JOW i Ruch Kukiza: Janusz Sanocki w Gliwicach (film)

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj


25 lipca 2015 r. w Gliwicach odbyło się spotkanie z Januszem Sanockim, od wielu lat niezłomnym bojownikiem o Jednomandatowe Okręgi Wyborcze (JOW), autorem licznych publikacji o tej racjonalnej ordynacji wyborczej i duszą  kampanii wyborczej Pawła Kukiza
 
W całej Polsce masowo powstają komitety Referendalne JOW. Dołącz i ty!
Komitet Referendalny JOW Katowice:
tel. 601 646 080; adres - Katowice ul. Opolska 2. Wkrótce dyżury!
Komitet Referendalny JOW Piekary Śląskie:
tel. 511 060 559
 
DOŁĄCZ DO PATRIOTÓW!
PRECZ Z DYKTATURĄ OKRĄGŁEGO STOŁU!
RAZEM ZMIENIMY POLSKĘ!
 
Film o lepszej rozdzielczości publikowany będzie w najbliższym czasie
 
Patronat medialny: „Wolny Czyn” - Mariusz Cysewski
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
]]>https://www.facebook.com/groups/517163485099279]]>
]]>https://sites.google.com/site/wolnyczyn]]>
]]>http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn]]>
]]>http://mariuszcysewski.blogspot.com]]>
]]>http://www.facebook.com/cysewski1]]>

]]>
]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 1.7 (6 głosów)

Komentarze

A co z apelem Kukiza do Sanockiego o to żeby przestał się zajmować własną karierą a zaczął się przejmować dobrem Polski, wtedy on Kukiz pierwszy do niego zadzwoni i nie będzie dwu, pięciu czy dziesięciu organizacji które niby walczą o te same "szczytne cele".  

Panie Cysewski - jak Pan myśli, komu służy takie rozdrabnianie ruchu powołanego przez Kukiza?

Vote up!
4
Vote down!
0

Tango

#1488643

Pomylił pan Sanockiego z Izdebskim.

Poza tym ruch Kukiza nie da się "rozdrabniać", bo widzę to tak, że on z natury od początku jest rozdrobniony. Zawsze składał się z całej gamy róznych środowisk, organizacji itd.

Niektóre z tych środowisk albo się "przykleiły", albo - by ująć to uprzejmie - były ambitne nadmiernie, co pchnęło je do wypowiedzi i działań za plecami, nieuzgodnionych z PK łącznie z próbami wymuszenia własnych list wyborczych jako list PK. Gdy nie dostały na to zgody, to odeszły i tyle.

Na ruch Kukiza ma to wpływ niewielki albo zerowy, bo patrz wyżej - jest to mozaika. Nawet drobnych odstępców szkoda, bo to zmniejsza potencjał ruchu - ale z drugiej strony może i dobrze się stało, bo zwyczajnie się nie da pracować z ludźmi ambitnymi nadmiernie, przeceniającymi swoje możliwości czy zasługi i generalnie odlatującymi od rzeczywistości. Poza tym nic się nie da na to poradzić, bo przyklejali się i odklejali na własne życzenie przecież.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Mariusz Cysewski

#1488880

Panie Mariuszu,

Pisze Pan o p. Sanockim w bardzo pozytywnym kontekście. Czy jednak słusznie? Czy aby nie jest to kolejna metamorfoza byłego działacza PZPR, uczestnika obrad Okrągłego Stołu, działacza KLD, członka UPR, że wymienię tylko niektóre z ogranizacji, w których się udzielał?

Moje pytanie nie jest pozbawione drugiego dna, mam okazję obserwować z bliska tworzenie się struktur zwolenników Pawła Kukiza i w mojej ocenie pan Sanocki działa na szkodę tego ruchu, rozbijając jego spójność i podważając zaufanie do lidera. Konsekwencją takich działań będą kłótnie, podziały a na koniec spaktakularna klęska zarówno idei JOW jak i wyniku w wyborach parlamentarnych.

Ja nie znałem pana Sanockiego wcześniej, lecz wrodzona nieufność każe mi spoglądać bardzo ostrożnie na osoby o takim "profilu" politycznym. Może ktoś z blogerów dysponuje wiekszą wiedzą (znajomością) i może coś  więcej napisać?

pozdr...

/benjamin

Vote up!
0
Vote down!
0
#1491123