Szydło zgłupiała – chce uciekać z deszczu pod rynnę.

Obrazek użytkownika miarka
Humor i satyra

Pani premier Beata Szydło to bardzo dzielna kobieta. Jak tak bardzo chce to niech se ucieka – to wolny kraj. Niech se jeszcze weźmie opozycję uliczną – jej do tego przekonywać nie musi – oni sami żądali żeby podpisać w ciemno.

 

I niech już nie wracają z takimi propozycjami. My tam wiemy czym to w UE pachnie. Pomoc by się przydała, ale na pewno nie taka:

 

Pani Szydło podpisała się pod tzw. „Deklarację rzymską”- dokumentem głoszącym jedność przywódców krajów członkowskich Unii Europejskiej (bez Wielkiej Brytanii która ma gdzieś taką jedność). -  Podpisała się pod politycznym manifestem jedności przywódców Unii Europejskiej w obliczu, jak to nazwano, „bezprecedensowych wyzwań”.

 

Już jedną taką jedność przy wódce to widzieliśmy 28 lat temu przy kanciastym Okrągłym Stole.

Ciekawe co za kantów naknuli w tym Rzymie?

]]>https://youtu.be/nNnaynKKQoE]]>

 

Socjalizm w UE się nie sprawdził – pracować z jego powodu już nie ma komu i trzeba jeszcze kilku milionów gastarbajterów aby poziom życia najbogatszych mógł zostać utrzymany.

 

Problem, że to już pierwszy kant - bo najbogatsi wcale nie żyją z produkcji tylko z drukowania pieniędzy bez pokrycia i ze stanowienia rynku regulowanego mocą terroryzmu prawnego prawami również drukowanymi z powietrza, jak i pieniądze.

 

Gastarbajterzy faktycznie są im potrzebni jedynie do niszczenia siły państw narodowych i ich coraz głębszego zadłużania przez tychże samych zdradzieckich przy wódce.

 

Zadłużania oczywiście nie siebie tylko tak skalkulowanego, żeby konsekwencje tego zadłużenia mogli mocą terroryzmu prawnego (też drukowanego z powietrza mocą bezprawia i uzurpacji wywyższających prawodawstwo nad sprawiedliwość) obciążać te same narody, które oficjalnie reprezentują – przy wódce – jak to mawiał „mędrzec Europy: „Zdrowie wasze w gardła nasze” – inaczej mówiąc: „dla waszego dobra” (specyficznie rozumianego).

 

Toże samo „socjalizm w UE się nie sprawdził” spowodowała nie jakaś ich nieudolność – niech się nie tłumaczą, że są głupi, wiecznie na kacu i nie wiedzą co czynią, bo przyczyna niemożności zainstalowania socjalizmu jest w samej ideologii socjalizmu, który jak nie zrabuje, to nie ma z czego dać, a ileż można rabować, ileż żyć na kredyt do spłacenia przez przyszłe pokolenia, których zresztą może nie być?

 

No to sobie zamanifestowała - w obliczu, jak to nazwano, „bezprecedensowych wyzwań”. Ciekawe kto to ich wyzwał?

Jako żywo, oni musieli sobie nie tylko w brody napluć, ale i sami sobie wzajem i solidarnie nawyzywać. A że przy wódce, to ho, ho.

 

A jak się już powyzywali, to się i sprowokowali. Jak to leciało w „Ziemii obiecanej”? – „Ja nie mam nic ty nie masz nic - zbudujemy fabrykę”? Socjalizm się nie sprawdził  jesteśmy bankrutami - no to sru – zbudujemy komunizm. Ważne, żebyśmy to my dalej budowali. No i waadzy raz zdobytej...

 

- Że co, że to już było? – E tam, takiego to nie było, ludzie kupio, so głupsze jak myślo.

Taki komunizm z Zachodu to lepszy. Tamten czerwony to się z piekłem kojarzył – tu już będzie niebieściutko jak w niebie. – Tusku ma dobry bałach to i będzie komunizm, że mucha nie siada:  globalistyczno-syjonistyczno-korporacjonistyczny, a że po cichu, między nami mówiąc, to będzie zbrodniczy ideologiczno-szowinistyczny totalitaryzm, to już inna sprawa.

 

A jak Komisja Europejska nas pochwali. Oni wprost się odwołują do „Manifestu z Ventotene” przygotowanego przez włoskich komunistów Altiero Spinelli i Ernesto Rossi jeszcze w 1941 r.

1. Zniesienie podziału Europy na suwerenne państwa narodowe W przeciwnym razie postęp osiągnięty w innych dziedzinach będzie jedynie pozorny”.

To dla ich dobra – żeby były postępowe. KE też lubi to „W gardła nasze” – jeden to chodzi pijany jak Messerschmidt, czy Junkers.

2. „Państwa narodowe mają tak głęboko planowane gospodarki, że w krótkim czasie podstawowym pytaniem byłoby która z grup ekonomicznych, czyli która klasa, winna zajmować się kontrolą tych planów. ”

Jak można lepiej kontrolować jak totalnie i biurokratycznie – ostrożnie, od samej góry, żeby przypadkiem nikomu ze swoich włos z głowy nie spadł? No i żeby korupcji nie było.

3. „Już teraz należy budować fundamenty ruchu będącego w stanie zmobilizować wszystkie siły do stworzenia nowego organizmu – wielkiego dzieła całkowicie nowego w dziejach Europy. Będzie nim ustanowienie stabilnego państwa federalnego z europejskimi siłami zbrojnymi zamiast armii narodowych, bez autarkii gospodarczych będących podstawą reżimów totalitarnych”.

Nie wystarczy im totalitaryzmu centralnego?

4. „Organizmu [federalnego], który będzie miał wystarczające środki, aby zapewnić realizację wspólnego porządku przez poszczególne państwa, jednocześnie gwarantując każdemu z nich autonomię?”

Już wiemy o co chodzi - taki dobry przykład mamy z autonomią palestyńską. Niech się tam Ustawa 1066 chowa.

5. „Uczynimy Unię Europejską silniejszą i odporniejszą dzięki jeszcze większej jedności i solidarności między nami oraz poszanowaniu wspólnych zasad”.

Jak między nami, to między nami – przy wódce.

6. „Europa o silniejszej pozycji na arenie światowej”.

Jakby clownów na tej arenie zabrakło, to my tu też mamy jednego błazna, tanio wynajmiemy:

No bo czy ktoś może poważnie traktować takie oto odwoływania się do ideologii „zrównoważonego rozwoju” jako sposobu zapewnienia społeczeństwom

bezpieczeństwa,

pewności,

dostatku

i konkurencyjności.

Bo tak patrząc szerzej, to widać kierunek:

1. „Unia propagująca trwały i zrównoważony wzrost poprzez inwestycje, reformy strukturalne i prace na rzecz dokończenia budowy unii gospodarczej i walutowej”

– a więc ma to być „Unia propagująca” - czyli totalna propaganda sukcesu i totalna cenura, oraz inwigilacja – zero fake niusów które by temu przeczyły, no i termometry potłuczone, żeby nie było temperatury, czy innych symptomów choroby.

2. „Unia, w której energia jest bezpieczna i dostępna po przystępnej cenie, a środowisko czyste i bezpieczne.”

- za pomnieli tu dodać o powietrzu, wodzie i naturalnej żywności po przystępnej cenie – przecież to też można obiecać – głupi kupi. Wysprzątanie ziemi po GMO i chemtrailsach też.

3. „Musimy zjednoczyć się, aby wydać na świat zrównoważone społeczeństwo globalne, oparte na poszanowaniu przyrody, uniwersalnych praw ludzkich, sprawiedliwości ekonomicznej i kulturze pokoju”

– in vitro, czy przy wódce?

4. [Trzeba] odpowiedzialności za planetę – [od tego to] jesteśmy „my, ludzie”, oczywiście – zobowiązani do walki z przeludnieniem”

– przy wódce.

5. „zrównoważonej reprodukcji” i „zdrowia seksualnego”, co w praktyce oznacza dostęp do tak zwanej aborcji, antykoncepcji i edukacji seksualnej.”

– wreszcie najważniejsze – jak się fajnie tu równoważyć, i „na koszt państwa” – to jak pół darmo i chwalą nas (że to rozwój).

6. „przyjęcia wzorców produkcji, spożycia i reprodukcji, które zabezpieczają zdolności regeneracyjne Ziemi, praw człowieka i dobrobytu społeczności”

– niech no ktoś spróbuje teraz powiedzieć że nie ma dobrego bytu... – to co wzorce się nie podobają?

7. „internalizacji kosztów środowiskowych i społecznych w towarach oraz usługach w cenie sprzedaży” (w praktyce do zaakceptowania przez nas coraz wyższych i liczniejszych tzw. zielonych podatków”

– nie dość że bandyci zdzierają osiem dziesięcin z zarobków w złotówkach, to jeszcze chcą w zielonych. – To już wiadomo po co amerykańscy najemnicy byli ściągani.

8. „zapewnienia powszechnego dostępu do opieki zdrowotnej, która wspiera zdrowie reprodukcyjne i odpowiedzialne rozmnażanie”, „wyeliminowania dyskryminacji we wszystkich jej formach, takich jak rasa, kolor skóry, płeć, orientacja seksualna, religia, język i pochodzenie narodowe, etniczne lub społeczne”, „promowania kultury tolerancji, niestosowania przemocy i pokoju”, itp."

– A to się dopiero zaczyna ciekawie, bo nie ma innej drogi walki z dyskryminacją jak zniesienie przywilejów (przecież to w ich wyniku reszta jest dyskryminowana). Ale mało tego - mamy ogrom ostatnio nauchwalanych tzw. praw, które nie są niczym innym jak ukrytymi przywilejami i to sięgającymi nie tylko kwestii praw, ale i sprawiedliwości i natury i moralności – ba, człowieczeństwa samego. Ten punkt to by mogli wdrożyć – byleby dokładnie - to już by nie było poprawności politycznej, a to bardzo zdradziecka ideologia, w praktyce satanistyczna.

Tylko że bez niej to już trudno pracować przy wódce i jeszcze brać za to pieniądze.

 

„„Projekt europejski” odwołujący się w swojej warstwie ideologicznej do „zrównoważonego rozwoju” odcina się całkowicie od fundamentów cywilizacji łacińskiej, w każdym jej aspekcie. Nie ma w nim miejsca na poszanowanie człowieka, jego przyrodzonej godności i prawa do życia w wolności.

– O, tutaj to się pan Wojtas dobitnie ucieszy. Cywilizacja łacińska to najgorszy zawalidroga dla świetlanej przyszłości jego CP.

 

„„Zrównoważony rozwój” w praktyce narzuca tylko jeden model rozwiązań politycznych, gospodarczych i społecznych dla wszystkich bez uwzględnienia uwarunkowań lokalnych, tradycji i historii poszczególnych społeczeństw

– Słowem „jeden cel, jedna myśl i ręka w rękę”, jak śpiewały nasze Filipinki na herbacianych polach Batumi w kraju Stalina – przy wódcy.

 

Podpisała, tylko kto to teraz ma być bezpiecznym, pewnym opływania w dostatki i konkurencyjnym? - Ona? A na czyj koszt i czyj zysk? - Przy wódcy?

 

(cytaty głównie z artykułu: ]]>http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/111829-deklaracja-rzymska-czyli-pod-czym-podpisala-sie-premier-beata-szydlo-a-czego-na-pierwszy-rzut-oka-nie-widac]]> )

 

 

 

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.8 (16 głosów)

Komentarze

... poważnie mówiąc to opozycja jej nie rozpieszcza, co by nie zrobiła, zawsze będzie żle.

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1536010

Myślę że tego się na opozycję nie da zrzucić. Ona tu poszła rączka w rączkę z opozycją.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1536011

Istnieje przepaść między tą władzą a PO, której jedynym projektem było uczynienie z Polski kolonii Niemiec i UE

Vote up!
7
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1536022

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika miarka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tak, jest różnica. Oni to chcieli podpisać z zamkniętymi oczami, a ona podpisała z otwartymi. Inaczej mówiąc różnica jest w tym, że oni dla wszystkich jawnie zdradzili, a onia nie dla wszystkich jawnie zgłupiała. Skutek , w przypadku gdyby toto miało być wdrażane w życie jest ten sam - skutek tragiczny dla Polski i Polaków. Przestalibyśmy istnieć.

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1536028

Szkoda że nie próbujesz szukać wniosku pozytywnego, bo wtedy z pewnością dopatrzyłabyś się sprzeczności między dwoma potencjalnymi przyczynami jej postawy.

Trudne dzieciństwo przygotowuje ludzi do dzielności bżyciowej, do samodzielnego rozwiązywania swoich problemów, budowy dobrych alternatyw dla potencjalnych zagrożeń, uczy odpowiedzialności i roztropnego myślenia. Gdyby miała trudne dzieciństwo mogła by być dobrą premier.

Natomiast oczekiwanie że wszyscy będą ją rozpieszczali, nawet opozycja-  sugeruje że w dzieciństwie była wychowywana "bezstresowo", czyli "na rozpuszczonego bachora". Raczej wszystko wskazuje że to jej trzeba dogadzać, a nie że ona będzie dogadzała nam, tj. Narodowi, w imieniu którego przysięgała pełnić służbę.

Owszem, wystroić i wysłać do podpisania dokumentu z ładną, fotogeniczną miną to można, pokazać jak dzwoni z wyłączonego telefonu, tak samo jak Kopaczowa dzwoniła też można, ale naprawdę rządzić to musi ktoś inny.

Pozdrawiam

miarka.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1536063

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1536012

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie. Jakby to było takie proste, to już by było po nas. Wciąż jesteśmy bardzo ważnym państwem w Europie, a Naród Polski ze względu na swoją siłę duchową jest w niej jednym z najważniejszych.

Dlatego tak boli ta kapitulacja polskiej racji stanu, jakiej dokonała Szydło.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1536013

Nie udawaj, że wierzysz,w to wszystko co się dzieje w Polsce,... w to, że malarz wysokich kominów albo kierowniczka wiejskiego domu kultury czy też zwykła lekarka może zostać premierem "bardzo ważnego państwa w Europie". Marzenia twoje o Polsce są bardzo chwalebne,oby się kiedyś ziściły...czego Tobie i sobie życzę. Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Verita

#1536047

Trochę się rozmijamy, ale Twój komentarz jest bardzo inspirujący i chyba będzie skutkował specjalną notką. Piszesz bowiem o "American dream", czyli "Od zera do milionera". Kiedyś takie możliwości może i były, zwłaszcza jak złodzieje zorganizowani nie zamienili wolnego rynku w rynek regulowany i nie ma już mowy o dorobieniu się przez zwykłą, uczciwą pracowitość, oraz mądry pomyślunek.

Tymczasem te bajeczki są dalej intensywnie siane - ktoś tu pilnuje, żeby takie sprawy nie znikały ze stron publikatorów. To już spisek wyższego rzędu jak ten "naszych" przywódce w Rzymie. Nawet dzisiaj mignął mi w internecie artykuł o sprzątaczce co została milionerką. Czyli ktoś te bajki dalej sieje, ktoś chce, żebyśmy żyli mrzonkami, a później łatwo dawali się łapać na haczyk "drogi do nieba na skróty" (czy innego szczęścia).

Co ciekawe to obok tytułu było jej zdjęcie, a na nim okazały, półodkryty biust. Ta, to miała chociaż jakiś załącznik do kariery do okazania. Zapewne lepiej nie wiedzieć jakie to załączniki okazywali "nasi" karierowicze.

Natomiast uczciwe marzenia to co innego - te trzeba mieć, kultywować i dążyć do ich realizacji. Bez nich by była tylko potęgująca się nienormalność za sprawą "tych co zgłupieli".

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
0
#1536056

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dołączam ważny link pogłębiający temat i moję do niego uwagi:

"@Rafał Gawroński: Tajny sztab judeo-stanistów w Rzymie
https://www.monitor-polski.pl/rafal-gawronski-tajny-szabat-judeo-satanistow-w-rzymie/#more-13745

nadużycie link skomentuj usuń

ewinia 30.03.2017 04:24:27

@ewinia 04:24:27

Dzięki za ten link. Zwłaszcza przetłumaczony cały tekst tej bezczelnej zmowy o jedności przywódców. 
O jedności przywódców, czyli przestępczym ich zamachu stanu na rzecz ustanowienia federacji państw pozbawionych niepodległości, a więc i sprowadzenia państw do autonomii, oraz likwidacji narodów przez pozbawienie ich suwerenności.

Znaleźć w nim można nawet kwiatek: „Europa zdecydowana zwalczać terroryzm i przestępczość zorganizowaną”.

1. Przemoc to jest wtedy, kiedy kandydaci do niej sięgają po nią siłą, zaś terroryzm to jest wtedy, kiedy władza traci rację bytu, zwłaszcza staje się niemoralna, a chce „raz zdobytą utrzymać za wszelką cenę”. Jak oni ten terroryzm chcą zwalczać, jak wszystkie zamachy terrorystyczne są organizowane przez podległe im służby, a terroryści z amerykańskiej organizacji ISIS są dowożeni na posterunki przez oficjalną amerykańską armię. To co – siebie chcą zwalczać?

2. Chcą zwalczać przestępczość zorganizowaną. – A czymże jest ta ich zmowa jak nie aktem przestępczości zorganizowanej. To samo co i CETA i znów w kłamliwej propagandzie, że przy-wódcy chcą „propagować wolny i sprawiedliwy handel” – chyba sprawiedliwością komunistyczną – skoro sprawiedliwość socjalistyczna się nie sprawdziła. Wolny rynek tu taj też jest przeciwieństwem tego, co oni chcą wprowadzać – a chcą rynku regulowanego z cenami z powietrza i bandyckim „prawem do zysku” ponad sprawiedliwością.
Już sam ten akt wyniesienia prawa nad sprawiedliwość świadczy o sataniźmie tych przywódców.

Dalej:
„Unia, która chroni nasze dziedzictwo kulturowe i promuje różnorodność kulturową”. 
Albo jedno albo drugie. Jak Szydło uwierzyła, że tak można to nic dziwnego, że zgłupiała. Kultura Europy to kultura chrześcijańska, a oni nad kociołami chcą stawiać ONZ – tą samą co wymyśliło prawa człowieka, dałe je wszystkim, a teraz zabiera. Mało tego – chcą legalizować new-age, a lewactwo, czyli faszyzm i satanizm w jednym chcą utożsamiać z lewicą polityczną, a więc zalegalizować.

https://rafzen.files.wordpress.com/2017/03/my-documents34-002.jpg?w=300&h=175 

Albo:
„Unia aktywnie działająca w Organizacji Narodów Zjednoczonych i opowiadająca się za systemem wielostronnym opartym na zasadach, dumna ze swoich wartości...”
Co z tego że gdzieś na papierze będą jakieś zasady, jak oni i tak robią co chcą – nawet odwrotnie jak zasady głoszą. Przykład? - Wynoszenie ich praw nad ludzkie wartości, czyli promocja faszyzmu "nadludzi".
A co do tych unijnych wartości to bzdura. Już zacząłem pisać tekst, w którym wykażę, że UE nie jest budowana na wartościach.

Dalej: 
„Unia ... propagująca ... pozytywną globalną politykę w dziedzinie klimatu”.
Nazwać to pozytywnym to już trzeba być szaleńcem – chemtrailsy i zakwaszanie oceanów, oraz niszczenie energetyki węglowej – a wszystko oparte o fałszowanie badań naukowych. Wszystko dla niszczenia natury w interesie kontroli ludzkości przez grupkę bogaczy i satanistów.

Dalej:
„Będziemy realizować te cele w niezłomnym przekonaniu, że przyszłość Europy spoczywa w naszych rękach oraz że Unia Europejska jest najlepszym narzędziem służącym osiągnięciu tych celów”.
Przecież ich uzurpacje sięgają już roli Pana Boga. Oni wszyscy zgłupieli. – Unia narzędziem ich głupoty. Uzurpatorska czapka nad Unią.

Albo to:
„Będziemy propagować demokratyczny, skuteczny i przejrzysty proces decyzyjny oraz lepszą realizację”.
To już jest szczyt obłudy. Oni tu się zmawiają, żeby „brać przyszłość Europy w swoje ręce”, a chcą promować demokrację – to co, to ma być demokracja? To ma być już koniec rządów oligarchii, to ma być już koniec Komisji Europejskiej – ciała reprezentującego wyłącznie korporacjonistów-syjonistów-globalistów?

nadużycie link skomentuj usuń

miarka 30.03.2017 11:23:55

@ewinia 04:24:27

Chcę też podkreślić wagę dyskusji pod polecanym artykułem, zwłaszcza:
"Alex
28 marca 2017 at 22:52 · Odpowiedz
Co niebawem nastąpi?

Anulowanie świąt religijnych i narodowych we wszystkich instytucjach edukacyjnych, od 9.11.2017.
12 B: Wprowadzenie elektronicznej identyfikacji studentów (uczniów), od 20.09.2017.

12 D: Przekształcenie placówek oświatowych i zakładów akademickich na miejsca o wolności seksualnej, od 17.09.2017
8D: Wejście do ONZ, która będzie sprawować opiekę nad jedyną Chrześcijańską Cerkwią (Kościołem), od 15.07.2017.

11A: Przyjęcie przez Watykan pierwszej roli w Cerkwi (Kościele) Chrześcijańskim, od 15.08.2017.
Artykuł 2: Wejście do szpitala możliwe tylko z kartą ubezpieczeniową, w przeciwnym razie wejście będzie zakazane, od 8.9.2017.
8A: Wprowadzenie kart zdrowia dla wszystkich obywateli, lekarzy, od 19.9.2017
Artykuł 1: Elektroniczna identyfikacja wszystkich obywateli Unii Europejskiej i Państwa Rosyjskiego, od 16.6.2017. Przyjęcie artykułu przez wszystkie cerkwie (kościoły) chrześcijańskie.
Artykuł 2:
2 A: Rezygnacja z suwerenności państwowej – przyjęcie powstania Państw Federalnych, zjednoczonych w regiony – ze stolicą regionów, realizacja od 17.10.2017.
2B. Przyjęcie do Federacji Cypru, od 14.08.2017
2 C: Przyjęcie ONZ jako najwyższego organu, od 10.7.2017, dla wszystkich religii świata.
4 F: Nauczanie na wszystkich poziomach edukacji pięknej erotycznej przyjemności, od 22.12.2017, nie tylko przez profesorów, ale i zwykłych pracowników.
Artykuł 5: Uznanie w Internecie wolności dla pornografii dziecięcej, ale tylko od 14 lat i starszych, od 24.12.2017.

7A: Legalizacja nowych kultów – New Age, od 21.9.2017.".

nadużycie link skomentuj usuń

miarka 30.03.2017 11:28:10

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1536060

Nie obrażając Smerfa Marudę ale @Miarka w narzekaniu go prześcignął. Smutny koniec blogerstwa ? Samobójstwo medialne i tu i na Neonie

Vote up!
3
Vote down!
0
#1536061

Dopiero się rozkęcam. To nie narzekanie, to budzenie śpiących rycerzy :-)

Prawdziwe blogerstwo to droga pod prąd. Tylko trolle płyną z prądem.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
0
#1536068

Kolego Miarka
po raz pierwszy muszę przyznać ,że spisałeś się dzielnie. Zabrakło w tym wpisie mi tylko tego, że nie nazwałeś Szydło qrwą

Vote up!
5
Vote down!
0
#1536069

Nie żartuj sobie - na razie to rozmawiamy ostro, ale merytorycznie. Przed nami rozwiązanie problemów których narobiła, a nie obrażanie się.

miarka

Vote up!
1
Vote down!
0
#1536086

Uważam, że Premier Szydło ustąpi że stanowiska. Nie wytrzyma krytyki Miarki

Bloger Miarka jest tak mądry, że Stephen Hawking wstał, by mu się ukłonić :-)))))

Vote up!
3
Vote down!
0
#1536087

miarkuj się pan blogerze!

Nie podoba mi się język pańskiego przekazu. Uważam, że każdemu można mieć coś do zarzucenia ale nie wolno spoufalać się i obrażać.

Vote up!
3
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1536129

Ależ ja się miarkuję, nawet nick mam miarka.

Już mnie tu Juziu przeegzaminował, jakby tu coś obraźliwego było, to by mi tak łatwo nie odpuścił.

A język? Satyra krytyk się nie boi. Może nie podobać się chyba tylko smutasom lub zacietrzewieńcom, co nie zauważą że tekst jest z zakładki "Humor".

To nie mnie tu trzeba krytykować.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
0
Vote down!
0
#1536132

"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję"
- Jerzy Dobrowolski;

Vote up!
2
Vote down!
0
#1536139

Nie mam żadnego wykształcenia. I jestem zwykłym brukarzem :-)

Vote up!
2
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1536151

To było tylko uzupełnienie CV blogera Miarki ;-))))
Niezbyt precyzyjnie adresowany był ten komentarz
Sorry

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1536165

O, to tu masz dwie nieprecyzyjności.

Po pierwsze, to jak ktoś uzupełnia CV to ono musi być jego. :-)

Po drugie to ja nie szukam pracy, więc nie może być moje. :-)

:-))))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#1536216