Jarosław Kaczyński na Apelu Pamięci - 10.01.2016 r.

Obrazek użytkownika raven59
Kraj

"...Chcę mocno powiedzieć, że żadne naciski żadne pohukiwania i słowa, które nigdy nie powinny paść, a już w szczególności z niemieckich ust, nas nie odwrócą z tej drogi. Nie zawrócimy, będziemy szli do przodu..."

https://www.youtube.com/watch?v=3CacCIEt0WQ

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Właśnie o taką Polskę walczyłem z żydo-komuchami, Polskę która nie pozwoli by ją opluwano i szkalowano.
Polskę która sama będzie wybierać, co jest dobre i słuszne dla narodu, a nie co Polsce będą narzucać, masońsko żydowska UE, która chce niszczyć wszystko co jest związane z Polskością.

A więc walkę o wyrzucenie Boga z serc Polaków, wiary, korzeni Polskości, historii, tradycji i obyczajów.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1504481

Panie Kaczyński kurs jaki obraliście jest dobry wiec dalej tak plynac , nie przejmować się opluwaczami bo juz liszaje maja na brodach z oplwania wszystkiego co robicie, wiec daleko od nich .

Zagraniczni politykierzy belkoca cos tam aby zagluszyc u siebie bałagan i zamordyzm.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1504482

Ćwierć wieku na to czekaliśmy, a szczególnie osiem ostatnich lat, gdy PO-sitwa odebrała polsce i Polakom godnośc i honor...na szczęście sa juz na śmietniku historii, z ktorego prędko nie wrócą....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1504505

Ja nie dałam rady - lawina obowiązków i "niespodzianek" mnie ostatnio zasypuje,  niemniej zauważyłam, że od paru miesięcy  w mediach prawicowych Miesięcznice Smoleńskie schodzą jakby coraz bardziej na dalszy plan i to mnie boli. Jeszcze bardziej mnie boli gdy nie zdążę na swym blogu rozniecić na czas światełka jak to mi się ostatnio zdarza... Wczoraj w podróży zerkałam na portale i właściwie były na nich jakieś zdawkowe relacje z Miesięcznicy, a tak nie powinno być - Smoleńsk mimo "dobrej zmiany"  powinien wciąż  być nerwem,  bo przecież w sumie nic się nie zmieniło - wciąż tak samo daleko jesteśmy od prawdy, tak jak rok temu czy dwa. Nie chciałabym myśleć, że doszło do jakiejś "rutynizacji" Smoleńska i Smoleńskich miesięcznic ale chyba niestety tak się dzieje? 

Popraw mnie jeśli się mylę.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1504588