W PO panika - wszyscy czytają "Faraona"

Obrazek użytkownika tequila
Humor i satyra

Zabrakło nakładu w księgarniach, w bibliotekach pustki na półkach, wiec ściągają z internetu. Bul był nawet gotów wybaczyć Sienkiewiczowi, ale gdy dowiedział się, że to Prus napisał, a Sienkiewicz to tylko ten od "Ogniem i mieczem", zajojkał - "Ojojoj, to jeszcze gorzej."
Według tajnej instrukcji(już nie tajnej, dzięki niezawodnej gazecie wszystkich Polaków), w dniu 20 marca czeka nas zaćmienie Słońca. Otóż w Polsce (dane dla Warszawy, czas lokalny) zaćmienie rozpocznie się o godzinie 9.47, faza maksymalna nastąpi o 10.57, a koniec zjawiska o 12.07. Podczas fazy maksymalnej przesłonięte zostanie 66 procent powierzchni tarczy Słońca. Zjawisko astronomiczne Platforma chce wykorzystać w swojej kampanii prezydenckiej. Ścierają się trzy POmysły.

1. Bul POdczas jojczenia o 9.46 ma wypowiedzieć, wróć! ma przeczytać: "A jak mnie nie wybierzecie, to będzie koniec świata! I tylko PO może Was wyratować z opresji ! Ja tu wrócę za godzinę, i gdy PiSiory i mohery zmiękną, to może w swojej łasce was uratuję. A teraz niech zniknie Słońce!"

2. Bul podczas jojczenia zapowiada rychłe potwierdzenie jego snu, w którym otrzymał 66% głosów w wyborach. O 9.46 zapowie - "Nawet Słońce mnie słucha i niech pokaże jaki mam % poparcia! O 10.57 sami zobaczycie na niebie jak PO zasłoni 2/3 powierzchni Słońca!"

3 Najbardziej widowiskowy - Bul zajojczy: "Znamy takiego, który w zmowie ukradł Księżyc. Ale jak wiemy to fikcja i bajka dla dzieci!
Ja sprawię, że zaraz zniknie Słońce ! Ale może pożałuję was rodacy i wspaniałomyślnie odstąpię od dokończenia czynu. Ku przestrodze dla tych którzy nie głosują na mnie i PO! Więc macie godzinkę na przemyślenie!"

Ruszy też akcja dziękczynna w TVN, Polsacie i prorządowej TVP. Liczne podziękowania za ocalenie ludzkości od mieszkańców najdalszych zakątków Świata w ich ojczystych językach (wietnamski, chiński, kirgiski a także karibi, keczua i tasmańskim).
Oczywiście bez tłumaczenia, aby nie manipulować wypowiedziami ludów Świata.
Wieczorne studio umili piosenka "Zawsze niech będzie Słońce", a także deklamacja wiersza "Słońce narodu" w wykonaniu dzieci pracowników ambasady Rosji.
Wyjaśniona będzie przyczyna zniknięcia Putina, który przez 11 dni redagował depeszę gratulacyjną.

Następnie CBOS przedstawi wyniki wróć! przewidywane wyniki wyborów - PO 66%, Komorowski 66%
Innych nie pokaże, bo i po co ?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Dla większego efektu Bul powinien stać na krześle i machać wielką torbą swojej wielkiej żony. Pozbyliśmy się "Słońca peru" to mamy "Słońce bulu".

Vote up!
10
Vote down!
0
#1470221

jojczenie

 

wybierz więc Bronka

z nim jego jojczenie

czym Polskę skarzesz

na pewne zatracenie!

 

PS Wybór jest prosty!

Vote up!
7
Vote down!
-1

jan patmo

#1470227

i to jeszcze po duzej dawce prochow. Boli do bulu bo bolec musi. Tak to jest jak Pan Bog rozum odbierze.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
3
Vote down!
0

casey

#1470287

A czy pokażą także zdjęcia tego buca w "bulu" strzelającego do kaczek - by znowu uratował świat od rządów nienawistnego PiS?

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1470293