Platforma jest groźna

Obrazek użytkownika podpułkownik
Kraj

Mieli rację ci, którzy ostrzegali przed zbytnim optymizmem i wiarą w dokonany już rzekomo upadek Platformy. Podczas kiedy niezależne media gapiły się z uśmiechem na cyrk Kopacz-Komorowski lub uważnie obserwowały przesunięcia na platformerskich listach wyborczych, Platforma zorganizowała już około dwudziestu „partii zastępczych” i zarejestrowała ich komitety wyborcze, które oni nazywają „słupami”. Objazdowy cyrk był tylko zasłoną dymną, za którą Platforma spokojnie wykonywała swoją rzeczywistą, bardzo groźną, robotę. Platforma zarejestrowała do wczoraj komitety wyborcze następujących „partii”:

 KW Partia Razem

KW Demokracja Bezpośrednia Obywatele Decydują

KW Związku Słowiańskiego

KW Narodowego Odrodzenia Polski

KW Kongres Nowej Prawicy

KW Mniejszości Niemieckiej

KW Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

KW Kukiz’ 15

KW Korwin

KW Społecznej Demokracji

KW Elektorat

KW Obywatele do Sejmu

KW Zbigniewa Stonogi

KW Jedność Narodu

KW Stronnictwo Patriotyczne Polski i Polonii

KW JOB Bezpartyjni

Niektóre z tych "partii" są jawnie rusofilskie, jak „Korwin” czy „Związek Słowiański”, inne mają szczególnie zjadliwe, podstępne nazwy, jak „Jedność Narodu”. Jakie są ich rzeczywiste zamiary? Czy ktoś zechce podjąć się odpowiedzi na pytanie, czemu ta akcja służy, to znaczy, co Platforma chce poprzez tworzenie tak zamaskowanych komitetów osiągnąć i w jaki sposób?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

ktorzy juz nie bardzo chca glosowac na PObolszewie ale jeszcze nie chca glosowac na PIS.
Te wymienione bagienka to nic innego jak ukaldowe pomagdalenkowe i siegajace swoimi korzeniami jeszcze PRLu KW obstawione zydokomuchamii zapleczem WSIowym.
Przeciez np.Korwin to destruktor prawicy stary PRLowski agent co ciekawe kolega serdeczny Michalkiewicz ktory mu pomaga w jego roli.
Kto sadzi ze PObolszewia odda wladze bez bicia ten jest w bledzie.
Ostanie 26 lat`wolnosci` i brak opozycji z jajami wiecej uczynila spustoszenia w muzgach jak caly okres PRLu,wtedy ludzi wiedzieli kto jest wrogiem Polski.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1489477

Zgadza się dokładnie co do kacapa korwina i kolegi Michałkiewicza. Czekam na słowa prawdy o pozostałych stonogach i kukizach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ppłk

#1489487

Samo zarejestrowanie komitetu wcale jeszcze nie oznacza startu w wyborach. Trzeba zarejestrować listy kandydatów, z odpowiednim poparciem wyborców. a to dla większości z podanych powyżej będzie problemem. Poza tym większosc z podanych będzie ( jeżeli zarejestruje listy) startowac w pojedynczych okregach a nie w skali kraju. Wydaje mi się,że KNP czy NOP to jednak biegunowo odległe byty od PO-sitwy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1489478

Tak jest, to jeden z celów: zdobycie stołka dla miejscowego kacyka. Tylko że taki oddany stołek oznaczałby miejsce stracone dla Prawa i Sprawiedliwości, a więc niebezpiecznie zmniejszające naszą przewagę w Sejmie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ppłk

#1489489

Witam! Pojutrze zostanie zaprzysiezony prawdziwie Polski Prezydent! To bedzie gwozdz do trumny tych bandytow! Glownym naszym zadaniem ,jest przypilnowac jesienne wybory! Pozniej musimy pilnie patrzec na rece wladzy,aby nigdy wiecej nie dopuscic tuskow i innej mafii do wladzy!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1489492

http://i.iplsc.com/-/0004I13AH0HFRJD9-C116.jpg

Nadchodzi ten piękny dzień gdy ten człowiek przestanie szkodzić i ośmieszać Polskę.

Powstajemy z kolan niewoli i wzbijamy się na wolność. To piękne!

Pan Andrzej Duda Prezydent Polski

 

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1489502

poza tym wykonał pan kawałek dobrej roboty...rzeczywiście, ściema z koparką po to coby siły tajemne mogły zachapać ile się da...

mnogość tych komitetów świadczy o tym, że próbują na wszystkich kierunkach ale kiedy dojdzie do decydującej rozgrywki skupia się tylko na kilku

pzdr

g

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1489619

partyjki i jakies tam twory mozna nazwac kochający inaczej czyli w potocznym rozumieniu dewianci polityczni,którzy przy pomocy wazeliny albo i na wcisk wystawią się kazdemu kto dysponuje wielkim wsadem i mozliwoscia obfitego spustu.To sa zwykle szmaty,w ktore kazdy moze pakowac co tylko chce a oni sie ułoża tak aby wszystko weszło bo za to dostana kase a że kufer rozwalony do cna to ich nie bardzo interesuje bo liczy sie tu i teraz.Odwłok zawsze mozna zaszyc albo zacerowac na razie.Pózniej jaos bedzie przyjda nowe zlecenia i tak do usranej smierci,bez ambicji i godnosci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1489695