Wybór mniejszego zła, kolejne "przesilenie" polityczne w Polsce.

Obrazek użytkownika Paweł T
Kraj

Cel uświęca środki. Twierdzenie to jest oczywiście całkowicie niesłuszne. Św. Paweł potępił wprost takie podejście w Liście do Rzymian, w którym zaatakował tych, którzy przypisywali je chrześcijanom: "I czyż to znaczy, iż mamy czynić zło, aby stąd wynikło dobro? -jak nas niektórzy oczerniają i jak nam zarzucają, że tak mówimy. Takich czeka sprawiedliwa kara" (Rz 3,8). Cel nie uświęca środków.

http://dsz.katowice.pl/e107_plugins/content/dok/etyka/2.html

Proszę Państwa PiS, a dokładnie jego przedstawiciele w wywiadach w polskojęzycznych mediach już dzisiaj zapowiadają, że po zbliżających się wygranych wyborach parlamentarnych w Polsce, wiedząc o tym, że PiS nie zdobędzie większości parlamentarnej, wejdzie w koalicję parlamentarną z PSL-em, to jest dopiero koalicjant na trudne czasy! PSL partia wywodząca się z komunistycznej przybudówki ZSL-u i jeden z największych szkodników dla Polski. Ale co tam, ważna jest partia i jej wódz oraz tacy wielcy "Polacy" jak pan Macierewicz, Ścios i Kuźmiuk oraz inne wielkie tuzy PSL-u i PiS-u, w tym niezastąpiony premier Polski pan Waldemar Pawlak. :)) To przecież on nam załatwił dostarczanie na ponad 30 lat "taniego" gazu od naszych przyjaciół Rosjan. :))

Zwolennicy PiS-u nawet nie zdają sobie z tego sprawy, że w tych wyborach parlamentarnych będzie bardzo dużo nieważnych głosów, a na kartkach wyborczych w ramach bojkotu Polacy będą malowali Kotwicę symbol Polski Walczącej, inni natomiast w ogóle nie pójdą na głosowanie, też w swoistym proteście i bojkocie, jednak to i tak ludziom zasiadającym w polskim sejmie nie będzie przeszkadzało, aby mówić, że wybrała ich większość polskiego Narodu i, że ich zdaniem są przedstawicielami całego polskiego Narodu i będzie to ich zdaniem upoważniało ich do podpisywania zdradzieckich umów i traktatów z naszymi okupantami bez wcześniejszego uzgodnienia tego z całym polskim Narodem. Ta ich buta, ta ich ignorancja oraz hipokryzja jest po prostu "oszałamiająca" i jednocześnie przerażająca. Zastanawiam się w ogóle, czy przypadkiem nie zagłosuję tylko na kandydatów do Senatu (Na takich jak pani Kurtyka, pan Gwiazda, chociaż wiem, że pan Gwiazda jest socjalistą.), ponieważ w tych wyborach jest szansa, że do tej izby parlamentu dostaną się ludzie spoza ludzi wywodzących się z układu okrągłostołowego i spoza komunistów, masonerii oraz żydostwa - syjonistów.

A tak naprawdę uważam, że zbliżające się wybory parlamentarne w Polsce już zostały rozpisane i każdy wie z TYCH, którzy to powinni wiedzieć, kto w nich jest już zwycięzcą, a kto "przegranym". A ta cała przedwyborcza agitacja i ten teatr, który się odbywa w polskojęzycznych mediach, to zwykłe bicie piany, zwykła farsa i udawanie, że w Polsce są tzw. wolne wybory i jakaś demokracja i, że polski Naród ma prawdziwy wpływ na to, kto będzie rządził w Polsce i, kto będzie zasiadał w ławach poselskich w polskim parlamencie.

W Polsce musi dojść do prawdziwego przesilenia takiego, które nastąpiło ostatnio, na przykład na Węgrzech albo w Grecji, bez tego w Polsce nie będzie żadnych przemian i radykalnych zmian. A bez tych przemian, które chociażby nastąpiły właśnie na Węgrzech Polskę wcześniej czy później czeka los Grecji.

Oczywiście patrząc się realnie na dzisiejszą sytuację polityczną Polski oraz jej wewnętrzną sytuację, lepiej by było dla Polaków, aby te wybory wygrał jednak PiS, była by to jakaś szansa dla Polski, ale sam PiS jako partia nie daje Polsce żadnej szansy na całkowitą suwerenność naszej Ojczyźnie, dla mnie PiS całościowo jako jednolita partia polityczna to syjonistyczna i żydostwa przykrywka. Nic więcej i, niestety wszystko na to wskazuje, że tak właśnie jest! Chociaż jest w niej wielu porządnych i uczciwych polityków, jednak takich polityków, patrząc się na to uczciwie zapewne można, by było również znaleźć i w innych partiach politycznych, które są obecne w polskim parlamencie, jednak procentowo tych "najlepszych" i "najwłaściwszych" dla Polski znajduje się moim zdaniem w PiS-e... W głosowaniu do Sejmu - wyższej izby naszego parlamentu na pewno nie zagłosuję na żadną partię, która do tej pory zasiadała w ławach poselskich, moim zdaniem to stracony głos, albo napiszę na tej karcie do głosowania znak Polski Walczącej albo oddam swój głos na jakiś narodowy komitet.

Na PO nie będę głosował, na PSL również, na SLD też nie, PiS to wybór mniejszego zła, po raz kolejny po tym, co się działo w Polsce po 1989 roku...

Niestety, moim zdaniem taka jest prawda!

Na koniec jak zwykle proponuję do obejrzenia oraz wysłuchania kolejnego utworu z narodowej kolekcji, tym razem będzie to utwór pt. "Krew i Honor" nieistniejącego już zespołu "Honor".

http://www.youtube.com/watch?v=YQk8KIPr0RE&feature=channel_video_title

Kolejny filmik usunięty z polskiego YT, którego z niewiadomych przyczyn nie można oglądać w Polsce. :)))

A na dole wyjaśnienie hasła polskich przedwojennych narodowców, które brzmiało "Krew i Honor", które nigdy nie miało nic wspólnego z nazizmem czy niemieckim faszyzmem.

Krew i honor. Działalność bojówkarska ONR w Warszawie w latach 1934-1939.

Brak głosów

Komentarze

Donkiszoteria.
Festynów Feria.
Estremadura w Badajoz.
A w gruncie rzeczy - zwykła mizeria.
Głupia zagrywka na ślepy los.

Kornik leciuchno
wyżera próchno.
Wiatraka z drzewa tego nie będzie.
Ktoś machnął reką i iskrę zdmuchnął.
Don Kichot pewnie znajdzie się wszędzie.

Ktoś zawsze rzuci butnie prawicę
i na ulicę wyniesie krzyk.
To jego występ jest w polityce.
Trwa tylko chwilę, jak taniec strzyg.

Bawi widownię przed egzekucją
by zapomniała co znaczy strach.
W rzeczywistosci grozi destrukcją.
Koniec popisu oznacza krach!

Prawica nowa znów na arenie
rzuca bukiety kwiecistych słów.
Swoje pięć minut chce mieć na scenie
zwykła kręcioła gorących głów.

Trzeba zabawie powiedzieć dość!
Dla Don Kichota kopniak wystarczy.
Miast pobłażania pokażmy złość!
Wrócimy z tarczą, a nie na tarczy!

Dosyć popisów w ślepych uliczkach
i giermkowania błędnym rycerzom.
Nie trwońmy siły w głupich potyczkach
i stańmy przy tych, co w sukces wierzą!

Vote up!
0
Vote down!
0

Marek Gajowniczek

#179974

Jeśli PiS to " żydowska przykrywka" to czym wytłumaczyć dziką agresję tzw Salonu  i Gazety Koszernej w stosunku do tej partii a szczególnie do J. Kaczyńskiego ?

Mnie właśnie te ataki utwierdzają, żeby głosować na PiS bo  życie w III Rzeczpospolitej ,która jest postkomunistyczną hybrydą mi nie odpowiada. Ze wszystkich partii tylko PiS zapowiada radykalne odcięcie się od komunistycznej przeszłości.

Co nie znaczy, że nie mam do tej partii zastrzeżeń. Ale to osobny temat.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181414

Rzeczywiście ma pani rację, jednak ja myślę, że to jest wszystko ustawione pod publikę, ponieważ jest bardzo dużo faktów, które wskazują, że to jednak ta sama strona tej samej monety.

To jest walka o wpływy między bolszewią, żydostwem a Niemcami, o wpływy w Polsce oraz o nasz rynek, o majątek i o samych Polaków, którzy są nadal bardzo licznym narodem europejskich i tanią pracowitą i zdyscyplinowaną społecznością... Jedynie jednak do mojej układanki nie pasuje ta katastrofa spod Smoleńska, dziwi jednak stosunek władz federalnych w Stanach Zjednoczonych oraz pozycja i stosunek NATO do tych wydarzeń, przecież w tej katastrofie zginęło 9-u polskich generałów tym jeden, który miał zostać naczelnym dowódca całego NATO... Trzeba też wziąć jedną zasadniczą sprawę pod naszą rozwagę związaną z tym zamachem-katastrofę, celem głównym tego zamachu nie musiał być wcale śp. Lech Kaczyński... Przecież to był samolot wojskowy należący do NATO, a katastrofa lotnicza wydarzyła się na terenie państwa, które nie należy do struktur natowskich i unijnych...

Zapewne pani też wie o tym, jaką strategię mają ci z narodu wybranego, wrogów trzeba skłócić i wywołać w ich własnym kraju wojnę domową, tak podbija się wrogów... Potem takim narodem jest jeszcze łatwiej rządzić i wpływać na ich politykę. Skłócony naród niczego nie dokona... Dzisiaj jesteśmy jako naród w sytuacji, w której może wybuchnąć w Polsce wojna domowa, ludzie są tak podzieleni i skłóceni, jak nigdy dotąd w historii Polski, nawet podczas przewrotu majowego nie było aż takiej wrogości między Polakami...

Vote up!
0
Vote down!
0
#181421

to naród wybrany do czynienia ŻŁA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#181430

 Jeśli chodzi o układankę smoleńską to jeszcze długo będziemy szukać brakujących elementów. Pamiętam, że  w mediach  izraelskich otwarcie podejrzewano zamach na polskiego prezydenta i wskazywano na Rosję. Wszystko to i tak niczego nie wyjaśnia i nie wyklucza bo mogło być różnie.

Brak reakcji NATO wobec dziwnej katastrofy, w której zginęło tylu generałów może zastanawiać ale polityka USA w ostatnich latach to pasmo kompromisów z Rosją i odwrócenie się od Europy. Równocześnie  UE przeżywa kryzys nie tylko ekonomiczny a Niemcy planują powstanie Stanów Zjednoczonych Europy pod swoim przywództwem i umacniają związki z Rosją . Wszystko to sprawia, że przyszłość Polski rysuje się nieciekawie.  Myślę, że w zamachu smoleńskim  mogły uczestniczyć wywiady  Niemiec i Rosji wykorzystując  polskich agentów wpływu - a tych może być sporo ( proniemieckie sympatie w  rządzie, sentyment do WSI w Belwederze).

Co do możliwości wojny domowej to jestem sceptyczna, bo co innego pyskówki polityczne a co innego narażanie życia. 40 lat komunizmu i 22 lata postkomunizmu skutecznie zdemoralizowały naród . Większość  dla pełnej miski zagłosuje na samego diabła bo bezrobocie i nędza skutecznie wybiły ludziom z głowy takie mrzonki jak honor i Ojczyzna .  Raczej grozi nam stan wojenny i dyktatura jedynie słusznej partii.

PS.  Musiałam sobie zrobić dzień przerwy od NP aby odreagować  po bezczelnych prowokacjach Dixiego

Vote up!
0
Vote down!
0
#182082