Komentarze, które mówią wszystko o debacie Duda-Komorowski

Obrazek użytkownika Mind Service
Kraj
]]>]]>
 • Debatę wygrało znudzenie. Jutro nikt nie będzie pamiętał o debacie, bo nie było „kur i jabłek”!

   
 • Mowa ciała ciała Komorowskiego to czyste nerwy i agresja.

   
 • Komor i szanowanie innych poglądów - łże jak z nut. Ale dobrze to robi.

   
 • Cała debata wyrównana ze wskazanie na Komora. Trafiony był cios z tym etatem na uczelni.

   
 • Komorowski po staremu. Miał dobry początek ale zgubiły go nerwy.

   
 • Dobra końcówka Dudy, ale debata należy do Komorowskiego. Sztab Komorowskiego może się cieszyć.
  Szanse się wyrównały.


   
 • Gdy Komorowski go pyta, Duda minę ma rzadką jak budyń, z którego jest stworzony, a uśmiech teflonowy. Leppera macherzy od propagandy lepiej potrafili wyszkolić;)

   
 • "Samodzielna" wypowiedź z kartki, kompromitująca:)

   
 • Wiele osób z elektoratu Kukiza według mnie nie zagłosuje na Pana Dudę z prostej przyczyny. To są osoby, które nie są zwolennikami mieszania się Kościoła do polityki i które nie chciałyby się obudzić w Katolandzie. A Pan Duda i PIS z Kościołem trzymają się blisko.

   
 • Jak dla mnie Komorowski sam sobie kilka razy w stopę strzelił - to koszty atakowania jak wściekły byk na corridzie. Duda chyba zbyt ugrzeczniony jak na debatę ze wściekłym bykiem, i przez to sprawia wrażenie nieco ... otumanionego.

   
 • Skonczylo sie - kiedy opadna emocje okaze sie,, ze niewiele sie zmienilo - Bronek nie dokonal przelomu, wykazal sie niepotrzebna emocjonalnoscia - Duda spokojnie punktowal ale lekko rozmijal sie z sednem problemow. Duda mogl lepiej dowalic Komorowskiem bo ten podkladal sie kilka razy. Mimo to mysle, ze Duda wraznie zrobil dobre.

   
 • Ludzie jeszcze posiadają pamięć i z powodzeniem potrafią wyłuskać wszystkie kłamstwa Komorowskiego użyte w tej debacie. Duda może nie porwał, ale urząd prezydenta to nie jest show i walka w małostkowych detalach.

   
 • Duda zachował się na tyle poprawnie i nawet stoicko, ze potrzebny poziom uzyskał.

   
 • Komorowski zaskoczył witalnością, widać jak na dłoni, że od pewnego czasu był przygotowywany farmakologicznie. Poza tym, Komorowski potwierdził, że jest bezczelnym mitomanem i kłamcą...

   
 • Kto uczył Andrzeja Dudę "body language"? Był tak nienaturalnie wystudiowany, ze nawet Ziobro czasami bywa lepszy...

   
 • Nawet w trakcie debaty prezydenckiej Bronisław Komorowski nie potrafił sobie poradzić bez kartki – często z niej korzystał, szczególnie podczas zadawania pytań

   
 • Jest 50/50, każdy z nich ma teraz podobną szansę na wygraną. Duda nie wykorzystał swojej szansy, a drugiej już mieć nie będzie. Gratuluję sztabowi Komorowskiego. Świetnie przygotował prezydenta, od przyjazdu do TV w otoczeniu rodziny, po cały przebieg debaty. Dudzie nikt nie przygotował prasówki, a przecież należało się spodziewać, ze Komorowski będzie chciał wręczać Dudzie jakieś kartki. To samo przecież zrobił Kaczyńskiemu. To numer stary jak świat, a jednak sztab Dudy się do tego nie przygotował. Duda poszedł na żywioł i przegrał. To był bardzo kosztowny błąd.

   
 • Komorowski w debacie wypadł medialnie nadspodziewanie dobrze biorąc jego możliwości,strategia Tymochowicza dobra na zasadzie "dobry(Komorowski)-zły(Duda i PiS) ale kłamstw tam było niestety niezmiernie dużo...najprostsze (co myślę wychwycili wszyscy - Gowin (minister w rządzie Tuska kolegą Dudy ),dbanie o wojsko,gdy w nim rozgardiasz,podobnie o służbie zdrowia....Duda jak zwykle uczciwy,konkretny,wykształcony i niezwykle kulturalny...głosuję na Dudę bo był bardziej wiarygodny,po prostu jednym z nas!

   
 • Zakończenie wygrał Duda. Komorowski wbrew własnym słowom dzielił a Duda łączył.

   
 • Dziś agresją się nie wygrywa, Bronek nie potrafi wyjść z prostackich butów.

   
 • Agresją się nigdy nie wygrywa. To budzi tylko negatywne emocje. Zawsze.

   
 • Słuchając Komorowskiego miałem wrażenie, że ciągle rządzi PiS.

   
 • Moim zdaniem remis. Zwolennicy Bula pewnie stwierdzą, że wygrał Bul, zwolennicy Dudy, że wygrał Duda. Moim zdaniem nie było zwycięzcy, a Bul wypadł niestety lepiej niż się spodziewałem. Myślałem, że debata go pogrąży, a tak się nie stało.

   
 • Trzeba przyznać jednak, że Komorowski nie dał się zmiażdżyć jak to przewidywano.
  Merytorycznie lepszy Duda, medialnie Komorowski.
  Remis.


   

źródło: Internet


 
4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (14 głosów)

Komentarze

I wybrałem te najbardziej reprezentatywne według mnie i wyglądające na spontaniczne oraz nie pochodzące od sztabowców obu panów. Z którymi z większością mogę się zgodzić.

Moim skromnym zdaniem więc: remis...

Vote up!
4
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1479654

Wygrała prawda pana Dudy, a nie prostackie kłamstwa Komorowskiego, jestem za a nawet przeciw.

Kłamstwo na kłamstwie, i tak przez 8 lat.

A jak Kukizowcy poprą Komorowskiego, to wypowiedzi Kukiza, na temat wolnej polski, będzie można podetrzeć papierem toaletowym i spuścić WC, tyle będą warte

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1479661

Czy zmiany wg PiS-u, których reprezentantem jest Andrzej Duda jako prezydent, czy też "lepszy wróbel w garści niż gołąbek na dachu" i "jakoś to będzie", czyli Komorowski, może z układu i obciachowy ale sprawdzony i swój...

Cały czas kluczowe jest pozyskanie wyborców Kukiza, antysystemowych i często antyklerykałów. Według mnie Duda słabo sobie radzi na tym polu... A tymczasem elektorat SLD, Palikota i PSL w większości zagłosuje na PBK.

Widzę to tak, że teraz szanse są wyrównane. Teraz trzeba już wszystkie ręce na pokład, jak chcemy aby Duda wygrał.

Vote up!
5
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1479662

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1479656

że to pracownicy tego samego Kurnika.

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1479659

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

http://naprawmypolskei.blogspot.com/2015/05/szybka-ocena-debaty-prezydenckiej.html

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1479657

Witam! Sluchajac Komorowskiego ktos z innej planety moglby odniesc wrazenie ,ze do tej pory nie byl prezydentem,ze nie bylo afer,gigantycznych przekretow,nie bylo zlupienia Polski i biedy Polakow! Ale my znamy oczywista prawde o rzadach tej Mafijnej Osmiornicy!

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1479664

- można powiedzieć z "matecznika" PO:

 

jkrak  przed chwilą 0  
po pierwsze - uzgodnienia sztabów był nie przerywać w czasie odpowiedzi - tyle ile komorowski wtrącał swoje to masakra , duda widać było przy pierwszych dwóch wtrąceniach był zaskoczony bo uzgodnienia był że jak mówca mówi drugi mu nie wtrąca i nie przerywa - wtedy dostał pytanie o tzw blokowanie etatu w trybie pytajacym gdy komorowski dobrze wiedział że duda wg uzgodnień ma tylko słuchać czyli bronić sie nie można ) wg uzgodnień miał siedzieć a na marginesie bufetowa blokuje od 6 lat , podobne zagranie z kartką , gdy nie można jej zweryfikować można powiedzieć wszystko kultury , plus znowu sprzecznie wg ustalonej konwecji debaty ...i kłamstwo że 2005-2007 wg skrótu myślowego komoroskiego że wyjechało z polski ok 1 mil osób a a PO rocznie ok 50 tyś - tu duda dał ciała i jego sztab bo : niekt nie mówi głośno że w latach 2005 praktycznie otwarto nam granice i nawet jakby rządził św Mikołaj to ze zwykłej ciekawości wyjechało by masa ludzi , to jak sklep gdy jest otwarty , zostaje po latach otwarty..a 50 tyś za PO , wg danych GUS to chyba za ostatni kwartał tyle wyjechało , do tego wg danych tego samego gus tzw emigracja 2005-2007 jeszcze wracała do polski i była krótkotrwała a za PO pojawiła sie tendencja że ...zostają ;o(( i ps osobiście w 1 turze głosowałem na kukiza by dać otrzeźwienie politykom , w drugiej na Dudę , nie chce stabilizacji ..bo stabilizacji to można oczekiwać w niemczech jak jest praca , dobra kasa , urzędy w miarę działają ..u nas trzeba zmian , energii a na pewno tego gajowy nie zapewni ..bo nic nie zrobił przez 5 lat ..to czemu ma zrobić teraz ?
 
 
Koledzy Bronka Marii z WSI jak widać nie próżnowali, tylko że Duda powinien wiedzieć że ma do czynienia z człowiekiem o wyjątkowo mendowatym charakterze.
 
 
badziewiak66  8 minut temu Oceniono 9 razy 3  
Komorowski jak zwykle pokazał swoją butę. Już wcześniej okazywał pogardę wyborcom i pozostałym kandydatom odmawiając im grubiańsko debaty i pogardliwie nazywając ich czeladnikami, a siebie majstrem. Przez ostatnie tygodnie mieliście okazję zobaczyć jaki z Niego "majster". Co zatem uzasadniało taką pogardę wobec Brauna, Wilka, czy Kukiza którzy biją Komorowskiego erudycją i wiedzą na głowę i którzy przy Nim są Mistrzami, gdy on ledwie majstrem ? Tak, to pycha, arogancja i przeświadczenie o swojej wielkości. To nie był przypadek. I tym razem pycha, arogancja i mania wielkości dały znać o sobie. Sztaby wyborcze uzgodniły zasady. Dla prawnika Dudy to była świętość, bo jest legalistą. Komorowskiemu niestety bliżej do Putina , do wschodniego kacyka , który nie podlega żadnym umowom. Jak tylko włączyły się kamery Komorowski zaczął rozrabiać jak Putin na arenie międzynarodowej. Miał za nic umowy sztabów , lekceważył prowadzących , widzów , przerywał, przekrzykiwał , podnosił głos. Olał uzgodnione zasady, Jego mania wielkości wypełniła studio. Duda był tym chamstwem wyraźnie zaskoczony. Komorowski dał kolejny raz dowód , że nie jest w stanie zachować się godnie , jak Prezydent , z kulturą, szanując przeciwnika i zasady. To nie przypadki te wybryki Komorowskiego w Japonii , podczas rozmowy z Obamą, czy podczas wizyty Merkel i Sarkoz-yego. Komorowski choć ma wykształcenie ma poważne problemy z kulturą. Dyskwalifikuje go nagminne łamanie umów, słowa. Będzie tak jak w 2010 roku. Wyborcy mu będą potrzebni do wyboru na urząd. Zawrze z Nimi jak z Dudą umowę na debatę, a po wyborze ją złamie pierwszego dnia podpisując ustawy bijące wyborców po głowie.
 
 
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,143907,17935865,Debata___Pan_oklamuje_widzow__i__Czy_blokuje_pan_etat.html?order=najnowsze#opinions
Vote up!
7
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1479665

Frekwencja Wyborcza jest na skraju 40%. Najniższa w Świecie.
To chyba musiał być Remis.
http://static.wixstatic.com/media/011c6d_b9ec10bc740a4f8f99245272d51d8256.png_srz_1123_815_75_22_0.50_1.20_0.00_png_srz

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1479666

Komorowski chce udowodnić, że nie ma nad sobą żadnego prezesa. Fakt, ma przewodniczącą PO i prezydenta Europy.

No, chyba, że pieniadze na kampanię ma tylko ze WSI...

A przy okazji, Duda nie odpowiedział na pytanie o blokowanie etatu, bo Komorowski zadał je w trakcie odpowiedzi na pytanie Dudy. Duda, jako człowiek kulturalny i uczciwy trzymał się ustaleń i nie mówił poza czasem mu przeznaczonym.

Vote up!
8
Vote down!
0

M-)

#1479668

Tu nie chodzi o debatę !

Ale chodzi o 

PRYNCYPIA !

 

łajdak i ruski agent, który przyłożył swą rękę do smoleńskiej zbrodni, POwinien znaleźć się na ławie oskarżonych i w pierdlu albo na szubienicy !

Za TO !

I za wszystko inne !

i za żyrowanie ogromnnych zniszczeń, których doznała Nasza Polska,

i za te dziesiątki afer i przekrętów, które zniszczyły polski przemysł, polskie stocznie, huty, cukrownie, cementownie.

KOPALNIE !!!

Za TEN ZMYWAK !!!  na wyspach !

dla milionów młodych Polaków. 

Długo by wymieniać.

POwtarzam:

miejsce przestępcy jest w pierdlu a nie POd żyrandolem, by dalej żyrował głupek przekręty POszustów !

MUSI !!!

łajdak, zniknąć z życia publicznego !

on,

i te mafijne, gangsterskie przemalowane z czerwonego sitwy i koterie POszustów, obrotowych, ludowych pajaców, co kradną wszędzie i wszystko !

Co kręcą lody swoje od czasu okrągłego, bolkowego, magdalenkowego przekrętu i grubej mazowieckiej kreski !

TO musi się stać !!!

oni muszą być unicestwieni !

 

ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ !

 

łajdak, szubrawiec, komoruski agent Litwin:

drugą kadencję POd żyrandolem, jest gwarantem dokończenia destrukcji Naszej Ojczyzny Polski.

Gra toczy sie o BYĆ ALBO NIE BYĆ  Kraju nad Wisłą.

Tysiącletniego Domu Naszych Ojców i Dziadów i Pradziadów, Którzy Krwi nie szczędzili i Życia, aby Polska Trwała i Była Polską !

Dziś Rocznica Zwycięstwa Pod Monte Cassino.

Czy o taką Polskę Walczyli Żołnierze Gen. Andersa ?!

Czy za taką Polskę Ginęli ?

Za "polskę" bandy komoruskiej, która dba o interesy ciemnych sił z lewa i z prawa, z daleka i z bliska a za nic ma Interes Polaków  ?!!!

 

Interes Narodu Polskiego !

ten szubrawiec jest tylko niszczycielem, i tutaj żadna debata tego nie zmieni ani na

jotę !

 

PAPIEŻ NAM MÓWI CO MAMY ZROBIĆ !

 

Czerwone maki na Monte Cassino

Czy widzisz te gruzy na szczycie?

Tam wróg twój się kryje jak szczur.

Musicie, musicie, musicie

Za kark wziąć i strącić go z chmur.

I poszli szaleni zażarci,

I poszli zabijać i mścić,

I poszli jak zawsze uparci,

Jak zawsze za honor się bić.Czerwone maki na Monte Cassino

Zamiast rosy piły polską krew.

Po tych makach szedł żołnierz i ginął,

Lecz od śmierci silniejszy był gniew.

Przejdą lata i wieki przeminą.

Pozostaną ślady dawnych dni

I wszystkie maki na Monte Cassino

Czerwieńsze będą, bo z polskiej wzrosną krwi.Runęli przez ogień ,straceńcy,

niejeden z nich dostał i padł,

jak ci z Samosierry szaleńcy,

Jak ci spod Racławic sprzed lat.

Runęli impetem szalonym,

I doszli . I udał się szturm.

I sztandar swój biało czerwony

Zatknęli na gruzach wśród chmur,Czerwone maki na Monte Cassino

Zamiast rosy piły polską krew.

Po tych makach szedł żołnierz i ginął,

Lecz od śmierci silniejszy był gniew.

Przejdą lata i wieki przeminą.

Pozostaną ślady dawnych dni

I wszystkie maki na Monte Cassino

Czerwieńsze będą, bo z polskiej wzrosną krwi.Czy widzisz ten rząd białych krzyży?

Tam Polak z honorem brał ślub.

Idź naprzód, im dalej ,im wyżej,

Tym więcej ich znajdziesz u stóp.

Ta ziemia do Polski należy,

Choć Polska daleko jest stąd,

Bo wolność krzyżami się mierzy,

Historia ten jeden ma błąd.Czerwone maki na Monte Cassino

Zamiast rosy piły polską krew.

Po tych makach szedł żołnierz i ginął,

Lecz od śmierci silniejszy był gniew.

Przejdą lata i wieki przeminą.

Pozostaną ślady dawnych dni

I wszystkie maki na Monte Cassino

Czerwieńsze będą, bo z polskiej wzrosną krwi

Vote up!
8
Vote down!
0
#1479693

biedne czerwone maki?. Pasują do utyskiwań na szajkę z WSI, jak pięść, do nochala Dziadzi!. Inna Polska, inna epoka, inni bohaterowie, inne pryncypia!....

Vote up!
4
Vote down!
0
#1479699

nie czytaty ?

Nie widzi co mają ?

Ano to mają, że tak się zbiegło Sz. Wlodeusz, że jest Rocznica Bitwy Pod Monte Cassino.

Nie wystarczy Szanownemu by wspomnieć o Czerwonych Makach ?

Mnie wystarczyło.

 

Bez odbioru.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1479703

te maczki, na solidny osobny wpis?...Taki, zupełnie im poświęcony?. Choćby w jednej strofie?. Po co łączyć polskość, ze szczynukowiczyzną?. Z Ruską Budą?...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1479717

Zasłużyły.

Już dawno. Nie tylko maki:
 
 
 
 
http://niepoprawni.pl/blog/1644/wojtekbohater-spod-monte-cassino
 
Vote up!
2
Vote down!
0
#1479774

Rzeczywiście Duda był za mocno wycofany, mógł pozwolic sobie na atak z przypomnieniem wielu spraw z ostatnich osmiu lat PO-rządów, w których udział bral Komorowski. Bredzisław wytrzymał począterk ok. a potem było już gorzej, mial fatalnie knajacka końcówke, przerywał, pokrzykiwał. W ostatnich momentach Duda się uspokoił i był prawdziwym mężem stanu a Komorowski tyko wiecowym krzykaczem. Ale do elektoratu Kukiza przekaz obydwu był zbyt miałki...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1479704

Około 1:00 dziś sondaż na RMF 24 mówił, że debatę wygrywa Duda (72%). Dziś o 6:30, w tym samym sondażu wygrywa Komorowski (62%). To przypomina mi nocne cuda nad urną. Ciekawe, że akurat wyborcy Komorowskiego cirpieli dziś na masową bezsenność...

Vote up!
5
Vote down!
0

M-)

#1479706

Witaj

 

Oto mój osobisty komentarz:

 

http://naszeblogi.pl/54784-spokojnie-tylko-bronek-buduje-zgode-i-pokoj

 

 

.

Vote up!
5
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1479707

 

Kto steruje Komorowskim? Kto odpowiada za jego klęskę wyborczą i próbę naprawy wizerunku?

Taśma na ustach protestującego przeciwko Komorowskiemu!

Jak postbolszewicka mafia reprezentowana przez Komuruskiego się nami bawi?

http://www.youtube.com/watch?t=74&v=lOoa7l5uca0

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1479708

Czasami oglądam pojedynki bokserskie..a zatem i wprowadzanie zawodnika, na ring..

Pięknochy w bikini.. ..z lewej i prawej ..jakaś muzyka.."cały ten cyrk"..WEJŚCIA..

xxx

Hadacz - nazwisko drania, prowokatora spod krzyża..jak: SKOK Wołomin..jak  Aneks do raportu o likwidacji WSI  "wreszcie, jak; fundacja PRO CIVILI.. afera marszałkowa  .ciągnące się jak smród za Komorowskim..

Andrzej Hadacz..ten zbój, spod krzyża witał, przed debatą.. kandydata na prezydenta Komorowskiego..

Może sobie Bul zaprzeczać albo i przemilczać..swoje NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI... ale -fakt ...-faktem Hadacz ...jako komitet POwitalny -witał prezydenta przed budynkiem TVP..

A nie każdy mógł przybyć aby witać... Nie każdy...

xxx

Co do samej debaty.

Obywatel Bronek.... idealnie wpasowywał się w czas przeznaczony na odpowiedzi.

.Idealnie!!!!

Pposłuchajcie..pod tym kontem debaty. To MUSI zdumiewać!

Synchronizacja odpowiedzi..z czasem ..co do sekundy!!!!

Albo Komorowski ma nadspodziewanie wielkie wyczucie upływu czasu..albo był do BULU wytrenowany w odpowiedziach na znane mu, wcześniej pytania!

Oto odpowiedź - czemu Komorowski BAŁ się debaty u Kukiza...

Zatem z przekazu wyłania się obraz drania..nieuczciwego człowieka ...który dzięki systemowi fałszerstw...kombinacji poniżej pasa... stara się uzyskać przewagę..

xxx

W pojedynku bokserów za bicie poniżej pasa..jest się wykluczonym...

xxx

W starciu; BUL - Andrzej Duda...BUL  powiązany, z SKOKAMI -WOŁOMIN...ma czelność Andrzejowi Dudzie je imputować!!!!!!!

Ma czelność rozwalenie armii przedstawiać jako - swój wieloletni sukces....

On- dobry wuj - Komorowski.. ubabarny w sovieta - czytaj WSI... coś mamrocze o Polsce...że ..mu -zależy..że - stara się... że on -samodzielny.. a- WSI(?)...

A spacer po Warszawie?

Suflerka ..Jowita Kacik..demaskująca podpowiedziami  - kreaturę kompletnie niesamodzielną......

Pociąganego za sznurki, takiego człeka..- na łańcuchu..

Klamrę debacie uczynił Hadacz..

Wszczynający burdę na wzór, tej, z Krakowskiego przedmieścia ..po tragedii Smoleńskiej.. Kiedy to NARÓD zbierający się przed pałacem oddawał cześć ofiarom Smoleńska.

Co Komorowskiemu, zakłócało radosną konsumpcję świeżo odziedziczonej prezydentury..

Vote up!
4
Vote down!
0

poko

#1479713

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1479715

.... dla wygodnickich - Allegro.pl

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Andy, a znasz ten clip :

[https://www.youtube.com/watch?t=117&v=OinE9GcbR5M]

pozdrawiam i dzięki za informację.

M.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1479723

Dobrze zrobiony. Trzeba takich wiele.

Chyba sam się też nauczę ja to się robi...

Dzięki za info.  :-)

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1479728

- Andy, z nadzieją, że pozwolisz ? .....

Może warto przybliżyć osobę Wojciecha Sumlińskiego - tym, którzy się zastanawiają czy kupić jego książkę pt. :

    "Niebezpieczne zwiazki Bronisława Komorowskiego".

Wklejam clip z nadzieją, że Twoi goście, zechcą poświęcić pare minut - na posłuchanie.

   Dziękuję !

[https://www.youtube.com/watch?v=HRQyyUJG3xk]

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1479735

Jak widzisz są tu i tacy goście, wręcz zakochani w rezydencie z ramienia WSI - którzy bez odrobiny jakiegoś bolszewickiego wstydu stawiają piękne "1"...

A to mnie cieszy - bo jednak CZYTAJĄ...  :-)

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1479809

Sieć Empik blokuje sprzedaż książki Wojciecha Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego". Wznowienie sprzedaży planowane jest na 25 maja, czyli dzień po wyborach prezydenckich.

 

Na stronie internetowej sieci Empik po kliknięciu w pozycję Wojciecha Sumlińskiego pojawiła się komunikat, mówiący, że sprzedaż „Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego” zostanie wznowiona 25 maja 2015 roku – czyli dzień po wyborach prezydenckich.

(...)

Cytat za: http://telewizjarepublika.pl/empik-blokuje-ksiazke-sumlinskiego-wznowienie-sprzedazy-dopiero-po-wyborach,20075.html

 

http://telewizjarepublika.pl/imgcache/860x400/c/uploads/news/zwiazki.jpg

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1479837