Bądźmy w te Święta razem...

Obrazek użytkownika MoherJ
Kraj

Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia. Czas oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa. Wieczorem wszyscy zgromadzimy się przy rodzinnych stołach, aby pomodlić się, wspomnieć tych którzy już odeszli do Domu Ojca, przełamać opłatkiem z najbliższymi oraz zjeść uroczystą kolację. Po wieczerzy rozdzielimy prezenty na które niecierpliwie czekają dzieci i wnuki a wielu z nas wybierze się na jedyną w roku Mszę Świętą – pasterkę.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim blogerom przesyłam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszą Nam przez cały Nowy Rok.

Kazimierz M. Janeczko

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

.....tym pokój przyniesie. Pokój który wszystko przewyższa! Kazimierzu dziękując serdecznie za piękne życzenia chcemy i my z żoną Marią odwzajemnić te dobre odczucia i pragnienia w te tak przepiękne dni, wypełnione modlitwą i radosnym, rodzinnym kolędowaniem. Niech dobry Bóg obdarzy Ciebie i Twoich bliskich darem błogosławieństw i niech rozraduje się w Waszych domach, nadto dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2019. Raz jeszcze pozdrawiamy Sławek i Marysia Roch

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1577512

Sławek serdecznie dziękujemy za piękne, z głębi serca płynące życzenia. Życzymy dużo zdrowia w Nowym 2019 Roku. Niech dobry Pan wam błogosławi. Kazik i Bożena.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1577535