Przemoc Konstytucyjna

Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

Prezes Andrzej Rzepliński brnie dalej, pogłębiając chaos prawny w Polsce. Powoli, z rozprawy na rozprawę sędziowie TK tworzą trzeci - obok prawa polskiego i regulacji unijnych - blok, tym razem „swojego” prawa. Tj. pozakonstytucyjne „prawo trybunalskie” mające swe źródło w woli niezawisłych od Konstytucji i pogniewanych na polskich wyborców, polski Sejm i rząd - sędziów TK. W ślady buntowników z TK idą niektórzy co bardziej rozpaleni niechęcią do PIS-u sędziowie sądów powszechnych". Czy to droga do fizycznej konfrontacji? Ile jeszcze łez i przelanej krwi potrzeba, aby w Polsce było normalne, abyśmy się stali krajem prawdziwie suwerennym, aby nikt obcy czy to z PE czy z UE nie wtrącali się w nasze wewnętrzne sprawy, które rozwiążemy sobie sami. Nie chcę być złośliwy, ale ciśnie mi się na usta powiedzenie mojego syna "Niech spadają na drzewo!" Nic im do nas! Sami damy sobie radę w porządkowaniu swojego domu.

Nawiasem mówiąc jak bardzo trzeba nienawidzić Polski i jakim trzeba być bydlakiem, aby zostać Targowicznem z powodu utraty władzy, "prestiżu", pieniędzy oraz przywilejów, by Polsce szkodzić i donosić do PE i UE, prosząc o pomoc w obaleniu legalnie wybranej władzy? Jaką mentalność mają ci, mieniący się walczącymi o demokrację ludzie, są chyba posłusznymi służkami, jurgieltnikami, którzy na kolanach całują rękę frau Merkel, jak to się kiedyś mówiło "płatnymi pachołkami Moskwy a teraz Strasburga, Berlina i Brukseli".

Jestem już starszym człowiekiem, ale gdyby za mojego życia ktokolwiek podniósł rękę na Polskę, stanę do walki i nie będę szczędził krwi w obronie Boga, Honoru i Ojczyzny oraz mojej Rodziny i ukochanych wnuków. Wiem, że obok mnie staną moi Synowie.

Tak nam dopomóż Bóg i Święty Krzyż. Amen!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

.......Nawiasem mówiąc jak bardzo trzeba nienawidzieć Polski i jakim trzeba być bydlakiem, aby zostać Targowicznem z powodu utraty władzy, "prestiżu", pieniędzy oraz przywilejów, by Polsce szkodzić i donosic do PE i UE, prosząc o pomoc w obaleniu legalnie wybranej władzy? Jaką mentalność mają ci, mieniący się walczącymi o demokrację ludzie, są chyba posłusznymi służkami, jurgieltnikami, którzy na kolanach całują rękę frau Merkel, jak to się kiedyś mówiło "płatnymi pachołkami Moskwy a teraz Strasburga, Berlina i Brukseli".

Jestem już starszym człowiekiem, ale gdyby za mojego życia ktokolwiek podniósł rękę na Polskę, stanę do walki i nie będę szczędził krwi w obronie Boga, Honoru i Ojczyzny oraz mojej Rodziny i ukochanych wnuków. Wiem, że obok mnie staną moi Synowie.Tak nam dopomóż Bóg i Święty Krzyż. Amen!Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/moherj/przemoc-konstytucyjna

 
Nie Jesteś Sam Moherze !
Armia Narodu już się rodzi:
 
 
I ONA nie będzie jak ruskie LWP !
Armia Patriotów - Polskich Ludzi.
 
Już Armia staje na szkolenia.
Już uczy się jak władać bronią.
Armia Narodu - nie do Pokonania !
Zniszczy wszystkich, którzy Polsce
szKODzą.
 
Armia Narodu z Duchem Tej Krajowej,
Z Duchem Legionów Szarej Piechoty.
Armia Narodu, Dla Polski Naszej
Do rozgromienia zdradzieckiej hołoty.
 
Nie mają szans schetynowe świry.
głupki od swetru i POstkomuna !
POtuskie łajno i kijowskie zbiry !
W Armii Narodu Niezmierzona 
Siła.
Siła, której nie ostanie się wróg "swój"
ni obcy.
Jak TE Dzieci ruszą to będzie Las 
Birnam !
Lękać mają się czego schetynowe
zdrajcy.
 
To Będzie Powstanie, jak jeszcze nie było
W ponad Tysiącletniej Historii Narodu.
Rok Jubileuszu Polska dziś obchodzi.
Mają czego się lękać wrogie Polsce siły:
Te "swoje" - i siły zła - Wschodu i Zachodu
Aj ! Waj !
 
Polska TRWA i Przetrwa !
Dziedzictwo Prawdziwie 
Wybranego Narodu.
 
O CZYM MÓWI TEGO NARODU WSPANIAŁA 
HISTORIA.........
 
Kościół ! Szkoła ! Strzelnica !
 
 
 
 
 
ja też kiedyś dobrze strzelałem
No i nie będę miał dziś żadnych obiekcji by wypalić w łeb zdrajcy jednego czy drugiego. A te ścierwa, to  POlactwo, pościągało już maski z pysków i są rozpoznani dobrze.
Nie ujdą do żadnej dziury. 
No chyba że w nogi, i tam gdzie białe niedźwiedzie albo do innego Syjamu.
 
WON z Naszej Polski zdrajcy !!!
 
To Nasza Matka:
 
 
https://tadeuszczernik.wordpress.com/2012/04/25/nasz-wywiad-jaroslaw-marek-rymkiewicz-to-byl-marsz-ktory-byl-zapowiedzia-wielkiego-uprawnionego-rokoszu/
 
http://niezalezna.pl/42154-rymkiewicz-reytanowski-krzyk-dla-polski
 
http://natemat.pl/48557,narod-zdrajcow-prof-jaroslaw-marek-rymkiewicz-o-lemingach-czyli-polakach-ktorymi-owladnela-mongolska-idea
Vote up!
7
Vote down!
0
#1510799

Mam 75lat i sporo w życiu przeżyłem.Deportacja z rodzinnego Lwowa na Górny Śląsk.Potem horror rozpętany przez Urząd Bezp.Publicznego i NKWD w "wyzwolonej" Polsce.Z duszą na ramieniu słuchanie Głosu Ameryki,Wolnej Europy i Radia Londyn.Lata PRLu,potem PRLbis.25.X.2015r.do władzy doszła partia PiS,mamy Prezydenta Patriotę,Rząd,który powoli spełnia obietnice wyborcze i mamy zakalec w cieście o smaku rzeplińskim.Nie rozliczylismy komuchów i mamy teraz tego owoce.Polacy to mądry NARÓD.Damy radę a gdy mnie już nie będzie to WY DAJCIE RADĘ.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1510856

Tak mi dopomóż Bóg i Nasza Królowa.

Amen

Vote up!
6
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1510857

Wspólcześni targowiczanie Kaziu, podobnie jak ci z XVIII wieku własnie dlatego podnoszą wrzask i wzywaja obcej pomocy bo utracili władze w demokratycznych wyborach, stracili możliwośc okradania i niszczenia Polski, szanse na korumpowanie ludzi...to jak mają zyć?

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1510859

No to jak majom żyć jak inaczej nie umiom ?

Jak wśród nich tylko som złodzieje.
No to jak majom żyć jak już kraść nie mogom !
No i wrzask, że się krzywda im dzieje.
 
Bo jak złodziej nie kradnie no to chory siem robi.
No i wrzaskiem próbuje siem leczyć.
Kraść jak przedtem się nie da, bo 
RZĄD TO LUDZIE GODNI !
Na ulicach PeOwskie więc śmieci.
 
No i wrzeszczą, że krzywda im wielka się dzieje.
Że złodziejów demokracja zdeptana ! 
Że im trzeba przywrócić !
Żeby było jak było !
Żeby znów mogła kraść mafia cwana...........
 
Vote up!
4
Vote down!
0
#1510878

 

i Ona też będzie walczyć o TO, by Polska Była Polską:


 
Vote up!
1
Vote down!
0
#1510923