Niemiecki wywiad twierdzi, że to był zamach.

Obrazek użytkownika tequila
Świat

Na antenie Telewizji Republika została pokazana notatka, która mecenasowi Hamburze ujawnił Jurgen Roth. Przetłumaczyliśmy widoczne tam fragmenty na język polski. Jeden z fragmentów brzmi: […] przyczyna katastrofy TU-154 10.04.2010 w Smoleńsku […] zamach przy użyciu materiałów wybuchowych przeprowadzony przez oddział FSB.

– Roth mówił, że w tej notatce jest wymienione nazwisko osoby odpowiedzialnej za zamach. Nie chciał go ujawnić, kazał czekać do publikacji książki – mówił Misiewicz.

Współorganizator dzisiejszej konferencji dot. smoleńska dodał, że mec. Hambura zapowiedział, że będzie kierował wniosek do Prokuratora Generalnego, by włączył informacje Rotha do śledztwa.

– W poprzedniej stopklatce (od tej pokazanej na antenie TV Republika) znajduje się logo niemieckiego wywiadu, co wskazuje na jej autentyczność – wyjaśniał Misiewicz.

link do powyzszego tekstu:

http://telewizjarepublika.pl/publikujemy-fragment-notatki-niemieckiego-wywiadu-nt-smolenska-zamach-przeprowadzony-przez-fsb,18910.html

Jeżeli to prawda, nie przypadkiem zamach pod Smoleńskiem ma przydomek KATYŃ 2010. Tak jak w przypadku zbrodni katyńskiej, "zachód" milczy.

Milczy, ponieważ miał (i ma) polityczne interesy. USA mają na 100% dowody, ale będą milczeć w ramach ogólnie pojętego "interesu narodowego", swojego rzecz jasna interesu

http://telewizjarepublika.pl/jurgen-roth-fbs-odgrywala-istotna-role-w-zamachu,18889.html

Ewa Kopacz powinna wystosować pytanie do Angeli Merkel o prawdziwość tego dokumentu i ujawnione w nim informacje – powiedział o notatce BNB ujawnionej przez Jurgena Rotha na temat katastrofy smoleńskiej Piotr Naimski z PiS.

Po latach okazuje się, że nasze podejrzenia mogą być może słuszne. Próby zamiecenie pod dywan tej historii spełzły na panewce. Okazuje się, że papiery nie płoną. To sytuacja w której rząd polski nie może się uchylić od zajęcia się tą sprawą. To nowy dowód w śledztwie smoleńskim utajniany przez Niemców. Polska prokuratura ma obowiązek zbadać jego wiarygodność – przekonywał. – Po 5 latach rząd PO może poprosić sojuszniczy rząd o pomoc. Jeśli tego nie zrobi oznacza to, że nie chce tego prowadzić – ocenił.

http://telewizjarepublika.pl/naimski-o-notatce-niemieckich-sluzb-na-temat-katastrofy-smolenskiej-polski-rzad-powinien-zapytac-o-nia-merkel,18915.html

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:7)

Komentarze

"Jeśli tego nie zrobi oznacza to, że nie chce tego prowadzić – ocenił."

No to Naimski po 5-ciu latach "odkrył Amerykę".

Przecież rzad PO-PSL od poczatku "nie chciał tego prowadzić" i było to jasne od początku, tylko naiwniacy w stylu Naimskiego wierzyli, ze Tusk działa w dobrej wierze, a USA wie(zdjecia satelitarne) ale Tusk Ameryce nie pozwala ujawnić, bo wierzy w dobrą wolę Putina i nie chce narażać Ameryki na pogorszenie stosunków z Rosją.

Głupota naszych opozycyjnych polityków idzie w parze z bezgraniczną naiwnościa, a ma swoje podłoze w wierze w dobre intencje Ameryki (zamach w Gibraltarze ich niczego nie nauczył, bo "Polak przed i po szkodzie głupi".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1472036

a nie milczeć, głupawo uśmiechając się do kamery i porozumiewawczo mrugać do dziennikarza.

Takie milczenie nie pomaga nawet w sklepiku osiedlowym, gdzie kasjerka nie reaguje, a my od 10 lat rano zawsze codziennie kupujemy 10 bułek, chleb, masło i mleko.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1472040