Ludzie, opamiętajcie się i nie łączcie kroniki kryminalnej i obyczajówki z polityką!

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

 

W sieci, a propos ataku na Adamowicza trwa "dyskusja", która wskazuje na ciężkie problemy dyskutujących z sobą, gdzie incydent z psychicznym (takie są relacje współwięźniów), autorem 4 napadów na banki miesza się do polityki.

Kryminalne, obyczajowe i psychiatryczne wydarzenie jest wiązane z czym się da, z tym, co komu w duszy gra, lub co kto chce ukryć. 

Byłby atak na Adamowicza podczas kąpieli Morsów - to by znaczyło, że atakujący nienawidzi Morsów lub morsów? Ludzie, ocknijcie się i nie powtarzajcie paranoi Owsiaka, który w wypowiedzi a propos kryminalnego wydarzenia w Gdańsku ZACZĄŁ OSKARŻAĆ BASIĘ PIELĘ ("ta cholerna plastelina!") próbując siebie wybielać. Inni niepełnosprawni wygłaszają perory o mowie nienawiści jako źródle ataku kryminalisty (napady na banki).  na szefa partii za rządów której go wsadzono. 

Boże, ten kraj jest niezdrowy... Teraz guru Santorski wygłasza sądy o Polsce, o języku podziałów... 

Nikt nie ma związku z tym wydarzeniem losowym. Zabójstwo Papały miało głębokie korzenie. Ten atak, to zwykła kronika kryminalna. Kryminalny Petersburg. 

Związku z tym nie ma TAKŻE GW, TVN. A takie już lamenty wzmożonych ciotek odzywają się pod notką. Ani GW, ani TVN ani Gazeta Polska, ani TVP Info. PRZESTAŃCIE MIĘDLIĆ IDIOTYZMY O JĘZYKU PODZIAŁÓW I MOWIE NIENAWIŚCI! 

Polityka jest językiem podziałów! I będzie zawsze. Oprócz państw w rodzaju NRD i Korei Płn.. Wolność słowa jest PODSTAWĄ CYWILIZACJI ZACHODU! I jest nią niezależnie od CZYNÓW przeróżnych kryminalistów i psychopatów. Zagrożenie jest inne.

Jeśli już, to zagrożeniem są takie MANIPULACJE jak dzisiejsza Owsiaka, który niezdolny do zniesienia krytyki, satyry MIESZA BASIĘ PIELĘ, gwiazdę Dawida, rzekomo żydowski wygląd Farmazona - z atakiem na Adamowicza. To jest groźne! GROŹNA JEST PARANOIDALNA STRUKTURA UMYSŁU. Zagrożeniem prawdziwym jest obecność w dyskursie publicznym takich wypowiedzi jak Agnieszki Holland, o tym, że czarna kapota jest antyżydowska, tak jak i rude włosy. PARANOIDALNE JEST OGLĄDANIE POD LUPĄ SKRAWKÓW PAPIERU z satyrycznego klipu Basi Pieli, jak to zademonstrował Matczak a wcześniej mistrzowie z portalu OKOpress, czyli stajnia Michnika. Paranoidalne jest powielanie przez TVP INFO I braci Karnowskich tych enerdowskich śledztw. Zagrożeniem jest państwo Pawki Morozowa. Śledziennictwo, które parę dni temu zainicjował Matczak, a Kurski z dworem (Olechowski, Łęski) powielił.

Dla niepełnosprawnych i dla śledzienników spod znaku Owsiaka, Jarosława Olechowskiego, Holland, Karnowskich powyższa ilustracja. Zinterpretujcie ją - MOROZOWCY - w takim duchu, że K.Płażyński i TV Republika SĄ WINNI atakowi na Adamowicza. Może bracia Karnowscy zaproponują zamknięcie Telewizji Republika za sprawstwo przyczynowe ataku na Adamowicza??

GROŹNE JEST DOPATRYWANIE SIĘ GWIAZD DAWIDA W PADAJĄCYCH PŁATKACH ŚNIEGU I KULT DONOSICIELSTWA. Groźny jest zakaz satyry i krytyki i brak poczucia humoru. Groźna jest orwellowska partia Ang-Soc, jakby się nie nazywała. I wszechobecny Wielki Pawka Brat Morozow.

Groźna jest Niemiecka Republika Demokratyczna w naszych mózgach wciąż próbująca się odtwarzać za pomocą Agnieszek Holland, Blumsztajnów i braci Karnowskich.

 

Przykład tekstu wyjętego z Orwella: 

https://wpolityce.pl/polityka/429180-autorka-animacji-tvp-info-przeprasza-za-wpadke

 

Przykład satyry niemieckiej

Antysemicka wg Holland, Karnowskich i TVP Info odznaka służb policyjnych Trynidadu i Tobago

 

 

BROŃMY BASI PIELI, BO WROGOWIE WOLNOŚCI SŁOWA, POCHOWANE PO KĄTACH OFIARY MANII PRZEŚLADOWCZEJ SKRZYŻOWANEJ Z MANIĄ WIELKOŚCI - CHCĄ WOLNOŚĆ SŁOWA OGRANICZYĆ!

JESZCZE ROZUM NIE UMARŁ, PÓKI SATYRA I KRYTYKA ŻYJĄ!

 

PS 

Szczególnie niebezpieczne dla zdrowia psychicznego są teksty bredzące takiego typu: https://www.salon24.pl/u/apropos/925415,nic-juz-nie-bedzie-takie-same

Tak reagują nieporadne mózgi, gdy nie potrafią sobie poradzić z oglądem rzeczywistości. Gdy ktoś podpali chałupę we wsi zawsze znajdą się baby blokujące drogę chłopom z wiadrami całe spełniające się we wrzasku i rwące sobie włosy z głów: Łolaboga! Łolaboga, ja nieboga!!

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:10)

Komentarze

   Nie mam zamiaru bronić żadnej Basi Pieli, bo utrata etaciku w TVP, to żadna katastrofa życiowa. Natomiast nie specjalnie wierzę w to, że "wariat" odstawił taki numer. W najbliższych dniach sporo powinno się wyjaśnić.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

              

#1578348

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ale akurat ta jest dla mnie nie do przyjęcia ...ze względów estetycznych.  Cel nie uświęca środków.

Triada: Prawda, Dobro, Piękno, utracona?

http://piotrjaroszynski.pl/felietony-wywiady/415-triada-prawda-dobro-pikno-utracona

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1578419

na sygnał

 

Pawka Morozow

pies Pawłowa

na dany sygnał

satyra się chowa

 

PS A automatycznie ma się chować przede wszystkim satyra na starszych i mądrzejszych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1578422