Jarosław Gowin, polityczne piekło i oficerki Jakuba Bermana…

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

Świętym, koszernym gniewem zapałał Jarosław Gowin do Konfederatów. Obłożył nieszczęśników dożywotnią anatemą i to prawdopodobnie do czwartego pokolenia. Co tak rozsierdziło filosemitę Gowina? Ano Konfederaci poruszyli w kampanii wyborczej ważną z punktu widzenia Polaków kwestię amerykańskiej ustawy 447 o mieniu bezspadkowym, na które to mienie ostrzą zęby tak zwani “starsi braci”, przez narodowych złośliwców nazywanych także “narodem kupieckim”, lub “eskimosami”…wiem, powtarzam się, ale w dobrej wierze…

Jarosław Gowin, czyli były członek Platformy Obywatelskiej przytulony przez Prezesa Żoliborskiego grzmiał, że Konfederaci za swój “antysemytyzen” będą się “smażyć w politycznym piekle”. Między wierszami można czytać, że Sheol czeka na każdego, kto będzie fechtował szabelką “antysemytyzmu” w celach zbicia politycznego kapitału. Wyczytać można także, że sprawa JUST 447 jest już przecież załatwiona na tak zwany cymes, więc o co chodzi? Przecież wyborcy PiS, ale i nie tylko mają parol Prezesa Żoliborskiego, mają zapewnienia Premiera Wszechczasów Morawieckiego, no i mają przecież słynne już “figi Brudzińskiego” jako rękojmia, że ani jedna złotówka nie popłynie w sposób nieuprawniony do kieszeni potencjalnych rzezimieszków, którzy chcieli by tą złotówkę wykraść…

Przypominam, że “sposób nie uprawniony” to zupełnie co innego, niż “sposób uprawniony”…ale dla Pana Gowina raczej sprawa oczywista, wszyscy niech wiedzą, że “figi Brudzińskiego” złożone na ołtarzu koszernej uczciwości to niemal “święty graal”, choć zdeponowany będzie chwilowo w skarbcach brukselskich do których niedługo podąży bizantyjski orszak szczęśliwców wybrany w ostatnich wyborach.

Skoro pan Gowin poruszył temat piekła, czy politycznego Sheolu to można by dalej pozostać w nastroju starotestamentalnym. Otóż bogacze z PiS od dziś nie będą widzieć łazarzów z Konfederacji. Nie będą się litować nad prochem marnym, ale ostrzegają, że jeśli nie będą proeskimosko nastawieni, to nigdy nie trafią na polityczne łono Abrahama. To polityczne łono Abrahama budowane jest od dosyć dawna…narracja jest oczywista, co pan Gowin jasno nie tak dawno przedstawił, mamy być rzekomo spokrewnieni z narodem kupieckim, eskimoskim od tysiąca lat i tak będzie do tzw “usranej śmierci”…a kto się z tym nie zgadza skończy niechybnie w piekle…

Uff…może wystarczy tego piekła. Przejdźmy do oficerków Bermana. Otóż Jakub Berman był komunistycznym towarzyszem Biura Politycznego KC PPR, następnie członkiem KC PZPR…pochodzenia oczywiście “eskimoskiego”. Nie wiem czy chodził w oficerkach, ale jako szara eminencja miał kierowniczy udział w morderstwach politycznych. Zoologiczny filosemita, który niemal wszędzie widział polskim antysemitów…

Zacytuję jego słynne zarządzenie:

“Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku. Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.”

I coś mi się na tą okoliczność wydaje, że pan straszący Konfederatów piekłem chętnie by w te bermanowskie oficerki tropiciela antysemityzmu wskoczył…

Pod linkiem straszenie piekłem w wykonaniu pana Gowina…
https://wprawo.pl/2019/05/28/gowin-o-konfederacji-beda-sie-smazyc-w-piekle-za-antysemityzm-wideo/

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:16)

Komentarze

Duda i jego weta co do sądów i ciche poparcie PiS-u, bo nie protestowali, spowodowało że dzisiaj zbrodniarze eskimoścy ci co jeszcze żyją, mogą sobie chodzić w tych oficerkach nie nagabywani przez wymiar sprawiedliwości.

A na nazwy Polskich ulic, znowu wchodzą ludzie z eskimoskich urzędów bezpieczeństwa publicznego, oczywiście w oficerkach.

Teraz Robert widzisz po co w PiS-ie tyle przybłędów z PO, UW, UD, eskimosi dla ekimosów, my waszych, wasi naszych nie karają , kruk krukowi oka nie wykole.

A rezydent Daniels bacznie obserwuje i od czasu do czasu paluszkiem pogrozi i wielki strach się u pisiurków robi.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1592575

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

#1592577

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jest  taki Andy - andy co zarzuca katolikom nienawiść do PiSu i Kaczusia. I za Kaczusiem codziennie skacze w ogień...bo jak katolicy mogą  nienawidzić  PiSu i Kaczyńskiego. Koszmar głupoty.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1592579

Bój się Boga, nieszczęsna!

Masz pretensje i donosisz, że komuś nienawiść do ludzi przeszkadza i jeszcze podpierasz się katolicyzmem?

Rozum ci odjęło? 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1592597

wieloletni redaktor naczelny Znaku a do 2017 roku członek redakcji najbardziej przyczynił się do nagonki na Polaków. Znak wydawał od 2000 roku wszystkie "dzieła" J.T. Grossa. Pod "katolickim" szyldem pan Gowin sprowadził na naszych przodków piekło kłamstwa. Nadal służy kłamcom...  teraz niedokładnie przefarbowany z PO na PIS rozwala szkolnictwo wyższe.

Niech więc ten człowiek nie wypowiada się w sprawach polskich, bo są jemu obce.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

CISZA

#1592586

A komu służy pani Cisza, która zabrania się innym wypowiadać? Ta, która szkaluje Marszałka, o. Rydzyka i jego media, wymyślając przy okazji teorie spiskowe. czy to aby nie gorsze, niż publikacja książek? Ten Gowin to pewnie żydek i mason, co w piwnicy osobiście powiela książki, by Polacy je znali a tym łatwiej ich te żydy podbiły, co?

Antysemityzm jest grzechem- handluj z tym.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1592598

Ustawa https://dzieje.pl/aktualnosci/7-kwietnia-1938-r-sejm-przyjal-ustawe-o-ochronie-imienia-marszalka-pilsudskiego

nadal obowiązuje. Wolność wg. PIS = krytyka zabroniona = Gowin bohaterem jest!

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1592646

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Towarzysz, który w każdym potrafi dostrzec antysemtyzm tylko wywijając "swoim" gumowym okiem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1592632

   Kwestia (u)roszczeń jest już w zasadzie zatwierdzona. Darmo wierzgać przeciw ościeniowi. Taki "Brudzio" przynajmniej refleksem się wykazał i dał drapaka do Brukseli. Tam będzie jedynie wykonowywał rozkazy, a pozostając w Polin, musiałby nadal tropić antysemitników od kukieł wszelakich. Do tego przekazywanie poleceń i rozkazów podległym mu służbom płynącym z Iglo Awiwu. Gowin musi jedynie sypać publicznym groszem na różne eskimoskie pomysły, co przychodzi mu niezwykle łatwo, bo sypie groszem wyborców. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

              

#1592640