Kilkuset MOrderców rządzi

Obrazek użytkownika wilre
Idee

Ks Roman Kneblewski @KsKneblewski 28X2016

Z powodu zamieszczenia poniższego postu fb zbanował mnie na 30 dni. Jak długo jeszcze to bezczelne lewactwo będzie się u nas tak panoszyć?!

is-square

">

js-adaptive-media-container
">
 
 
_____________________________________________________________________
 
 
Aby jednak sprawiedliwość panowała w państwie, należy przede wszystkim, aby ci, którzy rządzą, rozumieli, iż władza polityczna nie powstała na to, aby być przydatną czyjemukolwiek prywatnemu interesowi, oraz iż urzędy publiczne służyć powinny dobru rządzonych, a nie tych, którzy je piastują. Niechaj monarchowie wzorują się na Bogu Najwyższym, od którego mają władzę; niechaj biorąc Go za przykład w zarządzaniu państwem, postępują sprawiedliwie, a surowość swą, jeśli jest konieczna, niechaj łagodzą ojcowską miłością. Dlatego Pismo św. w swych przepowiedniach ostrzega ich, że kiedyś będą musieli zdać rachunek Królowi królów i Panu panów, a jeżeli obowiązków swoich nie spełnią, nic ich uchronić nie potrafi od surowej kary Bożej. Najwyższy "zbada czyny wasze i zgłębi myśli wasze. Jeżeli, gdy byliście narzędziami jego królowania, nie sądziliście sprawiedliwie [...], staniecie przed Nim pełni przerażenia, albowiem najsroższy będzie sąd dla tych, którzy stoją na czele [...]. Nie oszczędzi Bóg niczyjej osoby, nie będzie miał względu na niczyją wielkość: małego i wielkiego On stworzył i jednaką ma troskę o wszystkich, a tylko dla potężniejszych chowa karę" (Mdr 6,3.6-8).
 
 
Ojciec Święty Leon XIII encyklika O pochodzeniu władzy cywilnej
 
PS 2

Tragiczna Likwidacja Polski Trwa!Tadeusz Rydzyk ks.>
 

Który to już rozbiór Polski?

PS 3

https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/konspiracje-czas-zaczynac487-pajak-henryk.pdf

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Mnie to juz ze cztery razy za podobne teksty zbanowali

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1523880

Mnie to nie dziwi. Logiczne jest za to pytanie po co porządny człowiek bywa w burdelu, przepraszam na fejsbooku.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1523921

Kiedy pojawiły sie komputery byłem zafascynowany przeróżnymi portalami , ale jakąś niepojęta siła nie pozwoliła mi zarejestrować się na MORDABUKU. Dzisiaj wcale nie żałuję. Jest setki innych. Nie znalazłem prawie żadnego jednak, który by nie uprawiał manipulacji i demagogii. Prawda jest tak groźna, że wielu nie ryzykuje jej nie tylko rozpowszechniania, ale nawet poznania.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1642363

Media wszelkiego rodzaju przejęły dawne sredniowieczne pola bitew i na ich łamach toczy się wydawałoby się bezkrwawa cywilizowana walka. Wielki błąd. To jeszcze bardziej odrażające pole bitwy niż Waterloo. Bo niszczy umysły ludzi. Zamienia ich zawartość na sieczkę i plewy. To anikracja - nie ma w niej ANI szczypty demokracji i wolności.

Takie czasy.

"Ciężkie CZASY: powiedział żołnierz radziecki zdejmując zegar z wieży kościelnej".

Znajomy z Kanady pozwolił mi zamieścić treść zbanowanej przez facebook informacji . Którą ten autor zamieścił.

Cytuję:

From: Zbigniew W. Gamski

Sent: Saturday, September 05, 2020 4:47 PM

 

Rodacy Facebookowcy. Tym razem Facebookowi Cenzorzy zablokowali mnie na 30 dni ponieważ napisałem o Katyniu. Oni uważają że to jest 'Against Community Standards' Ja im oczywiście odpisałem żeby zmienili nieco zasady blokowania bo Katyń to dla Polaków święty temat i nikt nie ma prawa zabraniać o tym pisać. Podejrzewam że Facebookowemu komputerowi nie spodobały się że słowa: Katyń, Mord, NKWD i Żyd gdy występują w jednym poście. Na agrafce pokazuję zrzuty z ekranu. Jest tam co oni napisali i moja odpowiedź. Pomóżcie i na dodatek wszyscy Polacy powinni zaprotestować przeciwko zabranianiu pisania o Katyniu.

Proszę puśćcie ten E-mail do wszystkich Waszych Facebookowych Przyjaciół bo ich polityka blokowania zaszła już za daleko.

Polacy MUSZĄ mieć prawo pisania o Mordzie Katyńskim.

Ot co!

ZWG

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1644410

bez wyjątku zdamy sprawę ze swojego włodarstwa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1523970

For participation in anti-governement demonstrations in Poland Petycja do M, Zuckerberga o odwołanie p, Weydenthal ze stanowiska Dyrektora FB w Polsce za jej udział w politycznych antyrządowych manifestacjach na terenie Polski i patronowanie procesowi odlajkowywania i usuwania profili konserwatywnych i narodowych z FB w Polsce.

http://petitiongo.org/en/petition/sylwi ... ge.success

-

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

http://www.polskawalczaca.com/index.php

http://forum.wolna-polska.pl/

#1524047