Portugalia

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Sport

Tego, co wykrakał te karne ze Szwajcaria to trzeba wytarzać w smole i pierzu. Przecież zszedłbym na zawał. Dobrze, że Portugalczycy też zostali wymęczeni dogrywką. Ale każdy mecz jest inny i nic nie wynika z ich ostatniego piachu.

Wykrakałem, że jakoś se damy radę. Przestańcie też kłapać, że gramy jak Grecja bo w pierwszej połowie szliśmy do przodu. Potem trochę zabrakło sił... Nawałka nie robił zmian i się tłumaczy, że bał się skurczów, że mu zawodnicy padną i nie będzie mógł zmienić. Może i tak a może obawiał się poziomu dublerów? W każdym razie coś nam wychodzi w każdym meczu. Teraz karne wyszły. Zwykle tak jest, że ci co wyrównują wygrywają karne, bo doprowadzenie do dogrywki i karnych to ich sukces jest i uskrzydla. Tymczasem my zrobiliśmy to, co mogliśmy, czyli strzeliliśmy piątkę. Karne to loteria i pozostało nam liczyć, że tamci popełnią błąd. I stało się. Byłem pewny, że spaścimy te karne. Jednak mentalnie jesteśmy super przygotowani. I niech tam już Lewy nie strzela bylebyśmy triumfowali.

W czwartek mecz o medal - wygrywamy i mamy brąz co najmniej. Bo mistrz dostaje złoto, drugi srebro a dwóch przegranych z półfinałów brąz. Nie tak jest? Owszem, drabinka jest jaka jest ale kto tamtym innym kazał nie wygrywać i się kotłować? Po tej drugiej stronie będzie mordownia i rzeźnia. A co tam.

Może lepiej by było, gdyby z grup wychodziło 12 drużyn i zamiast systemu pucharowego by były 4 grupy po 3 drużyny i każdy z każdym, potem wychodzą po dwie z każdej grupy czyli osiem i dalej system pucharowy.

Te karne to trzeba by wyeliminować i niech rają do skutku. Limit zmian powinni powiększyć w takiej sytuacji i jak coś to powinien wchodzić trener, masażyści itp. Aż do skutku niech walczą. Sztuczne oświetlenie jest więc w czym problem?
 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (8 głosów)

Komentarze

Przeżyłeś przecież i się cieszysz, więc po co to pierze i smoła?

Vote up!
3
Vote down!
0

Niueste

#1515488

Coz,dramturgia byla i owszem,ale mamy Fabianskiego..co tam mamy trojke wspanialych bramkarzy.Dodam cos ,co niektorych zniesmaczy.,.,Milik jest jednak leniwy,w dodatku nie trafia.Do Roberta nie mam zalu,faulowali bez opamietania ,no i chwala Kubie oraz obronie)))

Vote up!
5
Vote down!
0

monk

#1515489

pokonała ciapatą zbieraninę grającą jako reprezentacja Szwajcarii.

Nie moge znaleźć informacji jakie kary spotkały szwajcarską kibicowską dzicz co rzucała w naszych zawodników czym miała pod ręką.

Gdyby polscy kibice w taki sposób zaatakowali "Szwajcarów" media by cały dzień piały o bandytach z Polski.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1515495

osobiscie zniosl bym tylko jedna ''profanacje ''pilki noznej.. zeby bramkarz gral rekami ale nie mogl lapac pilki tylko ja piastkowac odrzucac.wg mnie wystarczyloby zeby gra nie byla na czas jak i po nie lapaniu pilki tylko kontynuacji gry wastapilybyl rozne wpadki i ciekawe zagrywki . pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0
#1515504

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1515521

Fakty i rzeczywistosc

Vote up!
3
Vote down!
0
#1515543

...do jednego taki typuję wynik:)))

Vote up!
1
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1515552

dla Islandi oczywiscie

Vote up!
1
Vote down!
0
#1515556

i co

Vote up!
1
Vote down!
0
#1515561

z dawnych lathttps://youtu.be/xBG9nm08noM 

Niech będzie inspiracją na wciąż.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1515571

Podobało mi się. Tytułowe określenie ,wielokrotnie nadużywane przez ludzi nie mających pojecia o szachach dobrze mi pasuje do gry naszych. Trzymanie pozycji,ocena sytuacji. Błędy każdy popełnia. Mecz ze Szwajcarią - czasem gram w szachy , gra jest wygrana, techniczna i nagle coś przeciwnikowi  wyjątkowo wyjdzie , nawet nie chodzi o to ,że dobrze zagrał, no wyszło , trochę przypadkowo , coś desperacko spróbował i ...przechodzi, jakaś szczególna poza gdzie już nie ma wygranej i nie ma nawet lepszej gry a nawet trochę gorsza. Trzeba się skupić , przestawić i liczyć na wykorzystanie drobnej niedokładności w końcówce. Trudny psychicznie moment pogodzić się że wszystko jakby od nowa,że zwycięstwo uciekło. Trzeba je spokojnie odzyskać. 

Gram ze słabszym .Czekam na drobny błąd. Nie zakładam. że będzie grał źle, nie prowokuję. Gram z silniejszym gram solidnie i pewnie ,czekam aż zaryzykuje, aż się szarpnie by udowodnić jaki dobry jest  i wtedy juz też gram ostro. W jednym i drugim przypadku nie boję się remisu. 

Tak grają i momentami jest to efektowne. 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1515653