Nazi Polsza upokarza polskich podludzi w sądzie w Warszawie

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

TYLKO U NAS! 2 października 2013 r. Sąd Okręgowy w Warszawie - przewodniczył sędzia Mariusz Iwaszko (sygn. XVIII Kp 797/13) - rozpatrywał zażalenie Adama Słomki, Przewodniczącego Konfederacji Polski Niepodległej - Obóz Patriotyczny, na postanowienie prokuratury IPN o bezkarności zbrodniarzy komunistycznych; w tym Andrzeja Kryże (b. wiceminister sprawiedliwości) i Artura Kassyka (b. prokurator krajowy). Są oni winni m. in. nielegalnego uwięzienia A. Słomki i próby zabójstwa w latach 80-tych. Zażalenie uwzględniono.

Oto fragment relacji filmowej, przedstawiający zezwierzęcenie funkcjonariuszy „sądowej” formacji ZOMO Trzeciej Rzeszy Pospolitej – „polskich” Nazi - przy wejściu na salę sądową dążących do maksymalnego poniżenia polskich podludzi:

Jednemu z nich zomowcy kazali zdjąć krzyżyk z orłem w koronie z Powstania 1863; oddać długopis, by przypadkiem czegoś nie zapisał; zdjąć koszulę, by sprawdzić czy przypadkiem nie nagra sędziego tego sądu SS. Kobiecie obok zomowcy kazali oddać teczkę tekturową, by dokumenty niosła w zębach (albo ich nie niosła w ogóle). Innej - na filmie - rozkazali zostawić w depozycie kulę o której chodzi. Wszystko - dokumenty, pieniądze, klucze - Polnische Untermenschen mają zostawiać w depozycie; myślą Państwo, że w depozycie jest czas, by szczegółowo spisać te przedmioty? - A gdzie tam, każdy esesman może sobie zabrać co mu się spodoba! A że coś może „zginąć”? - No i co z tego, przecież to własność polskich podludzi! Telefony polskich podludzi zostają w depozycie i każdy ubek może sobie skopiować książki telefoniczne i adresowe, zawartość kart pamięci... Na procesie w obronie wiary - Andrzeja Kiedrowskiego w Katowicach (zob. relację tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=86eJZWza2_0

- zomowcy na rozkaz prezesa sądu spisywali wszystkich wchodzących - Służba Bezpieczeństwa będzie wykorzystywać te listy proskrypcyjne nawet po latach.

Zobacz też:
III Rzesza Pospolita. Odsłona I: rasa panów (Herrenvolk:
http://naszeblogi.pl/40914-iii-rzesza-pospolita-odslona-i-rasa-panow-herrenvolk

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com

Brak głosów

Komentarze

Ciekawe dlaczego autor dostał 2 jedynki ?????

Obstawiam,że dlatego, że wymienił nazwisko Kryże a to przecież swój chłop z rządu PIS.

A więc ukryżuj go , ukryżuj go !!!

 

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#384334

Bez informacji za co znaczą tylko , że dwie osoby bardzo nie lubią autora a nie jego zdolności. Martwi mnie brak dziesiątek. Nawet piszący o niczym jakieś pozytywne noty dostają a ten autor nie. Jakaś zmowa ? Dyskryminacja ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Konkubina po polsku

#384476

Apeluję do pałkarzy – PRZESTAŃCIE!

Proponuję pałować te piękne i poprawnie co do formy opublikowane wpisy pełne antypolskich treści, które jak zauważyłem bardzo wysoko sobie cenicie, bo według mnie nie potraficie poprawnie odczytać nich ukryte antypolskie treści i słodki pachnący jad wypływający z podszywających się pod rzekomo polskich patriotów ssących turystów i kolorowych flanelek.

Tak więc skończcie z tym pałowanie, bo ja w przeciwieństwie do was pałkarze, za to co ten człowiek robi, bo on w przeciwieństwie do większości z Was robi to przynajmniej w realu, tu i teraz, a nie wirtualnie i dlatego ja oceniam Jego zaangażowanie na 10 z wykrzyknikiem.

Na Niepoprawnych jest bardzo wiele antypolskich wpisów i komentarzy, których autorami są odgrywający polskich patriotów ich autorzy, których nie zamierzam tu numerycznie wymieniać i wskazywać, bo każdy winien to widzieć czytając uważnie i ze zrozumieniem każdy wpis i każdy komentarz, a także każdą zamieszczoną fotografię i klip filmowy, którzy służą za wzmocnienie rzekomo prawdziwego przekazy.

Nie każdy może być i jest zawodowym pismakiem, którzy, jak już wiele razy osobiści przekonałem, mają zazwyczaj taki honor jak ten nad worem.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#384553