Apel o. dr Tadeusza Rydzyka - Dyrektora Radia Maryja

Obrazek użytkownika raven59
Ogłoszenie

Apel o zbieranie podpisów pod pismami do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie przydzielenia Radiu Maryja i Telewizji Trwam miejsca na multipleksie

FORMULARZ DO ZBIERANIA PODPISÓW POD PISMAMI DO KRAJOWEJ RADY RADIOFONII I TELEWIZJI W SPRAWIE PRZYDZIELENIA RADIU MARYJA I TELEWIZJI TRWAM MIEJSCA NA MULTIPLEKSIE

http://www.radiomaryja.pl/apel_krrit.doc
kliknij, aby pobrać.
.
.
Apel o. dr Tadeusza Rydzyka - Dyrektora Radia Maryja
.
Na Nowy już 2012 Rok wszystkim słuchaczom Radia Maryja, widzom TV Trwam, Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej z magnificencją ojcem Rektorem, profesorami, wykładowcami, pracownikami, mecenasami naszej uczelni i studentami, Fundacją Nasza Przyszłość, Lux Veritatis i Instytutowi Edukacji Narodowej w Lublinie, Naszemu Dziennikowi, wszystkim Biurom i Kołom Radia Maryja, pomocnikom, współpracownikom duchownym i świeckim, całej Rodzinie Radia Maryja na całym świecie życzymy Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, świętego Józefa i świętych patronów.

Równocześnie z ogromnym zatroskaniem zwracam się z wielką prośbą o pomoc w uzyskaniu od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji miejsca na tak zwanym multipleksie. A to w związku z wprowadzeniem cyfrowego systemu nadawania. Miejsca te już się kończą. Poszczególne podmioty uzyskują nawet po parę miejsc na multipleksie. Otrzymują podmioty nie tylko nawet tysiące razy słabsze z formalnego punktu widzenia od nas, ale i z uchybieniami formalnymi. Natomiast my nie otrzymaliśmy żadnego, ani jednego miejsca na tak zwanym multipleksie. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie informowała nas o kolejnych etapach tego procesu koncesyjnego. Między innymi nie powiadomiła o podjętych w dniach 26 kwietnia 2011 roku i 06 lipca 2011 roku uchwałach, którymi przyznano koncesje jednym firmom, a innym odmówiono. Informacja ta nie została również umieszczona na stronie internetowej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Dopiero po nagłośnieniu przez nas - po naszej pielgrzymce lipcowej - tej sprawy Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w dniu 29 lipca 2011 roku wydała decyzję, w której opisała proces przyznawania koncesji. Poinformowała o wcześniej podjętych uchwałach z kwietnia i lipca dotyczących rozszerzenia koncesji oraz przekazała je wnioskodawcom. Jeszcze jedno, do 31 grudnia 2011 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie ustosunkowała się do odwołania Fundacji Lux Veritatis doręczonego przez nas 23 sierpnia 2011. Odpowiedź nie nadeszła pomimo, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami rada powinna jej udzielić w terminie jednego miesiąca od daty otrzymania odwołania. A więc minęło cztery miesiące i my nie otrzymujemy żadnej odpowiedzi. Kochani, jeśli nie otrzymamy miejsca na multipleksie zostanie zlikwidowana jeszcze jedna możliwość na ewangelizację.

Dlatego wszystkich, którym zależy na wolności, pluralizmie i demokracji w naszej Ojczyźnie prosimy o pomoc w uzyskaniu koncesji na miejsce na multipleksie. Prosimy bardzo o zbieranie podpisów wśród wszystkich ludzi dobrej woli pod pismami do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w tej sprawie, ale i przesyłanie kopii do nas do Biura Radia Maryja w Toruniu, ul. Żwirki i Wigury 80. Abyśmy mieli informację, wgląd ilu ludzi i kto zwracał się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Wzór tego pisma będzie od 02 stycznia na naszej stronie internetowej. Poprosimy o to także Nasz Dziennik. Prosimy bardzo gorąco o modlitwę, aby nikt w Ojczyźnie nie był wykluczany i dyskryminowany, także Radio Maryja, TV Trwam i inne dzieła z nim związane, wyrosłe przy Radiu Maryja.

Bóg zapłać za wszystko.
Życzę w imieniu wszystkich ojców,
sióstr, współpracowników świeckich
Bożego Błogosławieństwa na Nowy 2012 Rok.
Szczęść Boże.

Dyrektor Radia Maryja
o. dr Tadeusz Rydzyk

.
Czytaj również:
Sprzeciw wobec dyskryminacji: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120104&typ=po&id=po21.txt
ZBIERAMY PODPISY DO KRRiT: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120104&typ=po&id=po27.txt

Źródło: http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1141169
data oryg: 2012-01-04 04:44:38 +0100

Brak głosów

Komentarze

to sa NAPRAWDE OSTATNIE POLSKIE radio i telewizja, ktore maja zasieg ogolnopolski.
Czerwono-rozowy salon z ukladem to wie i dlatego zrobia wszystko aby o.Rydzyka na platforme cyfrowa nie wpuscic.

Bez RM i TV-Trwam Michnik do spolki z Walterem Milera Premierem a Palikota prezydentem RP zrobi.
A Sobiesiak bedzie ministrem sprawiedliwosci i handlu jednoczesnie...
richo

Vote up!
0
Vote down!
0

richo

#211728

My to wiemy i oni to wiedzą dlatego trzeba walczyć.

Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#211739

Ja już zebrałam trochę podpisów i wysłałam. Nie możemy pozwolić abyśmy my, katolicy, byli spychani na margines życia społecznego przez garstkę uzurpatorów nowych porządków. Jesteśmy mieszkańcami ziemi polskiej i nie pozwólmy aby tę ziemię ktoś nam urządzał na swój sposób.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#211741

[quote=Szpilka]Ja już zebrałam trochę podpisów i wysłałam. @[/quote]

Każdy głos się liczy, trzeba zbierać po rodzinie, znajomych...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#211771

Dzisiaj prof. J. R. Nowak.

Vote up!
0
Vote down!
0
#211746

[quote=proxenia]

Dzisiaj prof. J. R. Nowak.

[/quote]

 

Wczoraj kilkakrotnie w TV TRWAM podawano tę informację, jednak dziękuję Ci, jak zwykle za przypomnienie. Zwłaszcza, że nawet jeśli ktoś dysponuje niewielką ilością wolnego czasu - na TEN program ZAWSZE powinien go sobie wygospodarować.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#211756

Dziękuję za przypomnienie, Profesora zawsze warto posłuchać

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#211772

To skandal, że na na multipleksie mogą nadawać różne tefałeny a nawet kanał disco polo a nie ma miejsca na jedno z nielicznych niezależnych od władzuchny mediów.
MD

Vote up!
0
Vote down!
0
#211750

Popieram ten apel i z mojej rodziny 4 głosy.

Vote up!
0
Vote down!
0

jagoda

#211838

Kruszyna@02pl.Wszelka pomoc,a potrzebna jest dopuszczalna.Trzeba pomagać słabszym .

Vote up!
0
Vote down!
0
#212917

Ja tez zorganizuje zbiorke podpisow wsrod znajomych, ziarnko do ziarnka i...

Panter74

Vote up!
0
Vote down!
0

Panter74

#211845

bolszewi odebralo rozum albo po wymordowaniu nam naszej elity poczuli sie tak bezkarni ze robią co tylko chca marze o tej chwili gdzie bedziemy to ścierwo wieszac na latarniach  A swojaą droga gdzie SWZWM -starzy wykształceni postepowe polactwo w sutannach  nych kowalczyk i reszta tajnych współpracowników sb a co czcigodny ksiądz boniecki celowo tego sługuśa z wiertniczej pisze z małej litery gdzie jest ten światły europejczyk jaki ma pseudonim kanalia  ciekawe  kto jest jego prowadżącym.

Pozdrawiam wszystkich Polaków Katolików musimy byc razem to jest nasza siła a te kanalie tego najbardziej sie boją

Vote up!
0
Vote down!
0
#211859

Trzeba koniecznie poprzeć!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#212107

ma racje.Trzeba na ten apel odpowiedzieć pozytywnie.Bez tych mediow donek nas wykończy.(nie czuje polskości)

Vote up!
0
Vote down!
0
#212844

Wstyd dla tych którzy go wybierali.

Vote up!
0
Vote down!
0
#212847

 myślę, że najwięcej podpisów prześlą euroentuzjaści, bo to przecież  rażące naruszenie demokratycznych zasać równości - terka

Vote up!
0
Vote down!
0

 - terka

#220541

Wysłałem ponad dwieście podpisów. Jutro wysyłam jeszcze czterdzieści.

Vote up!
0
Vote down!
0

Dorcia

#220680