Ludzie, opamiętajcie się i nie łączcie kroniki kryminalnej i obyczajówki z polityką!

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

 

W sieci, a propos ataku na Adamowicza trwa "dyskusja", która wskazuje na ciężkie problemy dyskutujących z sobą, gdzie incydent z psychicznym (takie są relacje współwięźniów), autorem 4 napadów na banki miesza się do polityki.

Kryminalne, obyczajowe i psychiatryczne wydarzenie jest wiązane z czym się da, z tym, co komu w duszy gra, lub co kto chce ukryć. 

Byłby atak na Adamowicza podczas kąpieli Morsów - to by znaczyło, że atakujący nienawidzi Morsów lub morsów? Ludzie, ocknijcie się i nie powtarzajcie paranoi Owsiaka, który w wypowiedzi a propos kryminalnego wydarzenia w Gdańsku ZACZĄŁ OSKARŻAĆ BASIĘ PIELĘ ("ta cholerna plastelina!") próbując siebie wybielać. Inni niepełnosprawni wygłaszają perory o mowie nienawiści jako źródle ataku kryminalisty (napady na banki).  na szefa partii za rządów której go wsadzono. 

Boże, ten kraj jest niezdrowy... Teraz guru Santorski wygłasza sądy o Polsce, o języku podziałów... 

Nikt nie ma związku z tym wydarzeniem losowym. Zabójstwo Papały miało głębokie korzenie. Ten atak, to zwykła kronika kryminalna. Kryminalny Petersburg. 

Związku z tym nie ma TAKŻE GW, TVN. A takie już lamenty wzmożonych ciotek odzywają się pod notką. Ani GW, ani TVN ani Gazeta Polska, ani TVP Info. PRZESTAŃCIE MIĘDLIĆ IDIOTYZMY O JĘZYKU PODZIAŁÓW I MOWIE NIENAWIŚCI! 

Polityka jest językiem podziałów! I będzie zawsze. Oprócz państw w rodzaju NRD i Korei Płn.. Wolność słowa jest PODSTAWĄ CYWILIZACJI ZACHODU! I jest nią niezależnie od CZYNÓW przeróżnych kryminalistów i psychopatów. Zagrożenie jest inne.

Jeśli już, to zagrożeniem są takie MANIPULACJE jak dzisiejsza Owsiaka, który niezdolny do zniesienia krytyki, satyry MIESZA BASIĘ PIELĘ, gwiazdę Dawida, rzekomo żydowski wygląd Farmazona - z atakiem na Adamowicza. To jest groźne! GROŹNA JEST PARANOIDALNA STRUKTURA UMYSŁU. Zagrożeniem prawdziwym jest obecność w dyskursie publicznym takich wypowiedzi jak Agnieszki Holland, o tym, że czarna kapota jest antyżydowska, tak jak i rude włosy. PARANOIDALNE JEST OGLĄDANIE POD LUPĄ SKRAWKÓW PAPIERU z satyrycznego klipu Basi Pieli, jak to zademonstrował Matczak a wcześniej mistrzowie z portalu OKOpress, czyli stajnia Michnika. Paranoidalne jest powielanie przez TVP INFO I braci Karnowskich tych enerdowskich śledztw. Zagrożeniem jest państwo Pawki Morozowa. Śledziennictwo, które parę dni temu zainicjował Matczak, a Kurski z dworem (Olechowski, Łęski) powielił.

Dla niepełnosprawnych i dla śledzienników spod znaku Owsiaka, Jarosława Olechowskiego, Holland, Karnowskich powyższa ilustracja. Zinterpretujcie ją - MOROZOWCY - w takim duchu, że K.Płażyński i TV Republika SĄ WINNI atakowi na Adamowicza. Może bracia Karnowscy zaproponują zamknięcie Telewizji Republika za sprawstwo przyczynowe ataku na Adamowicza??

GROŹNE JEST DOPATRYWANIE SIĘ GWIAZD DAWIDA W PADAJĄCYCH PŁATKACH ŚNIEGU I KULT DONOSICIELSTWA. Groźny jest zakaz satyry i krytyki i brak poczucia humoru. Groźna jest orwellowska partia Ang-Soc, jakby się nie nazywała. I wszechobecny Wielki Pawka Brat Morozow.

Groźna jest Niemiecka Republika Demokratyczna w naszych mózgach wciąż próbująca się odtwarzać za pomocą Agnieszek Holland, Blumsztajnów i braci Karnowskich.

 

Przykład tekstu wyjętego z Orwella: 

https://wpolityce.pl/polityka/429180-autorka-animacji-tvp-info-przeprasza-za-wpadke

 

Przykład satyry niemieckiej

Antysemicka wg Holland, Karnowskich i TVP Info odznaka służb policyjnych Trynidadu i Tobago

 

 

BROŃMY BASI PIELI, BO WROGOWIE WOLNOŚCI SŁOWA, POCHOWANE PO KĄTACH OFIARY MANII PRZEŚLADOWCZEJ SKRZYŻOWANEJ Z MANIĄ WIELKOŚCI - CHCĄ WOLNOŚĆ SŁOWA OGRANICZYĆ!

JESZCZE ROZUM NIE UMARŁ, PÓKI SATYRA I KRYTYKA ŻYJĄ!

 

PS 

Szczególnie niebezpieczne dla zdrowia psychicznego są teksty bredzące takiego typu: https://www.salon24.pl/u/apropos/925415,nic-juz-nie-bedzie-takie-same

Tak reagują nieporadne mózgi, gdy nie potrafią sobie poradzić z oglądem rzeczywistości. Gdy ktoś podpali chałupę we wsi zawsze znajdą się baby blokujące drogę chłopom z wiadrami całe spełniające się we wrzasku i rwące sobie włosy z głów: Łolaboga! Łolaboga, ja nieboga!!

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:10)

Komentarze

   Nie mam zamiaru bronić żadnej Basi Pieli, bo utrata etaciku w TVP, to żadna katastrofa życiowa. Natomiast nie specjalnie wierzę w to, że "wariat" odstawił taki numer. W najbliższych dniach sporo powinno się wyjaśnić.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

              

#1578348

Ale akurat ta jest dla mnie nie do przyjęcia ...ze względów estetycznych.  Cel nie uświęca środków.

Triada: Prawda, Dobro, Piękno, utracona?

http://piotrjaroszynski.pl/felietony-wywiady/415-triada-prawda-dobro-pikno-utracona

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1578419

na sygnał

 

Pawka Morozow

pies Pawłowa

na dany sygnał

satyra się chowa

 

PS A automatycznie ma się chować przede wszystkim satyra na starszych i mądrzejszych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1578422