Przyszłość PiS i demokracji w Polsce

Obrazek użytkownika miarka
Kraj

Bloger Oświat wstapił ze śmiałą incjatywą zjednoczenia braci Neon24.pl w celu wystosowania listu poparcia dla PiS w sprawie reformy systemu sprawiedliwości w Polsce.

Inicjatywa blogera Oświata zaistniała, ale wyraźnie zaczęła się nieco ślimaczyć.
Jego główne założenia to:
"Przygotować pismo do posłów PiS a w nim zawrzeć sugestie by:

sejm podjął uchwałę ( uchwałę nie Ustawę) potępiającą działania blokujące reformę sprawiedliwości przez:
- środowiska sędziowskie
- opozycję parlamentarną
- ośrodki zagraniczne
- potępiające ostatnie wystąpienia za granicą pani Gersdorf, sędzi w stanie spoczynku.

Jeśli tak, to czeka na dalsze propozycje które należałoby w nim ująć".

PiS stoi w obliczu ataków -  "Z jednej strony zawiódł ,,ich” prezydent, z drugiej opór środowiska sędziowskiego a także totalna do granic idiotyzmów opozycja parlamentarna i polityczna. Nie bez znaczenia jest także wtrącanie się w sprawy suwerennego państwa i naciski ze strony biurokratów i polityków unijnych z Brukseli i Berlina".

Gruntowna reforma systemu sprawiedliwości jest koniecznością, ale posłowie i senatorzy PiS muszą walczyć:
- z prezydentem,
- z sędziami,
- z opozycją parlamentarną
- i polityczną,
- można dodać i uliczną, nadto
- z biurokratami i politykami z Brukseli i Berlina.
Jak tu nie poprzeć starań PiS ?

To dobra okazja do zaznaczenia że ta reforma już musi być wpisana w dzieło stanowienia i stosowania demokracji w Polsce. A to oznacza że będzie jednoznacznie zapisane iż Naród Polski stoi i nad partiami politycznymi, i nad sądownictwem i nad stanowieniem praw i nad tyczeniem kierunków polityki Państwa Polskiego.


I to wszystko w ramach władzy Narodu Polskiego - tego który powołał Państwo Polskie, bronił go i rozwijał, poświęcał się dla niego, wokół jego spraw organizował swoje aktywności, był za niego odpowiedzialnym.


Dalej ta reforma musi być wpisana w dzieło stanowienia i stosowania polityki w Państwie Polskim.
Dalej w dzieło stanowienia i stosowania prawa w Państwie Polskim.
W końcu i w dzieło stanowienia i praktykowania władzy w Państwie Polskim.


PiS poddany naciskom ze strony różnych KOD-omitów krajowych i unijnych będzie miał okazję się wykazać, że jednak jest za demokracją.


Musi być oczywiste że w kwestiach reformy wymiaru sprawiedliwości gramy z PiS-em w jednej drużynie, a więc nasze dążenia, intencje i cele będą zgodne, i działania będą zgodne, że nasz system wartości, a więc i ideeże będziemy mówili wspólnym językiem, tą samą logiką, operowali jednakowo rozumianymi definicjami pojęć.

 

Proponuję więc rozszerzyć dyskusję i na inne spojrzenia, które na chwilę obecna wydają się nie do pogodzenia, a jak się da to i na inne zaprzyjaźnione "niepoprawnopolityczne" portale na których pisują blogerzy Neon24.pl od  Niepoprawnych.pl zaczynając.
Oczywiście później całe pokłosie naszych dyskusji oddać Oświatowi jako inicjatorowi celem zredagowania ostatecznej formy listu już dla podpisywania.

 

PiS jeżeli chce mieć jaką kolwiek wiarygodność że nie trwa w jakichś ustawkach typu dobry glina-zły glina z tymi środowiskami - nieważne czy z niektórymi, czy wszystkimi naraz - musi się od nich zdecydowanie odciąć.
PiS musi odciąć się od podejrzeń że to tylko wojna pod publikę, a zafasadowe kompromisy moralne pod dowolne ustawki motywowane partyjniactwem i prywatą działaczy PiS, z możliwymi skutkami tak zaskakującymi jak niedawny atak na Lasy Państwowe, o pozornej wojnie izraelsko – polskiej, z realną już kapitulacją polskich władz państwowych już nie mówiąc.
Wnioskowana przez Oscara uchwała Sejmu to minimum tego co PiS tu może a nawet musi zrobić.

- Jasne że PiS musi nie tylko odciąć się nie tylko w formie deklaracji, ale i poprzeć to wolą polityczną stania po stronie Narodu Polskiego w trwających atakach tych środowisk, które już są przeciwko reformom, które chciałyby aby "było jak było", a więc było w całej patologicznej, pasożytniczej, złodziejskiej, zbrodniczej i zdradzieckiej kraci.grożących
Wolą polityczną wyrażona uchwałą sejmową. Wolą polityczną otwarcia sie na środowiska narodowe.
Wolą polityczną, aby uznać aspiracje Narodu Polskiego do zmiany Konstytucji według jego oczekiwań podtrzymania gwarancji konstytucyjnej, dla gwarantowania mu:
- realnie sprawowanej władzy zwierzchniej nad władzą państwową,
- realnej kontroli tych władz, jak i wszystkiego co się dzieje w sferze polityki,
- pełnej władczej kontroli nad mediami, sądami i  ustawodawcami, władczej w sensie suwerenności narodu tak dla forułowania zakresu polityki państwa, stanowienia prawa i podległości władz politycznych temu prawu, podtrzymania gwarancji konstytucyjnej, że podstawa ustroju rolnego są gospodarstwa rodzinne.
- gwarancji że korporacje prywatne które się bezprawnie wdarły w przestrzeń rolnictwa oraz handlu i przetwórstwa płodów rolnych zostaną usunięte, a winni doprowadzenia do tego stanu rzeczy rozliczeni i ukarani.

 

Oczywiście list do posłów i senatorów PiS nie może być wyrazem wiernopoddańczego, obywatelskiego poparcia z pokorną prośbą, a przeciwnie wyrazem narodowej troski o dobro wspólne Narodu Polskiego, wyrazem zwierzchniej władzy Narodu Polskiego nad władzami państwowymi.
W liście podpisani muszą się domagać jednoznacznej, wyrażanej zdecydowanie wcześniej jak zajdzie tego potrzeba woli PiS co do ewentualnych zmian w Konstytucji Państwa.
Wprawdzie Konstytucję pisze Naród, a nie władze państwowe, nie prawnicy, nie partie polityczne, ani politycy, ale wola zmian ze strony władz istniejących jest dla ogółu Narodu ważna – i popisani pod listem tego jednoznacznie oczekują.

 

Według mnie juz pierwszy punkt oczekiwanej deklaracji PiS powinien dotyczyć gwarancji dla Narodu Polskiego, że pozostanie partią polityczną jak deklaruje. Polityczną, a więc pozostającą w służbie Narodowi Polskiemu i jego dobrom wspólnym z Państwem Polskim na czele.
Drugi punkt oczekiwanej deklaracji PiS musi dotyczyć gwarancji że PiS będzie walczył aby Polska była państwem w pełni demokratycznym.
Nie fasadowo demokratycznym, a zafasadowo socjalistycznym, komunistycznym, liberalnym, oligarchicznym, korporacjonistyczno-syjonistyczno-globalistycznym, czy faszystowskim, i tylko fasadowo, głównie co do formy wyboru władz, podszywającym się pod demokrację, tylko rzeczywiście demokratycznym, ideowo demokratycznym.

Jak demokracja, to i konstytucję punkt po punkcie musi pisać cały mający po temu odpowiednie zdolności intelektualne i moralne Naród Polski.
Jak demokracja, to i jasne rozgraniczenie kiedy bezpośrednia, a kiedy przedstawicielska i jak przedstawicielska ma być kierowana i kontrolowana przez Naród Polski. Jak demokracja, to i relacje Narodu i innych obywateli nie mających narodowości - tak tych, którzy z Narodem Polskim wiążą swoje cele życiowe zachowując odrębność narodową, a więc i posiadając prawa obywatelskie rezygnując z praw politycznych, jak i tymi którzy usiłują realizować cele antypolskie, a więc i antypolityczne.


Jak demokracja to i władza Narodu Polskiego w zakresie sądów i prawodawstwa, a więc musi być i w Konstytucji zapisane że to to musza być organy narodowe, a nie państwowe. Prawo musi być spójne i podporządkowane polityce państwa a ta wyłącznie Narodowi Polskiemu.
Niektóre punkty jako sprzeczne z ważniejszymi dla Państwa i Narodu muszą być uchylone, np. ten o trójpodziale władzy państwowej sprzeczny z istotą sprawowania władzy zwierzchniej.
Do tego powinien być zapis o niezbywalnej suwerenności politycznej Narodu Polskiego, oraz zapis o niezbywalnej suwerenności pieniądza Narodu Polskiego.

Link do notki z inicjatywą Oświata:
http://oswiat.neon24.pl/post/144709,propozycja-dla-neonowiczow

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:14)

Komentarze

to np jest tak zaprzyjaźniony z neonem? słyszałem kacapskie przechwałki ale co konkretnie na to wskazuje?

i po kiego jakieś pismo do "posłów PiS" z sugestią ustaw  uchwał i wyrazem poparcia?

a taka uchwała, większością, potepiająca politykę i zdanie mniejszości jest debilizmem

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1569180

Trzeba by u zastrzec że są to portale zaprzyjaźnione z wyjątkiem przeciwnego zaprzyjaźnieniu kontrika znanego też jako Mind Service, który ma do Neonu osobiste pretensje.

Niemniej jednak czy mimo tego zastrzeżenia jesteś za zgodnym wystąpieniem z poparcem dla PiS tak sformułowanym, żeby wszelkie media niezalaeżne i niepoprawnopolityczne  mogły go poprzeć, czy jednak osobiste animozje pozostaną u Ciebie ważniejsze?

A co do stwierdzenia że "taka uchwała, większością, potepiająca politykę i zdanie mniejszości jest debilizmem",  to niby gdzie ten debilizm?

To z potepieniem większości wobec jakieś grupy mniejszościowej trzeba czekać aż będzie ona większością? To kiedy się sprzeciwiać wobec tych co chcą robić i robią głupio i źle? Może czekać i czekać aż będzie pełna równość ilościowa?

A może nie chcesz głosowania tylko wyrażanie sprzeciwu wyciem i tupaniem, a poparcia (gdyby wchodziło w rachubę) oklaskami?

Bo jak masz takie zastrzeżenia to może w ogóle chcesz nie potępiać, tylko od razu uchwalić, żeby ich wszystkich pozamykać, poucinać im języki, wykastrować żeby mówili charakterystycznym głosem, albo wydalić z Polski?

To też konkretny głos.

Czekaj, czekaj, a może Ty nie chcesz listu bo w ogóle potępiasz PiS, zwłaszcza że wprowadza w głosowaniach "dyscyplinę klubową"?

Bo jeżeli tak przecież można zastrzec, że "uchwalić w głosowaniu demokratycznym a nie faszystowskim" w sensie "bez dyscypliny klubowej".

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8
#1569187

cyt;

Trzeba by u zastrzec że są to portale zaprzyjaźnione

 

jprd - 

co ty żarłeś na śniadania, co ty ćpałeś z samego rana
No qrwa nic głupszego i bardziej idiotycznego  dziś już nie przeczytamy

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569189

Dwa bociany wiosny nie czynią. Nawet żeby pojawił się trzeci, to nie zmieni to faktu, że są to portale zaprzyjaźnione.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9
#1569193

Takie portalowe ścierwa, sowieckie onuce, polakożercze męskie szmaty i qrwy jak Wrzodak,Ruszkiewicz,Kosiur,Sanocki,Ziembinski zaliczasz do Niepoprawnych przyjaciół.

Walnij się w ten pusty czerep młotkiem i to nie gumowym

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569194

Może Ty masz swoje wyjątki, ale przecież reszta jest przyjazna, no nie?  Przyjazna przede wszystkim z powodów ideowych. Wszak oba portale są niepoprawne politycznie. Trzeba być konsekwentnym, a nie przebierać sobie w zależności od tego, którą nogą się wstanie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9
#1569195

cyt:

reszta jest przyjazna, no nie? 

 

Ty naprawdę chory jesteś.
Ilu masz tam takich - 3-4 osoby ?
Wymień jakieś nazwiska czy nicki
Tak są , i to zazwyczaj do czasu publikacji 1-2 wpisów a potem ban
Nie rób z siebie pajaca
EOT

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569196

Rozumiem że zostałeś zbanowany. - Ale czy dlatego że jesteś Niepoprawny?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8
#1569200

Do robiena loda ruszkiewiczowi wystarczy jedna osobą.
Nie szukaj więc nikogo chętnego
Marzą ci się trójkąty

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569216

Chyba Ci pornosy mózg zlasowały że rozumujesz w tych kategoriach.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7
#1569218

Zaprzyjaźnione portale (sic)

Faktycznie miarka
Ty albo się starzejesz albo głupiejesz
Innej drogi nie ma

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1569205

A Ty co masz do Neonu? Też zbanowany?

To Ty nie wiesz że w ważnych sprawach przemilcza się zadrażnienia osobiste i trzeba się jednoczyć?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9
#1569207

trzeba się jednoczyć?

z kim ?????

w jakiej sprawie

w jakim celu

wiesz nie każdy jest człowiekiem bez twarzy

przykro mi to pisać ale takim jesteś 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1569209

"nie każdy jest człowiekiem bez twarzy"

Już tak w tej Anglii spoganiałeś? To Ty nie znasz chrześcijańskiej zasady nadstawiania drugiego policzka kiedy wchodzi w rachubę racja wyższego rzędu, czy ludzka wartość?

Co Ci da że będziesz dociekał swojej krzywdy czy dowolnej niesprawiedliwości jesli zaniedbasz sprawy moralne, a więc dotyczące życia i przyszłości?

Różnie Cię próbowałem oceniać, ale w tej chwili to mi podpadłeś bardzo, a bardzo głęboko.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9
#1569210

Zero godności,zero honoru, zero przyzwoitości

włażenie w dupę sowieckiemu szmaciarzowi

i to ma być Niepoprawny ?

o zgrozo

w jakich czasach przyszło nam żyć

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569229

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1569234

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1569236

do tego szyfru

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1569239

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1569237

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1569235

brzydzę się nazbolami, do komuchów i dzieci prl też mam daleko, o rusofilcach i całej zydożerczej zgrai prymitywów nie wspominając. takie portale mogą tylko służyć grupowaniu i kanalizowaniu świrów. ew. robieniu hajsów na nich. prędzej mogę porozmawiać z uczciwym faszystą, anarchistą czy heretykiem ale nie zaburzonymi fanatykami z moralnością małego hitlerka.

jestem apolityczny (ale totalitaryzmów i lewactwa nie trawię), więc nie widze żadnego powodu, by występowac z poparciem kogokolwiek, tu los Ojczyzny ni bezpieczeństwo z obronnością państwa się nie waży.

normalni ludzie też zauważą, że taki grzecznościowy list to mogą oszczędnie od razu sobie wsadzić do kosza a tzw. dobre rady (dobrze, że nie warunki i ultimatum) to nawet i głębiej. zwł. od kilkunastu szurów z internetu.

nie jest debilizmem przegłosowywać w sejmie większością potępienie innych opcji polityczno-światopoglądowych? to jest demokracja parlamentarna? potepiamy, że suweren wybrał sobie rownież innych a nie tylko nas. to może od razu potepić, że jeden lubi truskawki a inny poziomki? a jeden sklepikarz drugiego, konkurenta. koniecznie uchwałą, ktora ośmieszy i rozpali a nic innego nie da. bo pewnie wyczekują tylko na fantazje frustratów z netu, takie dla Ojczyzny ratowania itp. żenada kompletna, to wariactwo jest. no nie widzisz tego na pierwszy rzut oka? sam jesteś wariatem, czy jak?

moje zastrzeżenia nic nie mają do rzeczy i nie zamierzam wywierać nimi wpływu a już na pewno nie wraz z wariatami i w wariacki, a przede wszystkim, nieskuteczny sposób. to nie jest żaden moralny sprzeciw, tylko wariacka inicjatywa parapolityczna, ludzi ktorzy nie mają o niczym pojęcia. nie ma tu żadnej stawki czekania, aż totalni staną sie wiekszością, jak sugerujesz- nie jest to sam moralny sprzeciw, nie jest to sensowne ani moralne, nie jest to skuteczne- to zwyczajna czyjaś wszystkomająca fantazja, do której sam dopisujesz sobie jeszcze więcej.

poczekaj, aż koledzy pokłócą się tam o jakieś zydowstwo czy stosunek do ukochanej rosji z komunizmem.

przykre, że nawet nie dorosłeś do demokracji, nie kumasz jak to działa i czym jest parlament a pisujesz o utopiach różnych

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1569247

Agitujesz tu portal ruuuski, neon? Jaki zaprzyjaźniony, z kim? Sami ze sobą! Bo na pewno, nie z Niepoprawnymi! Nas nie obchodzi Twoja przyjaźń! Nawet nie pomyśl, jak to mówił "Bolek"! No, wkurzyłeś mnie! Te Twoje bajery rowery, to wciskaj swojej rodzinie! Większością, to długo nie będziecie! czas na Polskę! Rrruski, niech pilnują swojego burdelu, bo tam bida, aż płacze! 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

viki

#1569322

viki - przewijasz się ale poboczem. To pierwszy raz że się pokazujesz? Co Cię ubodło? Przecież nie Neon. Tam nie widzą postrzegania Niepoprawnych jako jakichś przeciwników? O viki też nikt nie słyszał, a nagle WRÓG CAŁĄ GĘBĄ? Czyżby jakaś plemienna solidarność z trójką bocianów?

O co się rozchodzi?

Dalej. - W żadnych konstruktywnych dyskusjach które zauważam nie uczestniczysz, sama nie piszesz - słowem szpieg, może nawet sabotażysta. Ale patrzmy dalej.

viki? - Dziecko Vikingów, co to Ruś "cywilizowali"?

To jak tak, to Ty chyba wiesz co mówisz kiedy się tak bojowo odzywasz?.

- Tylko czemu mówisz na opak? Bo to jednak Polska jest dziś w śmiertelnym niebezpieczeństwie, nie Rosja?

Jak nie pomożemy PiSowi, którzy są w tej chwili u władzy, jak się nie zjednoczymy jako Naród Polski, żeby bronić swoich dóbr wspólnych, naszej narodowej własności niezbywalnej, naszych pól, lasów i łąk, to Vikngowie na pewno nas nie obronią.  

- Nie obronią nawet przed samym PiSem w jego dotąd trwającej iluzjii że może sobie poradzić w konstytucyjnym służeniu Narodowi Polskiemu bez czerpania ze wsparcia Narodu Polskiego, a co mowa przed wrogami  z którymi PiS prowadzi zupełnie nierówne, przegrane układy, uklady przegrane bo naruszające sfere moralności, wykraczające już poza ostrą kreskę nie wchodzenia w kompromisy moralne.

 Układy, umowy... -  Przegranymi one być nie muszą. - Ale będą jak się PiS będzie wyrywał przed Naród. Tego nie może być żeby władza państwowa wyrywała się przed swojego Suwerena.

Nie obronią - nawet przed koroporacjami prywatnymi, a co mowa przed innymi, globalistyczno-syjonistycznymi wrogami chcącymi nas, Polaków pozbawiać już wszystkiego nad czym jeszcze panujemy, z prawdą o naszej tożsamości, i naszej prawdziwej historii na czele.

- A mamy już tutaj mocną nauczkę z wojna izraelsko-polską, i nawet z antypolskimi kłamstwami typu "my Polacy" nie chcemy karać naszych agresorów?

- Dobrze że do obrony koniecznej żadne prawo nie jest, nigdy nie było i nigdy nie bedzie potrzebne.

Ale jak już ktoś stwierdzi - "To konieczne" - to mam pytanie: będzie już biada Vikingom, czy jeszcze nie?
 

"Nawet nie pomyśl, jak to mówił "Bolek"! No, wkurzyłeś mnie!"

Wciąż nie mówisz bezpośrednio -  prosto i jasno. Ale z tym "wkurzeniem", to już - o, ho, ho - wiele można zobaczyć.

Bolek był szkolony przez moskiewskich, a więc i vikingowskich kolegów Orwella. - A więc tu idzie o myślozbrodnię.

Aż nie chcę się domyślać anty-czego się domyślasz.

Dobra! Podpisałaś listę obecności. Bez odpowiedzi.

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-7
#1569327

 Jak mówi klasyk.

Do budy kundle dwa, do budy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569338

czy ja mam jakiś obowiązek meldowania się Tobie, na portalu niezależnym? Czytam i piszę, kiedy chcę! A bezpośrednio, to jak?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

viki

#1569366

cyt:

Tam nie widzą postrzegania Niepoprawnych jako jakichś przeciwników?

Tak może pisać tylko "idiota" albo "czub".

Innej opcji nie ma

A o tym że te dwa pajace się umówili na nawalankę i kim jest ten SL to zobaczcie tu :

W robieniu z siebie debili są .....Miszczami

 

@Jarek Ruszkiewicz SL 15:44:09

"jak kiedyś zostanę szefem RN to..."

Można by cię desygnować na stanowisko Prezydenta Ruchu Narodowego w najbliższych wyborach ogólnonarodowych, tylko pytanie co z obywatelstwem San Escobar?

 

miarka 27.07.2018 17:33:20

@miarka 17:33:20

Spoko! Zrzeknę się :))))

jJarek Ruszkiewicz SL 27.07.2018 18:59:44

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569369

Może także chcieliby się zaprzyjaźnić z... postbolszewickimi onucami z KOD?

Bo Pan Twardowski już powiedział, że czegoś takiego nie akceptuje...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1569231

Pan Twardowski to przede wszystkim Polak, dalej zaś Księżyczanin, nie Marsjanin.

A tak na poważniej, to o którym KOD acan mówisz? - O tym znanym z "ulicy i zagranicy", czy tym wredniejszym, podstępniejszym i zdradliwszym, a z obrazka wprowadzajacego do notki - Komitecie Obalania Demokracji?

A zaznaczam, że i jedno i drugie jest postbolszewickie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1569233

nikt nawet konkretnie nie mówi po co konkretnie takie pismo, więc nie ma obawy, że ktoś zapyta, to neon, stan umysłu.

a najlepiej to podpiąć jeszcze innych pod taki pomysł "ponad podziałami", bo to zaprzyjażnieni jako portal i ludzie, miarka taki dogmat objawił. niech zgadnę- poprzeć władzę jak za starego ustroju, by walczyła z wichrzycielami? ale w międzyczasie i tak pisać, że to żydy i rusofoby, co tam u was na jedno wychodzi.

pewnie nikt odwloka nie ruszy, by zadziałać w realu, to list w necie napisze. zapewne z nadzieją, by wypałowano innych, jak za dawnych czasów- bo media pokazują garstkę świrów a ktoś się przejął, że zaraz zdobędą władzę. jakie to zagrożenie dla państwa, gdzie byle kilku ostrych chłopaków mogłoby ich rozmieszać czy nawet nakłonic do wyjazdu. zwykly cyrk dla mas, który jest w interesie PiS, jakby ktoś nie zauważył.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1569249

(...) Skrzyknięci przez Kołodziejczaka rolnicy jeżdżą na spotkania polityków PiS i głośno domagają się rozwiązań. Stawiają przy tym mocno na kierunek rosyjski.

– Drży mi teraz głos, ale mam przed oczami Rosjan, z którymi moja rodzina handlowała od bardzo dawana, którzy przywozili pieniądze do Polski. My wspólnie z nimi potrafiliśmy budować ten kraj, budować naszą gospodarkę. Pan dzisiaj w Telewizji Polskiej mówi o dziwnych wpływach rosyjskich? O czym Pan mówi? – pytał podczas sejmowej komisji rolnictwa Kołodziejczak.

Przy okazji karmił rolników propagandą antyukraińską. Ostatnio upowszechniał tezę, że dziki z ASF zostały zrzucone z helikopterów.

Postulat zbliżenia z Rosją podoba się narodowcom. Na protestach rolniczych pojawiali się m.in. Andrzej Rybak (znany z palenia kukły Żyda, Sorosa), Robert Winnicki i Aleksander Jabłonowski. Ten ostatnio nagrał 30-minutowy pean na cześć Kołodziejczaka. Wzywa do twardej postawy, bo przyciśnięty do ściany PiS ma wycofać się z reform na wsi. Jednocześnie podkreśla, że tylko odsunięcie partii rządzącej od władzy zabezpieczy rolników.

– Nie ustępujcie im. Macie sytuację doskonałą, jesteśmy przed wyborami samorządowymi. Bierzcie Polskę od dołu. Wyrywajcie ją z Polińskich łap. Jeszcze tylko wy możecie to zrobić – przestrzega Jabłonowski.

Cytat za: http://telewizjarepublika.pl/prorosyjskie-stronictwa-jednocza-sily,68140.html

_____________________________

To jest zadziwiające. Rusofil Kołodziejczak "budował ten kraj" z sowieckimi najeźdźcami i rosyjską agenturą, czyli rabusiami Polski korzystającymi z usług swoich namiestników w PRL - komunistyczno-sowieckich zbrodniarzy i agentów NKWD m.in. takich jak Jaruzelski czy Kiszczak...

I teraz ta postbolszewicka agentura chce wyrwać Polskę z rąk polskich patriotów...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1569262

Zwycięstwo wyborcze PiSu zmusiło do wyjścia na ulicę i protestowania wszystkich kryptokomuchów, którzy przez blisko 30 lat udawali demokratów grając od 1989 w komuszo-esbeckiej inscenizacji pt. "Pokojowe obalenie komuny".

Zmusiło też do ujawnienia się  takich DEBILI o których wspominasz w swoim komentarzu.

Palanty

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1569263

"Prorosyjskie stronictwa jednoczą siły"

Już sam tytuł twojego komentarza wskazuje że jesteś po zabiegu prania mózgiu i zindoktrynowania antypolskiego. Przecież tu idzie o organizowanie się Polaków ku samoobronie, a ty już się martwisz że to może być prorosyjskie.

Ty już zakładasz, że musimy być z Rosją w stanie wojny, mimo że faktycznie to nie jesteśmy, natomiast jak najbardziej jesteśmy w stanie wielostronnej wojny i z Izraelem i ekonomicznej z korporacjami prywatnymi Zachodu - i to wszystko  z powodu ich agresji i ich zamiaru niszczenia Polski.

 

"Skrzyknięci przez Kołodziejczaka rolnicy jeżdżą na spotkania polityków PiS i głośno domagają się rozwiązań. Stawiają przy tym mocno na kierunek rosyjski".

Rozumiem że chodzi o kierunek eksportu polskich płodów rolnych.

Podkreślasz to jako coś negatywnego, ale czy masz lepsze rozwiązanie?

 

"– Drży mi teraz głos, ale mam przed oczami Rosjan, z którymi moja rodzina handlowała od bardzo dawana, którzy przywozili pieniądze do Polski. My wspólnie z nimi potrafiliśmy budować ten kraj, budować naszą gospodarkę. Pan dzisiaj w Telewizji Polskiej mówi o dziwnych wpływach rosyjskich? O czym Pan mówi? – pytał podczas sejmowej komisji rolnictwa Kołodziejczak".

No i co tu można zarzucic Kołodziejczakowi?

 

"Przy okazji karmił rolników propagandą antyukraińską".

Pewnie o tym mówił, że polskie wladze państwowe podejmują decyzje niszczące polskie rolnictwo tak, żeby od razu promować rolnictwo ukraińskie, żeby go budować na zajmujące miejsce rolnictwa polskiego. Przecież jak popatrzyć choćby na sprawę malin to tak jest.

 

"Ostatnio upowszechniał tezę, że dziki z ASF zostały zrzucone z helikopterów".

A co, nieprawda?

 

"Postulat zbliżenia z Rosją podoba się narodowcom. Na protestach rolniczych pojawiali się m.in. Andrzej Rybak (znany z palenia kukły Żyda, Sorosa)"

I po co to tendencyjne przestawienie kolejności? Przecież to może służyć do oskarżania Pana Rybaka o antysemityzm, podczas kiedy to była kukła Sorosa, konkretnego, polakożerczego, antypolskiego Żyda. Chodziło o samoobronę. To co, uważasz że nie mamy sie bronić, kiedy nas chca niszczyć źli ludzie?

 

", Robert Winnicki i Aleksander Jabłonowski. Ten ostatnio nagrał 30-minutowy pean na cześć Kołodziejczaka. Wzywa do twardej postawy, bo przyciśnięty do ściany PiS ma wycofać się z reform na wsi. Jednocześnie podkreśla, że tylko odsunięcie partii rządzącej od władzy zabezpieczy rolników. – Nie ustępujcie im. Macie sytuację doskonałą, jesteśmy przed wyborami samorządowymi. Bierzcie Polskę od dołu. Wyrywajcie ją z Polińskich łap. Jeszcze tylko wy możecie to zrobić – przestrzega Jabłonowski.".

Nie musimy się zgadzać z tym jego "tylko".

Ja tu widzę możliwość popierania PiS - oczywiście pod warunkami.

 

Dalej podajesz żródłowy link do "Telewizji Republika" czyli do instytucji nie tylko programowo antydemokratycznej, ale i wrogiej Narodowi Polskiemu, polskiej racji stanu, a występującej w interesie korporacji prywatnych i całego sytemu korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.

Chyba nie powiesz że to robisz z powodu krytycznego podejścia do tego co głosi "Telewizja Republika"?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1569266

miłości poddani

 

w szałasie czy bani

wzorem Lenina

miłości pedalskiej

są poddani

 

PS Kto wie, czy nie to właśnie kryje się za propozycją ze strony "zaprzyjaźnionego" neonu! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1569238

Miarka za swata robi ?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1569240

Na trzech bocianów byłem przygotowany, czwarty doszedł gościnnie, nie problem, troll przeciwstawny do wcześniejszych też niegroźny, ale tego komentarza to nie rozumiem.

Poezja nie wszystko tu tłumaczy.

PS. Poezja o "miłości pedalskiej"? - Czy to nie chodzi o fortepian Szopena na bruku?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1569248

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569252

cyt:

Dobrze ktoś ci poradził na NEon24,

 

Wiemy nawet dokładnie kto  !!!!!
To taka jedna krzyżówka qurwy z mułem, spadek po przemarszu sowieckiego bydła przez Polskę w te i nazad.
Pewnie znacie się.
Często go widzisz w czasie porannego golenia.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569254

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569255

Jaro
Jakiś ty jest dziecinny.Naprawdę na te stare lata zwoje mózgowe ci się wyprostowały.
Tak sam powiedz, jaką znów karierę chcesz tu zrobić.
Na ile dni pobytu liczysz - tydzień może dwa.
Myślałem że w tobie jest więcej sprytu, polotu,a ty jak widzę masz coś z Piskorskiego.
Taki szpieg z krainy deszczowców.
Poszczekasz, parę wyzwisk poślesz, dostaniesz kolejnego kopa w rzyć i co ?
Chłopku roztropku lecz się na nogi.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1569257

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569259

Ban od żydowskich idiotów....

A to to wiem

Parę lat temu dałeś mi bana na tym swoim ścierwomedium.

Dziś pewnie już byś nie dał ,bo jesteś tam tylko zerem.

Przykro mi

Jak mi przykro

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1569260

"Parę lat temu dałeś mi bana na tym swoim ścierwomedium."

No widzisz? Nie wiedziałem o tym ale takie wyjaśnienie Twojej nienawiści do Neonu zakładałem, i teraz to potwierdzasz.

Czemu więc robisz z tego halo na skalę nienawisci między portalami. Ty sobie nienawidź jak musisz, ale portalom to sie przyjaźnić pozwól. Wszak mamy wspólny system wartości, i jedna Polskę.

A co do Ciebie To widzę że choć masz piękne chrześcijańskie, zasłużone imię, to prezentujesz tu najgorsze poloty jeżeli nie żydostwa, to pogaństwa na pewno. Gdzie miłość nieprzyjaciół?

Popatrz na mnie i pana Ruszkiewicza. Wywalił potężny artykuł

http://spiritolibero.neon24.pl/post/144766,pudrowanie-trupa

przeciw mojemu (właśnie temu). Odnosnie poglądów jesteśmy w stanie niemal smiertelnego zwarcia, a przynajmniej nieprzyjaźni. I co? 

Przecież mimo nieprzyjaźni kochamy się. I tu jest nasza siła siła. To jest polskie. Wciąż jesteśmy się w stanie jednoczyć ku ważnym sprawom.

A co ty proponujesz? Dzielić się, osłabiac, podsycać animozje i skłócenia, wszystko co destrukcyjne dla rzeczy które nas łączą i potrzebujemy ich wspólnie bronić, a na pożytek naszych wrogów?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8
#1569269

Wiesz  ja nimi bym się w sumie nie przejmował bo cały ten ich portalik to w sumie pięciu cymbałów/pedałów i i dwie internetowe cichodajki.
Ale smród robią.

  A tu ruszkiewicz odpowiada na moje pytanie czy zna sie na polityce i rolnictwie ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1569271

Który to miarka, a który jakiś ruchniewicz?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

viki

#1569373

Z lewej z "miarką" to miarka z prawej SL

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1569378

Ten z lewej miarkuje wino m(i)arki wino a tego drugiego to po kichawie poznac kto zacz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569397

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569275

"Zupełnie niepotrzebnie tłumaczysz to temu osobnikowi. Tak myśli i może to zrozumieć tylko Polak. Żydom ta wiedza jest obca".

Mieli głoszoną Ewangelię, Ty się już przekonałeś, że wciąż ją odrzucają, próbuję sprawdzić i ja :-)

Niech na nieuchronnie nadchodzącym Sądzie nie mówią że nie była im głoszona.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7
#1569276

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569278

cyt:

ty jak widzę masz coś z Piskorskiego.

 

Fakt, iż ktoś taki jak Piskorski był posłem na Sejm, może być uważane za hańbę dla Polski, jednak o wiele bardziej haniebne jest to, iż nadal znajdują się tacy, którzy uznają go za wieznia politycznego.

A to zwykła sprzedajna czerwona gnida, na usługach Kremla szkalujący Polskę i Polaków.

Jego działalność (czyt:szpiegostwo) na terenie Polski, prowadzona na rzecz państwa ( Rosji) prowadzącego politykę imperialną oraz za jego pieniądze, nie spotykała się z dalej idącymi konsekwencjami, a wokół jego "akcji"  gromadzą się  Polnofoby i  Rusofile, a także politycznie skrajni debile. Jak choćby aktualny poseł na sejm Janusz Sanocki.

Dziś na szczęście ten sowiecki kundel siedzi i słusznie.

A kim są jego obrońcy z Neonu ?

Przypominam !

 

Kim są onuce z Olgino na naszych, polskich, forach, szerzące kłamliwą putinowską propagandę, że aż zbiera się na wymioty?

To, oczywiście, oddział polskojęzycznych najemników nadający bezpośrednio z Olgino na rosyjskim IP; to również różni rezydenci w Polsce, pracownicy ambasady i konsulatów, akredytowani dziennikarze, śpiochy, biznesmeni itp. Ta trollownia jest wspomagana przez hejterów z agenturalnej partii Zmiana czy Razem i ich "organ medialny" Neon, jak również przez wszelkiej maści  komuchów .

Tam na Neonie jest tego BYDŁA kilkadziesiąt sztuk !!!!!!!!!!!!!!

Rękas,Wrzodak,Ruszkiewicz,Białas,Kosiur,Zieminski a także ci których swoich nazwisk się wstydzą: ikulalibal,Paulus Aquarius,Ślepa Mańka,Oscar,Nikander,lorenco,Robik ... itd.

A wszystko to pod pod czujnym okiem debila , ćwierćanalfabety, znanego homosia @repsola

Te bandy ruskich kacapów z fabryki Neonowych trolli , stosując każde możliwe triki ( podszywanie się pod Polaków - vide ikulalibal), troskliwe teksty o naszych niedoskonałościach, " historycznie motywowane" próby tłumaczenia, to tylko te najczęściej stosowane,i próbują siać wśród Polaków zamieszanie. Na szczęście świadomość tego stanu rzeczy jest u Polaków coraz większa.

Zapamiętajcie te parchate ryje,zapamiętajcie te nicki i nazwiska. Oni i dziś nie wahaliby się czynić to ,co czynili ich "ojcowie".

Niech im wiecznie żyje Władimir "Nowiczok" Putin - ongiś towarzysz pułkownik szpion KGB, a obecnie pan prezydent Matuszki RoSSiji

Ura, ura, ura!

http://niepoprawni.pl/ludzie/zawiedzony

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/mpiskorski-sowiecki-szpion-przed-sadem

 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569261

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

(...)

Oddział tego Centrum znajduje się w Olsztynie i zdaniem jego twórców ma „przybliżyć nie tylko mieszkańcom Warmii i Mazur, ale także całego kraju bogatą i ciekawą kulturę Rosji”. „Siedziba polskiego oddziału znajduje się w okazałym trzypiętrowym domu, położonym pomiędzy dwoma jeziorami w cichej dzielnicy Olsztyna – Likusy” – pisze Dmochowski.

Jednak najciekawsze jest to ­– jak pisze Dmochowski – że: „Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów. Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”. (...)

A po tej krętej, a może wręcz i krętackiej drodze eliminując niemal wszystkich tych blogerów, którzy protestowali przeciwko nowemu, prorosyjskiemu profilowi tego portalu.

Pewnie dlatego, portal ten był wśród blogerów także nazywany „ścierwoneonówką”… Na portalu NEon24 szczególnie wyróżniał się w prymitywnym chamstwie dyżurny neobolszewicki menel używający nicka „SpiritoLibero”, którego dlatego nazwałem „spirytusowym nazi-bolszewikiem”…*

O tym portalu pisał także „Mind Service” w notce zatytułowanej „Neonowe ścierwomedium”:

„Dzisiaj wchodząc na Neon24 (co szczerze odradzam nieprzyzwyczajonym do chamstwa i wyzwisk wrażliwym czytelnikom) możemy się przekonać, że rosyjska agentura robi wszystko, aby stosunki polsko-ukraińskie były jak najgorsze. Nierzadko u niektórych, którzy tam się produkują możemy dostrzec efekt histerii. Histeria spowodowana zaślepieniem nienawiścią może utrudniać postrzeganie rzeczywistości i rodzić czyny, które bynajmniej nie likwidują jej źródła, lecz wzmagają dramatyczny bieg wypadków. To z pewnością tłumaczy oderwany od rzeczywistości pro-ruski bełkot.” (...)

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1569265

Mnie najbardziej cieszy ta bezsilność Conchity vel S.L , jaką miałby satysfakcje gdyby nas tu obu zbanował. Temat na kilka genialnych wpisów. A tak poszczeka,poszczeka  powtórują mu pozostałe kundelki  (pci) obojga. I tyle im pozostanie.

Może coś napisze na nasz temat - z niecierpliwością czekam

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1569270

Proponwać im dobrą drogę zawsze wolno.  Rzucają co prawda jadem, ale jest to jad ozdrowieńczy. - Bije i w zło w nich samych. Mi to nie zaszkodzi. - ja byłem przygotowany.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8
#1569267

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569268

po odpowiedzi ruszkiewicza na ten komentarz widać że masz fajnego kolegę

tak trzymaj - i co ... jad ozdrowieńczy??

ta wsza sowiecka nie zionie jadem

Obaj to tylko do psychiatry się nadajecie

Obaj

A Ty to  tu już niczym się od niego nie różnisz - NICZYM - wiejski przygłupie

filozofie z szamba na metr w głąb !!!!!

EOT

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1569272

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy ciebie to bawi?
Przecież twoi dwaj adwersarze to typowy przykład prania mózgów.
Reprezentują fałszywe ruchy oddolne, finansowane przez polityczne, korporacyjne lub inne grupy interesów, które bardzo skutecznie manipulują i zniekształcają każdą informację. Lansują nieprzyzwoity język i wulgaryzmy.
W tej chwili istnieje całe, wielkie pokolenie, które nigdy nie poznały innych treści niż tych, które wyszły z ekranu. „Ekran stał się Ewangelią. Ostatecznym objawieniem!”. Nic nie może się równać jego sile, jego skuteczności, jego mocy.

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/5770-medialne-pranie-mozgu-czy-mozna-mu-zaradzic

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1569280

"miarko, rzucanie tym jadem szkodzi...wszystkim"

Ależ skąd. Przygotowanym nie szkodzi. Już pokazałem że mi nie szkodzi. Już pokazałem że Ewangelia jest odtrutką. Czego chcesz jeszcze - ich fizycznej eliminacji? Toż to by była ... poprawność polityczna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-9
#1569282

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569283

cyt;

Tylko ustalmy czy to miarka rzuca jadem?

 

a ty sowiecka stara onuco co robisz ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569285

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...jak tak ma wyglądać ewangelizacja...to ja dziękuję.

Myślałam,że jak  zauważy, że tylko oba zwaj już chcą z nim dyskutować i czasem ta trzecia, równa...to się opamięta ...a tu końca nie widać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1569286

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569288

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To jakiś robot , który nie uznaje znaków przestankowych i jego zdanie ma pół strony, dlatego sensu nikt nie rozumie..;-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1569290

"SL, miarka się bawi tym jadem "ozdrowieńczym".......jak tak ma wyglądać ewangelizacja...to ja dziękuję."

Wczesniej mówiłaś o "rzucaniu jadem" jako szkodzącym, to Ci pokazałem że szkodzić nie musi.

Teraz Ci przeszkadza "jad ozdrowieńczy?". Wmawiasz mi że ja sie nim bawię? A niby to gdzie?

 

Pisałem: "Proponować im dobrą drogę zawsze wolno.  Rzucają co prawda jadem, ale jest to jad ozdrowieńczy. - Bije i w zło w nich samych. Mi to nie zaszkodzi. - ja byłem przygotowany."

 

Przecież ja ich próbuję przed tym powstrzymać, ewangelizuję. Oni tym jadem rzucaja mimo mojej woli. Skad więc wymysł, że ja się tym bawię?

 

W tym, że nazywam go "ozdrowieńczym"? On tylko może być ozdrowieńczym - pod warunkiem że dzięki temu iż zauważą że im szkodzi i zdecyduja się na nawrócenie - nie inaczej.

Ale to wszystko bez mojego już udziału.

 

Małemu dziecku uniemożliwia się wypadnięcie z łóżeczka. Większemu już daje się przestrogi czyli przykazania, że robiąc pewne rzeczy mogą się skrzywdzić. Jak raz czy drugi się później skrzywdzą, to już zmądrzeją.

I o tym mówi właśnie moja mowa o rzucaniu jadem przez nich, jadem który im zaszkodzi.

 

A Ty co, ty nie chcesz żeby pozwalać tym jadem rzucać w ogóle? To kiedy się nauczą że tak nie wolno postępować nie tylko kiedy ja widzę, ale i kiedy nikt nie widzi? A przecież i wtedy im szkodzi?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6
#1569292

"chcą z nim dyskutować i czasem ta trzecia, równa..."

Jozio to sie zawsze "starał",  drugi od początku wychodził na klona pierwszego, a z tą "równą" to jakoś już przy pierwszej próbie dyskusji wyszła niezgodność...

Chcą dyskutować to dobrze - przecież cała trójka chce korygować swoje niezgodności. Po cóż by inaczej dyskutowli. Przecież sami nic konstruktywnego nie maja do powiedzenia. Masz coś przeciwko temu że w tych warunkach dyskutuję? Chcesz ich dalej widzieć w mrokach ciemnogrodu przedpotopowego, a poprawnego politycznie?

I ty mi wyrzucasz jakieś "bawienie się jadem"?

 

I tak cię lubię. Pozdrawiam. miarka.

 

PS. Jeszcze dziś zamierzam opublikować obiecaną Ci notkę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6
#1569296

Przejrzyj sobie oceny pod wpisami tej "trójcy" i w jakiej są to liczbie oceny,zobacz ilu masz tu fanów .
Wdeptano cię w szambo, plują na ciebie a ty i tak mówisz że to tylko ciepły deszcz.
Ewangeliku z Neonu
Potem zastanów się raz jeszcze zanim zamieścisz kolejne kretyńskie uwagii i komentarze.

Może da ci to coś do myślenia.
Oczywiście jeśli masz czym myśleć

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569297

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569302

Umyj ząbki bo smród wali na odległość, a i skończ z tym denaturatem to pogadamy

Zobacz jak ta twoja kichawa już wygląda aryjczyku z Tel Awiwu.

No ale ty to nie ty więc spadaj z linkami

Wkleję jak pojawi się ruszkiewicz i wtedy mordę zamknie raz na zawsze.
Zaproś go tu

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1569303

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SL-Team został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Członek wielkiej drużyny SL-Team (Security Level Team of Escobar)
Będę się przyglądał i czasami komentował.

#1569306

Jaki jesteś stary taki jesteś głupi
Przykleiłeś kichawe do ekranu i to już z samego rana.Śledzisz jak ten superszpieg Piskorski 
Czy ty już nie masz nic więcej do roboty.
I zobacz na punktację to dowiesz się kto tu jest zwyczajne olewany, czy to właśnie nie ciebie  omijają  jak śmierdzące jajo.

 

http://niepoprawni.pl/comment/1569189#comment-1569189  - czyli  9-0

http://niepoprawni.pl/comment/1569194#comment-1569194 - czyli 9-0

http://niepoprawni.pl/comment/1569194#comment-1569194 - czyli 9-0

http://niepoprawni.pl/comment/1569196#comment-1569196 - czyli 8-0

http://niepoprawni.pl/comment/1569216#comment-1569216 - czyli 7-0

http://niepoprawni.pl/comment/1569229#comment-1569229  czyli 8-0

http://niepoprawni.pl/comment/1569254#comment-1569254 czyli 5-0

 

itd....

a teraz pochwal sie swoimi 

narka

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1569310

"lansują nieprzyzwoity jezyk i wulgaryzmy" itp itd
Uwielbiam, gdy regularna kurwa, cham, który stworzył w internecie całe przedsiębiorstwo do szkalowania mnie, przy tym zwykła lodziara i zakłamany śmieć prawi o etyce i moralności.
Zamknij ryja wszo.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1569293

Pisałem że Ruszkiewicz wpadnie na chwilę , zwyzywa wszystkich i za chwilę go już nie będzie.
Szczęście że nasrał tu tylko na twoim blogu, a ty jeszcze kulturalnie mu dupę wycierasz.
Ja wiem że obaj przygotowaliście się świetnie do tej "dyskusji" i jak ci tu wcześniej napisano rżniesz głupa, co mnie zresztą wcale nie dziwi.
A więc niech nadal ci tu sra, ty mu dalej wycieraj dupę i tylko obyś w amoku tego papieru toaletowego nie zjadł.
No chyba że słomą z butów mu podcierasz, to w tym przypadku nie zatrujesz się bo to pewnie ekologiczne.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1569289

Już dawno tak długiej "nawalanki" nie czytałem na NP!

Opamiętajcie się! Portal Niepoprawni.pl nie jest po to, by obrzucać się na nim błotem i g*wnem przy zerowej dyskusji merytorycznej!
Jeśli macie coś przeciwko sobie, to ustalcie na priv datę i miejsce spotkania się w realu, czyli innymi słowy "ściepnijcie się na ustawkę". Wówczas dacie sobie po mordach ile wlezie, a plusem tej całej zadymy niech będzie to, że przegrani będą musieli zagwarantować, iż więcej się nie pojawią na naszym niepoprawnym serwisie.

Zaproponowałem wam "ustawkę", bo by bawić się tu w szermierkę na słowa, "trza umić", a przede wszystkim "trza" mieć wiedzę, by siła argumentu wygrała z argumentem siły.  

 

Satyr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1569637

Do czego Ty namawiasz? Do pojedynku na laski?

A może , któryś inwalida,  biała laska i czarne kropki na przepasce na ręku...

powoli stajesz się drastyczny :-)))

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1569642

Tutaj Janku masz wyjasnienie przyczyn  tej "nawalanki".

http://niepoprawni.pl/comment/1569289#comment-1569289

Przy umyślnej akceptacji i czynnego udziału autora wpisu.

To miało tak wyglądać od samego początku, treść notki była sprawą drugorzędną

Pozdrowienia dla Ciebie i małżonki

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1569643