W duchu wojskowej tradycji.

Obrazek użytkownika Piotr Szelągowski
Kraj

Takich imprez dziś potrzeba więcej, jak ta na plakacie.

Dlaczego? Ponieważ przez lata zaniedbań spychało się kwestie obronności i bezpieczeństwa na daleki plan.

A wiadomo że istnieje maksyma: "Kto chce pokoju niech szykuje się do wojny" - niestety, można dodać.

 

 

 

 

 

 

Dlatego też intensywnie ćwiczę na strzelnicy:

(karabin -3-cia seria 2x10; 3x9)

 

I polecam ten sport każdemu obywatelowi. Nic nie szkodzi a umiejętność pozostanie...

]]>Bezprzesady.com - Szeremieiew]]>

 

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

nie samą strzelnicą bojowiec żyje, panie chwalipięto:P

wam, cywilbandzie, dziwną satysfakcję daje dziurawienie papieru. może to podświadoma żądza seksu? w wielu jednostkach i rejonach byłem alem jeszcze nie widział, by papier z tarczy zaatakował kogo. ani to nie biegnie, ukryć ni stanowisk ogniowych nie wyszukuje, nie strzela, nawet nie obserwuje, nawet sylwetki kacapa nie przypomina. A strzelając w to- toż istna rozpusta: materace, daszek czasem, podpórki, całkiem jak na pikniku jakim, tylko piwo czy kiełbaskę brać, kobietek wartość bojową wzrokiem szacować, położyć się leniwie też można. nie krzyczą, nie biegają, nie bombią ogniem, kolega obok nie jęczy nad wyprutymi wnętrznościami, noż sielanka jak z obrazka. jakbyś tak pan, panie Szelągowski, taktyki całodniowej zakosztował a potem z biegu i na mrozie czy deszczu zrywał kontakt czy przechodził do boju, to można by i pocieszyć, żeście trafili kogo z 300-400m, zanim to was trza na tyły tachać czy nieśmiertelnik zrywać.

ale nie powiem, rekreacja proobronna jakaś to jest. dajmy na to, że pan sobie leżysz wygodnie z wiatrówką a tu te parę metrów dalej szczur paskudny się objawia, do higienicznego uboju. albo, na tego przykłada, że chcesz pan kimnąć po ciężkiej pracy a tu gówniażeria lokalna hałasuje czy że innego sąsiada pan nie lubisz. można też misia wystrzelać w podarku dla dziewuchy i rzucić od niechcenia, że się było specjalsem, snajpem czy beretem. A potem zaprosić na oglądanie dziurawych tarcz na kwadracie.

Kto chce pokoju niech szykuje się do wojny

Za wolnością, pokojem i niepodległością to każdy facet jest. Kobicie ma podlegać, zniewolony, bez własnego kącika? Sprzątać jeszcze w sobotę rankiem? Swoje trza wywalczyć i do wojny się szykować. Inaczej to trzeba po delegacjach jeździć i wszelkie kursa możliwe porobić, może być i to strzelanie z pneumatyka. jest to więc, jak pan piszesz, kwestia obronności i bezpieczeństwa. A tych dobrych imprez to faktycznie nigdy za wiele.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1538555