Nowa kampania za pasem

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

No to zaczyna się nowa kampania i w tej kampanii o mój głos zawalczy Prawica, KORWiN i Ruch Narodowy. Gowin i Ziobro nie. Jakby połączyli się w "Solidarna Polska Razem Jest Najważniejsza" to kto wie? Z kolei gdyby Ruch Narodowy i KORWiN wystawiły Ziemkiewicza na prezydenta to może i 20% by dostał i zamiast Kukiza by działali. Ale po co chłopak ma się męczyć? W każdym bądź razie walka jest o głos do sejmu (jeden) i o dwa głosy do senatu. Niechby się dogadali i do senatu wspólnego kandydata wystawili? Ruch Narodowy jest tu uprzywilejowany bo się nie załapał na głos w prezydenckich. A Marian Kowalski wypadł dobrze w debacie. Tacy ludzie w rzeczywistości III RP mogą se robić co najwyżej jako szefowie ochrony w markecie, bo prestiżowe stołki zajęte przez ciemną masę.

Pojmijcie jednak, że wybory maja charakter negatywny: głosuje się na tych, co najmniej podpadli. I tak:

  1. Prawica: Składa się wyłącznie z Marka Jurka, a reszta to nie wiem co robi? Chociaż jakby Murzyn startował to może bym na niego zagłosował, bo się przyzwyczaiłem.
  2. KORWiN: Dotknięty przez wyskoki JKM, promoskiewskość słaba.
  3. Ruch Narodowy: niejasne stanowisko wobec Moskwy, a tak to OK.

I ten dostanie głosy, kto będzie się starał o nie. A nie ten, kto się nie stara.

Ogłoszenia drobne.

  1. I tak Platformie nic nie pomoże więc się nie oburzajcie o "dobre rady". Mamy pozytywny obraz i porównując do niego działania PO widzimy, że Kopacz przestała chodzić w różowym, a to za mało. W sklepie przeglądnąłem Politykę i straszne głupoty tam wypisują. Naprawdę nic do nich nie dociera.
  2. I jesteśmy piką i awangardą Unii Europejskiej, przodujemy w złodziejstwie i Zachód dopiero nas goni. Ale pojmijcie, że taki jest model docelowy.
  3. Po co nam większość konstytucyjna, jak ni ma projektu nowej konstytucji?

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:6)