna WAŻNA transmisja w internecie nie poszła w trybie nie kodowanym na stronie TV republika, u Stefczyka, na niezależnej i kilku innych? Zwlaszcza, że każdy (w tym i niezależna) zwracała uwagę, że tylko TV Republika ma przekaz online z występu, podobno nieznago szerszemu ogółowi, Andrzeja Dudy?

Dlaczego sami sobie robimy pod górkę?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1465177

Policjant strzelił górnikowi z JSW w głowę! Efekt – pęknięta czaszka i obrzęk mózgu

http://niezalezna.pl/64081-policjant-strzelil-gornikowi-z-jsw-w-glowe-efekt-peknieta-czaszka-i-obrzek-mozgu

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1465178

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...ma jakiś konkretny program naprawy sytuacji w kraju, czy będzie "jechał" do wyborów na "pi-arze"...bo nie wiem ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1465184

Ma program, tylko ty i inni tego nie widzą, bo jesteście zainteresowani czym innym, w tropieniu żydów i ich pomocników, i sotniarzy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1465185

Program mozna przedstawić i ocenić; moc sprawcza - równie ważna jest niemierzalna. Warto sprawdzić dokonania kandydatów.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1465186

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1465187

To wnuczka Goldi Meir i Dawida Ben Guriona

sprawdzałem na internetowych stronach mojego kraju

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1465191

Dudę popiera też młodzież, o czym świadczą licznie pojawiające się w internecie zdjęcia młodych ludzi z kandydatem PiS-u (tzw. selfie, czyli zdjęcie „z ręki”). Również w Dudabusie, który wyruszył w poniedziałek na objazd po Polsce, politykowi towarzyszy głównie młodzież.Zdaniem dr. hab. Norberta Maliszewskiego, eksperta ds. marketingu politycznego z Uniwersytetu Warszawskiego, głównym problemem Andrzeja Dudy jest mała rozpoznawalność. Na swoim blogu Tajnikipolityki.pl dr Maliszewski podkreśla, że data wyborów prezydenckich – 10 maja br. – sprawi, że „kampania będzie krótka, co faworyzuje Bronisława Komorowskiego”. – Zalety Andrzeja Dudy współgrają z atutami PiS-u – jest postrzegany jako patriota, uczciwy. Podobnie jak partia opozycyjna, która obiecuje, że „słucha ludzi”, jest dobrze oceniany pod względem rozumienia potrzeb przeciętnych Polaków – ocenia ekspert.

 

 

http://niezalezna.pl/64089-coraz-wiecej-polakow-chce-glosowac-na-kandydata-pis-u

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1465189

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

..kdy sznwny kndydt  zwt w mj klc...mm mnóstw pytń, słtśnym slf tż n zpmnę...będę mł cdwny wtr :))

http://trybeus.blogspot.com/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1465190

A cytrynówka będzie na powitanie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1465193

http://rebeliantka.neon24.pl/post/118885,media-i-pis#comment_1115305

Tu Twoja koleżanka w swoim komentarzu odsyła nas do wpisu na blogu

http://pis-da.blogspot.com/2014/02/druh-andrzej.html

a tam naprawde fajny wpis ale jeszcze lepsze komentarze, jak przeczytasz to napisz jakie masz wrażenia na ten temat,

bo to szalenie interesujace komentarze

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1465195

...typuję, że to wasza ferajna ...sznyt pisania wręcz wzorcowy, minduś ze smartfona hi hi ...widziałem też wczorajszy wpis jazgdyni zanim sie w nocy nie przepoczwarzył, widziałem pochlebny jazgowi komentarz Astry...tylko szkopuł w tym, że Astra ma tutaj nick @patria, a nie Astra :))..więc przekombinowaliście panowie ...:))))...róbcie tak dalej, a będziecie musieli niedługo ze wstydu pozmieniać nicki i pisać pod innymi :)))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1465196

Widzisz to kolejne kłamstwo w sprawie Astry. Ma tu konto od ponad 2 lat, ukrywa sie z tym ,a ja sam wielokrotnie o to konto sie jej pytałem.Udała ze nie wie o co chodzi.

Jeszcze podszywa sie pod........chirurga

http://niepoprawni.pl/users/astra

Wstyd

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1465197

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...komentująca Astra była z dużej litery :)))))))))))))))))))))))))))))) co masz jeszcze ???...brnij dalej, skręcie  :))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1465198

No jak sie nie ma argumentów to tak sie konczy

Pozdrawiam

faktycznie przerobic małe a na duze  A to trzeba być geniuszem komputerowym

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1465201

I co NEłonowy geniuszu, mistrzu dedukcji, ino wstyd

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1465200

Nie czarujmy się !

Duda przegra choćby miał sztab amerykańskiego prezydenta, jeśli ... nie przypilnujemy urny !

To jest klucz nie tylko do wygrania wyborów prezydenckich, ale w ogóle do odsunięcia sitwy od władzy.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1465188

Zgadzam się, że jego szanse na wygraną są jak najbardziej realne. Ale niestety nie w pierwszej turze. Byłoby za pięknie. Zgadzam się natomiast z koniecznością szerokiego lansowania tej postaci polskiej sceny politycznej. Potrzeba nam polityków na poziomie.
Pod tym względem Pan Duda deklasuje rywali. Czy wygra, to sprawa naszego zaangażowania w mediach i środowisku. Jednak samo objęcie prezydentury przez Pana Dudę jeszcze niczego nie załatwi. Daje jednak podwaliny do rozpoczęcia walki o normalną Polskę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Maark

#1465192

z konferencji Pana Andrzeja Dudy jest na Facebooku.Nie pamietam na jakim profilu ale jest napewno,oglądałem.Ludzie napewno w jakiś sposób pomagają,ale głowny cięzar musi spoczywać bezwzględnie na PiS.Oni sa partią,która musi dbać o wizerunek kandydata na Prezydenta,O jego rozpoznawalnośc ppopularność i nieomylnośc w tym co mówi i robi.Jak by na to nie patrzeć to Andrzej Duda musi wygrać koncertowo wybory deklasując POwszechnych czczieli diabła całkowicie.Innej możliwości nie widzę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1465207

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14919&Itemid=119

tako rzecze Grzegorz Braun.

Czy gdzieś znajdę podobne kompendium Andrzeja Dudy? (z całą sympatią)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1465208

Dośc oklepane slogany i tylko slogany:-))))))))))))))

A tu szanowna Pani jest program Andrzeja Dudy

Andrzej Duda kandydat na prezydenta Polski -Niesamowite wystąpienie na konwencji wyborczej PiS

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hoS5HHKtPe0

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1465210

Czym zasłużyłam na nieskrywaną wrogość?

Grzegorz Braun i Andrzej Duda sa z tego samego polskiego korzenia.

Popierając Grzegorza nie zwalczam Andrzeja.

Pana "najazd" na mnie zaczął się od mojego skromnego: zaświtała nadzieja.

I od razu szarża Józefa w dodatku - z Londynu.

Dziwne.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1465218

No to teraz pojechała Pani równo po bandzie, ja mam byc do Pani  wrogo nastawiony !!!!!!!!

Kiedy, w jakim momencie, czy ja chocby jeden minusik Pani dałem - NIGDY, to że promujemy w taki a nie inny sposób swoich faworytów nazywa Pani wrogością. Nie to już przesada i ten najazd, na co , na kogo ?

Jesli tak to Pani odebrało to trudno, moge przeprosić , choc za co ? za co ?

Dla dobra naszych faworytów  PRZEPRASZAM

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1465225

I niech będzie dobrze wśród patriotycznej braci :-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1465230

Dziekuje, mam nadzieje że nawet gdybym coś ironicznego napisał to prosze nie brac nigdy tego na poważnie, mamy i na naszym portalu "kampanie wyborczą" wiec wpadki sie zdarzają, ale nigdy nie są to złośliwości. Życzę Pani i sobie aby w II turze doszło do pojedynku G.Braun kontra A.Duda i niech wygra lepszy.

A.Duda:-))))))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1465232

Wspomnienia sprzed pięciu lat ożywają, kiedy przyspiesza 'powtórka z rozrywki', czyli lans pana Andrzeja. Wzruszająca jest ta bezinteresowna walka o jego zwycięstwo. W 2015 roku wybrano 'budynia' mając do wyboru tak wspaniałego kandydata jak Grzegorz Braun. Po latach aż boli; mam nadzieje, że przynajmniej niektórzy otrzeźwieli ze złudzeń.

Jakże ironicznie brzmi tytuł "twoja robota dla Polski PAD"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1626707