Nie czas psy karmić a Cygana powiesili.

Obrazek użytkownika tequila
Kraj

"Państwowa Komisja Wyborcza po raz drugi rozpisała przetarg na działania PR, zmieniając tryb wyboru agencji i kryteria jej oceny. Unieważniony przetarg dotyczył opracowania strategii i schematu komunikacji społecznej, projektu kampanii informacyjnych dotyczących wyborów w 2015 roku - wyborów na prezydenta RP, wyborów do Sejmu i Senatu. Unieważniony przetarg miał charakter ograniczony, dokumenty złożyły cztery firmy. 

Po ich przeanalizowaniu do przetargu zostały zaproszone trzy agencje: Profile, Marketing & Communications Consultans i Golden Frame Media. Przetarg PKW wygrała Golden Frame Media, ale Profile i M&CC oprotestowały ten wybór, uważając, że doszło do "nieprawidłowego wyliczenia zawartych w SiWZ kryteriów oceny ofert" i "przydzielenia nieprawidłowych wartości uczestnikom przetargu". Przetarg został unieważniony i rozpisany na nowo - tym razem jako nieograniczony, a kryteria oceny ofert agencji zostały zmienione. Otwarcie i ocena ofert ma nastąpić w najbliższy wtorek, 25 lutego.

Agencja Golden Frame Media odpowiadała za obsługę PR i komunikację poprzednich wyborów samorządowych, podczas których PKW miała problemy z systemem elektronicznego zliczania głosów, co spowodowało, że podanie wyników było opóźnione o ponad tydzień."

 http://www.press.pl/personalia/pokaz/47990,PKW-uniewaznia-przetarg-na-agencje-PR

No i PKW znalazła winnego !   "Kowal zawinił, Cygana powiesili"

Dwa miesiące do wyborów, a oni dopiero porządkują zaległe sprawy. Oj czarno widzę te "wybory". I drugie przysłowie ciśnie się na usta:

Nie czas psy karmić, gdy trzeba na polowanie ruszać.

PKW zastosowała starą, sprawdzoną metodę, gdy coś nie idzie wracamy do początku. Jednak w tym przypadku chodzi o zaciemnienie. 

"Dokładne wyniki wyborów samorządowych będą przygotowane w oparciu o rozwiązania sprzed 13 lat - ustaliła "Rzeczpospolita". Ich podanie będzie się także odbywać w dość prymitywnej formie - w tabelach.(!) W najbliższych dniach na stronach Państwowej Komisji Wyborczej mają się znaleźć szczegółowe dane statystyczne dotyczące zeszłorocznych wyborów samorządowych. Z deklaracji osób, które je przygotowują, wynika jednak, że będą one podane w dość trudnej do przyswojenia formie. Internetowy serwis ma bowiem wyglądać jak ten, który prezentował wyniki wyborów z 2002 r. Mirosław Lech Bogdanowicz z departamentu informatyki w Krajowym Biurze Wyborczym, przyznaje, że strona będzie mało zaawansowana technicznie. Statystyka głosów nieważnych będzie przedstawiona za pomocą tabel, które przygotowujemy w arkuszu kalkulacyjnym. Nie mamy zespołu, który umieściłby te dane na mapie - przyznaje Bogdanowicz."

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-pkw-wraca-do-poczatku-internetu-wyniki-w-arkuszu-kalkulacyjn,nId,1683709

Wynika z tego jasno, że dopasowują dane, ponieważ te z serwerów nie współgrają z "oficjalnymi" wynikami !

Jest to dodatkowy dowód na SFAŁSZOWANE WYBORY !!!!

btw. Dla tych, którzy pracowali pod Excelem, lub innym arkuszem kalkulacyjnym, jest rzeczą prostą jak sfabrykować arkusz, aby sumy w pionie i poziomie "grały".

Tym bardziej, że do żródeł zawartości komórek nie ma dostępu (karty głosowań mają być zniszczone !)

Proszę, pisałem o tym:

"Fundacja Batorego chce zbadać 2,5 mln nieważnych głosów z ostatnich wyborów do sejmików województw, by sprawdzić, czy nie doszło do nadużyć. PKW uważa jednak, że to niemożliwe. Nieważne głosy razem z innymi materiałami z lokalnych komisji są zgromadzone i zabezpieczone w urzędach 2,4 tys. gmin całego kraju. Czekają na uprawomocnienie się orzeczeń sądów po protestach wyborczych – co potrwa mniej więcej do kwietnia. Potem mogą zostać zniszczone. Jak informuje gw, Fundacja Batorego(!!!) powołała specjalny zespół, składający się z 13 naukowców, głównie socjologów i politologów. Ich zadaniem jest przygotowanie raportu, w którym ma się znaleźć wyjaśnienie zjawiska nieważnych głosów. I tu zaczął się problem. Gdy fundacja zwróciła się o udostępnienie kart wyborczych do badań, PKW odmówiła, uzasadniając to tym, że wgląd do tych materiałów mogą mieć tylko sądy, prokuratura i policja. Według PKW taka decyzja może być podjęta tylko po zmianie przepisów, a to wymaga inicjatywy ustawowej.

Nawet gdyby szybko przeprowadzić głosowanie w Sejmie, to wynik znamy już dziś. 

A po drugie, to dziwne, że "swoim"(Fundacji Batorego) odmówilihttp://niepoprawni.pl/wiadomosc/pkw-o-zbadaniu-kart-wyborczych-z-niewaznymi-glosami-niemozliweZupełnie zapomniałem o tym niedawnym bulwersującym wydarzeniu, więc przypomiam:

"NIEZNANI SPRAWCY" ZAATAKOWALI.

http://niepoprawni.pl/wiadomosc/nieznani-sprawcy-zaatakowali

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:17)

Komentarze

Ta mafia jest przerozona,ze narod sie przebudzil i wstaje z kolan! Tam cale sztaby kombinuja jak ugrac wybory i zostac przy korycie!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1468414

PKW to jeden z istotnych elementów utrzymujących sitwę PO-szustów przy władzy. W XXI wieku chcą ręcznie liczyc i wpisywac dane...jasne ,że oszukali na wszystkich pietrach liczenia. Niestety teraz też szykuja to samo...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1468436

PKWyborcza została gruntownie przeszkolona w Moskwie!

W zasadzie to nie najgorzej bo mogli się szkolić np.KRLD i porażka PiSu była by większa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#1468442

Nie jestem pewien czy wszyscy wyborcy zdają sobie sprawę z tego,że system demokratyczny jest jedynie iluzją.Od czasów ateńskich nikomu nie udało się zapewnić jego programowych zasad.Możliwości popełniania oszust wyborczych jest tak wiele,że trzeba umieć je zastosować odpowiednio do zaistniałej sytuacji.Nawet wprowadzenie kontroli przy liczeniu głosów nie zapewnia,że wynik będzie zgodny ze stanem faktycznym.Kto jest w stanie wprowadzić kontrolę każdego liczącego głosy?.A wystarczy mały ruch ręką, aby dopisać drugi krzyżyk unieważniający zgłoszony głos.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

przeciw bezprawiu

#1468444

xxx !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1468603