Czy „Niepoprawny” JankoWalski jest KOD-owcem?

Obrazek użytkownika Satyr
Kraj

Świat – jak się okazuje – jest bardzo mały. Bo oto okazało się, że w dobie internetu ktoś, kto publikuje tutaj jako zatwardziały Niepoprawny politycznie… na innym portalu odsłania swoją drugą, a w zasadzie pierwszą twarz. Mam tu na myśli użytkownika NP o nicku JankoWalski. Długo się maskował, bo kiedy zakładał tu konto 1 rok i 5 miesięcy temu, napisał o sobie tak, cytuję: „O sobie może coś napiszę, później”. No i… napisał, choć w komentarzu, w dodatku na innym portalu.

 

W kontekście wydarzeń pod gdańską bazyliką podczas uroczystości pogrzebowych „Inki” oraz „Zagończyka” w dniu 28 sierpnia 2016... JankoWalski (tutaj: http://wpolityce.pl/polityka/306389-na-czym-polegal-incydent-z-udzialem-kod-podczas-pogrzebu-inki-kijowski-kalkuluje-ryzyko-interweniuje-policja-zobacz-wideo) napisał tak:

 

 

     Zatem w związku z powyższym, stawiam pytanie: – czy użytkownik naszego Niepoprawnego serwisu powinien brać w obronę czołowego KOD-owca – Mateusza Kijowskiego, który wraz z inną swołoczą z „totalnej opozycji” jeździł do Brukseli ze skargą skierowaną przeciwko obecnemu rządowi, przeciwko zmianom na korzyść polskich obywateli?

I drugie pytanie: – czy JankoWalski zasługuje na miano Niepoprawnego politycznie?

Te dwa pytania są dla mnie retoryczne, ale z chęcią poznam odpowiedzi moich Niepoprawnych Koleżanek i Kolegów.

 

 

P.S.

Składam podziękowania dla jednego z naszych czołowych Niepoprawnych komentatorów, który wskazał mi na link portalu wPolityce, gdzie ów Janko obnażył swoje prawdziwe poglądy. Tak, tak,… Tobie dziękuję Użytkowniku NP o nicku „Jestem jakim jestem” i pozdrawiam. 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:15)

Komentarze

Oto, co myśli JankoWalski o prezydencie Dudzie: JankoWalski 62.61.37.* 3 godziny temu "Dla większości Polaków Duda jest symbolem obłudy - mały niewolnik Kaczora, podłe kryminalne antypaństwowe działania pod płaszczykiem nadymania warg i pięknych słówek".

Uważam, że JankoWalski to kodowiec, bo wPolityce.pl, gdzie pisał swoje komentarze, bronił KOD-owców, a młodych patriotów z ONR-u nazywał bydełkiem, tylko dlatego że nie chcieli POtomków ubecji, którzy reprezentowali katów "Inki" i "Zagończyka" na tej uroczystości.

I domagał się kary dla młodych ONR-owców.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1519148

Chciałbym miec pewność, że to ten sam @JankoWalski !

Ja na  "Wpolityce" pod swoim nickiem komentowac nie mogę, bo już jest zarejestrowany !

Tak więc jeżeli kiedykolwiek zobaczycie ( a dotychczas nie znalazłem) jakieś bzdury sygnowane moim nickiem - to nie ja!

Mam teraz powód by odzyskać tam możliwość działania.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

#1519152

Styl pisania tego JankoWalskiego z portalu wPolityce.pl w konfrontacji ze stylem, jakim pisze na Niepoprawni.pl wyraźnie wskazuje, że jest to jedna i ta sama osoba.

Pozdrawiam,

Satyr 

P.S.
Co do tekstów sygnowanych Twoim nickiem na portalu "wPolityce" - wziąłem "poprawkę", że to nie Twoje teksty. Dzięki Ci za tę uwagę. To bardzo ważna uwaga.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1519154

Wysunąłeś bardzo poważne oskarżenia wobec szanowanego i często polecanego przez Redakcję blogera naszego portalu. W mojej głębokiej ocenie wysunąłeś zbyt pochopne wnioski na podstawie bardzo niewiarygodnego materiału.

1. Podpis pod komentarzami każdy może sobie wybrać dowolny.

2. Analiza stylu na podstawie 3 zdań? Nie zauważyłeś, że w komentarzach na Wpolityce komentator używa nicka pisanego razem, a na Niepoprawnych osobno? Dodatkowo - gdzie na Niepoprawnych Janko Walski uzywa emotikonki ":-D"? Poza tym jaki byłby cel takiego działania, w momencie gdy do wyboru jest każdy inny nick?

Co więcej - w portalu Wpolityce publikowane są istotne fragmenty IP - po Twoim artykule poczułem się w obowiązku sprawdzić ten wątek. Żaden ze stosowanych na Niepoprawnych adresów IP naszego blogera nie pasuje.

Tak się nie robi. Tego rodzaju "śledztwa" - podważające budowaną przez wiele lat wiarygodność blogerską - i ich wyniki, powinny się cechować najwyższej jakości starannością. U Ciebie tego zabrakło.

"Pisz, co uważasz, ale... uważaj, co piszesz, bo każda wolność ma swoją odpowiedzialność"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1519156

... "na górę" SG mój wpis, po czym Ty "zwaliłeś" go najpierw do "piwnicy", a potem do "hadesu", - zacząłem się zastanawiać, co było tego przyczyną. Ten Twój powyższy komentarz wiele wyjaśnia. Ale wydaje mi się, że nie do końca. Nie jest szczytem techniki mieć pod jednym dachem dwa łącza internetowe (jedno przewodowe, a drugie bezprzewodowe, z komputera stacjonarnego i laptopa) i "nadawać" z dwóch jakże różnych IP. Chciałbym usłyszeć zdanie samego zainteresowanego, tj. Janko Walskiego vel JankoWalskiego na temat... "rozdwojenia" jego jaźni.

Zatem daj szansę mojemu adwersarzowi, by dał odpór moim zarzutom.

Satyr 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1519159

Tak - wpis przez pomyłkę podkleiła Mała Mi. Ja go odpublikowałem ze strony głównej z wyżej wymienionych przyczyn. Uważam, że robi krzywdę naszemu blogerowi.

Twoje powyższe tłumaczenie nie jest spójne logicznie - ukrywać IP, na które ma się ograniczony wpływ, gdy można ukryć się pod innym nickiem (i korzystać z tego samego IP)?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1519160

... dlaczego nie chcesz dać szansy wypowiedzenia się na ten temat samemu zainteresowanemu i występujesz jako jego rzecznik? No,... chyba że Ciebie upoważnił do reprezentowania w kwestiach spornych. A to wówczas "insza inszość", ale ja nic o tym nie wiem.

Satyr 

P.S. 
Jakoś "dziwnym trafem" nie kiwnąłeś palcem w bucie w mojej obronie, kiedy znowu na NP pojawił się wilk na kacapy i powielił wielokrotnie zdementowane kłamstwa na mój temat 6 dni temu (tutaj: http://niepoprawni.pl/komentarze-uzytkownika/2243).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1519162

Już dwa dni temu zauważyłem na portalu wPolityce.pl, komentarz niejakiego czy jakiego JankoWalskiego więc zapytałem się blogera piszącego na Niepoprawnych pod tym samym pseudonimem, dlaczego wyraża się tak niepochlebnie o Janie Pietrzaku pisząc, że "jest cienki w uszach...". Odpowiedział mi wtedy, że o Janie Pietrzaku ma bardzo dobre zdanie i jak ja mogę podejrzewać kogoś kto pisze takie patriotyczne teksty jak on o coś takiego. Czy jest możliwe, albo jak duże czy małe jest prawdopodobieństwo, że na dwóch portalach występuje jakiś osobnik podpisujący się tym samym pseudonimem i w dodatku pisanym w identyczny i szczególny sposób?

Pozdrawiam.

Roman

http://niepoprawni.pl/blog/janko-walski/rzeczywiscie-zasluzeni-dla-obron...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1519164

Jak się objawia brak chęci dawania szansy? Poprzez brak promowania materiałów z zarzutami opartymi praktycznie na niczym? Czy Ty naprawdę nie widzisz słabości swojego materiału?

Wyjaśnienie tego kiedy kiwam palcami w butach masz wyłożone w przewodniku. Opisuje to jedna z pierwszych zasad standardu obsługi naruszeń. Proponuję zebranie dobrej jakości materiału zanim zaczniesz pisać raport kolejnego śledztwa ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1519165

Janku
 
Z tej "wojny na górze" zwycięsko wyjdą przeciwnicy portalu
poczekaj a odzew bedzie
Pozdrowienia
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1519166

...ostatnio u Ewarysta taki był do przodu ojejejej:)), a teraz milczy dokładnie tak samo jak milczał jazgdyni jak złapałem go na pompowaniu sobie odsłon na tym forum...

wy sami nie wiecie ile się wam tutaj agentury przewala, sam Satyryku mnie chciałeś zrobić niemal agentem Putina, ale ja mam zdanie zawsze takie same, więc mnie to wali kto mnie chce zrobić agentem Putina...natomiast sam widzisz, macie w swoich szeregach kanalie, których nie możecie wyłuskać, a jak wyłuskacie, to zaraz ban, hades itp sam pamiętasz miałem hades i wiesz za co:))...teraz milczą, a była pewna Ula banderówa, która zrobiła tutaj wiele smrodu, teraz jej nie ma...zapytaj dlaczego...

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1519216

ty też jesteś (tym razem na blogu Świetobora) taki "hej do przodu".

Czy pozwolisz, że zacytuję?

- "prezydent Duda niestety okazał się wielkim nieporozumieniem, wielką pomyłką i chwała Bogu, że coraz więcej ludzi to zauważa..."

Czy jesteś pewien, że "żadnym agentom" nie służysz? Nawet w sposób niezamierzony?

Natomiast "sprawa" blogera JankoWalskiego rzeczywiście wygląda mocno podejrzanie! Zapewne zniknie on z Niepoprawnych...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1519234

...ja nie ukrywam, że Duda nie jest z mojej bajki i zdania nie zmieniam grajac na dwa fronty...

a odnośnie służenia agentom , to przypomnij sobie Ulę Ujejską, którą tutaj zdemaskowano jako @Laylę, która to Layla komentowała także na feministycznym forum i były to komenty dosyć ostro feministyczne nie godne "niepoprawnego" towarzystwa...sama przyznała, że komentowała często pod nickami także męskobrzmiącymi...dalej twierdzę, że pląta się tutaj wiele kanali, niezlustrowanych ubeków udajacych patriotów...

 

a teraz wielkie halo, ze jakiś ubek kowalski janko udający prawicowca został przyłapany na komencie...to anioł stróż tego forum, tak samo jak ta kaczka Layla:))...nie widzisz tego?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1519254

A ty jak długo uważałeś a może dalej uważasz mnie za Jazgdyni, beczkę soli zjesz i człowieka nie rozgryziesz, ale tu na NP, nikt listu do braci kacapów nie podpisywał tak jak tam u ciebie i wiem że byłeś bardzo przeciwny temu i co miałeś jakiś wpływ na tam piszących i komentujących.

Na każdym portalu są wtyki i komuchy i raz się uda i raz nie uda ich się wykryć, nie ma czystych patriotycznych portali, zawsze jakaś menda czy to żydowska czy komusza się znajdzie.

Podrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1519255

Po liście do redakcji "Wpolityce" , odzyskałem możliwość komentowania pod nickiem @cyborg.

Tak więc można załatwić tę sprawę. Było wiele sposobów podszywania się lub odzyskiwania nicka zablokowanego :

- metoda na spację dodaną na końcu słowa (optycznie słowa są identyczne - informatycznie - nie!)

- spacja w środku Janko Walski - JankoWalski (tu widać różnicę - jak się chce ;-)))

- inne mutacje słowa, małe/duże litery

Jakoś nie widzę reakcji, a sprawdziłem, że redakcja szybko i po mojej myśli załartwiła reklamację.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

#1519230

Na swiergolu jest zarejestrowanych 5 kont pod tym samym nick-iem i kazdy nalezy do kogo innego

W tym jeden w/w

Janko Walski

@WalskiJ

Budowa państwa opartego na aparacie wywodzącym się z PZPR i SB była możliwa tylko pod warunkiem stworzenia gigantycznego systemu kłamstwa

 Joined February 2013
 
 
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1519235

Obserwując naszego blogera trudno przynajmniej na TT znaleźć coś pozytywnego o KOD-zie.
 
Wręcz przeciwnie
ps.
a i promuje nasz portal niemal codziennie
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1519236