Mumie Platformy: Mucha nie siada? Czy nie wzlata?

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
KrajWielu komentatorów opisuje dokonania reaktywowanej właśnie kolejnej mumii Platformy, Joanny Muchy, skompromitowanej ministły (vel ministhy) sportu skompromitowanej między innymi spektakularnym zatopieniem Stadionu Narodowego, powstaniem Basenu Narodowego i wyrzuceniem w błoto 6 milionów na występ tzw. Madonny, jeszcze bardziej starożytnej niż sama Mucha. Trzeba choć tyle przyznać, że przez to wszystko i spodziewane profity w postaci nieuniknionych idiotyzmów wypowiadanych przez ministłę Platforma ma szansę zostać powyżej progu wyborczego, skoro kojarzyć się będzie nie wyłącznie z zamachem, skrytobójczymi mordami, wywiadem rosyjskim, taśmami, aferami, Komorowskim, itd.Publikowane personalia interesują mnie średnio (ich lista jest np. tutaj: http://niezalezna.pl/68298-nowa-twarz-platformy-przypominamy-afery-i-wpadki-joanny-muchy ) Po prostu przypomniał mi się dawny film, który jak raz pasuje do reaktywacji Joanny Muchy, a może (oby) stał się zwiastunem losu całej Platformy. Okazało się też, że jest sequel do tego filmu. Miłego oglądania. 

Mariusz Cysewski

 

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://www.facebook.com/groups/517163485099279

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  

http://mariuszcysewski.blogspot.com  

http://www.facebook.com/cysewski1Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:11)

Komentarze

A czego się spodziewałeś ? Jakie mogą być dokonania kogoś, kto wylągł się i wyrósł w komunistycznym gnoju, następnie dał d..y komu trzeba i dostał za to stanowisko ?

I wszystko byłoby dobrze Cysewski, gdybyś napisał :

......kojarzyć się będzie nie wyłącznie z zamachem, skrytobójczymi mordami, wywiadem rosyjskim, niemieckim, brataniem się z żydami i banderowcami, taśmami, aferami, Komorowskim, itd......

A tak, to znów wyszedłeś na nieobiektywnego rusofoba, germano i żydofila ze skrzywieniem ukraińskim.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1485961

Te, J-23.... nie nadawaj tak często. Bo przypał ;))

Rubelki znów wpłynęły? ;))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Mariusz Cysewski

#1486932