Jarosław Kaczyński: ciągle zmagamy z rebelią tych, którzy z tego głęboko chorego systemu czerpali i czerpią korzyści....

Obrazek użytkownika raven59
Idee

"...Spotykamy się tutaj po raz kolejny, przeszło już siedemdziesiąty. Spotykamy się, bo chcemy, by w Polsce zatriumfowała prawda, by to wszystko, co nas niszczyło przez te lata, zostało uchylone.

Częścią tego planu, częścią odbudowy godności, moralnego porządku musi być prawda o katastrofie smoleńskiej, musi być uczczenie jej ofiar, prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego współpracowników, wszystkich, którzy polegli. Jesteśmy do tego celu nieporównywalnie bliżej niż kiedyś. To jest już możliwe..."

"...Ale pamiętajmy: ciągle zmagamy się z tym samym, co zdarzyło się za rządów Jana Olszewskiego i w latach 2005-2007. Z rebelią tych, którzy z tego głęboko chorego systemu czerpali i czerpią korzyści. Nasza obecność tu to ważne wydarzenie, które się tej rebelii, niszczeniu naszego wielkiego planu dla Polski przeciwstawia..."

https://www.youtube.com/watch?v=IQ0v_SlymLc

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:13)

Komentarze

"...Spotykamy się tutaj po raz kolejny, przeszło już siedemdziesiąty. Spotykamy się, bo chcemy, by w Polsce zatriumfowała prawda......Ku Zwycięstwu !

 
Pozwolę sobie przypomnieć Wam, Drodzy Moi Niepoprawni Przyjaciele, mój wiersz, "PRAWDA", który napisałem wtedy, po smoleńskiej zbrodni:
 
http://old.niepoprawni.pl/blog/1601/prawda  
 
 
 
&
 
 
Ku Zwycięstwu !
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1514756

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1514770

Jeden obraz wart tysiąca słów.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1514783

odrażający jest ten uśmiech kaszalota.

Jak i odrażające jego znane zachowania.
Rzut oka i widzisz - naćpana hołota !
Rzut oka i widzisz - kaszalota drania........
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1514794

A ja myślałem że patriotą się jest nie dla pieniędzy. Też byłem internowany - czy mam składać podanie o 6200 miesięcznie?

I jeszcze tylko słówko do prezesa: w języku polskim mówi się że zginęli. Nie polegli a zginęli. Pan prezes zapomina już polskiego?

A kiedy dowiedzie się że to nie była katastrofa, to będzie o nich można mówić że zostali zamordowani. Też nie polegli panie prezesie. Też nie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1514935

koniec okradania państwa przez popaprańców.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Marika

#1514810