Spotkanie z ks Isakowiczem w Poznaniu.

Obrazek użytkownika Piotr Szelągowski
Kraj

Jak co roku o tej porze zapraszam na spotkanie z ks Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim w Poznaniu w marcu.

Wierzę, że sporo osób z niepoprawnych dzięki temu bedzie mogło poznać osobiście księdza Tadeusza i przekonać się jak wiele robi dla sprawy i polskiej i też dla niepełnosprawnych intelektualnie, co jest dla niego szczególnie ważnym zajęciem.

Wcześniejsze spotkania jakie organizowałem w Poznaniu, robiłem w zasadzie sam z wydatną pomocą osób, które chciały mi jej udzielić, czując że tak trzeba, że jest mowa o ważnych rzeczach, o prawdzie która nie może się przebić. Teraz zorganizowaliśmy się i działamy jako Wielkopolskie Stowarzyszenie Kresowe. Właśnie Stowarzyszenie jest głównym organizatorem tego i innych spotkań, jakie się odbędą w Poznaniu i okolicy.

Kilka słów o spotkaniu, a także piękny plakat przygotowany przez Kolibrantów:

Wielkopolskie Stowarzyszenie Kresowe wraz z poznańskim oddziałem Kolibra i NSZ zaprasza na pokaz filmu "Zapomnij o Kresach" i spotkanie autorskie z ks Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim, księdzem, działaczem społecznym, w okresie rządów komunistów czynnie walczącym z tym nielegalnym, totalitarnym systemem kontrolującym wtedy Polskę, Prezesem Fundacji Brata Alberta opiekującej się niepełnosprawnymi intelektualnie.

Spotkanie odbędzie się w murach zacnej uczelni poznańskiej Uniwersytetu Ekonomicznego 15 marca o godzinie 18.20.

Zapraszam serdecznie.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)