Treści z tagiem: pochanke

Obrazek użytkownika Krispin
Kraj

To nie będzie tekst o łańcuchach DNA i RNA. Choć w pewnym sensie łańcuchy będą cały czas w tle... Łańcuchy na których jest kotwica, trzymająca nas w miejscu stałych, niezmiennych poglądów. Nie mam nic przeciw innym poglądom. Przeciwnie. Dobrze jest poznać inny punkt widzenia. Warto dyskutować. Ale kiedy wpada się na ścianę i dyskusja...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Krispin
Idee

      My tu gadu gadu – przez komunikatory, telefony i w naturze, w maseczkach i bez – rozpatrujemy, ile osób na metr kwadratowy znajduje się w budynku przy ulicy Nowogrodzkiej i czy nie zostały przekroczone pewne normy budowlane (a przecież tego nikt nie wie... na 100%... na pewno? No, może Rzepliński, bo przecież to profesor. A tymczasem...

3.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:18)
Obrazek użytkownika tequila
Kraj

Justyna Pochanke zapytała Pana Andrzeja Dudę jak śpiewa "Rotę"” – „Ojczyznę wolną pobłogosław, czy racz nam zwrócić Panie?”.To nie "Rota", to "Boże coś Polskę" - odpowiedział spokojnie, aczkolwiek z rozbawieniem Andrzej Duda - a następnie dodał: "Modlę się tak, jak chcę. Każdy modli się tak, jak chce."

I nie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)
Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Wpadka TVN-u. Jego dziennikarka, Justyna Pochanke nie rozróżnia "Roty" od "Boże cos Polskę". Nic dziwnego, że gdy zaatakowała Andrzeja Dudę, pytając, czy śpiewając "Rotę" śpiewa "ojczyznę wolną pobłogosław" czy "racz naw wrócić", skompromitowała swoją stację i siebie razem z nią.

Co jak co, ale od dziennikarki możne chyba wymagać...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Sędzia Tuleya swoim ordynarnym, chamskim, głupawym, ubeckim uzasadnieniem w sposób niezamierzony dla sienie i swych mocodawców rozpoczął proces totalnej lustracji nie tylko rodziców dzisiejszych tzw celebrytów, choć oni bardziej zasługują na miano celebrytanów, gdyż od lat już szczerzą zęby!, szczerzą swoje kły na na ludzi przyzwoitych.
...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Relacja władza łżemedia przybrała już od lat formę sodomizmu! To co wyrabiają, do czego są zdolni dziennikarze tzw zaprzyjaznionych nie tylko z W. Wajdą mediów przekracza to wszystko co onegdaj działo się w tzw hippisowskich komunach!
Znaczna część mediów III RP żyje z władzą niemal w codziennym, wielki kazirodczym związku, oddając się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika polak-racjonalista
Blog

...a się cholera na robiło...
Na początek przyłożył Terlikowski - dwóm pajacom w TakJest (tłumacz .."jest zupełnie inaczej") i trzeciemu zaproszonemu Sowie..bo trudno mówić o księdzu...raczej o pajacu.
Potem w Faktach manipulowanko...Prosieckiego i Pochanicy..Waltera..ale jakieś takie bez kierunku na pół gwizdka..
A teraz w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

A miało być tak pięknie.
Jak zwykle, codzienna nawalanka i wyszydzenie Prawa i Sprawiedliwości.

Fakty po Faktach, czwartek, 1 września 2011 roku.
Zbigniew Ziobro sponiewierał Pochanke w eleganckim stylu.
Po propagandzistce PełO ostała jeno mokra plama na walterowskim ringu.


Justyna Pochanke: Panie pośle,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Fakty po południu 21.07.2011. Podaje, szyldując swoją Twarzą, redaktor Marciniak, że 53% POLAKÓW nie ufa Kaczyńskiemu! TO KŁAMSTWO, KTÓRE W KAŻDYM SĄDZIE UZNANE BĘDZIE ZA ŚWIADOME. Jeżeli przytaczane są sondaże, dokonywane na około 1000 osobach w Polsce, komentowane przez "tefałszen24" jako "OPINIA POLAKÓW", to jest to czystej postaci...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pomniksmolensk
Humor i satyra

Redaktor Pochanke i "ekspert" Hypki kilkakrotnie minęli się z prawdą. Wystarczy odsłuchać nagrań z kokpitu by stwierdzić że kpt. Protasiuk informował o zapasowych lotniskach (Mińsk albo Witebsk). A to że "eksperci" ciągle podtrzymują wersję o lądowaniu samolotu pozwolę sobie pominąć milczeniem....Można tylko się śmiać

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- "I nadejdą jeszcze takie czasy, gdy prawdziwi Polacy dojdą do władzy" - tak brzmiały słowa, które w sposób nieuprawniony przypisały Jarosławowi Kaczyńskiemu dwie funkcjonariuszki stajni Waltera.

Mariusz Błaszczak / Pis / odpowiadział na materiał cyngielki Pochanke i Kolendy-Zaleskiej.

Stacja wczoraj w wieczornych "Faktach"...

0
Brak głosów