Sądy: Adam Słomka kontra bezkarność zbrodniarzy komuny

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

TYLKO U NAS! Sceny których nie pokaże żadna reżimowa telewizja! 2 października 2013 r. Sąd Okręgowy w Warszawie - przewodniczył sędzia Mariusz Iwaszko (sygn. XVIII Kp 797/13) - rozpatrywał zażalenie Adama Słomki, Przewodniczącego Konfederacji Polski Niepodległej - Obóz Patriotyczny, na postanowienie prokuratury IPN o bezkarności zbrodniarzy komunistycznych; w tym Andrzeja Kryże (b. wiceminister sprawiedliwości) i Artura Kassyka (b. prokurator krajowy). Są oni winni m. in. nielegalnego uwięzienia A. Słomki i próby zabójstwa w latach 80-tych. Zażalenie uwzględniono.

Na filmach: straż sądowa stara się maksymalnie poniżyć publiczność, jaką uważa za polskich podludzi; wystąpienie Adama Słomki; Adam Słomka komentuje przebieg procesu


Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com

Brak głosów

Komentarze

Apeluję do pałkarzy – PRZESTAŃCIE!

Proponuję pałować te piękne i poprawnie co do formy opublikowane wpisy pełne antypolskich treści, które jak zauważyłem bardzo wysoko sobie cenicie, bo według mnie nie potraficie poprawnie odczytać nich ukryte antypolskie treści i słodki pachnący jad wypływający z podszywających się pod rzekomo polskich patriotów ssących turystów i kolorowych flanelek.

Tak więc skończcie z tym pałowanie, bo ja w przeciwieństwie do was pałkarze, za to co ten człowiek robi, bo on w przeciwieństwie do większości z Was robi to przynajmniej w realu, tu i teraz, a nie wirtualnie i dlatego ja oceniam Jego zaangażowanie na 10 z wykrzyknikiem.

Na Niepoprawnych jest bardzo wiele antypolskich wpisów i komentarzy, których autorami są odgrywający polskich patriotów ich autorzy, których nie zamierzam tu numerycznie wymieniać i wskazywać, bo każdy winien to widzieć czytając uważnie i ze zrozumieniem każdy wpis i każdy komentarz, a także każdą zamieszczoną fotografię i klip filmowy, którzy służą za wzmocnienie rzekomo prawdziwego przekazy.

Nie każdy może być i jest zawodowym pismakiem, którzy, jak już wiele razy osobiści przekonałem, mają zazwyczaj taki honor jak ten nad worem.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#384550